Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54851) dethroner


dethroner
veterán

Dzsiájdzsó :D G3T hol kapható a legolcsóbban? Esetleg valami olcsóbbá tevő kupon hozzá?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#54852) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik!

nevesebb 4,5"-4,7"-os qHD/HD kijelzős 4 magos IPS kijelzős telók között még mindig a Lenovo A820 a bestbu, vagy van 150$-ig valami jobb vétel?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54853) hunior válasza Zeki (#54845) üzenetére


hunior
csendes tag

Koszi , most mar tudom honnan vehetek, de az a kerdes h mit, mert ennyire elveszve meg sosem voltam, olyan mint a kisgyerek a cukorkas boltban. nem tudom melyiket:))

(#54854) berigazek válasza Mik001 (#54847) üzenetére


berigazek
őstag

El kell,hogy szomorítsalak...ez nem szoftveres,de próbáld ki a Zoom Camera .apk- t a Google Play-ről,ha azzal sem jó,akkor új rom sem segít rajta :(

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54855) Mik001 válasza janaman01 (#54850) üzenetére


Mik001
csendes tag

Igen kipróbáltam többet is. Van amelyiknél később, van amelyiknél hamarabb, de mindig elkezdett csíkozódni.
1.:Vagy a kamera rossz, de szerintem akkor nem lennének olyan időszakok, hogy hibátlanul működik.
2.:Vagy valami kontakt hiba lenne (pontosan nem ismerem a kamera csatlakozását a teló alaplapjához,de ott is lehet valami hiba)
3. Vagy a gyári rom hibája, melyen egy új frissítés lehet segítene (CWM Recovery telepítése kellene előtte, amelyből még nem találtam megfelelőt THL W7-hez)

(#54856) szobipeti199


szobipeti199
tag

Sziasztok!
4"os 2 magos kategóriában (kb jiayu g2) mi most a best buy teló?
Illetve 4,5"-5"ben? Itt már valami nagoybb akksi meg gorilla glass jó lenne.
Előre is köszönöm szépen!

(#54857) tvamos válasza berigazek (#54785) üzenetére


tvamos
nagyúr

OTG-vel kapcsolatban...
Esetleg mukodhet az, amima Nexus 7-en.
- TotalCommander + USB-Stick Plugin.
/root nelkul is megy/

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#54858) gyurci83


gyurci83
újonc

Sziasztok,

Egy S750-en szeretnék cserélni gyari ROM-ot és (CWM 6032 Cappa-t) CWM-et szerenék feltenni rá. Ehhez kérnék segítséget, valami "hogyan csináljam linket". A cél az hogy a "Lenovo S750 - HUN custom ROM (S026_130517 MOD)" ROM-ot tegyem fel, a gyáriban a calendar, gmail és egyéb mail szinkronizálással baj van.

Kösz előre is. Gyurci

(#54859) Dot


Dot
őstag

Hali!

Kaptam egy Jiake A199 telefont. Állítólag nem mindig ad képet "alvás" után. Új rom megoldaná a problémát? Van valakinek hasonló telefonja? Esetleg tud valaki hozzá romot? (needrom-on nem találtam, vagy hogy keressem?)

Már sikeresen rootoltam és raktam rá cwm-et, mert csak kínai factory mód volt rajta. Ezt MTKdroidtools-al csináltam. root->ok, ok, ok->finish módszerrel.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#54860) berigazek válasza tvamos (#54857) üzenetére


berigazek
őstag

Sajna nem tudom kipróbálni,mert nekem alapból tudja az OTG-t a telefonom.Azt mondják,hogy az OTGDisk Explorer Lite is nagyon jó.Kellenének vállalkozó szellemüek,akik ezt a progit kipróbálnák olyan eszközön ,amelyik nincs ROOT-olva és alapból nem tudja az OTG-t...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54861) ekrisztian válasza Maximum1 (#54817) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Engem érdekelne egy ilyen a 3 sim miatt.Na de erre most rámondhatják, hogy hamisitvány?Mert hasonlít egy "nevesebb" mobilra?Valkinek nincs eladó? :)

(#54862) janakbacsi


janakbacsi
őstag

tegnap sikeresen leejtettem zte v987-es készülékemet és a kijelzője kakukk lett. eltört és nem működik. láttok arra reális esélyt, hogy ha kínából berendelek egyet, akkor itthon azt valaki be tudja építeni?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#54863) berigazek válasza janakbacsi (#54862) üzenetére


berigazek
őstag

Nem nagyon vállalják itthon,kényesebbek a képernyő cseréi.

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54864) citkar válasza janakbacsi (#54862) üzenetére


citkar
addikt

Kevesen vállalják, de ráadásul drága dolog is, nem szokták ajánlani a kijelzőcserét.

(#54865) ekrisztian válasza Dot (#54859) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia.Mostanában Lenovo A820 topicban szaladtak bele páran ebbe a hibába.Ott kernel csere segített.Lehet itt is segítene,csak hát ugye honnan legyen másik kernel..

(#54866) RVR400 válasza berigazek (#54863) üzenetére


RVR400
veterán

Egyben cserés a kijelző meg az érintő, így nem olyan nagy szívás, és a maga 65 dolláros árával még szerintem a bőven belefér kategória.

(#54867) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Jövő heti pandawill Happy Hour akciók.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#54868) tvamos válasza berigazek (#54860) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem meg nincs ilyen telefonom, de erdekelne... Hatha rafanyalodom egyre.

Ahogy keresgeltem a vagyott telefont (olyat szeretnek, amire van CM ROM, mert tetszik, ezekre az MTK-sokra meg max MIUI-t latok,) azt olvastam, hogy csak az egyik kartyahelyen tudjak 3G-t. (Pl. a 780, meg a 820.) Vagy rosszul nezem?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#54869) berigazek válasza RVR400 (#54866) üzenetére


berigazek
őstag

Én a tapasztalataimat mondtam csak.3 telefonom volt képernyőcserés.Egyiket elcseszték és másik kettőt nem vallalták...és több helyen is voltam...

tvamos!

Hardweraprón van eladó ilyen telefon :-)

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54870) Dot válasza ekrisztian (#54865) üzenetére


Dot
őstag

Köszönöm. Hát akkor szerintem felejtős.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#54871) Zeki válasza tvamos (#54868) üzenetére


Zeki
nagyúr

igen, nem is tudok most hírtelen olyan telót, ami mind a két sim-nél tudja a 3G-t.

(#54872) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

üdv... valaki próbált már ilyesmit?

http://www.youtube.com/watch?v=pg4myn8uPCk

esetleg ismer valaki más megbízható ismert márkától teljesen vízálló 2 sim-es telót? két féle is érdekelne.. magamnak egy nagyonn 4,3-4,7 kijelzős... és kisebb méretben 3,5"-4" kijelzővel.

tud valaki ilyesmit ajánlani?

előre is köszönöm

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#54873) tolvaj! válasza Zeki (#54871) üzenetére


tolvaj!
őstag

vowney v5 sense rommal mindkét kártyán tudja, de nem egyszerre elvileg, viszont kapcsolható.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#54874) kisda


kisda
aktív tag

THL W100S és a W100 között csak a SoC a különbség? W100S-ben MT6583 1.3 ghz órajelen ketyeg a 4 mag, Mali 400 gpu a gyorsító, w100-ban pedig a jól bevált Mt6589 1.2 ghz-en és sgx544-el.

Árban azonosak, ezért érdekelne hogy kinek mi a véleménye. Melyiket érdemesebb venni?
Esetleg más bevált telefont is mondhattok, ami 150$ alatt megáll. Akár Mt6577 vagy 6572 is lehet, úgy sem használja ki a 4 magot, talán az 512 mb rammal lenne gondja.

(Barátnőmnek lenne karácsonyra valamiféle gyors postával)

(#54875) citkar


citkar
addikt

Üdv!

Van egy ilyen kínai telefon, aminél az a probléma, hogy az akkuja egy rövid ideje határozottabban gyorsabban merül és úgy tűnik gyorsabban is éri feltöltésnél a 100%-ot.
Lehet egy nemrég, hidegben történő kerékpározást követően lett ilyen, amikor egy táskában volt a telefon.
Vajon lehet valamit alakítani ezen vagy csak egy új akku segíthet, hogy a régi legyen?

(#54876) tolvaj! válasza kisda (#54874) üzenetére


tolvaj!
őstag

nőnek ajánlott készülék, mivel kissebb nem nagyon van normális HW-el. a SOC meg szinte mindegy, csak azt ne felejtsd el, hogy a 6582 még új, és ahogy te is írtad a 6589 kipróbált cucc. saját tapasztalat szerint pedig 768 Mb ramnál kevesebbel nem szabad szóba állni.

citkar

valszeg akku csere, sajnos, mert a hideg ( ha tényleg nagyon- nagyon hideg tehát folyamatosan ki van téve minusz 5C- nek pl ) az kinyírja. a hidegben amúgy is sokkal gyorsabban merülnek az akkumulátorok. esetleg még azt megpróbálhatnád, hogy egy egész estére egy 1000mAh ás töltővel megtolod és 12 órás töltést csinálsz vele. vagy magáhoztérnek a cellák, vagy a hidegben sérültek a litium cellák és elvesztették a minimális töltésüket ( pontosabban lecsökkent bennük a minimális töltési szint).

(#54877) kisda

az a baj, hogy gyorsabban is merül. és gyorsabban is töltődik.... ez cella hibára utal, amit viszont túltöltéssel lehet éleszteni, ha LEHET! :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#54877) kisda válasza citkar (#54875) üzenetére


kisda
aktív tag

Működés közben akku ki-be? Nekem is volt ilyen, megcsináltam az előbb leirt folyamatot, így "nullázza" elméletileg az akku paramétereit, vagy nem tudom hogyan fogalmazzak. Nem tesz jót a telefonnak meg semminek ez a hirtelen tápellátás megszűnése, de nálam ettől ált helyre. Ma például a 3g-t nem akarta bekapcsolva hagyni, mindig átváltotta magát a kínai APN-re. Ilyenkor a repülőgép üzemmód sem segít, ugyanúgy visszalövi a kínai APN-re kis időn belül. Ekkor Aksi ki-be működés közben, és helyreáll minden. 55%-ot irt ki a telefon mielőtt kivettem az aksit, majd mikor bebootolt, már csak 27% volt. Ez is azt jelenti, hogy már rosszul határozta meg az akku kapacitását, és a resetelés után állt helyre.

Kicsit kacifántosra sikeredett, de remélem érthető :D

(#54878) citkar válasza tolvaj! (#54876) üzenetére


citkar
addikt

Kipróbálom majd. Olyan nagy hideg nem volt, 5-10 fok talán kb háromnegyed óráig.
Hát ha más nem sikerül, akkor új akku lesz belőle.

(#54877) kisda
Kikapcsolt állapotban próbáltam...hát nem tudom, hogy segítene, ha bekapcsolt állapotban szedném ki :)

(#54879) kisda válasza citkar (#54878) üzenetére


kisda
aktív tag

Kikapcsolt állapotban nem nullázódik!
Nem garantálom, viszont egy próbát megér. Aztán feltölteni teljesen, és ha minden igaz helyreáll a kapacitás. Az sincs kizárva, hogy boot után kisebb töltöttséget fog mutatni (százalékban)

[ Szerkesztve ]

(#54880) steve1977 válasza DarknessHope (#54872) üzenetére


steve1977
tag

Szia! Lenovo S750, itt is volt tesztelve [link] Kisebb méretben tudom ajánlani a Haier w718-at. (Mert lenovo A660at elég nehéz beszerezni)

[ Szerkesztve ]

(#54881) DarknessHope válasza steve1977 (#54880) üzenetére


DarknessHope
senior tag

szia köszi ... pontosítanék teljes vízállóság... lehetőleg IP68-as védelem kell az arénán tesztelt lenovo csak kibírja ha beleljtem majd kiveszem.. meg ha ráfröccen

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#54882) nyurga82


nyurga82
tag

Hogy lehet pontosan megnézni hogy hanyas android van az Advancemen?

(#54883) tiko76 válasza dethroner (#54851) üzenetére


tiko76
aktív tag

én itt vettem semmi extra díj nélkül jött :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#54884) vadkörte válasza nyurga82 (#54882) üzenetére


vadkörte
addikt

Menü gomb Beállítások/A telefonról. Görgess az Android verziója-hoz. Ott lesz.

Üdv. V. Körte

(#54885) nyurga82 válasza vadkörte (#54884) üzenetére


nyurga82
tag

Köszi. Meg van. 2.3.6-os androidnál, hogy lehet az Advance gyári böngészőjében előhívni az elmentett könyvjelzőket?

(#54886) ÁrPi2 válasza dethroner (#54851) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

"N" kupon kóddal JiaYu- G3ST 158.2 dollár a még 1nap15óráig feketepéntekező Merimobiles-en , a szállítás talán freeshipping...

[ Szerkesztve ]

(#54887) anonym1s válasza janakbacsi (#54862) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
En nem vagyok muszeresz, de csereltem mar kijelzot tabletben es telefonban is, de komplett telefon belsot is raktam mar at masik hazba ugy, hogy a neten kerestem szet es osszeszerelesi leirast meg videot. Ha leiras szerint csinalsz mindent es van egy cseppnyi kezugyesseged, akkor nem kell felni tole.

(#54888) anonym1s válasza berigazek (#54869) üzenetére


anonym1s
őstag

Akkor azok nem muszereszek voltak hanem balfaszok :)

(#54889) dethroner válasza ÁrPi2 (#54886) üzenetére


dethroner
veterán

Lehet én vagyok a hülye, de itt a nyelvek felsorolása igen rövid, csak az angol van említve. Akkor most ez tud magyarul vagy sem és nekem kéne buherálni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#54890) gyurci83


gyurci83
újonc

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, vállal valaki üzleti alapon (nem ingyen) Lenovo S750 telora android telepítést. Elbasztam az upgradet, mert a külső SD-re tettem fel az új ROM-ot (S026_130517 MOD) és a CWM sajnos nem mount-olja be a külső SD-t. Így van egy 2 napos telóm, de nem tudok rá androidot visszatenni. Backupot meg sajna nem csináltam amiről vissza lehetne állítani a gyárit.
El lehet esetleg érni a Win7-el a CWM-en át belső SD-t?

Ha valaki tud és akar segíteni jelezze, gyorgy.szedlar@gmail.com-on.

Előre is köszi srácok.

Gyurci

(#54891) cappa72 válasza gyurci83 (#54890) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez nagyon fura, mert a cwm altalaban a kulsot szokta elsodlegesen hasznalni.
Biztosan cwm-med van?
Nem gyari recovery?
Egy kep segitene ezt tisztazni.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#54892) Chrisdry


Chrisdry
csendes tag

Üdv, mivel dual simes ázsiai android telefon vásárlás előtt vagyok, magamnak készítettem egy xls-s, összehasonlítás képen (szubjektív vélemény alapján), lehet hogy valami adat már változott, de megosztom veletek, hátha van benne számotokra információ: http://www.chrisdry.com/2013/12/01/azsiai-android-mobilok-osszehasonlitasa-2013-november/

(#54893) gwagen


gwagen
csendes tag

sziasztok!ezt szerintetek meg merjem venni?[link] nagyon olcsonak tünik

[ Szerkesztve ]

nft1

(#54894) gyurci83 válasza Chrisdry (#54892) üzenetére


gyurci83
újonc

Köszi a gyors választ, az első sor:
CWM-based Recovery v6.0.3.2
a kéernyő közepén van még egy kis szöveg: "MOD by Cappa72" for Lenovo S750
Error mounting/external_SD hiba jön vissza ha mountolni vagy telepíeni akarok

Tudsz nekem segíteni hogy újra használni tudjam a telót?

Gyurci

[ Szerkesztve ]

(#54895) cappa72 válasza gyurci83 (#54894) üzenetére


cappa72
nagyúr

Biztosan jo az sd kartya?
A cwm egyebkent tud belso sd-rol is telepiteni, illetve a mounts and storage menuben kivalaszthato a mount usb storage, amivel a szamitogephez lehet csatolni a kulso sd-t.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#54896) berigazek válasza anonym1s (#54888) üzenetére


berigazek
őstag

Most mondjam azt,hogy a Samsungnál cseszték el...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54897) Indy1 válasza kisda (#54874) üzenetére


Indy1
tag

Ha gyorsasag fontos akkor W450et vennek, a leggyorsabb postaval.Szines hatlappal. Negymagos 6582, 4.5 inch.

(#54898) GJ70 válasza kgymac (#54828) üzenetére


GJ70
tag

Szóval meg van ez a scatter fájl, de a baj tetézve, az, hogy mivel be sem kapcsol már a telefon, a driverek telepitésekor pld. a preloader usb vcom sem telepszik, illetve manuálisan -eszközkezelő/régi tipusú hardver telepitéssel megy, majd a zopo-hoz letöltött usb driverből kiválasztott - win7 - inf. fájl felmegy, de kód 10. hibával el sem indul, ezután ha az sp flashtoolt elindítom, bármit csinálok - ugyan feljön egy pld usb com9 kapcsolat, de a piros csik betöltése után rögtön el is száll és megjelenik ez :

Szóval teljes az elkeseredettség.......innen már nincs vissza út ?

Valaki segítsen . HELP ME !!!

(#54899) gyurci83 válasza cappa72 (#54895) üzenetére


gyurci83
újonc

Sajnos az SD tuti jó, mert géppel tudtam írni-olvasni. A hiba másban lehet sajnos. Privátban nem tudnád nekem megcsinálni, én 3.ker-ben lakom és hozom-viszem a telót ha vállalod.

(#54900) cappa72 válasza GJ70 (#54898) üzenetére


cappa72
nagyúr

Innen probalj letolteni gyari romot. [link]
Es ha jol lattan nem is egy verzio van.
Ez is okozhatott problemat.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.