Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) fi:zi'k válasza motocoder (#6997) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azért remélem a számlakivonatomat nem kell betennem. :U
Amúgy meg csak arra érek rá, hogy bohóckodjak vele. Ez egy croppolt, de érintetlen printscreen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7002) szabi__memo válasza xhege (#7000) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

"Gyakorlatilag csak regisztrálnod kell weboldalunkon. Mi a felületet szolgáltatjuk, ahhoz, hogy közvetlenül a forgalmazótól tudd megrendelni életed legizgalmasabb androidos mobilját"

(#7003) hungobungo válasza fi:zi'k (#6983) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Gondolom 4.3"+ kijelzőn sem gépeltél még sokat virtuális billentyűzeten (ami qwerty is lehet, ha azt szeretnéd...), legfeljebb futólag, és ezzel már komoly összehasonlítási alappal rendelkezel.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#7004) feca81 válasza fi:zi'k (#7001) üzenetére


feca81
aktív tag

eléggé hihetetlen. féláron vetted? mit ígértél, kit ölsz meg?:D

szerk: mit fél, harmad...

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#7005) szabi__memo válasza feca81 (#7004) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Inkabb harmad, nem? Hol van 200ert?

(#7006) fi:zi'k válasza hungobungo (#7003) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Több mint egy éve 4"-on vagyok, és igen csak futólag használtam ettől nagyobbat. Viszont osztom azok véleményét, akik szerint a hardveres bill jobb. Függetlenül a gúnyolódásodtól.

(#7004) feca81
Mindent a maga idejében. :)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7007) sasa311 válasza vicopapa (#6991) üzenetére


sasa311
veterán

DHL-el

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7008) motocoder


motocoder
aktív tag

Igen ez a harmad ár!Eddig is hihetetlen volt a cég de most....

(#7009) Sir Csimbók válasza szabi__memo (#6999) üzenetére


Sir Csimbók
tag

Azért 2 hónapig nem várok. Jelenleg 13 nap telt el a feladás napját és a hétvégéket is beleszámolva, amiből ráadásul 1 hetet ünnepeltek. Ahogy itt már korábban javasolták, ha a héten nem történik változás a csomag állapotában, akkor elkezdek levelezni a kínai postával.

(#7010) sasa311 válasza Sir Csimbók (#7009) üzenetére


sasa311
veterán

Nekem elvileg azt jelzi a kínai posta, hogy úton van a csomag - a kérdés az, hogy repülővel, hajóval, riksával vagy esetleg gyaloggalopp :P

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7011) xhege válasza szabi__memo (#7002) üzenetére


xhege
addikt

Ez ok, de rákérdeztem és a közölt árak fixek, árfolyamtól és Áfa-tól függetlenül (elméletileg :F )

(#7012) nyuszi123456 válasza Nokia12 (#6977) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

igen, ezek már gyönyörű kijelzők. gyártják ezt a felbontást kisebb méretben is, mint 4,5", és olyankor már a retinánál is jobb. ami a kijelzőt illeti, mindig a minél nagyobb felbontásra törekedtem minél kisebb méretben -- ez a notebookok terén bevált, és a droidok terén is élményt nyújt majd. szép+ belül nagyobb, kívül kisebb.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#7013) robit1973 válasza sasa311 (#7010) üzenetére


robit1973
aktív tag

És a magyar posta mit ír?

(#7014) nyuszi123456 válasza xhege (#7000) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Newman N1 117USD ma hootableten.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#7015) Sir Csimbók válasza robit1973 (#7013) üzenetére


Sir Csimbók
tag

Szerintem neki is azt, mint nekem: Küldemény felvéve / Item accepted

(#7016) hungobungo válasza fi:zi'k (#7006) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Ne basszátok már fel kora reggel! Pl. eltérő nyelvkiosztást, program/környezetfüggő bill. elrendezést hogyan oldanátok meg fizikai billentyűzeten? A fizikai sérülékenységről, zsanérok kikopásáról nem is beszélve.
Egészségetekre, használjátok, de én azért haladnék a korral...

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#7017) sasa311 válasza robit1973 (#7013) üzenetére


sasa311
veterán

Azt nem tudom, nem néztem.

Magyar postánál is lehet csekkolni a kínai csomagszámot? Hol?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7018) xhege válasza nyuszi123456 (#7014) üzenetére


xhege
addikt

Ha ennyiért tényleg ide is érne nem lenne rossz bolt, de .....

(#7019) robit1973 válasza sasa311 (#7017) üzenetére


robit1973
aktív tag

posta.hu-Csomag-nyomkövetés

Nekem ez egy 09.24-én feladott csomagom:

EREDMÉNYEK
RA616510436CN
DÁTUM HELY INFORMÁCIÓK
2012.09.27
16:16
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.09.27
20:24
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.09.28
20:23
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.10.09
09:29
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2012.10.09
09:38
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

(#7020) nyuszi123456 válasza hungobungo (#6981) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

a "beragadó, eltörő gombok" kockázatát vállalom, mivel sosem történt még ilyen, és nem is jellemző...
a képernyőt mutatóujjal tapicskolni sok-sok emailen át minden nap viszont lassú, és az egyik legrosszabb megoldás.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#7021) hungobungo válasza sasa311 (#7017) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Legjobb nemzetközi (kínai) oldal:
http://www.17track.net/IndexEn.html

Magyar posta (angol) oldala:
http://posta.hu/tracking

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#7022) hungobungo válasza nyuszi123456 (#7020) üzenetére


hungobungo
aktív tag

"a képernyőt mutatóujjal tapicskolni sok-sok emailen át minden nap viszont lassú, és az egyik legrosszabb megoldás."

ORLY? ÉS ezt csak most mondod? Álljanak le azonnak a gyártósorok! Steve Jobs is bekaphatja!

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#7023) fi:zi'k válasza hungobungo (#7016) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Haladjál, senki nem tiltja meg. :N
Egyébként ezt most úgy mondod, mintha egy QWERTY-s telefonon nem lenne virtuális bill.
Ha csak ilyen stílusban vagy képes írni, akkor inkább tartsd meg magadban. Úgy gondolom én normális hangnemben szóltam hozzád.

(#7022) hungobungo
SJ már nem kaphatja be legnagyobb bánatára.

(#7024) hungobungo
Taníts mester.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7024) hungobungo válasza fi:zi'k (#7023) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Nem kell megsértődni. Elég nagy blődséget írtál, ennyi.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#7025) Unsign válasza nyuszi123456 (#7014) üzenetére


Unsign
tag

Egyre olcsóbb, kezdődik a rendeléseknél az időhoozás, páran lemaradnak a 45 napos reklamációról, pénz X %-a a zsebükben marad, a többi addig kamatozott náluk :( Jó "üzlet"..
Aki rendelt, az egyébként mit gondolt, mi az a pont amitől már gyanús egy webshop, hiszen az árral pont az emberek kapzsiságára hajtanak ilyenkor a csalók?

(#7026) cappa72 válasza robit1973 (#7019) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hűha!

Ma-holnap megkapod...
Kinyitást csak videófelvétellel javaslom!!!

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#7027) fi:zi'k válasza Unsign (#7025) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Gyakorlatilag már ezek is olyan árak, amik erősen megkérdőjelezhetőek.
Majd ha megérkeznek az első darabok akkor kiderül az igazság.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7028) nyuszi123456 válasza hungobungo (#7024) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

a vagdalkozás helyett nyugodtan írogass mutatóujjal. vannak, akik sokat írnak, tíz ujjal tudnak gépelni, és fejlettebb technikára vágynak. nem félnek a begörbülő billentyűktől, álnok kis zsanéroktól, mivel ilyen nincs.
ha nem ismered ezt a célcsoportot, és nincsen szükséged gyors szövegbeviteli technikára, attól még sajnos téves, amit írsz.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#7029) csepelball


csepelball
tag

Ez a HahóSihuhooo tablet oldal, valami extra nagy kamu lehet. Én nem vagyok ilyenben nagyon gyanakvó típus, de ez gyanús :)

ui: Ha le tudom meccselni, akkor G2-mből G3 lesz,mert megjelent a Tmallboxon mint available cucc.. Most levelezek a csókával, hogy fizetem a különbözetet, de nehogy feladja a G2-t mert küldök neki magyar paprikát a seggébe INPUT irányba! Remélem megérti, és nem küld csak töltőket, akkukat megy egy SUCK papírkát Michael Jackson aláírásával :) :)

(#7030) nyuszi123456 válasza fi:zi'k (#7027) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

lehet, hogy azért olyan olcsó, mert ők az ottani gsmvonal? /másodműszakban húzzák tovább a gyártósorokat/ A kis levelük, hogy "páran csalónak tartanak minket" elég nevetséges. De a kínaiak tényleg nagyon más mentalitásúak. Egyedül ez áll útjában annak, hogy bekebelezzék a világot.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#7031) beers


beers
addikt

peace.....

M&N

(#7032) hungobungo válasza nyuszi123456 (#7028) üzenetére


hungobungo
aktív tag

1: Miben más fizikai gombsort nyomogatni, mint egy virtuálisat (multi touch-ot feltételezve)?
2: Ha tíz ujjal gépelsz, melyik kezed tartja a telefont? Ez egy mobileszköz, nem irodai számítógép...
3: Két hüvelykujjal, miközben tartod a telefont krvagyorsan lehet gépelni, csak gyakorlás kérdése.
4: Mutatóujjal nyomkodóknak a qwerty sem lesz gyorsabb, hidd el...
5: Levelek olvasásánál milyen 10 ujjas qwerty műveletsort gépelhetsz be, amitöl meggyorsul az életed? Elképzelni sem tudom...

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#7033) hungobungo válasza nyuszi123456 (#7030) üzenetére


hungobungo
aktív tag

- Mi a különbség az ufók és az őszinte kínaiak között?
- ?
- Ufót már láttak....

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#7034) sasa311 válasza robit1973 (#7019) üzenetére


sasa311
veterán

Nekem egyikre ez van:

2012.10.05
02:22
Küldemény információ:
Küldemény felvéve / Item accepted

Másikra még semmi (de azt a kínai posta listázza).

Ez azt jelenti, hogy már az egyik csomag megérkezett volna MO-ra?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7035) hevizms válasza hungobungo (#7033) üzenetére


hevizms
addikt

:)

(#7036) sasa311 válasza Unsign (#7025) üzenetére


sasa311
veterán

Figyelj, a meséjük alapvetően hihető - hogy bevezető reklámkampány. Le is vezettem, hogy egy ilyenen sokkal kevesebbet buknak, mint egy átfogó reklámkapányon. (pl. egy jó google reklámkampány 10M forint alatt nem áll meg, míg ha bukik átlag 25-50 $ egy rendelésen akkor belefér neki akár az első mondjuk 100-150 rendelés, ami mindennél több reklám.

Amúgy szerintem nem is biztos, hogy szó szerint bukik ezeken az árakon, max nullszaldós. Én gyártó cégnél dolgozom. Amelyik terméket mi 290 EUR-ért adjuk (és szoktunk adni akár 10-15% kedvezményt is nagy volumenr) annak az ajánlott kiskereskedelmi ára 590 EUR. És mi egy elég nagy árréssel dolgozó cég vagyunk, a konkurenciánál a 600 EUR RRP gyakran cska 200 EUR-os árat fed...

Aztán persze lehet, hogy kamu, akkor bízunk a paypalban. De ha nem kamu, akkor nagyot kaszáltunk rajta. Ennyi.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7037) hungobungo válasza sasa311 (#7034) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Nem, ez még annyit jelent csak, hogy a csomagot feladták, az ottani posta átvette.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#7038) sasa311 válasza hungobungo (#7037) üzenetére


sasa311
veterán

A kínai postánál már az a status, hogy "posting".

Majd meglátjuk.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7039) Sir Csimbók válasza sasa311 (#7038) üzenetére


Sir Csimbók
tag

Nekem jelenleg nem működik a kínai postánál a csomagkövetés. Ilyen az ünnepeik alatt volt.
Konkrétan ez az üzenet jelenik meg:
Error 500--Internal Server Error
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

(#7040) hevizms válasza sasa311 (#7034) üzenetére


hevizms
addikt

Ez még attól nagyon messze van.
Elméletileg még el sem inditották.
Egyelőre még csak átvették az eladótól.

(#7041) sasa311 válasza Sir Csimbók (#7039) üzenetére


sasa311
veterán

Ja nekem is néha jó néha nem :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7042) turkburk


turkburk
tag

A Paypalban bízva beszálltam én is a sorba. Ez a DHL-es promóció megfogott. Pár nap és... :U
A számom: 1298

Figyeljetek, az OCTOBER kedvezmény itt is él! Nekem a DHL-es felár vissza is jött. Ja, és csak az első 100 rendelésre érvényes a DHL.
Hu-hoo :DD

(#7043) Sir Csimbók válasza turkburk (#7042) üzenetére


Sir Csimbók
tag

Akkor azért nem pörögnek úgy a rendeléseik. Az enyém az 1112-es, amit 09.25-én rendeltem.

(#7044) vicopapa


vicopapa
csendes tag

Érdeklődtem a paypalnál a hootabletről:)

Dear Peresztegi Viktor,

Thank you for contacting PayPal regarding this website.
We cannot release any information about a third party due to the data protection policy.

The information our customers give us is strictly confidential and therefore we cannot give out any information regarding that web site. If you wish to find out more information regarding any online seller we recommend you do an online search for customer reviews.

Remember that all your purchases for physical items carried out through PayPal are covered by our Buyer Protection policy. If you buy something that never arrives, or if it arrives significantly different than described, you're eligible for a full refund through PayPal Buyer Protection.

You are eligible for PayPal Buyer Protection if:

You used PayPal, an eBay invoice or clicked the ‘Pay Now’ button to purchase the item.
You paid for the item with one payment (items purchased with multiple payments are not eligible for Buyer Protection).
The dispute is for tangible, physical goods that can be posted and are not prohibited by PayPal. Payments for intangibles, services, licences and other digital content are not protected.
You open a dispute in your PayPal account via the Resolution Center within 45 days of the payment. You can work with the seller in the Resolution Center to resolve the problem.
If you can’t resolve the problem with the seller, you can ask us to investigate by escalating the dispute to a claim.

To learn more about PayPal Buyer Protection, click ‘Legal Agreements’ at the bottom of any PayPal page, and then click ‘PayPal User Agreement.’

(#7045) vicopapa


vicopapa
csendes tag

Érdeklődtem a paypalnál a hootabletről:)

Dear Peresztegi Viktor,

Thank you for contacting PayPal regarding this website.
We cannot release any information about a third party due to the data protection policy.

The information our customers give us is strictly confidential and therefore we cannot give out any information regarding that web site. If you wish to find out more information regarding any online seller we recommend you do an online search for customer reviews.

Remember that all your purchases for physical items carried out through PayPal are covered by our Buyer Protection policy. If you buy something that never arrives, or if it arrives significantly different than described, you're eligible for a full refund through PayPal Buyer Protection.

You are eligible for PayPal Buyer Protection if:

You used PayPal, an eBay invoice or clicked the ‘Pay Now’ button to purchase the item.
You paid for the item with one payment (items purchased with multiple payments are not eligible for Buyer Protection).
The dispute is for tangible, physical goods that can be posted and are not prohibited by PayPal. Payments for intangibles, services, licences and other digital content are not protected.
You open a dispute in your PayPal account via the Resolution Center within 45 days of the payment. You can work with the seller in the Resolution Center to resolve the problem.
If you can’t resolve the problem with the seller, you can ask us to investigate by escalating the dispute to a claim.

To learn more about PayPal Buyer Protection, click ‘Legal Agreements’ at the bottom of any PayPal page, and then click ‘PayPal User Agreement.’

(#7046) Male


Male
nagyúr

"You paid for the item with one payment (items purchased with multiple payments are not eligible for Buyer Protection)."

Vajon nem ezért csinálják ezt az utólagos DHL akciót? (már ha jól értem) Így lesz egy második fizetés is a cuccért, és máris nem él a "Buyer Protection", esetleg :F

(#7047) Nokia12 válasza nyuszi123456 (#7012) üzenetére


Nokia12
tag

Tudom, hogy van kisebb méretben is van HD felbontás, de itt spec egy 4,5" os telefon volt belinkelve ami 326PPI (retina) pixel sűrűség.
Jönnek az 5" 1920*1080 as kijelzők 440PPI... :-)

(#7048) DJGABI válasza fi:zi'k (#6983) üzenetére


DJGABI
addikt

Tök jó példa: volt Milestone-om fél évig, utáltam. Jó, ha 10-ből 2 alkalommal a qwerty-t használtam a touchscreen helyett...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#7049) fi:zi'k válasza DJGABI (#7048) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én meg a virtuálisat nem szeretem, csak nincs választék.
Egyébként meg nem vagyunk egyformák. :N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7050) zarew válasza vicopapa (#7045) üzenetére


zarew
senior tag

Inkább a konkurenciától kérdezted volna,ők biztos elmondanák a frankót erről a cégről.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.