Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55051) cappa72 válasza Vikusz77 (#55050) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez bolja válogatja.
Van amelyik teljesen stock rommal küldi, root és play nélkül.
Van amelyik meg módosítottal.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#55052) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Kedves fórumozók. Azokhoz szólna kérdésem, akinek volt tapasztalatuk Jiayu G2S-el. Épp egy ilyen telefon beszerzését tervezem, és az lenne a kérdés, hogy a GPS-es problémán kívül, van-e még valami tipikus hibája?

(#55053) b0bcat


b0bcat
addikt

Láttatok már olyat, hogy nincsenek widget-ek a rendszerben? Ma jött meg az újabb szerzeményem, egy HTM (Feiteng) M1, és nincsenek benne widget-ek. Sőt, a rátelepített, amúgy widget-tel rendelkező appok widget-jei sem érhetők el. :( Eleve nem tudom sajnos, hogy milyen launcher van rajta gyárilag (ezt hogyan lehet kideríteni?), de talán az lehet a baj, hogy nem támogatja a widget-eket?

A készülék amúgy az árához képest döbbenetesen jónak tűnik első ránézésre. Nagyon jól össze van rakva, gyors (hihető a specifikációja), és még a képernyője is elviselhető az árcédula (70-75 USD) láttán. ;) (Olyan TFT kijelzője van, ami balra-jobbra forgatva nagy betekintési szöget enged, míg felfelé-lefelé hamar invertálódik.) Persze ennyi pénzért nyilván kompromisszumokat is kell kötni: nincs fényérzékelő és nem világítanak a kapacitív gombok. Viszont 2 akkuval jött, egy 2800-as és egy 2000-es feliratúval. (Lemértem őket, a 2800-as 30g, míg a másik 26.)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#55054) zsolx


zsolx
tag

Android mágusok figyelem! Hiányzó szövegfelolvasó menü. Van egy Neken N6 telóm. Android 4.2.1 fut rajta viszont nincs a nyelv és bevitelben szövegfelolvasó rész. :W Most akkor hogyan lehetne beállítani a hívó nevének mondását magyarul?

(#55055) laslie92 válasza b0bcat (#55053) üzenetére


laslie92
senior tag

tegyél másik launchert és menni fog! gondolom a gyáriba nincs csak! system/app mappában van a gyári cseréld le másik-ra

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#55056) Mercutio_ válasza b0bcat (#55053) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ahogy már írták a gyári laucher az oka, amint felteszel egyet (Pl. nova) máris kirakhatod a widgeteket :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55057) Terentius


Terentius
őstag

Az új MTK 6582 gyorsabb mint a sima 6589?Mert kinéztem egy tronsmart ts7-et és az antutuban majdnem annyira jó mint az MT6589T

Poco F5 12/256 Gb

(#55058) Baloohd2


Baloohd2
csendes tag

No, megjött a Mixeshop - tól a No1 S6!

Fehér lett balgaságom miatt, mert random color - on hagytam a rendeléskor. Sebaj, majd kap kabátot. Úgyis hidegre fordult... :DDD

Mixeshop - svájci posta kombóval 182$ és 32 nap. Proci 6589T.
Fülest nem küldtek, viszont 3 (!!! :D ) akkut küldtek - kettő a csomagban, egy a telóban.
Egyenlőre még ismerkedünk... Igényelnem kell 2 micro SIM - et. :( :F

[ Szerkesztve ]

"Nem drágám, nem nagy a feneked... Te vagy kicsi!"

(#55059) dhgm válasza tolvaj! (#55019) üzenetére


dhgm
tag

Echte miui is hetente frissül (fejlesztői verzió) .

Ismerős most vásárolt Vodánál huwavei p6-ot horror áron. Dicsekedve mutatta a menü gomb nélküli op. rendszert, hogy mekkora. Hát kérem a g2-n 4.2 alapú miui v5 futott akkoriban kb. az is ezt tudta. Lewa mindezek ötvözete egenlőre 4.1 alapon. Sztem nincs gond a heti frissítéssel. Új funkciók gördülékenyebb menü stb. stb.. Az én telomon egyébként a portolt lenovo romtól kezdve az oppo romig már minden fenn volt. Mindig a lewa maradt a nyerő. ( nem véletlen lewa os 5-el jön a gyári jiayu g2f). Nem vitatkoni akartam bocsi.

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#55060) KTU válasza Terentius (#55057) üzenetére


KTU
addikt

MT6589M, MT6589, MT6589T, MT6582
változik a GPU órajele is!
pont a 82-eshez nemtaláltam GPU órajelet :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#55061) dhgm válasza Baloohd2 (#55058) üzenetére


dhgm
tag

tréfa volt?

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#55062) Baloohd2 válasza dhgm (#55061) üzenetére


Baloohd2
csendes tag

Mire gondolsz?

"Nem drágám, nem nagy a feneked... Te vagy kicsi!"

(#55063) dethroner válasza KTU (#55060) üzenetére


dethroner
veterán

Erre gondolsz?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#55064) tolvaj! válasza Baloohd2 (#55062) üzenetére


tolvaj!
őstag

arra, hogy rÁFAztál e? ;)

dhgm
igen, a lewa az emotion, meg a miui is ezt a menüelrendezést használja ( nyálfón) tudom, ez nem is annyira vonz, nova L-el használtam/-nám, jobban tetszik viszont maga az egész rendszer "egybenlevősége" . neked mondjam? te is ezt használod :). azt viszont nemtudom, hogy a portolás mivolta, vagy a készülék HW-es hibái miatt, valahogy nekem a vowneyn nem jött át annyira, ezért tetszik nagyon a gyári xiaomi telefon. volt egy idő amikor hivatalosan is felkerült a xiaominál a vowney a támogatott készülékek listájára, de utánna, valahogy elült a dolog sajnos, ezért is hangsúlyozom, hogy NEKEM vonzó ajnlat már ennyiért a hongmi RR.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#55065) b0bcat válasza Mercutio_ (#55056) üzenetére


b0bcat
addikt

Köszönöm a gyors válaszokat! :R

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#55066) Terentius válasza dethroner (#55063) üzenetére


Terentius
őstag

Tehát a 6582 jobb választás mint a 6589?

Poco F5 12/256 Gb

(#55067) Vikusz77 válasza cappa72 (#55051) üzenetére


Vikusz77
tag

Egyelőre ebből nem sokat értek, de magyar nyelv az mindenképp kéne.
[link]
Itt venném, ha jól értem a leírást, akkor van benne magyar nyelv. Vagy csak ha kérem, akkor tesznek bele?

[link]
Itt írják egyértelműen, hogy "multi language" , meg itt adnak valami tokot, meg kijelzővédőt, viszont egy ezressel drágább.
Gondolom fólia nem ártana a kijelzőre, lehet, hogy inkább itt kéne vennem?

[ Szerkesztve ]

(#55068) bigrock válasza Bloksma (#55052) üzenetére


bigrock
addikt

Hello,
nekem volt G2S, és a gyenge GPS teljesítményen kívül az égvilágon semmi baja nem volt.
Ha meg tudod venni, tedd meg, mert eléggé hiánycikk...

(#55069) Zeki válasza Vikusz77 (#55067) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mind a kettőben lesz magyar.
A tmallboxos telón Cappa72 fórumtárs főzött romja van. :)

Amúgy számolj még nyugodtam 27% Áfát is, meg 1220Ft vámot, mert nagy eséllyel megfogják.

(#55070) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok! a multkor feltettem az alabbi temat
"

Sziasztok!
Lenne egy kerdesem ZTE V970nel kapcsolatban.
Adott ket ilyen telo, mindegyikre feltoltam egy lewa romot/unokahugoknak kellett ,hogy magyarul tudjon/.
Particionava is lettek/2,5 latszik szepen/
Tok jol mukodik mind a ketto ,de:
A beallitasok/tarhely alatt latszik is a 2,5giga, a behelyezett sd kartya is , de az sd-n egyszeruen csak par mega szabad hely latszik,holott az alapjan ahogy kiirja,hogy mi van a kartyan meg boven kene rajta szabad helynek lennie.
Ez igazsag szerint ott gond,hogy csak ennyi helyett mutat a fenykepezesnel.

"
Es most sikerult kepernyokepet is mentenem.

Remelem tudtok segiteni.

Koszonom
Udv

[ Szerkesztve ]

(#55071) RBJ válasza Vikusz77 (#55067) üzenetére


RBJ
addikt

Jé ennyiért telefon? Ajándék.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#55072) chesterboy


chesterboy
aktív tag

hello.
gyári romra mehet fel egyből a gravitybox?

(#55073) cappa72 válasza chesterboy (#55072) üzenetére


cappa72
nagyúr

Rendszertol fugg.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#55074) Gyuc válasza xigris (#55000) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Szia!

Geekbuying.com

(#55075) chesterboy válasza cappa72 (#55073) üzenetére


chesterboy
aktív tag

gyari rom, root van rajta. Neo N003 telo.

(#55076) Gyuc válasza mailman (#55014) üzenetére


Gyuc
aktív tag

ez jó ár a mostaniak tudatában...ha nem lenne úton egy akkor most megvenném. :F

(#55077) Vikusz77 válasza Zeki (#55069) üzenetére


Vikusz77
tag

Kösz, akkor jó.
Kijelzővédőt érdemes majd rá tenni?
Ezen sima üveg van ha jól tudom, gondolom az könnyebben karcolódik, mint a gorilla.
[link]
Ezt néztem, Blade III-hoz van, de ha jól tudom akkor akkor erre is jó lenne.
Meg nem tudom érdemes-e neki valami tokot venni (és ha igen, milyet), nem volt még okostelefonom, a telefonomra meg eddig nem vigyáztam, de erre jobban szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#55078) Terentius


Terentius
őstag

Szerintetek jó a Tronsmart Ts7?
Az új proci van benne

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#55079) Baloohd2 válasza dhgm (#55061) üzenetére


Baloohd2
csendes tag

Tréfamentes, teljesen "komoly".... :K

"Nem drágám, nem nagy a feneked... Te vagy kicsi!"

(#55080) Zeki válasza Vikusz77 (#55077) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fólia mindig kell.

(#55081) berigazek


berigazek
őstag

Tegnap délben találtam az e-bayen Németországban egy Neo 003 Advanced telefont,kifizettem és ma 13-kor a kezemben volt,DHL-el.
A telefont szóta nyomkodom,eddig bevált,majd meglátjuk a továbbiakban.
Eddigi tapasztalatok:
Nem recseg bárhogy nyomkodom,akksija most 48%-nál tart,75%-al érkezett.Azóta sokat neteztem kb.2 óra.telepítettem 30 progit.50 progival érkezett,sok van pluszban,mint más telefonokban.
Normál web böngésző helyett a Chrome-al érkezett.Superuser benne volt,iránytű,valutaátváltó,stb.
Képernyő csodaszép,pontos az érintésekre.Fényképezőgép,videó csodálatos.
Hogy negatívumot is említsek...a Micro USB vége nagyon hosszú,mert a csatlakozó nyílást túl mélyre méretezték és így más normál kábel és OTG kábelek nem jók sajna...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#55082) Bloksma válasza bigrock (#55068) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Köszönöm. Esetleg rom-ot tudsz ajánlani, vagy gyárival használtad?

(#55083) Mercutio_ válasza berigazek (#55081) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ára?
Bolt vagy egyedi tétel volt magánszemélytől?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55084) petya0426


petya0426
tag

Sziasztok.
Szeretnék vásárolni egy kínai telefont, max 40 ezer forint értékben.
Min. 1gb Ram, magyar nyelv, 4magos, 4.2-es androidos jönne szóba.
Mit ajánlanátok ?
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#55085) chesterboy


chesterboy
aktív tag

külsö hangszórót hogy tudom hangosabbra venni?

(#55086) berigazek válasza Mercutio_ (#55083) üzenetére


berigazek
őstag

Drága volt,de 24 óra alatt a kezemben volt,ajándékokat is adott,korrekt eladó,280,-ra lealkudtam a 299,-ből.Ingyen DHL,garancia,sőt ,,elégedetlenség" esetên 15 nap pénzvisszafizetés!
Még van 2 darabja belőle!100%-os Eladó!
Az Android 4.2.1-ből a megszokott Internet böngésző .apk-ját honnan tölthetném le,mert a Chrome nem tetszik?!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#55087) juvegamer


juvegamer
tag

Van most két hasonló készülék is a Tescoban. Az egyik az aTAB quad 5, a másik Overmax Vertis 5. Mindegyik 5 colos IPS kijelzős, illetve 4 magos 1Gb rammal. Mindkettő ára 44,990ft. Esetleg ismeri itt valaki valamelyiket? Érdemes meggondolni a vásárlást?

[ Szerkesztve ]

(#55088) cappa72 válasza juvegamer (#55087) üzenetére


cappa72
nagyúr

Megelőztél, most néztem a tesós újságot.
Először érdemes volna megtalálni a kínai megfelelőjüket (tuti lesz nekik), aztán eldönteni, hogy melyik.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#55089) petya0426


petya0426
tag

Sziasztok.
Kinéztem magamnak EZT a telót.
Mondanátok véleményt róla, hogy megéri-e ~ 55 ezer ft-ért ?

Köszi előre is!

(#55090) Buccer


Buccer
tag

Srácok egyenlőre öröm bódottá, megjött a telóm. G700, Úgy gondolom majd kellene segítség, kínai mentesíteni és egyéb apróságok miatt.
Legkésőbb vasárnap nálam :C :C

Pécs City

(#55091) hpeti2 válasza petya0426 (#55089) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Ugye tudod, hogy még csak presell állapotban van, vagyis megrendelheted, de csak megjelenés/beérkezés után adják postára?! VÁM + ÁFA kombóval az ára még így is 70 felett lesz.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#55092) petya0426 válasza hpeti2 (#55091) üzenetére


petya0426
tag

Uh, köszi, ezt nem is tudtam. Tehát a "Presell Product Lead-time:" mutatja azt, hogy mikor jelenik meg a telefon ?

(#55093) Zeki válasza hpeti2 (#55091) üzenetére


Zeki
nagyúr

A presell meg sokszor olcsóbb, mint utána rendesen.
Mondjuk érdekes, hogy a nagyok még nem jönnek ki a 8 magos csodáikkal.

petya0426

Igen! Akkor jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#55094) sajtjani


sajtjani
tag

Sziasztok!
Van e véletlenül tapasztalat, hogy ezt valóban UK-ból küldenék?

(#55095) petya0426 válasza Zeki (#55093) üzenetére


petya0426
tag

Tehát az előbb linkelt terméknél ez azt jelenti, hogy 1 hét múlva, tehát 10-én fog megjelenni, és ha most veszem meg megjelenés előtt, akkor most 249$-ért hozzájut, megjelenés után pedig 550$-ért ?

(#55096) Zeki válasza sajtjani (#55094) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szét kell nézni az oldalon, mondjuk a SHIPPING résznél, és nem csak a telókat csodálni. :)

Ebellking.com offers free shipping service worldwide via airmail. Only when the order amount is over $20, can we offer a free tracking number. Ebellking.com shipments are delivered internationally from Hong Kong. The delivery time is determined by the delivery method, destination, the customs clearance time and so on. Generally, Ebellking.com delivers the goods via registered airmail. If you need other express service such as DHL deliver the package, please contact us.

(#55097) Mercutio_ válasza petya0426 (#55084) üzenetére


Mercutio_
félisten

A közelgő karácsony és a vám + áfa valószínűsége miatt én szetneznek az aprón.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55098) Zeki válasza petya0426 (#55095) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor sem lesz 550 USD. Az kamu.

(#55099) Zeki válasza Mercutio_ (#55097) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egyetértek.
Akinek Karácsonyra kell valami, vagy itthon veszi, vagy DHL. De akkor ugye drága a posta, jön a 27% Áfa, és a garancia is visszaküldős. Ha leesik, és beteg lesz a kijelző, cseszheted.

(#55100) petya0426 válasza Zeki (#55099) üzenetére


petya0426
tag

Mivel magamnak szeretném, nem ajándéknak, így nem lényeg, hogy megjöjjön karácsony előtt.
A DHL-re kb. mennyit kell rászámolni összegben ?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.