Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1301) kelzsoca válasza csiziktomi (#1298) üzenetére


kelzsoca
félisten

Eleve úgy indul a történet, hogy nincs is gen3, ez csak a modacosok agyszüleménye egyébként, vagy azért találták ki, hogy meg legyen különböztetve a többi romtól.

Egy szoftverhez (Android) általában firmware (BIOS) frissítés is tartozik, legalábbis azzal lesz teljesértékű.

(#1299) atillaahun

Várhatóan a WayteQ is hamarosan kiadja a 2.3-as szoftvert a Librára.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1303) csiziktomi válasza api29 (#1300) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Api!
Köszi a választ.akkor meg se próbálom simán felrakni.Köszönöm a gyors választ

(#1304) csiziktomi válasza api29 (#1302) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Szerintem felesleges.olvasás+kérdés ha nem tiszta valami és megy minden rendben:)

(#1306) kelzsoca válasza api29 (#1305) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az vele a gond, hogy csak azt fogják látni akkor, hogy van valami gen3 újdonság, és mindenki ész nélkül a frisset szeretné, miközben erről ugye nincs szó, egy másik készülékre készült firmware+szoftver csomagról van szó.

https://vertigostore.eu

(#1308) #19617792 válasza kelzsoca (#1306) üzenetére


#19617792
törölt tag

a megoldás egyszerű, mindenkinek a fejébe kell vésni, hogy MoDaCo-t nem olvasunk, ha tudni akarjuk pontosan mi van...

a Librasítás nem teljesen tiszta nekem. az oké, hogy van(nak) Librasító csomagok, de miután az felkerült, akkor utána bármilyen, Librara való ROM vagy TPT-s partíciónáló image használható lesz?

[ Szerkesztve ]

(#1309) atillaahun válasza kelzsoca (#1306) üzenetére


atillaahun
veterán

Skate témában nem akarsz nyilatkozni?
Ha mán egyszer ilyen szép vasárnap reggel van. Legalábbis felénk.

[ Szerkesztve ]

(#1310) kelzsoca válasza #19617792 (#1308) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyilván lehet olvasni, mert ugye miért ne, és fogják is, de ha valaki jobban járatos a témában, látja hogy a Moldovai Libra pack van gen3-ra keresztelve :)

Ezt a csomagot nem kell túlgondolni, van egy firmware meg van egy szoftver, bármikor oda-vissza lehet váltani, érdekességképpen mondom, hogy én most pont fordítva vagyok, tehát a Librára van felrakva a Blade-es vodás firm+hozzá egy CM rom :DDD

(#1309) atillaahun

Mit szeretnél tudni róla...bár még mindig semmi időm nem volt vele foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1311) atillaahun válasza kelzsoca (#1310) üzenetére


atillaahun
veterán

Ezt meg Ezt. :)

[ Szerkesztve ]

(#1312) ux1 válasza PpenoO (#1297) üzenetére


ux1
addikt

Már csak azt nem értem, ha CM7 funkciók kellenek, miért nem azt használod?... :F Az egyiknek ez kell a másiknak az kell bele... A végén szét van szarva az egész... ;]

Amúgy aki béndzsó az egyik rom behangolásához, az a másikhoz is az...

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1313) róland


róland
veterán

Nálatok is vacakol az új Market? Nálam csak 5-6 Google programot lát a telepítettek közül. Törlöm a frissítést, s a régi Market minden telepített programomat látja. Újratelepíti magát a Market, 1-2 percig látja az összes programot, majd szépen elfelejti azokat.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1314) TRob1 válasza ux1 (#1312) üzenetére


TRob1
veterán

Azt már régóta észreveheted, hogy SOHA nem lesz olyan, ami mindenkinek megfelel. Az emberek többsége örök elégedetlen :K (persze erre is akadnak "szebb" szavak és magyarázatok ;] ).

(#1313) róland: Nálam normálisan müxik, eddig még sosem volt vele gondom (kopp-kopp)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1315) róland válasza TRob1 (#1314) üzenetére


róland
veterán

A régi Market változatokkal nekem se volt gondom, csak ezzel a Windows Phone dizájnossal. (A csili-vili helyett gyúrhattak volna a működésre. :((( )

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1316) TRob1 válasza róland (#1315) üzenetére


TRob1
veterán

Én az újfajtára ("Windows Phone dizájnos") írtam, hogy sosem volt vele gondom (ma is használtam, meg kb minden nap). :K

¤ R'n'R ¤

(#1318) #19617792 válasza kelzsoca (#1310) üzenetére


#19617792
törölt tag

jaaah, akkor Libra firmmel a Blade egy Libra lesz, akkor mehetnek a libás romok, ugye? :DDD mert Bladenél mindig érik meglepetések az embert. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1319) koszegii


koszegii
tag

Köszönet Api29-nek,ismét visszahozott egy halálraítéltet.Ezer köszönet.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1321) koszegii válasza api29 (#1320) üzenetére


koszegii
tag

Most következik az én pengém librásítása. :DD :C

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1322) dragon1993 válasza kelzsoca (#1310) üzenetére


dragon1993
őstag

Akkor legyen új neve: Libgen3, LibraFW vagy valami így nem teszik ész nélkül.
Egyébként ennyire jó a libra fw ?

(#1324) makraipeter1


makraipeter1
tag

Jóreggelt emberek!
Itt az idő hogy lecseréljem ezt a kaki romot már, mer' lassú, meg rossz :D (CM N96 talán)
Szóval a nightly CM-ekhez még mindig jó a gyári part. kiosztás, és a sima GEN2?
Vagy esetleg milyen romok vannak most? (modacon nem néztem szét, meg itt se)

(#1325) TRob1


TRob1
veterán

Nemtom volt-e már, de:

NEWS!!! :DDD

cm_blade_full-241.zip

Changelog (egy része :D)

¤ R'n'R ¤

(#1326) apeelme válasza TRob1 (#1325) üzenetére


apeelme
addikt

huhhhúúú, pont tegnap délután sync-eltem és főztem belőle magamnak de akkor ma ráfrissítek... :DDD :C

(#1327) losi73


losi73
senior tag

üdv mindenkinek az lenne a kérdésem hogy vettem a fiamnak egy bladet és melyik fözöt romot érdemes felraknom rá ami gyors látványos stb.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#1328) kungzi válasza TRob1 (#1325) üzenetére


kungzi
veterán

köszi. hazaérek első dolgom lesz felrakni. már nagyon vártam

(#1329) spuros válasza TRob1 (#1325) üzenetére


spuros
őstag

Na ezzel most nagy adag update érkezett.. :)

(#1330) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

hihetetlen de az értesítésben a hangváltás még mindig nem vált csak egyszer.azért ezt kijavíthatták volna :((

(#1331) spuros válasza csiziktomi (#1330) üzenetére


spuros
őstag

Na azokat szoktam rögtön ki is kapcsolni..

(#1333) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Én meg használnám szoval emiatt nem tudom lecserélni a jelenlegi romot se a keresztapára se erre.marad a CSV.abban még megy.

(#1334) TRob1 válasza csiziktomi (#1330) üzenetére


TRob1
veterán

Hihetetlen, de nekem meg vált (most csak a te kedvedért 8szor próbáltam ;) )

(#1332) api29: Háát, látod, milyenek ezek a júzerek. :D (Én meg már túl is vagyok az aktuson, már a képernyőt törölgetem épp :P )

(#1335) csiziktomi:
Ebben jó nagyot tévedsz, mert én pl. lexarom hogy stabilnak vagy másnak hívják, főleg hogy stabil már isten tudja mióta. :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1335) csiziktomi válasza api29 (#1332) üzenetére


csiziktomi
senior tag

jaja d szerintem nem ezt hanem a stabilt várták/tam.ugyhogy hamar lelog :DD

[ Szerkesztve ]

(#1336) csiziktomi válasza TRob1 (#1334) üzenetére


csiziktomi
senior tag

megörülök.próbáltam vagy 10x de csak elsöt váltott utánna semmi.na mind1.felteszem újból egymás után 2x hátha... :F

(#1337) TRob1 válasza csiziktomi (#1336) üzenetére


TRob1
veterán

Pls ne írj 3 hsz-t is 5 percen belül, hanem inkább szerkeszd. ty.

A beállításokba gondolom bepipáltad, hogy miket csináljon a hangerő ikon. :U

(#1338) csiziktomi: Forrás nélkül nem fognak nekiállni, ne izgulj. :D

(ÉS persze megint újat írtál, nem szerkesztetted az előzőt :((( )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1338) csiziktomi válasza TRob1 (#1334) üzenetére


csiziktomi
senior tag

csak arra gondoltam,hogy ha ezt a projectet befejezik,akkor talán nekiállnak a ICS nek.

persze próbáltam úgy is.

Na megy fel másodszor ....

[ Szerkesztve ]

(#1339) #19617792 válasza TRob1 (#1334) üzenetére


#19617792
törölt tag

nálam is vált, de ált. kiveszem azt a gombot a sávból és hangerő gomboknak megadtam a silent state is, illetve lockscreenen is két húzás.

(#1338) csiziktomi: egy ilyen projektet nem lehetne csak úgy abbahagyni, mert nemrég SE készülékek, most meg LG Optimus Black kerül be támogatási listára és még a régebben támogatott készülékeknél is lehetnek bugok, amit javítani, bár ez sose érne véget. lehet, hogy soknál meghagyják a CM7-et és amin menne annál ICS-t kezdenek heggeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#1340) ux1 válasza TRob1 (#1334) üzenetére


ux1
addikt

"Én meg már túl is vagyok az aktuson..."

Inkább az akkuidőről regélj :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1341) TRob1 válasza ux1 (#1340) üzenetére


TRob1
veterán

Természetesen az eddigi legjobb. Durva használat mellett - egésznapos wifis gpses játékokkal való nyomulással - és egy kis krájzisz 3 + éjjelente cod6 multival, végig villógó leddel 3 nap, "lájtosabb" használat mellett 7-8 nap (de a miaú csík mindig bekapcsolva 4 példányban, 4 különböző színben a kijelző 4 oldalán!). :D :))

¤ R'n'R ¤

(#1342) snpetit


snpetit
aktív tag

Hopsz!
[cm_blade_full-241]

[ Szerkesztve ]

(#1343) zszabika válasza TRob1 (#1341) üzenetére


zszabika
aktív tag

Már van Krájzísz három? Telenoros Pléden elindul?Vagy követlmény a Tré?:DDD

(#1342) snpetit: Ez már lejárt lemez.Réginek számít,a vadak már szétcincálták. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1344) snpetit válasza zszabika (#1343) üzenetére


snpetit
aktív tag

hinnye! Tényleg, bealudtam :K

(#1345) Indiant válasza dragon1993 (#1322) üzenetére


Indiant
addikt

Én megvárom a CMLibGEN3-at. :D

(#1347) Boxer001


Boxer001
veterán

Sziasztok!
Valaki plíz help...BT-t nem tudom használni, bekapcsolom, másik készüléken is, párosítom őket, faxa...aztán ha küldenék át egy fájlt, akkor nincs küldési lehetőségem :F Mi lehet a gond?

(#1348) Ronam válasza csiziktomi (#1336) üzenetére


Ronam
addikt

Nálam is ugyanezt csinálta, de újra beállítottam és már működik rendesen. Felesleges volt újrarakni a ROM-ot :).

(#1349) tboldi válasza Boxer001 (#1347) üzenetére


tboldi
nagyúr

Rakj fel valamilyen más fájlkezelőt!

A CM romokban lévő alap fájlkezelőben én is kerestem (hiába), de pl. a Root Explorer már tudja ezt és működik is.

[ Szerkesztve ]

(#1350) Boxer001 válasza tboldi (#1349) üzenetére


Boxer001
veterán

Köszi, kipróbálom! Eszembe se jutott ez, annyira nem vagyok még hozzászokva, hogy ehhez aztán mindent lehet találni... :) Nagyon tetszik a teló, iszonyat megérte az árát. :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.