Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Nokia12 válasza feca81 (#8987) üzenetére


Nokia12
tag

http://www.uredeal.com/umi-x1-smart-phone-mtk6577-45-inch-1280x720p-ips-screen-android-40-8mp-wifi-gps-3g_g443.html

-15USD

(#9002) acelos


acelos
tag

Kicsit lehet hogy off de ha DHL-es vámkezelés esetén a szállítási költséget is beleszámítják a teljes árba(tehát ez után is kell áfát esetleg vámot fizetni)?

(#9003) Bagira01 válasza ztibor (#9000) üzenetére


Bagira01
veterán

Ahogy nézem a ttmalls-os G3 szállítmány is elveszett út közben. Azt írják, hogy a héten lesz, de mindjárt vége a hétnek. Még jó, hogy nem rendeltem :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#9004) mikrofon válasza acelos (#9002) üzenetére


mikrofon
addikt

Igen!

(#9005) Hulot válasza acelos (#9002) üzenetére


Hulot
tag

Általában 3. országból beszerzett árura: áru érték+egyéb költség(szállítási díj)-ra vám, majd ezen érték után áfa fizetendő, ha te vagy a végfelhasználó.

(#9006) Rawulf válasza acelos (#9002) üzenetére


Rawulf
őstag

Ha vámkezelésre kerül a csomagod, akkor minden esetben ki kell fizetni az áfát a szállítási költség után is.
Sőt. DHL-től a NAV egyre több papírt kér. (Hülye bürokrácia.)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#9007) ÁrPi2 válasza easy...rider (#8969) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

"MTK6577 soc-cal szerelt 1280x720-as kijelzős telefonról?
Attól tartok hogy kicsit sok neki ez a 720p felbontás. Mit gondoltok?"

Én is töprengtem már ezen a lelkes (pl. Thl W3) tulajdonosi beszámolók ellenére IS!

Azt írja a Mediatek Platform Features overview (itt ahol a négymagos bejelentéséhez egy roadmap grafikát adnak illusztrációként ) a display sorban hogy a mt6577:

qHD 960x540

Mivel és hogyan oldják meg a HD kijelző "full kihajtását" ha egyáltalán kihajtják, a például W3 W3+ -os telókban?

(#9008) Dot válasza Hulot (#9005) üzenetére


Dot
őstag

Én 24-én rendeltem ttmalls-ról a g3-at, +US$7.37 az adó. Kapásból Pending státuszba került fizetés után nálam.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#9009) beers válasza hevizms (#8994) üzenetére


beers
addikt

van

M&N

(#9010) hevizms válasza ztibor (#9000) üzenetére


hevizms
addikt

Szerintem az a webshop hazudik amelyik azt állitja hogy van neki G3.Az általam becsületesnek tartott oldalak odairják hogy nincs raktáron.
Nem is értem miért dőltök be ezeknek a tetű hazudós oldalaknak.
Majd akkor kell rendelni ha már azokon az oldalakon is lesz amik nem ilyen átvágós tetűk.

(#9011) hevizms válasza beers (#9009) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm.
Esetleg egy linket is tudnál ahol megtalálható?Bár még ráér,de most most már eldöntöttem hogy ilyet rendelek és kb 14 nap múlva lesz a kezemben.

(#9012) Hulot válasza Dot (#9008) üzenetére


Hulot
tag

Nem akarlak elkeseríteni, de lehet hogy karácsonyig pending státuszban is marad. A $7.37 a Paypal díj lesz.

(#9013) ztibor válasza hevizms (#9010) üzenetére


ztibor
senior tag

Nem hazudta azt hogy van, megmondták hogy pénteken érkezik.

Csak éppen már szombat van.
Ettől függetlenül elmehetnek a francba. Ahogy látom nincs olyan hogy becsületes kínai webshop, mindegyik trükközik a beszámolók alapján. Legfeljebb olyan van ahol téged még nem vágtak át.

(#9014) mikrofon válasza ztibor (#9013) üzenetére


mikrofon
addikt

biztos vagy benne, hogy az etotalk is trükközik?! Nem lehet, hogy ezért drágábbak egy kicsit?!

(#9015) ztibor válasza mikrofon (#9014) üzenetére


ztibor
senior tag

Ha jól emlékszem ott is volt már pár embernek rossz tapasztalata.

És az én nézetemben nem kicsit drágábbak hanem nagyon (na jó ez most nem érvényes a g3-ra mert azt én is drágán rendeltem).

(#9016) ÁrPi2 válasza Hulot (#9012) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Világos hogy nem akarod elkeseríteni, én is csak úgy mesélem mindenki okulására, hogy
Cseng-Ho (Zheng He) hajói sem érték el Magyarországot, pedig Zsigmond király idején még volt is tengere királyságunknak. :)

Meséld az infódat , miért lesz pending Karácsonyig a G3 ??

(#9017) hevizms válasza ztibor (#9013) üzenetére


hevizms
addikt

Eddig én az iosen.com-ról rendeltem,de mióta nincs paypal-juk ezért az ő ajánlásukra azóta minideal.net-ről rendelek.
Bennük még nem csalódtam és akiknek én ajánlottam,még eddig ők is dicsérték.
A legtöbb nap amig a rendeléstől a kézbevételig megérkezett cucc 15 nap volt!!!
Megnézhető mindkét oldal.A G3-nál ott van piros betűkkel(mégcsak nem is apró feketével)hogy nincs raktáron.
Ja és mellesleg nem kell őket figyelmeztetni hogy mit irjanak okosba a csomagra.Tudják maguktól is.:)
Jövő héten rendelem tőlük a THL W3+ -ot.
G3-at vennék szivem szerint,de pont ezért nem veszek mert bizonytalan szinte minden körülötte.

(#9018) ÁrPi2 válasza ztibor (#9013) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

"megmondták hogy pénteken érkezik."

Most a ttmalls-ban való bizalomhoz EZT jó tudni.

Ha mondjuk péntek délután jött meg a boltba egy kisebb-nagyobb "batch", akkor már nem kezdtek postázásba aznap-tegnap, hanem az már csak hétfőre vagyis a köv munkanapra marad a postáradobás.

(#9019) Rawulf válasza ÁrPi2 (#9018) üzenetére


Rawulf
őstag

Pedig jobb, ha tudod, hogy Kínában nem divat a Szombati szabadnap, hanem akkor is dolgoznak. ;)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#9020) devast válasza ÁrPi2 (#9018) üzenetére


devast
addikt

Még jó, hogy a tmallbox-ról beszélünk, nem a ttmalls-ról

(#9021) Hulot válasza ÁrPi2 (#9016) üzenetére


Hulot
tag

A sok bizonytalanágot félretéve, ha a gyártó tényleg el is kezdi a termelést - ez a telefon "forró" termék. EU-ból, oroszoktól stb. (nagy a világ) számtalan rendelést leadhattak rá. Nyár óta előrendelhető, de még senki nem kapott belőle! ...Így az okt.24-ei rendelés sem fog egyhamar megjönni.

(#9022) beers válasza hevizms (#9011) üzenetére


beers
addikt

Használd a keresőt....!
Tessék!

M&N

(#9023) xhege válasza hevizms (#9017) üzenetére


xhege
addikt

Az a legtöbb 15 nap elég jól hangzik. Az enyém már 12 napja csónakázik valahol Kína és Magyarország között. A ttmalls gyorsan postára adta, de most a Singpost nem kapkod úgy tűnik. :U

(#9024) ÁrPi2 válasza Rawulf (#9019) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Ööö izé ezt nem tudtam, akkor ők eleve 1/7-el termelkékenyebbek... :)

(#9025) ÁrPi2 válasza devast (#9020) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Ezt én benéztem.. bocs

(#9026) sasa311 válasza xhege (#9023) üzenetére


sasa311
veterán

Az barátok közt is 16-17e km hajóval.. Egy hajó meg 500 km-t hajókázik átlag naponta.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9027) hevizms válasza beers (#9022) üzenetére


hevizms
addikt

Hálás köszönet. :R

[ Szerkesztve ]

(#9028) xhege válasza sasa311 (#9026) üzenetére


xhege
addikt

Ezt a hajókázást átvitt értelemben gondoltam. Nem tudom mivel jön. Singpost-al lett feladva és az utolsó státusz okt 15-én, hogy célországba elküldve.

(#9029) ztibor válasza ÁrPi2 (#9018) üzenetére


ztibor
senior tag

Hogy pontosak legyünk én azt kérdeztem mikor postázzák, arra mondta hogy pénteken.
De úgy látszik valamiért nem kapták meg, vagy nem annyit, de ez legyen az ő bajuk, én meg nem akarom náluk tartani a pénzem. Pláne hogy még drágábban is ígérik a semmit mint másik oldalon :)

(#9030) feca81


feca81
aktív tag

haló! visszajött a pénzem a hootól. Sőt! már a kártyámon is van:)

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9031) sasa311 válasza feca81 (#9030) üzenetére


sasa311
veterán

nekem is.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9032) krics válasza beers (#9022) üzenetére


krics
tag

Hello Beers, bocsi a láma kérdésért, tudnál valami útbaigazítást adni, hogy ezt a CWR-t, (gondolom ez a clockworkmod recovery - már egy hete túrom a netet miatta, de csak orosz fórumokat találtam és nem boldogultam vele) amivel a w3+ romot fel lehet tenni a telóra, honnan lehet leszedni, és hogyan lehet feltelepíteni? köszi

(#9033) hevizms válasza krics (#9032) üzenetére


hevizms
addikt

Ez engem is érdekelne,csak már nem mertem kérdezni:)

(#9034) beers válasza krics (#9032) üzenetére


beers
addikt

(#9035) turkburk válasza sasa311 (#9031) üzenetére


turkburk
tag

Nekem is! SMS nem jött de a számlámon van. Kétszer is! Szegény Wang úr, lehet, hogy kétszer kaptam meg a G3 árát?? :P :D

(#9036) turkburk válasza Rawulf (#9019) üzenetére


turkburk
tag

De hát nálunk is dolgoztak szombaton! :D

(#9037) XM-L T6


XM-L T6
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Szeretnék venni egy dual simes tepsi :D telefont. A következő elképzelésem van:

CPU: MTK6577

Kijelző legalább 5" de inkább 5,3".

Ram: Szerintem 1GB kellene. ( ne kövezzetek meg :N )
Ezen a téren nem marad sok választásom a többi paramétert is figyelembe véve. Hero H9500+ ez egy ZOPO ZP900 copy ha jól sejtem. A Zopo egy kicsit drága, és ahogy a neten néztem róla videókat teljesen megegyezik, viszont olcsóbb. Már csak az a kérdés, hogy van e hozzá support és frissítés.

OS: Értelem szerűen Android 4.x...

GPS: nagyon fontos, hogy legyen mert napi szinten használom és nagyon fontos, hogy offline tudjam használni. ( ájgót és szígic-et használok. )

Van még egy alternatíva. Kisebb ram, kisebb felbontás, csak 1 akksi. Viszont 6" de lehet, hogy már nagyon nagy és a felbontás miatt sem lesz olyan szép a képe.

Szerintetek honnan rendeljek, hogy ne legyen vám meg hát tutira megkapjam a telót. A ttmalls.com-ot csak ezért linkeltem mert itt találtam normális áron. Ha tudtok jobb oldalt olcsóbbat és biztonságosabbat akkor szívesen fogadom a javaslatokat tapasztalatokat.
Köszönöm , hogy időt szántál rám és elolvastad. A segítséget is előre köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#9038) xhege válasza XM-L T6 (#9037) üzenetére


xhege
addikt

Én nem vagyok szakértő, de az általad linkeltek közül a Hero-t venném. A legolcsóbb nem az igazi. Akkora kijelzőhöz az a felbontás szerintem nem lehet csúcs. A másik kettő között nem látok túl nagy különbséget, így a kedvezőbb árút választanám. Ez az én (hangsúlyozottan nem szakértő :D ) véleményem.
A ttmalls nekem nem tűnt megbízhatatlannak, én onnan rendeltem.

(#9039) sasa311 válasza XM-L T6 (#9037) üzenetére


sasa311
veterán

Nekem HERO van (igaz 4 colos). De szintén 6577-es

Egyedül a képelfordító szenzorral van gond (SW-es!), ezen kívül pöpec.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9040) XM-L T6 válasza sasa311 (#9039) üzenetére


XM-L T6
tag

xhege: Köszönöm a válaszod. Segített. :) Szerintem is a nagyobb már nem lenne olyan szép. Azt néztem, hogy a Galaxy Note-al összehasonlítva ezeken a telókon kevesebb ikon fér ki. Az egyik ok gondolom a kisebb felbontás, a másik, hogy keskenyebb 4,5 mm-el. Csak ebbe tudok belekötni. :DDD

sasa311: Mi a baj a szenzorral. Nem fordul el a kép mikor elfordítod? Ezek szerint nem szoftveres gond.

Van esetleg más oldal ahol fellelhető a Hero 9500+? Nem nagyon találtam. Van ennek supportja?

ÁÁÁ találtam még egy lehetséges telefont. Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#9041) XM-L T6


XM-L T6
tag

A 6"-osról egy videó. És még egy videó Nem is olyan rossz.

Nem kevés az 512 RAM? A kijelzőt megnézném élőben mennyire gáz a 480X854-es felbontás.

(#9042) Sanyesz. válasza turkburk (#9035) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nekem még csak a mail jött a PayPal-tól, hogy helyt adtak a reklamációnak és nincs egyéb teendőm, mint várni vissza a pénzt. Gondolom a jövő hét első napjaiban itt is lesz. Csókoltatom Wang urat :(((

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9043) sasa311 válasza XM-L T6 (#9040) üzenetére


sasa311
veterán

A szenzor tökéletesen működik - csak nekem be van állítva a telefon, hogy éjfélkor kikapcsoljon és 7 órakor kapcsoljon be.

Na most ha automatikusan kikapcsol akkor nem fordul el a kép. De ha kikapcsolom és visszakapcsolom a telefont akkor MINIDIG megjavul,de ha estére kikapcsol, akkor mindig elmegy belőle a forgatás. Ezért gondolom, hogy valami SW-es probléma van.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9044) tuxihome


tuxihome
csendes tag

Valakinek tapasztalat innen...

http://newandroidsale.com

???

(#9045) GIJoe


GIJoe
addikt

Beszart az E52-sem totál, muszáj leszek 1-2 héten belül venni, mégpedig egy Umi X1-et szeretnék
Ha valaki látja valahol, értelmes áron (fastcard 160$) jelezzen :R

(#9046) feca81 válasza sasa311 (#9043) üzenetére


feca81
aktív tag

ezt az automatan kikapcsol,bekapcsol dolgot hogy csináltad? valami android sajátosság?esetleg kifejezetten a te készüléked tudja? érdekelne engem is a dolog,mert így sok energiát spórólnék...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9047) tlac


tlac
nagyúr

Jiayu G3-ról egy kis infó, ha ez igaz, akkor kár várni :)
[link]

(#9048) GIJoe válasza tlac (#9047) üzenetére


GIJoe
addikt

ki tudja, de vajon a http://www.jiayumobileshop.com/ valódi v kamu ez is?

(#9049) tlac válasza GIJoe (#9048) üzenetére


tlac
nagyúr

ez a hivatalos szerintem
http://shop.ejiayu.com/
itt a lenne g3, ha éppen kapható lenne

(#9050) XM-L T6 válasza GIJoe (#9045) üzenetére


XM-L T6
tag

Csak szólok, hogy sajnos OUT OF STOCK van. Azaz nincs készleten a fastcardtech-nek az Umi X1. Viszont jó telefon. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.