Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) albinolynx válasza BullZeye (#37996) üzenetére


albinolynx
őstag

Akkor csak összejött valami biztató! Örülök, hogy nálad is bevált a csaj. (X

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#38002) citkar válasza BullZeye (#37996) üzenetére


citkar
addikt

Más ügyben beszéltem Joyce-val, segített, bár romot sose kértem tőle :)

[ Szerkesztve ]

(#38003) Švejk válasza BullZeye (#37996) üzenetére


Švejk
őstag

Akkor már tudjuk ki Joyce :D :

(#38004) andatti válasza smkb (#38000) üzenetére


andatti
senior tag

Ezeket a gps-eket hogy lehet/kell használni? Sógornak samsung mini-je van és engem kért meg, hogy segítsek, leszedtem 3 progit, amiből feltettük a legkisebbet, azt mondja tökéletes, mert még a sávváltást is jelzi, ha autópályán megy... (láttam írtátok a 15 m-es pontosságot...)
1. Akkor a kínában vett készülékekben már eleve van egy gps progi? és ha az nem működik, akkor másik sem fog? egyáltalán lehet feltenni másik progit a készülékekre?
2. Na ez nagyon láma kérdés... ha bekapcsolom a gps-t az működik internet kapcsolat nélkül? (már, ha az otthoni wifin elintéztem korábban a frissítéseket, stb.? ) Tehát létezik offline mód?
3. gps használható pl. arra is, hogy mérje a megtett utat? (szerintem igen, de inkább megkérdezem...)

(#38005) BullZeye válasza BullZeye (#37996) üzenetére


BullZeye
veterán

Hátha valakinek szüksége lesz a későbbiekben, Joyce a minidealtől ma végre elküldte napi 2-3 nyaggatás árán a több nyelvű (multilanguage) tisztított official romot tyúklábak nélküli verzióját. Egyszerűen vissza lehet rakni, ha valamit nagyon elrontunk, kipróbálva tesztelve, van benne magyar, és kínai appokat se találtam.

THL W7S, 4GB version - 268.43M
ThL_W7.130516.JB42.V12.HD.EN.COM.8P32_MT6589_Cam3H2.rar

THL W7S, 8GB version - 272.47M
ThL_W7.130518.JB42.V12.HD.EN.COM.8P64_MT6589_Cam3H2.rar

Egy kép a verziószámról:

[ Szerkesztve ]

(#38006) foka válasza smkb (#38000) üzenetére


foka
aktív tag

Akkor lehet az én iNew I4000-em is hiába cseréltetném, az újban se működne a GPS? Az Mobileuncletools-sal se lehet rávenni, 0 az SNR jelerősség, minden műhol piros (GPS Testben szürke).

Üdv: Fóka

(#38007) alázógyík válasza foka (#38006) üzenetére


alázógyík
őstag

Nekem a Vowney V5-ben 20-30 másodperc alatt talál műholdakat mindenféle trükk nélkül. :K

(#38008) cappa72 válasza BullZeye (#38005) üzenetére


cappa72
nagyúr

Respect az infóért és a megosztásért :R

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#38009) BaginZe


BaginZe
tag

Minideal-nél Katherine a legnormálisabb.

(#38010) janakbacsi válasza CoolBoy323 (#37998) üzenetére


janakbacsi
őstag

igen próbáltam. azzal sem jó.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#38011) ÁrPi2 válasza akos727 (#37959) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Ez a dolog fordított irányban válik még izgalmasabbá!! :K

Nekem különösen azért, mert ezeknél az okostelefonoknál nem tudom hol
szabályozódik be vagy "le", például hogy milyen frekvencián mehet.
Sima mt6589 overclockja történne -é itten (ha turbós rom ráeresztődik nemturbós SoC-ra) vagy más?

Ilyent az ismert turbo-nemturbo párossal kibocsátott mobilokon tesztelni kéne, nem? :U
( iOcean -ok, az Umi, meg a JY-G4 ésatöbbi..)

Motiváló gondolat?

(#38012) mlaci01


mlaci01
tag

Sziasztok !

Van egy olyan problémám, hogy bármilyen videó lejátszásakor akadozik (röcög) a kép.
A vas szerint pedig nem kellene ( Newmak K1) Antutu-ban 12xxx körül teljesít.
Próbáltam többféle ROM-al, mindegyikkel ugyanaz a helyzet, továbbá mindegy hogy hálózatról, lokálisan, és úgy vettem észre, hogy a felbontás sem igazán befolyásolja.Többféle lejátszóval próbáltam (BSplayer, VLC, MX player stb...) Ha bekapcsolom a HW gyorsítást akkor a lejátszó legtöbbször "megfagy".
Tapasztalt már valaki valami hasonlót ?

ui:
Tényleg újítottak a Google Play-en ?
Nekem a használhatatlanságig megújult, pl nem tudom beállítani, hogy a felinstallált alkalmazásokat lássam .

(#38013) tolvaj! válasza BullZeye (#38005) üzenetére


tolvaj!
őstag

te milyen programmal szedted le a szerverükről?
nekem a W100 hoz küldtek egy letöltési linket de az istenért sem tudom leszedni, mert azt írja ki hogy túl nagy a file használjon letöltő programot. hirtelen az orbitot dobtam fel de az meg b.szik csinálni is akármit.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#38014) andatti válasza andatti (#38004) üzenetére


andatti
senior tag

Akkor válaszolok magamnak... :)
kérdés:
Esetleg lehet tudni mekkora adatforgalmat csinál az A-GPS? Mondjuk 100-150 km úton. Offline navi mellett.
Válasz:
Tudomásom szerint, csak a bekapcsolás utáni első pozicionáláskor van adatforgalom, 20-25 kilobájt körül.

Forrás
Ez alapján, akkor akinek sokáig keresi a műholdat, az nem használ gsm támogatást, akinek pedig folyton eldobja, abban a készülékben a gps rossz... :(
De, hogy a kinézett THL W200-ban milyen támogatás van a chipset-ben, az homály maradt és még az is lehet, hogy nem lesz tökéletes... :(
" Yes, built in, also support A-GPS" - kérdés, hogy kikapcsolható-e?

Amúgy a tmallbox-on kód nélkül 185$ :C Már, ha érdemes innen rendelni... 32 Gb-os kártya is potom áron van itt hozzá, (nincs 6 rugó...)

(#38015) BullZeye válasza tolvaj! (#38013) üzenetére


BullZeye
veterán

FFben próbáltam elsőnek ott nem ment, aztán IE ott se, aztán Chrome, ott ment, de várni kell egy percet az oldal betöltődése után, majd letöltés gomb, és lejön szép lassan.

(#38016) KurtCobain válasza andatti (#38014) üzenetére


KurtCobain
őstag

185+6$ posta + 4% paypal fee=198,64$ - ~46k

Mmm'kay?

(#38017) DJGABI válasza andatti (#38014) üzenetére


DJGABI
addikt

"kérdés, hogy kikapcsolható-e?"
az mtk6589es szoftverek 90%-a szerintem így néz ki (csak fekete háttérrel :D) [link]

mondjuk nem tudom mit szeretnél, de ha nagyon spórolósra akarod venni akkor azzal is számolni kell hogy pl FB, market play store akár a háttérben is szívhatja az adatokat. megoldás: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#38018) szuand1 válasza smkb (#38000) üzenetére


szuand1
tag

THL w100 ro.edi 1.1 rommal AGPS-sel nyílt téren kb 20 másodperc alatt 3m pontosságú gps kapcsolatra képes, agps nélkül kb 1 perc mire magához tér. Az épületben 5m pontosságot tud androits gps test progi szerint./külön mókolás nélkül mindezt/

[ Szerkesztve ]

ainol aurora II , jxd s5110, Thl w100 black, Thl w11, Newman n2, Haier w718+, chuwi v17hd , Ainol inovo8,Umi hammer, Elephone p6000, Xiaomi Redmi Note 2, Vernee thor,homtom ht17pro, xiaomi r1d, leree le3

(#38019) BullZeye


BullZeye
veterán

Ömm, most hogy van backup már merek próbálgatni,

Van ez a leírás, viszont 8038as hibaüzenettel nem engedi felrakni a megfelelő fájlokat
1+2gb-os a THL W7S tárhelye, és a linkeltek 2+0,8 gigás patchek, gondolom ez a baj. Van valahol olyan, ami 4gb-os de 2+1 gigás felosztással van?

(#38020) andatti válasza KurtCobain (#38016) üzenetére


andatti
senior tag

A 6$ a nyomon követés? mert nem írta a linkelt oldalon, kosárba meg értelemszerűen nem raktam... csak az van ott, hogy free shipping... Mert az a drágább, 195 $-os vásárlásnál is fenn áll szerintem. Ami pedig a paypal-t illeti én sose tudom, hogy hogyan vált, mindig 230 Ft/$-al számolok, annyi pedig nem szokott lenni. De, ha hozzáveszem a 32 Gb-os micro sd-t, akkor már bőven 50 felett van az ár, ami nekem azért már drága... (bár a most kapott +1havi kereset már nincs meg, :O :( így mostanában nem fogok telót venni, addigra meg ki tudja mi történik, fel, vagy lemennek az árak, és lehet lesz jobb készülék is... )

(#38021) andatti válasza DJGABI (#38017) üzenetére


andatti
senior tag

köszi. Így már tiszta. FB-ozni nem nagyon tervezek, max. wifin, de G+ jobban preferálom... Az esetnek is van mobilra jó? progija, remélem fel megy majd. Igaz egyhamar nem fogok telót venni mégsem, mert másra kellett a rávaló... :(

(#38022) dwiki válasza alexw801 (#37964) üzenetére


dwiki
senior tag

Camera FV-5 -nél akkor sajnos nálam is az van amit írsz, mentési bizonytalanság, mert hibázik mentésnél, mondjuk kb 10-ből 1-szer. Ez akkor kellemetlen, ha pont egy olyan képet ront, ami amúgy megfelelő lenne :( ... Viszont a progi meg nagyon jó...

Én ugyan nem fotózóm, de kb 15 éve dolgozok fel sz*rabbnál sz*rabb és - mostanában szerencsére azért (elsősorban köszönhetően a technika fejlődésének)- jobb és jó képeket is, úgyhogy biztos, hogy a fotózáshoz jobban értesz, nem kérdés, de a jpg feldolgozáshoz ezek szerint nem. Nálam sajnos előfordul, hogy sz*rból kell várat építenem :( .
Illetve napi kapcsolatban vagyok nyomdákkal, valamint a végzettségem is nyomdaipari mérnök, így azt is tudom, hogy a nyomdák sokkal inkább korlátot szabnak mint a pixelhalom mennyisége meg a jpg kérdés...
Tudnék mutatni profin megcsinálta katalógusokat - nyomdai szempontból - amiben van JPG-ből és RAW-ból feldolgozott kép is. Kizártnak tartom, hogy van ember aki megmondja melyiknek mi volt az alapja... (pláne, hogy a rács elfedi a jpg zajt, ami jó minőségű kis tömörítésű jpg-nél eleve elhanyagolható)

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#38023) gipsztigris válasza smkb (#38000) üzenetére


gipsztigris
addikt

Akkor a ThL W8 nem olyan rossz a 2méteres pontosságával. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#38024) TZola16


TZola16
csendes tag

Üdv! Egy Fieting H9500+ típusú készülékem van ROOT-olva és felraktam a Chainfire 3D-t, a telefon újraindult és azóta a betöltő logonál megáll és nem történik semmi, mit tudok vele kezdeni, kihez tudok fordulni? Előre is köszönöm!

(#38025) ggeleven válasza TZola16 (#38024) üzenetére


ggeleven
őstag

Idézet a Chainfire 3D leírásából:

!! For Froyo and Gingerbread ONLY. NOT COMPATIBLE with Honeycomb/Ice Cream Sandwich/Jelly Bean !!

Ez lesz a gond! Van bármi backupod?

@ andatti

A Paypal-os profilba belépve van Currnecy converter!

Állítsd át Payment conversion-ra!
Bár nekem pont fordítottan logikus de, a From mezőbe állítsd be azt a valutát, amiben a végösszeget szeretnéd látni, a To-ba pedig azt amiről konvertálsz!

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#38026) sasa311 válasza TZola16 (#38024) üzenetére


sasa311
veterán

Recovery van?

mert akkor kis szerencsével vájp kess és factory reset rendbeteszi

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#38027) tolvaj! válasza BullZeye (#38015) üzenetére


tolvaj!
őstag

Nekem qqmail en linkelték. Hasonló a gmail rendszerhez. Beregisztráltam, át tettem a saját mappámba és lejött teljes sávszéllel. Már töltöm fel dropboxba és be lesz linkelve a thl w100 összefoglalóba.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#38028) alexw801 válasza dwiki (#38022) üzenetére


alexw801
senior tag

O.K., én csak gépészmérnök vagyok.
Mindezt a jpg-ről évekkel ezelőtt szedtem fel, amikor még gyűjtöttem a RAW konvertereket, stb.
Ma már kényelmességből csak FastStone IW-vel gyorsan átpörgetem a képeimet, és mennek a külső HDD-re.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#38029) alázógyík válasza gipsztigris (#38023) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez melyik program lenne? :U

(#38030) gipsztigris válasza alázógyík (#38029) üzenetére


gipsztigris
addikt

[link]

Alkalmas (többek között) a Glonass képesség megállapítására is.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#38031) TZola16 válasza ggeleven (#38025) üzenetére


TZola16
csendes tag

Nincs backup-om és factory reset sincs a recovery-ben, próbáltam spflashtoolal újrahúzni a romot de kikapcsolt állapotban felismeri 1-2 másopercig a telefont aztán nem látja.

(#38032) smkb válasza gipsztigris (#38023) üzenetére


smkb
őstag

A-GPS-el, vagy anélkül? Azért jel zaj viszony értékek nem valami fényesek.

(#38033) Bruni20V


Bruni20V
csendes tag

Megjött a 987V, 9-én adtam le a rendelést, ez elég gyors volt :)

(#38034) alázógyík válasza gipsztigris (#38030) üzenetére


alázógyík
őstag

:R

(#38035) muris


muris
tag

Nálam is tegnap landolt az X920-as motyó...

Link

Eddig elég meggyőző...

http://www.youtube.com/codwwar

(#38036) Ájvé válasza TZola16 (#38031) üzenetére


Ájvé
veterán

Kell egy gyári rom, sp flash toolsal ezzel a módszerrel vissza lehet állítani, vagyis nekem Thl W100-at sikerüt. Persze ehhez egy hozzá való gyári rom kell.

(#38037) andatti válasza Bruni20V (#38033) üzenetére


andatti
senior tag

Honnan rendelted? tényleg gyorsak voltak...
Ez miben tud többet a 967-nél? Mert, ha jól néztem, az ára közel a duplája a 967-nek... (vagy drága helyen néztem... :)

(#38038) gipsztigris válasza smkb (#38032) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ettől megyek a falnak amikor egy alapból A-Gps készülék esetén megkérdezik, hogy be van kapcsolva az A-Gps. :)
Hát persze hogy be van kapcsolva! Ki az az elvetemült aki nélküle használja? :F
Neked fényesebb a jel-zaj?

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#38039) CoolBoy323 válasza gipsztigris (#38038) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mondjuk akinek nincs mobilnetje?! :F

(#38040) TZola16 válasza Ájvé (#38036) üzenetére


TZola16
csendes tag

Van hozzá gyári romom, a bajom azzal van hogy amikor rádugom a telefont akkor kb 2 másodpercig látja a gép és utána már nem, így pedig nem tudom elindítani az spflashtoolal a letöltést

(#38041) gipsztigris válasza CoolBoy323 (#38039) üzenetére


gipsztigris
addikt

:F Annak minek az okostelefon?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#38042) Bruni20V válasza andatti (#38037) üzenetére


Bruni20V
csendes tag

Kijelző és kamera. Minideal, a 967 lett volna 180 dodó, ez meg 240 volt.

(#38043) CoolBoy323 válasza gipsztigris (#38041) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mert kb mindenhol van wifi amerre jár?!

És csak mobilnetezésre lehet használni egy okostelefont, ugye? :F

[ Szerkesztve ]

(#38044) barnam_ válasza barnam_ (#37894) üzenetére


barnam_
nagyúr

Már kaptam is követési számot Paypal-on keresztül - igaz a Minideal oldalán még "processing" státuszban van.

(#38045) fuze válasza barnam_ (#38044) üzenetére


fuze
őstag

Az nem baj. egy-két nap és átvált az is.

adms.hu | UI Designer

(#38046) barnam_ válasza fuze (#38045) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ebben a percben át is váltott. Ha pár napon belül megjelenik az SG rendszerében (és nem egy féltéglát küldenek), akkor pozitívan fogok csalódni, mivel arra számítottam, hogy nem lesz nekik raktáron - hiszen elég új cucc még.

(#38047) andatti válasza barnam_ (#38046) üzenetére


andatti
senior tag

Érdekes ez a kódhasználat...
antelife oldalán ezzel a kóddal gw200u17 182,99 $ + díj itt is a nyomkövetés...
A te kódod meg a minideal-ra szólt...
Tovább nézegettem a fórumokat, háát, ott is az aksit emelték ki fő hibájául, érdekességképp volt, aki spanyol :F webshopból rendelte meg, kb. 2 hét szállítással...

(#38048) gipsztigris válasza CoolBoy323 (#38043) üzenetére


gipsztigris
addikt

Áááá, dehogy! Igazad van! Dominó kártya kell, nuku feltöltéssel. Az a lényeg, hogy elérhetők legyünk! :DD :R

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#38049) smkb válasza gipsztigris (#38038) üzenetére


smkb
őstag

Mert nem akar valaki adatforgalmat generálni csak mert navigál? Érdekes, hogy a nevesebb gyártók meg tudják oldani, hogy ne kelljen folyamatos adatkapcsolat a navigációhoz. De ugye navi készülékek gyártói is.
Külföldön, hogy használod? Roaming csomag bazinagy felárral? Az én mobilnet kártyám pl nem megy külföldön (nem is akarom), és a navit ott tényleg használja az ember. Ezért öröm, ha nem kell A-GPS. Amúgy a V987-nél a jel zaj viszony jórészt 32+ illetve sok esetben 40+. Ilyet nem láttam sem Jiayutól, sem ThL-től ,de Zopo-tól sem.

[ Szerkesztve ]

(#38050) barnam_ válasza andatti (#38047) üzenetére


barnam_
nagyúr

Mi az érdekes benne? A kedvezményt általában csak a készülékre adják, nem a szállításra.
Azt meg boltja válogatja, hogy milyen postázási módot adnak ingyen, és mit pénzért. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.