Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) overland válasza Potzee (#84998) üzenetére


overland
aktív tag

ez jóóó! :D

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#85002) szekzol


szekzol
tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!
Egy hete használok egy Jiayu g2f mobilt, minden szép és jó, számomra tökéletes telefon lenne,de a korábbi Defymhez képest gyengébb a hangminősége. Nem azzal van a gond, hogy halk, inkább "robotos" a hangzása.
Ezen lehet valahogy javítani? Van vmi program amivel pl hangszínt lehet szabályozni?

(#85003) Potzee válasza WOT-H-A-C (#85000) üzenetére


Potzee
addikt

Azt hiszem, megiszok egy olyan mogyorós-karamellás pálinkát mielőtt teljesen kifordulok magamból... :U

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#85004) Laza... válasza szekzol (#85002) üzenetére


Laza...
addikt

Nem. Olyan

Never give up!

(#85005) Potzee válasza szekzol (#85002) üzenetére


Potzee
addikt

Lehet, hogy Darth Vader-t hívtad? :U

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#85006) szekzol válasza Laza... (#85004) üzenetére


szekzol
tag

Gondolom akkor Te ismered ezt a típust. Pedig sok helyen meg dicsérik a hangminőségét... már azt hittem az én készülékemben van a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#85007) Spancer RE


Spancer RE
aktív tag

Sziasztok!

Egy ideje keresem a számomra megfelelő telefont (5"; 4 vagy 8 mag, de ez nem lényeg; HD vagy FHD és 2GB RAM), de árban és külsőre nem találtam szimpatikust.

Viszont ez és hasonló társai ezen az oldalon: LENOVO 960
Mitől ilyen "olcsó"? Valahogy túl olcsónak tűnik nekem. :F

(#85008) Laza... válasza szekzol (#85006) üzenetére


Laza...
addikt

A minőséget hasonlítani kell valamihez. Van akinek ez szuper ;)

Never give up!

(#85009) beg válasza Spancer RE (#85007) üzenetére


beg
veterán

Mert ez nem lenovo, hanem hamisítvány.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#85010) Laza... válasza Spancer RE (#85007) üzenetére


Laza...
addikt

Attól olcsó, hogy gagyi. Nem eredeti

Never give up!

(#85011) svgyula


svgyula
addikt

Tisztelt Urak!
A Huawei Honor 3x G750(ez a számunkra drága telefon) :B ha jól emlékszem ezt mondta a "luser" Kínából.
Ezek szerint az emag vagy direkt a cégtől kapja nagyker áron a telót vagy szimplán csempész árú!
fura hogy itt ennyi nem hiszem, hogy a kínaiak ekkora haszonnal dolgoznak vagy mégis? :F
Hoppá mintha nem írná csak azt, hogy dual sim! :N

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#85012) svgyula válasza svgyula (#85011) üzenetére


svgyula
addikt

Na bakker mégis elírtam! Szóval lehet ez csak 1 sim-es verzió azért ilyen "occó"! A HW-t adatokat meg a dual sim-es verzióról kimásolták. :B Aztán benne lesz egy jó kis MTK6582-es.....................
Két adat ami még az occósághoz hozzájárulhat:
3X G750-T00 (3X Standard Version):
* 5.5'' IPS HD 1280x720 Capacitive Touch Screen
* MTK6592 Octa Core 1.7Ghz CPU
* 5.0MP + 13.0MP Dual Cameras
* 2G GSM: 850/900/1800/1900MHz; 3G WCDMA: 900/1900/2100MHz
* 2GB RAM+8GB ROM

3X G750-T01 (3X For Fun Version):
* 5.5'' IPS HD 1280x720 Capacitive Touch Screen
* MTK6592M Octa core 1.4GHz CPU
* 5.0MP + 13.0MP Dual Cameras
* 2G GSM: 850/900/1800/1900MHz
* 2GB RAM+8GB ROM
Mint a másodiknál látszik butított 6592 és nincs 3G. DE nem szerintem hanem a leírás szerint. Mert csodák azért nincsenek. :N

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#85013) Zeki válasza svgyula (#85012) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor visszaveszik a telefont. Az emag.hu nem valami f@szomkamu zsebpiszok cég. A románoknál a legnagyobb.
Igenis lehetnek jobb árai néha. wifi router is olcsóbb itthon, mint kínából.

Fel kell őket hívni, és megkérdezni mi van.

Én nyáron ajándék úszógumival annyiért vettem pelenkát, ahol sehol máshol sem kapni. SEHOL.

[ Szerkesztve ]

(#85014) haris válasza svgyula (#85012) üzenetére


haris
őstag

Na és?
A leírásukban szerepel az hogy 3G-s a telefon. Lemented a specifikációt, képernyőkép vagy bármi
Megrendeled.
Hozza a futár kifizeted, ha nem stimmel, 15 napod van visszaküldeni, ők meg visszautalják a pénzt.
A fogyasztóvédelem jó dolog, ezért is jobb webshopból rendelni.
Édesapám 2szer küldött már vissza csomagot e-magnak (nem telefon), mind a kétszer felhívták, hogy cserét kér, vagy pénzt vissza. Megmondta, nem bízik már ebben a termékben inkább pénzt.
Visszaadták gond nélkül.

(#85015) Zeki válasza Zeki (#85013) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amúgy bizonyos dolgok azért is lehetnek olcsóbbak (nem csak a nagy tételes rendelés miatt), hanem mert az importőr éppen akciózza-kiszórja, vagy mert az importőr ajándékba adott x darabot, mert rendeltél 200 db jóval drágább terméket.
Láttam én már az Auchanban is olyan árat, hogy mikor rágugliztam a termékre, ugrott is bele gyorsan a kosárba, mert a legolcsóbb netes ár alatt volt pár ezer Ft-tal.

(#85016) haris válasza svgyula (#85011) üzenetére


haris
őstag

Vagy elfogyott hirtelen :U
vagy levették az oldalról. Most már csak "rendelhető"

(#85017) alexw801 válasza mazsó (#84979) üzenetére


alexw801
senior tag

Nem lényeges hogy mi van rajta. Pl. a B611 4.2.2 igen jó soknyelvű ROM.
De át lehet térni a 4.4.2-re viszonylag egyszerűen, az is soknyelvű (azaz teljesen magyar is).
Lényeges viszont a változat.
Az enyém: G750-T00, reméljük, hogy a tiéd is az lesz.
Az ár az kínai alapár + áfa + árrés szerint reális.
Majd segítek, ha lesz kérdésed.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#85018) aytukabozs válasza haris (#85016) üzenetére


aytukabozs
addikt

....és drágább lett bő 20k-val.
No mostmár kiváncsi vagyok megjön e a kollegaúrnak, ez előző árcetli nem kicsit volt jó :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#85019) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

(#85020) svgyula válasza Zeki (#85015) üzenetére


svgyula
addikt

Na most igazam volt vagy igazam volt? Nem volt reális az ár vagyis elb@szták a hirdetést! A megrendelt telefonokat vagy visszamondják, vagy aki eltolta az árakat azon leverik aztán egy évig vagy kettőig fél fizetésért dolgozik. :K Nem hiszem azt, hogy ebben a "modern rabszolgatartó" világban az ilyen bakit a tulajok tolerálják. Már ne is haragudj meg de "importőr éppen akciózza-kiszórja, vagy mert az importőr ajándékba adott x darabot, mert rendeltél 200 db jóval drágább terméket." Szerinted ezért valaki olcsóbban ad terméket?(kis naív lélek vagy :B ) Irigyellek, hogy te még így tudsz gondolkodni. A kereskedők ilyenkor az üzletükben észrevétlen feltolják az árakat pár ezer forinttal majd "nagy akcióba" kezdenek eredeti vagy max 2eft-vel alatta :P Egyszer kezd el írni az árakat pl a tecsoban..........

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#85021) Potzee válasza svgyula (#85020) üzenetére


Potzee
addikt

Gyakran gondolkodnak úgy a forgalmazók, hogy beáldoznak némi profitot, mínuszban adnak egy-két terméket és csinálnak a cégnek egy kis hírverést...jelen esetben is elérték a céljukat!
Rengeteg hsz ment amiben az emag-ról volt szó...és könnyen lehet, hogy jó néhány olvasó a legközelebbi telefon, notebook, tv, stb. vásárlásánál felkeresi az emag oldalát, hátha beleszalad valami bomba akcióba...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#85022) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tipikus eset amikor Aliexpresseb sokgyemantos elado CLONEt hirdet.

Lenovo S8+ nem letezo tipus, es megnezve a tobbi termeket csupa Lenovo klon....

Ovatosan!

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#85023) WOT-H-A-C válasza Graphics (#85022) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

1400+ eladás.... ettől max telefon tokot vennék.... :DD Azt is próba szerencse alapon.

Viccet félre téve gyakorlott alisok ilyennel nem foglalkoznak max a hazárdőrök.
Bár olvasva itt a topikját sokan anélkül vágnak bele hogy bármit is tudnának róla!!
Aztán persze jön a sírás hogy lejárt a bujerprot mittudok csinálni!!! Mert ugye olvasni , kérdezni luxus....

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#85024) svgyula válasza Potzee (#85021) üzenetére


svgyula
addikt

Hát igen! Azt mondják a negatív reklám is reklám! :DDD Most majd sokan arra fognak vadászni mikor lesz megint valami ireálisan "occó" ;] Hátha szerencséjük lesz és megkapják. Viszont én ebben a "beáldoznak némi profitot" dologban nem hiszek. Gondolkozz ha te mint befektető azt látnád, hogy kiszórják a pénzedet az ablakon egy vizuált nagyobb profit reményében mit csinálnál? Szerintem kapásból kivennéd a pénzedet mert ezt a kockázatot kevesen vállalják be! Persze itt lehet egészen kis összeg amivel esetleg a cégvezető hatáskörén belül rendelkezik. Bár ha belegondolsz ezt a Huawei Honor 3x "akciót" hányan nézték közöttük kereskedők!! akiknek volt pénzük és csak pl 5db-ot rendeltek meg mert azon is lehet 100eft szakítani ilyenből meg az egyéb vevőből akár 1000db rendelés is összejöhet ott meg a bukta már simán 2milla :K Az ilyen antireklám miatt simán visszanyalhat a fagyi vagyis presztízs veszteséget ér el a cég és repül a vezér :DDD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#85025) fateless válasza Potzee (#85021) üzenetére


fateless
veterán

Bár itt megeshet, hogy elírás történt, de valóban gyakran alkalmaz sok cég ilyen vevőbecsalogató árakat, ahogy az emag is tett már ilyet. Többnyire ezeket nagyban meghirdetik, de egyes cégek - ügyesen - szándékosan nem reklámozzák pontosan azért, amit írtál, hogy visszajöjjenek az érdeklődők újabb hasonló "elírásra" vadászva, ami az alant látható ingyenreklámok sokaságát generálja nem egy fórumon egyfajta vírusmarketingként. Alkalmanként a hibákat is utóbb ekként értelmezik.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#85026) Graphics válasza svgyula (#85024) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tesco is csinalja... Itthon olcsobban adnak termeket. Van amin buknak is... De behoz mas termekre vevoket... Es ennyi,

Emagnal is globalisan kell gondolkozni.. Bukni nem fognak sztem. De nem a magyar piacot kell nezni mert tobb orszagban ott vannak... Rendelnek x ezret kap egyik orszag ennyi annyit amannyit...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#85027) Potzee válasza svgyula (#85024) üzenetére


Potzee
addikt

8 évig egy multinál dolgoztam IT beszerzőként...sok mindent láttam és tapasztaltam... :B

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#85028) Mottie válasza Potzee (#85027) üzenetére


Mottie
őstag

Helyes, hozzanak egy Honor 6-ot is hasonlóan jó árban.. Vagy csak vigyék lejjebb 10 Ft-tal a dollár árfolyamot hogy egyből megvegyem :)

@All: Chigonnál hogy Shipping Monday-jel jöjjön kell valami különlegeset tenni? (illetve ez miben különbözik attól, hogy FedEx-es szállítást kérek?)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#85029) aytukabozs válasza Mottie (#85028) üzenetére


aytukabozs
addikt

Nekem úgy rémlik ha fedexest kérsz magyarba, azzal kéred a S.M.-t :)

Bár csak kibickedek, mert én az alit kihagytam mikor a chigontól vásároltam :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#85030) fateless válasza aytukabozs (#85029) üzenetére


fateless
veterán

Így van.
FedEx postázás Magyar címre = Shipping Monday

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#85031) mazsó


mazsó
aktív tag

Üdv

(Honor 3x)

Igen most már 87900Ft-ért van kitéve és rendelhető státusszal... [link]
Rendelési nyomon követés alapján ma 08:42-kor BP-en átvették 329-es kóddal...
Az oldalról mikor rendeltem képernyőmentést csináltam tetejétől az aljáig természetesen: Processzor 1700-as, 3 g is van a leírásban 900/2100
Elvileg szerdán érkezik 10-18 óra között.
Mindenképp jelentkezek, írok! Megvitatjuk hogy maradjon vagy menjen vissza a feladónak.. :((
Köszönök minden eddigi és leendőbeli segítséget! :R

(#85032) Mottie válasza mazsó (#85031) üzenetére


Mottie
őstag

Ezzel az a baj (ne legyen így) hogy ha akarják küldenek egy semmit, reklamálsz, pénzed visszakapod (x idő múlva), vagy fizethetsz +30k-t és megkapod amit rendeltél :) Azért szurkolok hogy szerencséd legyen vele és tényleg annyi és az legyen amennyi és ami volt .

Be Victorious!

(#85033) levideo válasza pandi106 (#80956) üzenetére


levideo
tag

Bluboo X2 : Ebben van NFC, mert néhány olda említi, néhány meg nem ???

Levideo (LINUX Rendszergazda)

(#85034) aytukabozs válasza Mottie (#85032) üzenetére


aytukabozs
addikt

Szerintem meg (mondja a mindig nagyonokos optimista énem :P ) egyszerűen szerencsés a kollegaúr, és a csomagban valóban egy X van, a 20 rugós diszkont meg betudható annak hogy ő maga akaratlanul egy virálmarkenting kampány eszköze lett...
Soha nagyobb csalódást ennél :D
Csuriban az ujjam míg ki nem veszed a dobozból a hibátlan 3x-et!

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#85035) mazsó válasza Mottie (#85032) üzenetére


mazsó
aktív tag

"Nézzen bele a dobozba mielőtt fizetne" szolgáltatásukat mindenképp igénybe veszem! :D
Köszi hogy szorítotok, már kezdek izgulni... :B

[ Szerkesztve ]

(#85036) fateless válasza mazsó (#85035) üzenetére


fateless
veterán

Én a helyedben nem izgulnék annyira.
Nem egy olyan átverős boltról beszélünk, akik üres dobozt vagy nyúllábat küldenek telefon helyett, aztán meg mennek tovább új céget alapítani.
Ahogy az edigital-nál sem rettegsz, hogy megkapod-e a terméket, úgy náluk sem kell ettől tartani.
Olyan véletlenszerűen előfordulhat, hogy hibás készüléket kapsz, de az független az akciós ártól, minden terméknél megtörténhet.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#85037) Mottie válasza fateless (#85036) üzenetére


Mottie
őstag

Edigitallal is volt olyan tapasztalatom hogy megrendeltük a terméket (szerencsére utánvéttel), aztán 3 hét várakozás után lemondtuk a rendelést és megvettük máshonnan ahonnan 1 nap alatt megjött.

Be Victorious!

(#85038) alázógyík válasza fateless (#85036) üzenetére


alázógyík
őstag

Érdekes, mert magyar számlát még nem kaptam tőlük, és bezony 1Ft jogdíjat se fizetnek az adathordozók, memóriák után....
Biztosan szabályosan működő cég.

(#85039) alexw801 válasza mazsó (#85031) üzenetére


alexw801
senior tag

Ha megkapod a Honor 3X-et, bármilyen ROM-mal csak a Beállítások/A telefonról/Modellszám-ot kell megnézni. Ha G750-T00, akkor minden rendben van, a ROM pedig ízlés szerint csereberélhető.
Persze nem felelőtlenül, pl. IMEI vesztést el kell kerülni.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#85040) mazsó válasza fateless (#85036) üzenetére


mazsó
aktív tag

Majd kiderül...
Én is vettem már tőlük és nem volt semmi gond...
Amitől félek inkább, hogy a specifikációk is stimmeljenek és tényleg ne klón telefon legyen...
Számlát már elküldték nyomtatható változatban e-mail címemre, az eredeti gondolom a dobozban lesz majd...

(#85041) mazsó válasza alexw801 (#85039) üzenetére


mazsó
aktív tag

És ha nem G750-T00 a modellszáma akkor mi van? Nehezebb a rom csere, vagy esetleg lehetetlen is? A többi modellszám esetében csak a rom a különbség, vagy vmi hardveres különbség is van, azok is Magyar nyelvűek, vagy lehetnek azok?
Köszi!! :R

(#85042) fateless válasza Mottie (#85037) üzenetére


fateless
veterán

Olyan módon, mint ahogy a fórumtársnál látjuk, hogy már a futárszolgálatnál van Pesten, akinek átadta már a bolt? Mivel itt erről van szó, amit le is írt. Akkor nem hinném, hogy három hétig állna náluk a termék.
Nem arról van szó, hogy még sehol nincs a megrendelt dolog, hanem arról, hogy úton van, nyomon követési számmal, amin látható, hol tart éppen.
Feltételezem az edigital-os példádnál nem állt 3 hétig a DPD-nél, mire visszamondtátok, hanem el sem lett küldve. :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#85043) MaxTorque válasza fateless (#85042) üzenetére


MaxTorque
tag

Tudom, hogy nem mindenkinek lehetséges, de szerintem a leggördülékenyebb az edigitalnál:
-neten rendelsz
-jön az email ha átvehető
-bemégy, fizetsz
-örülsz

(#85044) Zeki válasza svgyula (#85020) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amít írtam, azért írtam, mert dolgoztam a kereskedelemben, voltak ott ismerőseim, vagy mert magam is vettem majdnem fél áron a kiszórt Canon videokamerákból, sok-sok éve. (Canon MVX3i ).

Igen, most neked volt igazad, az árat elírták. Nem jutottak hozzá extra akciósan.

(#85045) overland


overland
aktív tag

Uraim, köszönöm a kitartó segítségeteket és türelmeteket!
megy a cwm a zte grand memo-n, meg a gapps is :)

cappa72, WOT-H-A-C, janaman01, upo, wwenigma, svgyula, :R (remélem nem hagytam ki senkit!)

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#85046) aytukabozs válasza overland (#85045) üzenetére


aytukabozs
addikt

jöhet a beszámoló :P ;)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#85047) WOT-H-A-C válasza overland (#85045) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:C

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#85048) Remiel válasza MaxTorque (#85043) üzenetére


Remiel
őstag

szerintem is sima úgy csak a sorrend más :D

-neten rendelsz
-jön az email ha átvehető
-bemégy
-örülsz
-fizetsz

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#85049) janaman01 válasza overland (#85045) üzenetére


janaman01
addikt

heuréka :C

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#85050) sirdenis


sirdenis
tag

Uj telot szeretnek vasárolni es elgondolkodtam , h egy kinai gyartmannyal jobban kijonnek. 20 max 30 ezer kornyeken mi lenne a legjobb valasztas szerintetek? Telefonalasra es netezesre kell nem jatekra. Illetve honnan erdemes rendelni ?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.