Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#951) Boonen007 válasza kelzsoca (#943) üzenetére


Boonen007
őstag

Bocsi, de tudnál adni egy rövid összefoglalót mi volt az előadáson/bemutatón?

(#952) calamites


calamites
őstag

Szép jó estét!

Azt szeretném megkérdezni, ha szeretnék mem kártyát cserélni (mondjuk 8G-re) a fizikális cserén kívül van egyéb teendőm?

(#953) Ronam válasza Boonen007 (#951) üzenetére


Ronam
addikt

Csak pár oldalt kéne visszaolvasni. Bonyolult?

(#954) Nerd válasza kelzsoca (#943) üzenetére


Nerd
aktív tag

Régebben nem voltál túl jó véleménnyel a Skatel kapcsolatban.

1
2

Mitől változott meg a véleményed?

[ Szerkesztve ]

(#955) Glatius


Glatius
őstag

A világért se kötekednék...
de ennyi offot!!! :D :D :D

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#956) gabe96


gabe96
aktív tag

Tisztelt Varga Gábor, kedves Előfizetőnk!

Jelenlegi információink alapján az alábbiakról tájékoztatjuk.

A Motorola Defy Plus készülék várhatóan november második felében már elérhető lesz kínálatunkban.

A ZTE Arizona és ZTE Skate telefonokat tervezzük forgalmazni, amelyek előreláthatóan szintén novemberben fognak érkezni vállalatunkhoz.
arról hallottatok már?

[ Szerkesztve ]

(#957) apeelme válasza gabe96 (#956) üzenetére


apeelme
addikt

arizona?
és ez melyik szolgáltató? tmob?

[ Szerkesztve ]

(#958) gabe96 válasza apeelme (#957) üzenetére


gabe96
aktív tag

igen

(#959) embe


embe
nagyúr

Helló Zsoca ! A kerdesem az lenne, hogy az akksinak mennyi a teljesítménye? Mert ha ehhez a relatíve nagy kijelzőhöz, és elavult procihoz egy gyenge akksit tettek - akkor az gáz . A penge is elbírna gyárilag egy nagyobb akksit, ott is mellefogtak vele.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#960) Cheesy


Cheesy
őstag

Tetszik ez az új rom (BD IV), viszont két furcsaságot vettem észre, melyek nem valószínű, hogy összefüggenek vele:
- exportáltam a névjegyeimet a telefonból a frissítés előtt, miután importáltam minden névjegy duplán szerepel, a számokat tagolja néhol kötőjelekkel, de van amelyiknél identikus
- nem működik a market wifin keresztül, csak 3G-n

szerk.:
- az eddig nagy megelégedettséggel használt autocall recorder (roman-féle) most már nem működik :( Pedig szükségem van egy ilyen appra

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#961) Dondom válasza Cheesy (#960) üzenetére


Dondom
tag

ugyanezt a rom-ot használom, 3g-n még nem próbáltam a market-et, de wifi-n nálam megy :DDD

(#962) realpopek


realpopek
tag

Sziasztok!
Feltettem a Godfather romot,előtte a BD IV volt fent.Nagon jó volt a BD IV nagy billentyűzete,viszont az új rom-ban ismét normál bil van.Van rá mód hogy a BD IV billentyűzetét lehessen használni a Godfather romban?
Köszi Jani.

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

(#963) #19617792 válasza embe (#959) üzenetére


#19617792
törölt tag

a Blade még rendben van üzemidő szempontjából (2 napot kihúz, de pici ötleteléssel 5-öt is), pláne árához képest. a drágább Androidos telefonok sem bírják sokkal jobban (Defy kivétel, mert abban bivaly akksi van), DHD-ban még gyengébb az akksi, mint a Bladeben, aztán az kicsit nagyobb étvágyú telefon. Skate-ben 1400-as akksi van ha jól tudom.

(#964) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Hali, de rég jártam erre...:)

A romot több hónapja használom, nem raktam újat rá mert még mindig megvagyok vele elégedve teljesen. Aksi rekordomat most megdöntöttem, igaz nem tudatos volt de így alakult, ezért meg is osztom ezt ha valakit érdekel:

Így volt használva:

Rom: Two-Face VI.
Sms: 5 db.
Hívások: 4-5 db kisebb/nap.
Gps: nem volt.
3G: nem volt.
Wifi: nem volt
Zene/rádió hallgatás: nem volt.
Fényképezés: 9 db.
Videókészítés: nem volt.
Játék: kb 15 perc. (Pes 2011)
Újraindítások: nem volt.
Fényerő: Állandó maximális

Tudom nem arra van ez a teló hogy ne használjuk a GPS/WIFI/3G-t de most így alakult hogy ezekre nemvolt szükségem. Természetesen ha ezeket használom közel sem kapok ilyen eredményt mint most...

Eredmény:

(#965) embe válasza #19617792 (#963) üzenetére


embe
nagyúr

Ez akkor nagyon karcsú .

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#966) #19617792 válasza embe (#965) üzenetére


#19617792
törölt tag

egy Androidos telefon kb. soha nem lesz olyan jó üzemidejű, mint anno a nem-touch okostelefonok és feature-phoneok. 2 nap az már jó üzemidőnek számít. én annak ellenére fellógatom töltőre a Blade kb. mindennap, mégha alig merült.

(#967) nggabi válasza B-L-A-C-K (#964) üzenetére


nggabi
nagyúr

na erre lehet h tényleg rég jártál ;] dezsávű :D

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#968) szezso15 válasza B-L-A-C-K (#964) üzenetére


szezso15
addikt

*Hajrá Loki!* i15+

(#969) embe válasza #19617792 (#966) üzenetére


embe
nagyúr

Én nem is várom el, hogy azt produkálja mint anno pl. a N5110. De ez a teljesítmény akkor is nagyon harmatos. Nézd meg a most tesztelt LG-t! Azért abban is van egy 1500mah akku. Pedig ott kisebb kijelző van.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#970) warezxts


warezxts
senior tag

Kang fele romom van (az updates), ami alapbol gondolom nem full, viszont szeretnem kihasznalni hamar anno csinaltam ext particiot.
Mit kell tennem hozza hogy oda (is) telepuljenek a progik?
Regebben a terminal-os a2sd reinstall megoldotta, de ez nem tud olyat :(

Koszi mindenkinek elore is a valaszokat!

(#971) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Sziasztok!

A kang féle rom van fent,és olyan probléma van vele (a keresztapánál is ) hogy az értesítősávban lévő hangszóróra ha rányomok,akkor csak az első váltást csinálja meg.Tehát csak átvált hangos csengés üzemmódra de nem vált se rezgőre se némára se sehova.Hiába nyomkodom utána nem történik semmi.Mit lehet tenni vele?

(#972) Pumika1975 válasza csiziktomi (#971) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Ez egy bug a romban. Kapcsold ki ezt az Értesítési energia widgetet az Extra beállításokban, és pl. : Elixírrel helyettesítsd.

win 10, ....múkodj!

(#973) Pavlo válasza Pumika1975 (#972) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Volna egy kérdésem:
A telefonom gyári 2.2-es, gyári on-screen billentyűzettel hogyan tudok Ő és Ű karaktereket írni? Nem találom ... :(((

(#974) syl5 válasza Nerd (#954) üzenetére


syl5
őstag

:DD

Akkor nem csak én éreztem azt a finomkodást...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#975) Psychonaut válasza Pavlo (#973) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ha hosszan ranyomsz az o-ra, u-ra, akkor nem jonnek elo kis ablakban az ahhoz hasonlo ekezetes karakterek?

(#976) Pumika1975 válasza Pavlo (#973) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Tavaly novemberben használtam gyári billentyűzetet utoljára, de próbáld meg megnyomni az "Alt" billentyűt és hosszan nyomni az O, U betűt.

Esetleg nézz bele a bill. beállításaiba magyarra van-e állítva....

win 10, ....múkodj!

(#977) embe válasza csiziktomi (#971) üzenetére


embe
nagyúr

A BigDaddy4-ben működik. Beállítások/extra beállítások/felület/értesítési energiawidget/widgetgombok/ -hang ki/be pipa ott? hang módok beállítása ugyanitt? Ezeket nézted?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#978) Pavlo válasza Psychonaut (#975) üzenetére


Pavlo
aktív tag

De igen, előjönnek, de nem ő és ű betűt ír, hanem az o és u betű felett a dupla ékezet helyett hullámvonal van.

(#979) barnam_ válasza csiziktomi (#971) üzenetére


barnam_
nagyúr

Be kell külön állítani, hogy milyen módon működjön. A CM beállítások között (Kelzsocánál ez "Extra beállítások", Felület -> értesítési energia widget -> widget gombok: a lap alján van olyan hogy Hang módok, ott tudod kiválasztani hogyan működjön (csendes, rezgés, hang, hang+ rezgés).

szerk.: ugyanez vonatkozik a fényerő, hálózat, és képernyőzár váltásra is.

[ Szerkesztve ]

(#980) kelzsoca válasza Nerd (#954) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Alapból így mentem oda, hogy azzal a készülékkel fogok találkozni, sőt az egyik vezetőnek meg is jegyzetem, hogy korábban, már volt szerencsém egy teszt készülékhez, és nincsenek vele jó tapasztalataim, majd felsoroltam a kifogásolható dolgokat, de aztán 3 készüléket is megnéztünk, és valóban a végleges példánynál már javítva lettek pl: nyekergő nyikorgó hátlap, és készüléktest, hangerő gombok esetleges lötyögése, szoftveres akadások.
Ami viszont nem került lecserélésre az a csillogó, divatos készülékház/hátlap, én biztos hogy gumírozott műanyagot használtam volna, és abból is azt a fajtát, amit már a Libránál használtak.
Tegnap le is írtam, hogy számomra csúszós is a készülék, bár akkora "tepsi" hogy azért van rajta fogás, de szerintem lesznek földre került példányok :)
Továbbá ez a fényes felület biztos hogy jól fogja gyűjteni a karcokat.

Sokáig viszont tévesen volt informálva mindenki, mert nem felsőkategóriába szánják/szánták a Skate-et, hanem a Blade helyett.

A bemutató után, mint ilyenkor szokás lehetett feltenni kérdéseket a vezetők felé, és megkérdezték, ezidáig hazai viszonylatban mennyi ZTE Blade került értékesítésre, erre Jason Yang azt válaszolta hogy 70-80.000db között fogyott.

https://vertigostore.eu

(#981) Pumika1975 válasza barnam_ (#979) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Megint tanultam valamit! :)

Megkövetem Kelzsocát! Nem bug a romban! Én voltam hülye beállításokhoz.
Elnézést!

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#982) barnam_ válasza Pumika1975 (#981) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt hiszem az még bug volt, mert hátast FC-t dobott, mikor próbáltad a fényerőt állítani.
Az okt.24-i build-ben már jó.

(#983) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Skate hátsó rész

https://vertigostore.eu

(#984) Krysz74


Krysz74
tag

Sziasztok
Plz help
Akadt egy kis problémám amikor futtatom a Qvadrant Advancedet annál a résznél mikor a bolygó kering a másik körül akkor csak két „szürke golyót” látok nem tudjátok hogy mitől van és van valami „ellenszere”?
Big Daddy III van fent de a Big Daddy IV-nél is csinálja
Nyomtam egy Open gl tesztet de ott nem láttam hibát.

(#985) Mr. Q


Mr. Q
tag

Itt egy pozitívabb hangvételű cikk a Skate-ről a bemutató kapcsán.
[link]

Mr. Q

(#987) Mr. Q


Mr. Q
tag

Lassan "elszkétesedik" a fórum.
Ezért hogy a Blade-ről is írjak valamit:
Olyan jó, én imádom.

Mr. Q

(#988) ux1 válasza #40993792 (#986) üzenetére


ux1
addikt

Tudjuk hogy nem zavar a kínai írásjel. Dzsíí elmesélte, hogy a kékosztrigában hordott latex rucid is az :D ;]

(#987) Mr. Q

Igazad van, vannak akik ezen lovagolnak :D (#985) Mr. Q :DDD

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#990) domerator válasza kelzsoca (#983) üzenetére


domerator
veterán

Antenna csati mellett itt is az életmentő Reset gomb?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#991) Mr. Q válasza kelzsoca (#983) üzenetére


Mr. Q
tag

Más ZTE telefonokról nem esett szó?
A ZTE terveiről?
Esetleg a Blade II-ről?
Bár tudom, hogy a Skate-et jelölték meg a penge utódjának.

Mr. Q

(#992) fanthomee válasza kelzsoca (#983) üzenetére


fanthomee
tag

Bár előre tudom a választ, - ha már van egy példány a kezedben - megkérdem. Tényleg tud kikapcsolva is ébreszteni?

(#993) ranger69 válasza barnam_ (#979) üzenetére


ranger69
tag

A Godfatherben nekem sem működik a fényerő és a hangbeállítások váltása az értesítési energia widgeteknél, csak egyszer lehet váltani és onnantól nem csinál semmit. Az előző CM alapú romokban eddig működött. (pl. BDII-IV)

A zárképernyő gyűrűs feloldásánál a laggolással lehet kezdeni valamit? A BDII-be utólag belerakott gyűrű még nem zoomolt feloldáskor, az sokkal jobban tetszett. Vissza lehet azt rakni valahogy a Godfatherbe?

(#994) kelzsoca


kelzsoca
félisten

ZTE Skate-es kérdésekkel, gyertek át ide: zte_skate_pengebb_a_pengenel

https://vertigostore.eu

(#995) dragon1993 válasza kelzsoca (#983) üzenetére


dragon1993
őstag

A skate hangosabb mint a blade ?
Itt a hangszóróra és fülesre is kiváncsi lennék.

Ui: Nem láthattam a kiirásod.

[ Szerkesztve ]

(#996) kelzsoca válasza domerator (#990) üzenetére


kelzsoca
félisten

Van reset gomb, a készülék alsó részén, de ez a képen amit mellékeltem feljebb, látszik is :)

(#991) Mr. Q

Nem igazán, Skate bemutató volt, 1-2 sorban tértek ki rá, hogy folyamatosan várhatóak készülékek.

(#992) fanthomee

Nem ébreszt :)

(#995) dragon1993

Még nem volt rá időm...

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#997) TRob1 válasza kelzsoca (#996) üzenetére


TRob1
veterán

Arról esetleg nem volt szó hogy jönnek-e még normál, használható, zsebretehető méretű telefonok is (max 3,5"), vagy ők is már csak tepsit fognak gyártani, amihez külön táska kell? :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#998) kelzsoca válasza TRob1 (#997) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztos hogy jönnek, alsóbb és felsőbb kategóriás modellek is, ha lesz ezzel kapcsolatos infó, akkor közzéteszem.

https://vertigostore.eu

(#999) GrandS


GrandS
senior tag

A feltelepített ROM-ban szereplő Launcher Pro-t akarom lecserélni magyarítottra, de nem lehet uninstallálni, rátelepíteni meg nem engedi. Teendő? Kösz!

(#1000) kelzsoca válasza GrandS (#999) üzenetére


kelzsoca
félisten

Felraksz egy másik launchert, beállítod azt használatra, majd eltávolítod a launcherpro-t, ez után már mennie kellene.

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.