Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6653) vazee00


vazee00
tag

Sziasztok!

Tudom, hogy nem éppen a megfelelő témába írok, viszont az erre való eléggé úgy tűnik, hogy kihalt, így itt próbálnék informálódni, ha nem követek el ezzel túl nagy hibát itt.

Tehát: Volt egy AMD -s konfigom, amiben az alaplap, és a processzor is elpusztult, a lap volt a ludas. Egy Nvidia 9800gt, 3gb ram, athlon 4400+ volt, az alaplap pedig egy giga lap. Szeretnék Intel -re váltani, és kiszemeltem egy E5700 -as processzort, ami megfelelne nekem teljesítmény/ár arnányban. Nos, mivel világ életemben AMD -s voltam, így gyakorlatilag foggalmam sincs, hogy milyen lapot kellene vennem. Asrock párti vagyok AMD -s téren, szerintem ár/érték arányban messze a legjobb lapok. Itt következne be a kérdésem, miszerint mennyire jók az Intel -es Asrock lapok, mit ajánlotok a fenti hardverekhez, ami fontos lenne, hogy nem egy drága lap -ra gondolok, ugyanakkor némi tuning, illetve játék lenne a fő használat. Asrock -ra az instant boot, jó tuning lehetőségek, egyszerűsége, miatt hajlottam eddig is, Intel esetében is hagyatkozhatok rá, ha igen, milyen típusokat ajánlotok?

Mégegyszer bocsánat, hogy ide írtam.
A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv:
vazee00

FayRPG: fayrpg.hu | Zöldhulladék, zöldség-gyümölcs hulladék újrahasznosítás: bioferet.hu | fayrpg.hu | kukamosok.hu | tejfelvasarlas.jomekft.hu | fantasyworld.hu | blackcatpub.hu | energym.hu | keramika.hu | TheVR Android App: thevrapp.hu | személyi edzés érd: stepandmove.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.