Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) hungobungo válasza DJGABI (#4996) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Nem, nem a belenyúlás az oka. Ennyi erővel a HTC, a Motorola, a Samsung és mindenki aki hozzányúlt az AOSP kódhoz, gondban lehetne.
Ezeket a telefonokat a kínai piacra / kínai fejlesztők készítik, ott meg a tartalomszűrés miatt nem elérhető a Google Market, van helyette kici kínai Market.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#5002) hungobungo válasza beers (#4999) üzenetére


hungobungo
aktív tag

most mért mondod, néha olvasok, csak hülye kérdésekre nem válaszolok ;)

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#5003) djnice válasza kugli81 (#5000) üzenetére


djnice
veterán

Itt van raktáron, nekem reggel írtak emailben, csak én MTK6577-est szeretnék.

(#5004) hungobungo


hungobungo
aktív tag

V970 custom recovery és rom csere, minden egy helyen:

http://www.mediafire.com/?jjm5xaj7s0x0a

Raktam bele magyar és angol leírást is. Az "eredeti" és a magyar custom rom is elérhető.

Ha kérdés lenne szóljatok. Egy hibája van, a gyári böngésző néha bezárul magától. Használjatok helyette pl. Chrome-ot!

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#5005) beers válasza hungobungo (#5004) üzenetére


beers
addikt

Köszi, biztos sokaknak jól fog jönni!
Egyébként mennyi ideig tart az általad lefordított cuccost belekeszkábálni egy romba?

M&N

(#5006) RBJ válasza djnice (#5003) üzenetére


RBJ
addikt

[link]

én ezt találtam azt nem tudom, hogy van -é? ;]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5007) kugli81 válasza djnice (#5003) üzenetére


kugli81
aktív tag

köszi ...én is a g2 plus-t szeretném 1gb ram-al.Csak azt irják 99db van közben szerintem egy se.Irták nekem a telora pre-order ha jól értek akkor előredelésben van ?

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#5008) hungobungo válasza beers (#5005) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Hát... most már összeállt egy többé-kevésbé működő recept:

Első körben ráengedem a BART-ot a zippelt romra (Rom Translation menü):
- kiválasztom az ICS ágat,
- megadom neki a forrás zip-et, aztán az én helyi repository-mat (nyelvi fájlokat tartalmazó könyvtáramat),
- ezután megvárom míg végez, és megnézem a logot. Amiket magától meg tudott csinálni, az már működőképes lesz, viszont lesz néhány APK, amiknél elszáll, pl:

[25.08.2012 09.48.12] [ I ] Decompiling file: Contacts.apk - OK
[25.08.2012 09.48.12] [ I ] Copying translation for Contacts.apk - OK
[25.08.2012 09.48.12] [ E ] Error executing programm. Exitcode = 1
[25.08.2012 09.48.12] [ E ] Building file: Contacts.apk - Fail
[25.08.2012 09.48.12] [ I ] ----------------------------------------------------

(ezeket változtatás nélkül belerakja a módosított csomagba).

- ezeket egyenként kell visszafejteni, ehhez is már a Bart-ot használom (Single File menü) , de úgy, hogy mindig telepítem a framework fájlokat visszafejtés előtt (framework-res.apk, mediatek-res.apk, SystemUI.apk).
- A visszafejtett könyvtár tartalmát átrakom apkchanger-be, ott rakom bele a nyelvi cuccokat, és ezt forgatom be újra (nekem ez vált be). A javított APK-kat bele rakom a BART által előállított APK-ba, és CWM-mel simán lehet frissíteni (az nem törődik azzal, hogy aá lett-e írva a frissítés). A CWM frissítés után érdemes dalvik cache-t kitörölni.

- kb. 1-2 óra alatt megvan így egy működő rom.

Pesze a lényeg, hogy azonos build-ből származó magyarított apk fájlokat kapjunk (\system\apps, \system\framework könyvtáraiban levő apk-k).

Ezeket CWM nélkül is be lehet másolni, csak figyelni kell néhány dologra, ha nem akarjuk, hogy másolás közben induljon újra a teló, mert akkor állandóan újraindulás lehet a vége.
Szóval a root-ság feltétel, CWM nem kell ahhoz, hogy saját magyar romunk lehessen.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#5009) beers válasza hungobungo (#5008) üzenetére


beers
addikt

:R

M&N

(#5010) DJGABI


DJGABI
addikt

Na tegnap kb ilyesmire gondoltam:

[X299i] és szerintem még így is van rajta minimális hasznuk, azért ők se hülyék hogy veszteségesen árulják. ROM kevéske, kamera gondolom gáz, az IPS kijelzőt se nagyon akarom elhinni, vagy ingyen osztogatják arrafelé hogy minden második készülékbe az kerül. De ennyiért ez brutális. Több mint fél éve a használt de garis Blade-m picit vettem csak olcsóbban itthon...
szerk: sőt 79,84$

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5011) robit1973 válasza hungobungo (#5008) üzenetére


robit1973
aktív tag

V1277 gyári rom ( nem zippelt ) magyarítását esetleg meg tudnád csinálni? Persze nem ingyen kérném!

(#5012) berigazek


berigazek
őstag

Tisztelt Társak!
Ma begurultam és csináltam egy Gyári Visszaállítást és lássanak csodát,elindult 2 percen belül a GPS és azóta 4-szer próbáltam ki 4 óra alatt.
Utána 2 és fél órát ment egyfolytában rajta az Igo-val amíg az az akksi lemerült.Így azt is leteszteltem,hogy folyamatos GPS mellett meddig bírja ki és le a kalappal :C
Volt amikor 2,volt 5 és volt 13 perc is,hogy a városban jelet fogott.
Kint a mezőn gyorsabb volt,lehet,hogy nem bírja a nagyvárost :)) Lehet,hogy egy új ROM ráhúzás megoldaná a GPS dolgot!De én ilyennel nem foglalkozom...

OFF:
Atttól függetlenül még eladó,azért az ok miatt amit írtam nektek! :((

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#5013) barobag válasza hungobungo (#5008) üzenetére


barobag
csendes tag

Szia HUNGOBUNGO!
Nincs valami tipped a ZP 100re feltelepített SGS3 rom (HK revolution) altt a led fényerejének növelése ügyében. Sajnálatos módon kb ua. a helyzet mint a gyári 4.0-nál , minthogy elég haloványan pislákol szegényke. Miklosandras megpróbálta feltenni az orosz javító pach-et, de meghalt tőle a telefon. Nincs valami ötleted (esetleg már kész megoldásod)
Ha Novicsok bele tudna esetleg szólni, vagy más aki ott van a TOP-on, azt esetleg szívesen vennék!
Az "artisták" nevében előre is köszönöm!! :DD

(#5014) smilecat


smilecat
aktív tag

etotalk írta:

etotalk.com
ThL W3 3G WCDMA Dual Sim 4.5"HD(1280X720) Android4.0 MT6577 1.0GHz in stock

[link]

akit esetleg érdekel.

(#5015) beers válasza smilecat (#5014) üzenetére


beers
addikt

Nekem már 2 hete megjött :DD !

M&N

(#5016) Novicsok válasza barobag (#5013) üzenetére


Novicsok
tag

Kösz a bizalmat, de én csak egy Novicsok=Újonc vagyok (orosz szó), és nem értek hozzá. Viszont angolul és oroszul beszélek, (gépész)mérnökember lévén a leírt dolgokat precízen végre tudom hajtani. Szerjózsa dolgait így pakolásztam fel a ZP100-ra, kifogástalanul működik, a 2.3.6.
Most gondolkodom, hogy Kantonban vagy Senycsenben 2 hét múlva mit vegyek, hiszen a légi utasforgalomban kb. 430 EUR behozatal vám és áfa mentes.
Meg utána hova tegyem a kiváló ZP100-at.

(#5017) barobag válasza Novicsok (#5016) üzenetére


barobag
csendes tag

Szia "ÚJONC"
Mindig nagy kedvvel olvasom a hozzászólásaidat, tudod olyan jó velősek.

Én szintén mérnökember révén nem rendelkezem ezekkel a jó tulajdonságokkal =(gének?, iskola? valami más?). Eddig én is cepexa párti voltam (a te jóvoltadból) de ezaz SGS 3 tényleg jó, na OK a ledet leszámítva!
Ezzel együtt tudok élni, de azért mégis próbálkozok, hátha valaki volt olyan elvetemült mondjuk mint miklosandras.

Ha kínába mész, jó utat, jó válogatást és jó választékot kívánok neked, de nekem akkor is "csak" ZP 100 marad, amely szerintem lassan korszakos darabnak tekinthető.
Ennek a fórumnak sztem legalább a 15 %-a kifejezetten ezzel foglalkozik, ami szép számnak nevezhető.
Tehát ha új telcsit veszel, akkor egyrészt irigy leszek rád, másrészt sajnálom, hogy elvesztünk egy kiváló ZP 100-as gurut és cepexa szakértőt és vele együtt sok-sok orosz információt.
Még egyszer jó utat és kösz az eddig :C i munkásságod (ez a minuimum amit tehettem érted)

(#5018) gg72 válasza DJGABI (#5010) üzenetére


gg72
veterán

Ez most komoly, hogy EMS-szel $83.83 lenne ez a teló? :Y
Hát ebbe lehet beleugranék, nem rizikós szerintetek? Mármint nem a vám, hanem a teló és a kereskedő miatt.

(#5019) ouzohuto válasza DJGABI (#5010) üzenetére


ouzohuto
senior tag

kemény!

Ez nem lehet nem átverés :) már kijelző félbontásánál is van összevissza irkálás

[ Szerkesztve ]

XiaomI RedmI Note|||

(#5020) DJGABI válasza gg72 (#5018) üzenetére


DJGABI
addikt

Nem tudom, nem találok erről a oldalról [mistertao] semmit (bár ahogy nézem olyan mint az ali, magával a forgalmazóval veszed fel a kapcsolatot) de én is kíváncsi lennék ennyiért mire számíthat az ember :)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5021) Action01


Action01
csendes tag

Tud valaki esetleg valamit a Alcatel 997D Mo-i megjelenéséről. A Google a barátom de most nem találtam rá választ. :P

(#5022) gg72 válasza DJGABI (#5020) üzenetére


gg72
veterán

A google Oroszországban bejegyzett cégnek mutatja...:

(#5023) ouzohuto válasza gg72 (#5022) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Már kezd gabajodni :S

(#5021) Action01? No

[ Szerkesztve ]

XiaomI RedmI Note|||

(#5024) Action01 válasza ouzohuto (#5023) üzenetére


Action01
csendes tag

Köszi, pedig bíztam benne hátha ti tudtok valamit amit én nem ezzel kapcsolatban.
Most cserélném a telómat valami normális androidra és sok jó ötletet láttam itt. Csak győzzek válogatni. :D

(#5025) Novicsok válasza gg72 (#5022) üzenetére


Novicsok
tag

http://forum.china-iphone.ru/viewtopic.php?f=77&t=21899
Nem ajánlom. Az oroszok szeretik, ha oroszul lehet ügyintézni, és egyes nem korrekt viszonteladók erre építenek, mint ez is.

(#5026) DJGABI válasza gg72 (#5022) üzenetére


DJGABI
addikt

Tényleg csak ilyen "közvetítő" oldal mint az aliexpress. [link] Ezzel az oldallal van kapcsolatban [link], ők lefordítják a termékeket + supportot adnak. Rá kéne kérdezni van-e raktáron, aztán hajrá :D

Meg is van az eredeti hirdetés: [link]

MisterTao: Get 5% OFF Your Order. Simply use "admin" as recommender when you registering or do checkout.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5027) gg72 válasza DJGABI (#5026) üzenetére


gg72
veterán

Azt neked sikerült kibogoznod, hogy milyen nyelveken beszél ez a teló?

(#5028) DJGABI válasza gg72 (#5027) üzenetére


DJGABI
addikt

Az utolsó, Taobao-s linken van egy videó, talán abban mutatja, de nem az igazi a sávszél a kínai nagy tűzfal másik oldaláról. :DDD Magyar nyelvre sztem minimális az esély, de hungobongo leírása alapján már simán nekiállnék. Ezúton is köszönet. :R

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5029) gg72 válasza DJGABI (#5028) üzenetére


gg72
veterán

Egyelőre írtam nekik mailt, ha válaszolnak rá, az már jó jel... :)

(#5030) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

A videó alapján nagyon jó!Csak az aksi ami elrémiszt, de attól függetlenül... le a kalappal!

XiaomI RedmI Note|||

(#5031) DJGABI válasza gg72 (#5029) üzenetére


DJGABI
addikt

Én is zargatom őket.

Amúgy a hirdetés elejére írtak vmi új szöveget, amit nem nagyon tudok dekódolni... Változik a speckó? Remélem max az ips-t hagyják el esetleg a front kamerát, bármi mást (kisebb ram) gáz lenne.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5032) kugli81


kugli81
aktív tag

perendeltem a g2 pluszt :) a fastcardtech-től......

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#5033) gg72 válasza DJGABI (#5031) üzenetére


gg72
veterán

Nekem már válaszoltak is. :K Azt a speckós változtatást is ki kellene deríteni még.

Support Google Store? --- yes

English (United States);
English (United Kingdom);
French;
Italian;
German;
Spanish;
Dutch;
Japanese;
Chinese (Traditional)
Chinese (simplified);
Portuguese (Brazil);
Russian;
Turkish;
Polish;
Finnish;
Swedish;
Danish;
Hungarian;
Slovenian;
Lithuanian;
Thai;
Vietnamese;
Catalan;
Slovak;
Romanian;
Greek
Croatia;
Bulgarian;
Czech;
Serbian;
Estonian;
Ukrainian;
Latvian;
Icelandic;
Hindi;
Tagalog

[ Szerkesztve ]

(#5034) beers válasza kugli81 (#5032) üzenetére


beers
addikt

Nem fogsz vele rosszul járni!
Mennyi volt ?

M&N

(#5035) Rawulf


Rawulf
őstag

Amokbuy-nak kb. 100db Zopo ZP900 telefonja van raktáron, ha valakit érdekel.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5036) Rawulf


Rawulf
őstag

Justin azt mondja, hogy ő rootolni tudja a telefont, ha kérik tőle.
Rendelt már valaki ZP900-at?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#5037) kugli81 válasza beers (#5034) üzenetére


kugli81
aktív tag

sok vmi 23x dolcsi.
Rafináltak szép az ár ami ki van irva csak +20 az 1gb ram :) tehát a +-t meg kell fizetni :)
+szállitás 3x dolcsi gyorsan itt legyen .. igy már 200 felett vagyok meg a paypal meg vmi doboz stb mire odafigyeltem már nem annyi volt amennyivel számoltam :)

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#5038) cappa72


cappa72
nagyúr

Eljött a mai nap dilemmája (dilem-ma, remélem nem lesz dilem-holnap...)

Alcatel 997D - Mtk6577, 512RAM, 480x800 (480x765 igazából) - Eu-ból ~220€

HuaWei U8825D - Qualcomm MSM8225; Cortex A5 dual core, 1.0GHz, Adreno203, 512RAM - Cn - 180SUD

ZTE V970 - Mtk6577, 1G RAM, 540x960, Cn - 190USD

Tudom, azt rendelem meg, amelyiket akarom, de hát egy hirtelen vélemény valakitől...

Cappa.

remélem a zte-t fogjátok javasolni

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5039) smilecat válasza cappa72 (#5038) üzenetére


smilecat
aktív tag

ZTE V970
A képernyő és az 1gb ram miatt...

(#5040) ouzohuto válasza cappa72 (#5038) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Szerintem a 997 az 1Gb RAM

XiaomI RedmI Note|||

(#5041) Siendor válasza cappa72 (#5038) üzenetére


Siendor
csendes tag

A ZTE V970. 185USD az amokon, amire még ha esetleg áfát is kéne fizetni, akkor is csak 235 USD ami kb. 180-190 EUR, és nem 220!
Épp most rendelem meg én is :)
Egyébként megaLOL: [link] Ez egy hozzá való tok. Ki fedez fel a furcsaságot a tok gyári képein? :)
Egyébként elég ocsmány tok, de szerencsére van másféle is...

[ Szerkesztve ]

-= by Siendor =-

(#5042) fateless válasza cappa72 (#5038) üzenetére


fateless
veterán

A 997D-ben is 1GB RAM van.

Az U8825D procija nem túl jó pedigrével rendelkezik, de ismertebb gyártó.

Én a ZTE-t venném.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5043) Siendor válasza Siendor (#5041) üzenetére


Siendor
csendes tag

Vajon az MHL működik a V970-ben?

-= by Siendor =-

(#5044) beers válasza kugli81 (#5037) üzenetére


beers
addikt

nekem is 239-re jött ki, de nem fogsz csalódni :)!

cappa72:
én is a zte-re szavazok!

[ Szerkesztve ]

M&N

(#5045) Novicsok válasza hungobungo (#4993) üzenetére


Novicsok
tag

Csak az a gond, hogy pl. Szerjózsa olyan speciális szlenget beszél és ír, hogy még aki tud oroszul, annak is nehéz megérteni. A gépi fordító itt teljesen félrefordít.

(#5046) DJGABI válasza gg72 (#5033) üzenetére


DJGABI
addikt

Szintúgy kaptam választ, rákérdeztem van-e raktáron meg az elején lévő szövegre. Ezt írták:

"thanks for your message, we just ask the seller for you, the item is not in stock, and the information is subject to the following description, if any need, please contact us any time"

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5047) ouzohuto válasza DJGABI (#5046) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Szóval kamu :( vagy soha nem lesz

XiaomI RedmI Note|||

(#5048) DJGABI válasza ouzohuto (#5047) üzenetére


DJGABI
addikt

Ne legyünk ennyire negatívak, hiszen a hirdetésben írták: "Repülőgép-hordozó elérte X299i top 10 eladási felsorolt ​​pontok" :DDD Meg 9 review van már róla..

Persze simán lehet kamu, én ellevelezgetek velük, az nem kerül semmibe, meg ha rendelném is, a paypalos védelem gondolom itt is áll.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5049) hungobungo válasza gg72 (#5018) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Én tegnap itt olvastam először erről az MIXESHOP oldalról. Gyanúsan olcsó árak, nincs support fórum, a hozzászólásokból havonta 10 született, a legutolsó 10 napja.

A belinkelt X299i telefon ára miatt már szinte biztos, hogy átverés az oldal, biztosan nem merném ott megrendelni semmimet sem.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#5050) gg72 válasza hungobungo (#5049) üzenetére


gg72
veterán

De mi nem a Mixeshop-ról beszélünk, hanem erről: [link]
Nem mintha ez megbízhatóbbnak tűnne... :(

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.