Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) Zeki


Zeki
nagyúr

(#66002) karikusz


karikusz
tag

Sziasztok!

Apósomnak szeretnék egy megbízható kínai telefont rendelni. Ti mit ajánlanátok?

A feltételek:
1;100$ körüli ár
2;GPS-t használná a motorozáshoz,
3;lehessen kapni hozzá, valami szilikon, vagy hasonló tokot venni (gyakran barkácsol) és
4;szokott fotókat is készíteni (nem muszáj, hogy brutál jó legyen a minőség, de azért ne legyen ratyi)

Köszi a segítségeket ;)

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#66003) Crytek


Crytek
veterán

(#66004) gadosp válasza Crytek (#66003) üzenetére


gadosp
tag

Hát erre aztán nagyon nagy szükség volt :D
A képminőség ugyan az marad, de legalább 5x annyi helyet foglal majd a memórián. :D

[ Szerkesztve ]

(#66005) Zeki válasza Crytek (#66003) üzenetére


Zeki
nagyúr

Parasztvakításnak jó.

(#66006) banderasz77


banderasz77
addikt

Antelife-nál miért nem tudok PayPal-al fizetni? Akciós W200S-t akarok!!!
Sem Singpost, sem DHL-el nem engedi. Megnézné valaki vagy csak nálam nem megy? PayPal bejelentkezéskor kidob. :U

(#66007) aytukabozs válasza banderasz77 (#66006) üzenetére


aytukabozs
addikt

másik böngészővel?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#66008) banderasz77 válasza aytukabozs (#66007) üzenetére


banderasz77
addikt

:(

(#66009) gyűrű válasza banderasz77 (#66006) üzenetére


gyűrű
addikt

Tőlük már rendeltem 3*, semmi gond sem volt a paypallal. :K

(#66010) Indy1


Indy1
tag

Megerkezett a Jiayu G2F
Termeszetesen a TDS-CDMA kinai verzio.

(#66011) CoolBoy323 válasza Zeki (#66001) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Konnyebb lesz a telefonokat is kimosni :)

(#66012) BullZeye válasza Crytek (#66003) üzenetére


BullZeye
veterán

Ehhez nem kell oppo find 7 :D csak egy jobb digitális zoom :D vagy PSben beállítani a méretet 4x akkorára és széthúzni :D

(#66013) Crytek válasza Zeki (#66005) üzenetére


Crytek
veterán

Nem lenne bajom ezzel a telefonnal ha nem lenne péklapát! Nem is értem miért nem 10 colosan adták ki :W :W :W :W

Next PC Upgrade: 2022

(#66014) valaky500


valaky500
csendes tag

Sziasztok!

Olyan programra lenne szükségem amelyik megmutatja a fake kinai telefonok valós hardware jellemzőit.
A válaszokat előre is köszi

(#66015) Laza... válasza valaky500 (#66014) üzenetére


Laza...
addikt

Az az alap, hogy leszeded a telefonodról a gyárilag előre telepített Antutu, cpu-z, egyéb teszt programokat, és a play áruházból telepíted frissen.

Elsősorban a CPU-Z-t

Never give up!

(#66016) Viktor0610 válasza valaky500 (#66014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Antutu, CPU-Z.

Samsung Galaxy A54

(#66017) valaky500


valaky500
csendes tag

Ezeket próbáltam és mind a kettő azt mutatja, hogy
hardware: mt6589
viszont az mtk droidtools : "Hardware : MT6572 (MT6589 is Fake!) ATTENTION! Fake Hardware in kernel or firmware doesn't correspond to phone!"

(#66018) Viktor0610 válasza valaky500 (#66017) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Magyarul amit ír, az a valós, amit meg "fake"-ként jelöl, az nem. :D

Samsung Galaxy A54

(#66019) kovacsamd


kovacsamd
csendes tag

Sziasztok! Lehet hülyeséget fogok kérdezni, de még sose vettem külföldről telefont, és nem tudom hogyan működik az alábbi dolog. Azt szeretném kérdezni, hogy ha veszek pl egy Hongmi-t, vagy bármilyen kínai független wcdma-s telefont, elég beletennem simán a sim kártyát, nem kell állítani semmit, csatlakozik egyből a hálózatra és lehet telefonálni/mobilnetet használni? Nyilván ha mikro sim akkor méretre kell vágatni, azt értem. Illetve régebbi sim (pl 3-4 vagy több éve vett) is működni fog benne, nincs ilyen "elévülési ideje" ha napi használatban van? Köszi előre is és bocsánat ha ez itt már off-nak számít!

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66020) svgyula válasza kisda (#65993) üzenetére


svgyula
addikt

szia!
Telepítsd fel a Wakelock detector.app-ot és figyeled mi az ami lefoglalja a cpu-t

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#66021) overland


overland
aktív tag

Sziasztok!

Vennék egy új dualt.
a hongmi tudása a mérce!

külső méretein lehetőleg belül mit ajánlanátok, legjobb ár-értékben?

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#66022) Laza... válasza overland (#66021) üzenetére


Laza...
addikt

Hongmit :C

Never give up!

(#66023) Mecy_Lacee válasza overland (#66021) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Hongmi?

Megelőztek... :C

[ Szerkesztve ]

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#66024) svgyula válasza kovacsamd (#66019) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nem olyan egyszerű mivel kínai telefonról van szó először a sim foglalatot kell európai szintre hozni. Ezt úgy kell csinálni, hogy megrázod egészen addig amíg a kicci kínai sárkány rád nem mosolyog a foglalatból akkor szépen ékes kínai hangon megkéred hogy idézem 讓我進去。 ezután működni fog. :B

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#66025) kisda


kisda
aktív tag

Adott egy W450 teló. Decembertől mai napig hibátlan volt, ma viszont töltőre rakás után felmondta a szolgálatot. Bebootol, viszont teljes fehér a kép. Mi történhetett? Már szétkaptam, az összes szalagkábelt kihúztam meg visszadugtam, nem segített.

(#66026) Komplikato válasza BullZeye (#66012) üzenetére


Komplikato
veterán

Az a vicc, hogy inkább lenne 5Mpixel jó optikával, mint ... telefonon a fényképező szvsz arra jó, ha valamit meg kell jegyezni és nincs papír. Fényképezőnek csak igen korlátozottan használhatóak.

Anno amikor nálunk még a 320x240-es "kamera" volt a telefonban high-tech, akkor láttam olyan japán telefont, amiben az 1.3Mpixeles kamerához egy a telefon hosszában elhelyezett optikai zoom tartozott és értelmes optika. Érdekes, hogy a vékony telefon mánia miatt ez senkinek sem jutott azóta újra az eszébe. Az is igaz, hogy azt SE fényképezésre, hanem videó felvételre csinálták. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#66027) overland válasza overland (#66021) üzenetére


overland
aktív tag

a honor 3c sem jobb?

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#66028) kovacsamd válasza svgyula (#66024) üzenetére


kovacsamd
csendes tag

És komolyra fordítva a szót, az miután megöltem a sárkányt és eltávolítottam a foglalatból? :) Utána belehelyezve a sim kártyát menni fog, nem kell semmi "trükközni" vele?

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66029) Laza... válasza kovacsamd (#66028) üzenetére


Laza...
addikt

De, ha feltöltős, legyen pénz a kártyán! ;) Komolyan!

Never give up!

(#66030) Zeki válasza kovacsamd (#66028) üzenetére


Zeki
nagyúr

vitamaxos simmel a mobilnet nem megy, csak ha a net bállításoknál a vitamax szót kiveszed....

(#66031) alexw801 válasza kovacsamd (#66028) üzenetére


alexw801
senior tag

Valószínűleg a mobilt internet eléréshez be kell állítani majd, a szolgáltató adatai szerint.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#66032) kovacsamd válasza alexw801 (#66031) üzenetére


kovacsamd
csendes tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66033) Graphics válasza overland (#66027) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Honor 3C
Lenovo S650
Lenovo S660
Lenovo P780

Hirtelen ezek. Kérdés miben tudjon többet?

Ha aksi lényeges, akkor az utolsó, ha könnyű, egyszerű, szolid, akkor S650, illetve ha nem jön be a Lenovo, akkor 3C felé is lehet húzni, nem volt vele tapasztalatom, de egy időben erősen szemeztem vele.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#66034) gamegod


gamegod
senior tag

ThL w200s-ről valakinek vélemény?:) érdekelne

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#66035) blueye válasza gamegod (#66034) üzenetére


blueye
veterán

Jo.
mobilarena.hu/tema/thl_w200/friss.html
+keress itt ra

(#66036) tvamos válasza Komplikato (#66026) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ott van a Samsung Galaxy S4 Zoom! (Oke, nem dual-sim...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#66037) Upo


Upo
addikt

2lenovo.com-ról hallott valaki jót/rosszat?
S650 fehér egész jónak tűnik árban.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#66038) kymco válasza gamegod (#66034) üzenetére


kymco
veterán

Thl w200-as topicban találsz w200s tulajokat szvsz.

www.refujvaros.hu

(#66039) Indy1 válasza Upo (#66037) üzenetére


Indy1
tag

Hmm, naluk a szilikon tok +4$, a kepernyovedo +1$ ....

(#66040) hevizms válasza Upo (#66037) üzenetére


hevizms
addikt

Ugyanennyiért kapsz a minidealrol is és az tutira ajánlott kategóriás bolt.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#66041) drewcsalad


drewcsalad
tag

Sziasztok!
Help
Már kérdeztem tőletek,de hátha így jobban képben van valaki. Ezt a telót vettem asszonynak:
http://www.pandawill.com/gts9589-smartphone-android-42-mtk6589-quad-core-1g-4g-47-inch-130mp-camera-white-p76968.html

A problémák még mindig fent állnak:
-GPS nem talál jelet! Igen ezt már kérdeztem és körüljártam,de hátha :)
-Akksi gyengusz :S ha nyomkodva van, kb. 3-4 óra.
-Fontos kérdés,hogy a rádió miért nem talál csatornát.Van valami app amin lehet fogni a magyar csatornákat?
Előre is köszi

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#66042) aytukabozs válasza tvamos (#66036) üzenetére


aytukabozs
addikt

nomeg előtte is volt évente 1-2 próbálkozás
polaroid pl..
meg az android előtti időkben is
altec

csak ezekre olyan szűk réteg vágyik gondolom (én pl.) hogy nem éri meg gyártani... :(

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#66043) aytukabozs válasza drewcsalad (#66041) üzenetére


aytukabozs
addikt

mit csinál ha direktbe beállítasz valami frekvenciát (94,8 pl.), teljesen kuka, vagy zúg-recseg?
fülhallgató be van dugva (merthogy az az antennája)? (bocs de vannak néha nagyon láma kérdések, muszáj megkérdeznem :) )

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#66044) svgyula válasza drewcsalad (#66041) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Már azt hiszem írták, hogy ezekkel a klónokkal ha gond van nincs segítség. A rádió csak akkor talál jelet ha rádugod a fülest ha így sem talál csatornát akkor hardweresen selejt az egész telefon vagy egyszerűen kihagyták belőle az FM és a GPS "csipet" mivel az internettel történő navigáció is valamint az internet rádió is náluk GPS ill rádió a leírásban! Sajna találkoztam egy ilyennel ahol a gps csak folyamatos internettel ment volna! Viszont a rádió annál ment DE erősen készülék függő a mostani simánt talál ~15adót az amiről előbb írtam 3db adót volt képes találni ráadásul az egyik a bartók rádió :((( :((( :((( :O :O hogy azt egyáltalán hallgatja valaki :F szerintem felesleges energia pocsékolás inkább fűtenének vele pár olyan otthont ahol nem jut tüzelőre.........

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#66045) drewcsalad


drewcsalad
tag

Természetesen be van dugva a füles és ha be van állítva a freki csak serceg :S Nincs erre app,vagy chip kell bele tényleg ? :S
A GPS meg érdekes ,mert Engineer mode-ban YGPS...bla bla bla.EPO file letöltve. és még a piros pöttyök sem jelennek meg :S
Nettel működik a GPS de ugye nem az a cél :)

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#66046) hungobungo válasza BullZeye (#66012) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Ezt benézted, nem arról van szó hogy egy 13 Mpixeles képet felnagyít 50 Mpixelre, hanem hogy csinál 10 képet csinál gyors egymás utánban, amiből 4-et összedolgoz (egymás mellé rak) egy nagy képpé.
Ha jól tudom talán a Nokia is vmi hasonlóval trükközik már.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#66047) overland válasza Graphics (#66033) üzenetére


overland
aktív tag

köszi, egy bajom van a hongmival, h a névjegyben nem tudtam a betűméretet nagyobbra venni...

a honor 3c-t nem tudom, h felér-e a hongmihoz minden tudásban, azon túl, h 2gb-8gb?

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#66048) aytukabozs válasza karikusz (#66002) üzenetére


aytukabozs
addikt

hát ha motorozás meg barkács akkor valami IP67 teló hasznos lenne oda...
Haier w718 pl?
GPS-éről, fényképezőjéről nem tudok nyilatkozni, de van topicja ITT

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#66049) tolvaj! válasza overland (#66047) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ha csak annyi a bajod vele, miért nem próbálsz ki egy alternatív telefonkönyvet?

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#66050) hungobungo válasza overland (#66047) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Volt nálam egy hongmi, és engem zavart hogy a magyar ékezetes betűk más betűtípussal/mérettel jelentek meg a rendszermenükben. Gondolom vmi rendszerfont lehet mögötte. Másik téma telepítése megoldja majd, vagy lehet külön fontokat cserélni?

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.