Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64260) Tomi11


Tomi11
csendes tag

Sziasztok!
Vízhűtésre álltam át és az EKWB pumpához van egy átkötő híd amit a 24 pines kábellel kell összekötni, hogy a rendszert fellehessen tölteni vízzel és a többi perifériát kizárjuk az áram ellátásból. Ez idáig minden rendben is volt, de mikor elkészült a remekmű jőt a meglepi. Összekötöttem mindent, a tápnál felkapcsoltam a fő kapcsolót az alaplapon a power led világít, de amikor a háznál a bekapcsológombot megnyomom a táp kattan egyet és onnan tovább semmi. (A táp az mindig kattant egyet amikor bekapcsoltam a gépet mármint, ha a házkapcsolónál.)
Az alaplapon a power led továbbra is világít, sőt az alaplapi rgb is világít, de ennyi. A power leden kivül se a boot, se a vga, ram, cpu led nem világít.
Szétszedtem a vezetékeket, ramot stb.és újra összeraktam, de semmi igaz a videokártyát és a procit nem szedtem ki, de most úgy látom komplett szétszedés lesz. Valami ötlete valakinek ?
A periféria: alaplap Asus z370f, proci: i7 8700k, ram 2x8 GB 3200 MHz, Vga Gtx 1080 ti, pumpa EK-xres 140 D5 pwm, egy hatcsatornás ventilátor vezérlő Thermaltake F6 rgb commander, 10 db ventilátor, 1 TB ssd, 3 TB HDD, táp egy FSP Hydro G 850 gold
Válaszokat köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.