Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#651) Rav3n02 válasza szezso15 (#645) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Na ezt a progit kerestem :DDD sikerült, köszi :C

(#652) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Ha ekkora sztár lett az OfficeSuite, valaki segíthetne. Pdf file megnyitásakor a következő hibaüzenetet kapom:
"Error
Unknown error occured
Couldn't load MSPdf.519:
findlibrary returned null.
java.lang.UnsatisfiedLinkError"

Hiányolhat egy libet? Fura, hogy nem teszi fel magától. A Docs2Go simán megeszi a pdf-et.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#653) jano_77 válasza baal-amiga (#652) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megnyitja az, csak előbb nyisd meg magát a programot és azon belül keresd meg a pdf file-t. Úgy jó lesz. Fordítva nálam is jelentkezett a hiba üzi!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#654) zszabika válasza MasterDeeJay (#650) üzenetére


zszabika
aktív tag

Ja értem.Azt hittem gyári Blade 2.3.5. :) Ezt a moddolt verzsönt érdemes kipróbálni?Észleltél komolyabb hibákat,hiányosságokat?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#655) barnam_ válasza Indiant (#648) üzenetére


barnam_
nagyúr

(#656) baal-amiga válasza jano_77 (#653) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Negatív, úgy is próbáltam.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#657) dragon1993 válasza spuros (#628) üzenetére


dragon1993
őstag

Apple Appstorenál nem kell feltétlen megadni. a kártyaszámot csak USA-ra kell rakni a lakhelyed.

(#658) spuros válasza dragon1993 (#657) üzenetére


spuros
őstag

Na ezt nem tudtam.. Köszi. :)

(#659) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Névjegy / Postacím / Állapot - mi az az állapot?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#660) Dover


Dover
tag

Helló
Mi lehet a baj?
Már régóta fenn vok az amazon-on és rendszeresen használtam de már 1 hete nem enged be az app-je, de ha böngészőbe, gépen simán belép?

(#661) jano_77


jano_77
nagyúr

Mikor várható az új CM7 stabil?!? Tud róla vki, vmit?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#662) barnam_ válasza Winner_hun (#659) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát hogy állapotos-e, vagy sem :DDD
Arra tudok csak gondolni, hogy a cím állandó, vagy ideiglenes-e. Más állapotot nem tudok :)

(#663) Indiant válasza barnam_ (#655) üzenetére


Indiant
addikt

Ezeket próbáltam, csak We are sorry...-t kapok. Most az appstore letöltötte és fel is települt. Viszont regisztrálási infókat nem kaptam.

(#664) kelzsoca válasza jano_77 (#661) üzenetére


kelzsoca
félisten

A KANG ág folyamatosan frissül ez biztos, ma is jött le a repoból friss anyag, hogy aztán nightly mikor lesz... :)

https://vertigostore.eu

(#665) jano_77 válasza kelzsoca (#664) üzenetére


jano_77
nagyúr

és van a Keresztapához update a frissítésekből? :U

CM7 stabil-ból, lesz majd a Puffdaddy!? :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#666) kelzsoca válasza jano_77 (#665) üzenetére


kelzsoca
félisten

Olyan hogy update nincs, a forrás frissül(t), tehát max. új rom jöhetne ki, de nem fog.

https://vertigostore.eu

(#667) barnam_ válasza Indiant (#663) üzenetére


barnam_
nagyúr

Na akkor csak összejött :) Nézd meg az emaileidet, nekem minden egyes alkalmazásról küldik a megrendelés visszaigazolást.

Regisztrálni az OfficeSuite-t tudod, mikor elindítod először.

(#668) Winner_hun válasza barnam_ (#662) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aha, és ezt az utca meg az irányítószám közé kell berakni.. már ha az lenne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#669) Indiant válasza barnam_ (#667) üzenetére


Indiant
addikt

Köszönöm a segítséget!

(#670) Psychonaut válasza TRob1 (#563) üzenetére


Psychonaut
addikt

Aha, oreg hiba, beneztem a hozzaszolasodat. Ugy olvastam valamiert, hogy a tobbire sem jon semmi. :(

(#671) Biqci


Biqci
aktív tag

Sziasztok!
Egy pár mondatban össze tudnátok foglalni Blade erényeit más telefonokkal szemben, nem annyira műszaki, mint inkább szubjektív tapasztalatok alapján, azt figyelembe véve, hogy az asszonynak venném, aki nulla androidos tapasztalattal van felvértezve. Külföldre megy dolgozni és a kapcsolattartást így tudnánk a legjobban megoldani, Skype és Viber használatával.

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#672) Psychonaut válasza Biqci (#671) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nagyszeru, tudtommal mindketto bugos Blade-en. De a Viber biztosan (kulso hangszorora kuldi valamiert a hangot hivasnal).

(#673) maggi1886076 válasza szezso15 (#613) üzenetére


maggi1886076
addikt

már csak azt kellene tudni, hogy milyen proci lesz benne:)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#674) tboldi válasza Winner_hun (#668) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem az inkább az lesz, hogy pl. házas, elvált, stb.

(#675) #19617792 válasza TRob1 (#580) üzenetére


#19617792
törölt tag

ha kellőképpen kitakarítja (pl. gyári Launcher2 ~12 MB, akármilyen Launcher2 feleennyi, ADW / LP még 3 MB se), illetve a cache-t a RAM-ba, vagy /data-ra mountolja, akkor menni fog. a gyári Froyo alapból ~150 MB helyet igényel (ROM zipben a system ~141MB). ebben benne van egy trial office suite (Docs to Go, 5MB), egy XT9 sok T9 szótárral (1.1 MB + ~8.6MB). ha csak ezeket szedi ki, akkor a zipben a system ~113 MB lenne, az meg telepítve már csak elfér 136-os systemen. :DDD egy próbát megér.

más: HTC Desirehöz van olyan ROM ami data2ext-es, tehát a /data partíciót az SD kari ext partíciójára mountolja, így annyi helyünk lehet az appok számára, amennyit szeretnénk, mivel a Desire is alapból kicsi data-t használ (még a Bladenél is kisebbet), ebből jött az ötlet, hogy a Bladen is lehetne ilyen megoldás (és akkor partíciónálni se kellene, vagy ha esetleg még partíciónálás után sem elég a hely), el kezdtem agyalni rajta, aztán elvetettem, mert a kernelben is kellene túrkálni, aztán az SD kari minősége/teljesítmény is befolyásolná (esetleg lassú lenne, vagy hibás), utóbbi még hagyján, de megvalósítani nem lenne egyszerű mutatvány... a kernelben nyúlkáláshoz nincs elég türelmem. :DDD mindenesetre nem lenne hülyeség, pl. egy 1GB-s data elég jól hangzana. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#676) Winner_hun válasza tboldi (#674) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert telefonkönyvbe ezt aztán feltétlen be kell írni. Pláne a címhez:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#677) #19617792


#19617792
törölt tag

erre az "ofisöl" 2.3.5-re kíváncsi lennék, vajon milyen. érdekes. :U de emiatt lehet, hogy ki is esik egyelőre:

"- ZTE Dialer
- Contacts ZTE"

nekem az AOSP dialer kell, fb synchez. :DDD

illetve vajon miért van/kell hozzá GPS fix.

[ Szerkesztve ]

(#678) TRob1 válasza #19617792 (#675) üzenetére


TRob1
veterán

Kigyomlálva + kicsit megmókolva persze. De akkor miért hívnánk "gyári" romnak? :D A 32es pizza is belefér (gyűrés nélkül) a 26os dobozba, csak kicsit le kell takarítani a szélét 3cm szélességben... :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#679) D1Rect


D1Rect
félisten

BD IV tulajok:
Csak nálam szívózik a FB kliens szinkronizáció vagy másnál is?
Felszinkronizálom, majd egyszer csak eltűnik és onnantól nem működik a sync.

(#680) #19617792 válasza TRob1 (#678) üzenetére


#19617792
törölt tag

najóóóvan :DDD, ha csak ki akarja próbálni az accelerometert "gyári ROM-mal", akkor szerintem egyszerűbb, gyorsabb kiherélni a gyári ROM-ot és feltenni (ennyi még nem befolyásolja az accelerometeres elfordulás, bár Bladenél nem lehet tudni. :DDD), mint partíciónálni és utána ROM-olni. :P majd ha véglegesíti akarja gyári ROM-ot, akkor ráér partíciónálni, gyors próbához jó az, amit mondtam. :P

[ Szerkesztve ]

(#681) Psychonaut válasza #19617792 (#677) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kell a halalnak FB Sync, AOSP tarcsazoban is kikapcsoltam. :P

(#682) dragon1993 válasza Dover (#660) üzenetére


dragon1993
őstag

Azért van mert romot cseréltél (sokszor) és egy csomó készülék került az amazon rendszerébe , lépj be web felületen és töröld ki az összeset.

(#683) barnam_ válasza Winner_hun (#676) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szar a fordítás. Angolul ott "County" van, vagyis oda a megye menne.

(#684) Winner_hun válasza barnam_ (#683) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na valami ilyesmit vártam. Köszönöm:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#685) Penyus


Penyus
senior tag

Hello!
Ha valami csoda fojtan eltunt az osszes kep a memorakartyarol a dcimbol ahhoz tudtok ajanlani valami jokis recovery programot?

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#686) dragon1993 válasza Penyus (#685) üzenetére


dragon1993
őstag

Get Data

(#687) #19617792 válasza Psychonaut (#681) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem kell. :P

(#688) hr2 válasza Penyus (#685) üzenetére


hr2
őstag

(#689) Dover válasza dragon1993 (#682) üzenetére


Dover
tag

És hol pontosan?

(#690) tboyda


tboyda
csendes tag

Sziasztok!

Pár hete feltettem a BDIII-at a telómra, és feltűnt, hogy hiányoznak appok a marketből.
Eleinte nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, de egy csomó minden hiányzik, ami előtte benne volt: pl: Viber, Google Goggles, stb...

Találkoztatok már ilyennel?

Köszi a segítséget.

(#691) Penyus


Penyus
senior tag

Koszonom néktek! :R

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#692) dragon1993 válasza Dover (#689) üzenetére


dragon1993
őstag

PC-s nézet your account menüpont digital content sávban a Your Apps and Devices.

(#694) Biqci válasza Psychonaut (#672) üzenetére


Biqci
aktív tag

Na ez nagyszerű, a főzött romokkal is megvannak a bugok? Mert ha igen, kénytelen leszek fájó szívvel más teló után nézni...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#695) nggabi válasza Biqci (#694) üzenetére


nggabi
nagyúr

más telónál is megvannak... igaz más bugok ;)

"szenyor dzsíííí"

(#696) Psychonaut válasza Biqci (#694) üzenetére


Psychonaut
addikt

CM7 + Viber komboval sajnos igen. Skype-ra van nemhivatalos patch, amivel - elvileg - tokeletesen mukodik. Itt megtalalod (legfrisebb legalul lesz, ez)

(#697) kelzsoca válasza Biqci (#694) üzenetére


kelzsoca
félisten

A bugokról jut eszembe ez:

Attól hogy a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

https://vertigostore.eu

(#698) baal-amiga válasza baal-amiga (#656) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Meglett a probléma. Elég fura, de már másodszorra fordul elő. A libet nem tette be a helyére; rootexplorerrel bemásoltam az apk-ból a megfelelő pdflibet, s láss csodát, működik.
Nem értem igazán, de ezentúl, ha valami suxxol, erre is érdemes vetni egy pillantást.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#699) giigz


giigz
veterán

Még csak most látom, h új topic.

(#700) Biqci válasza Psychonaut (#696) üzenetére


Biqci
aktív tag

Köszi, amennyiben ez a teló lesz, megpeccselem.

kelzsoca: tudom, csak az asszonynak egy minden bugtól mentes telót akarok adni, én a saját telómat agyonnyomkodom, romolom, de ő teljesen laikus, eddig csak butafonjai voltak...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.