Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#551) kelzsoca válasza nggabi (#550) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ne viccelj már, így a gyári romok is mennek, én nem láttam benne semmi extrát, Androidnál meg hiába mutogatod az üzemidőt, semmit se jelent :)

https://vertigostore.eu

(#552) ux1 válasza nggabi (#550) üzenetére


ux1
addikt

Ja meg a hibás stat :D ;] ( hátul 5 autoakksi párhuzamba kötve :D ) Amúgy meg egy változót kell átírni, és bármit kimutatok :D ;]

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#553) TRob1 válasza ux1 (#552) üzenetére


TRob1
veterán

Hé, az csak az, hogy mióta nem volt újraindítva a telefon, és nempedig az hogy azóta nem töltötték (akár 32szer is tölthette menet közben). Neeeem??? :U

(#554) Psychonaut: Én tudom, csak szegény öreg nyugdíjas kutyánkat is rá akartam világítani, hogy ide nem kell még plusz 1 akksi sem, nemhogy 5. Tudod, neki néha már lassaban vág az... ;]

szerk: ... arcába a szél, mivel lassaban jár, mint nekünk fiataloknak... izé mint mi fiatalok. :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#554) Psychonaut válasza TRob1 (#553) üzenetére


Psychonaut
addikt

Dede. :K

(#555) ux1 válasza TRob1 (#553) üzenetére


ux1
addikt

És télleg vaze, most hogy megnéztem :D ;] De ki az a p*cs aki addig használ egy ROM-ot? :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#556) TRob1 válasza ux1 (#555) üzenetére


TRob1
veterán

:D Egyébként meg holnapra kb. én is az a p*cs leszek, hisz 10-ik napja fog futni a n227 (me ugye baxtak azóta kiadni vmit)

¤ R'n'R ¤

(#557) hodostamas válasza ux1 (#555) üzenetére


hodostamas
addikt

én :B mivel nincs semmi hibája, minek romoljak? :) megvan a jó összetétel, felesleges bántanom. majd a köv telónál esetleg :)

(#558) Psychonaut válasza ux1 (#555) üzenetére


Psychonaut
addikt

N222 kiadas ota. :K
Csak en kikapcsolom estenkent.

(#559) cascada


cascada
senior tag

Sziasztok!

Lehet tudni arról valamit, hogy a T-Mobile-hoz mikor érkezik ismét ZTE Blade szállítmány? :U Új készülék vásárlása céljából. Jelenleg ki van fogyva mindenhol. És nagyon hiányzik a palettáról az ilyen 30-40k-s megfizethető 800x480-as felbontású telefon alternatíva . :Y

[ Szerkesztve ]

(#560) TRob1 válasza ux1 (#555) üzenetére


TRob1
veterán

Azt figyelted/figyeltétek hogy a többi telefonra folyamatosan jöttek a nightly-k az újdonságokkal, a Pengére meg valamiért nem?

¤ R'n'R ¤

(#561) hr2


hr2
őstag

(#562) Psychonaut válasza TRob1 (#560) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mert 7.1.0.1-et csinalnak (de ezt szerintem mar mind tudjuk itt). Es mivel ujabb "stable" buildet fognak kiadni, gondolom nem igazan akarnak teszteletlen fejleszteseket belerakni. Es ha megnezed a listat, van mit tesztelni. :D

(#563) TRob1 válasza Psychonaut (#562) üzenetére


TRob1
veterán

Ezt nem értem amit mondasz. :B Ugyanezek a fejlesztések vannak a többi telefonra is, és ott napi szinten adják ki a nightlykat, pengére meg nem adtak 10 napja. Ha majd minden más telefonon tesztelték, akkor pont a Pengén nem? :F És akkor ott inkább 385 fejlesztést tesztelnek egyszerre, mint fokozatosan csinálnák? :B

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#565) Geree válasza joestone (#432) üzenetére


Geree
senior tag

ez jol hangzik.. Mikor lesz publikus beta?:)

a friend in need is a friend indeed

(#566) cascada válasza #40993792 (#564) üzenetére


cascada
senior tag

Értem. Hát ez akkor elég macerás lesz..
Köszi az infót!

(#567) cascada válasza cascada (#566) üzenetére


cascada
senior tag

Egyébként arra kíváncsi lennék (hátha egy belsős emberke tudna sugallni valami valós infót), hogy miért csak 1-1 darab érkezik a T-Mobile-hoz? Igény az lenne rá. A ZTE leállt a gyártással? Vagy a T-Mobile nem akar ZTE-vel foglalkozni, mert rengeteg gond van vele? Állandoan cserélni kell és tömegével viszik vissza az emberek?

A Telenor és a Voda még mindig árulja.

(#569) nggabi válasza #40993792 (#568) üzenetére


nggabi
nagyúr

R.I.P. blade ;]

a libát vajon árulni fogják?

"szenyor dzsíííí"

(#571) joestone válasza hr2 (#561) üzenetére


joestone
addikt

túl nagy az img fájl. kb 125M a legnagyobb amit enged fastbootból feltolni a telefon.

(#572) kelzsoca válasza nggabi (#569) üzenetére


kelzsoca
félisten

Látszik hogy kezdő vagy és tudatlan ;] Libra csak kártyafüggetlenül kapható, és egyik hazai szolgáltatónál sem kapható ;)

(#567) cascada

Már hónapokkal ezelőtt felvázoltam, hogy kifutó termék, amik kint voltak szerte az országban készülékek, a T visszahívta őket a központi raktárba, hogy a webshopban rendelőknek legyen mit adni.

A Vodafone-nál sem rendelhető már tudtommal, a Telenor meg nyilvánvaló, hogy érdeklődés hiányában bentragadt készlettel rendelkezik, biztos láttátok a 2db blade akciót a TV-be :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#573) hr2 válasza joestone (#571) üzenetére


hr2
őstag

Valami más parancs nincs a fastboot-nak vagy az adb-nek amivel visszalehet tenni?

Ha az adb-vel mentem le az userdata-t a szgépre, akkor 305MB-os lessz az .img.

(#575) kelzsoca

De, csak nem teszi vissza mert md5 mismatch van, mivel hibás az sd olvasóm a Blade-be.

Pont ezért, zip kiterjesztésű ROM-ot is az ADB-vel tudok felrakni, elsőnek felteszem a data particióra utána meg onnan a RA Recovery felteszi a systemre mintha csak a SD-ről olvasná.

A Restore-nak kellene még valami megoldás hogy SD nélkül visszabírjam tenni, ez az lenne csak nem akar felmenni, most hogy kiderült 125-nél kissebb Backup kell hogy legyen csak az megy vissza.

[ Szerkesztve ]

(#574) cascada válasza kelzsoca (#572) üzenetére


cascada
senior tag

Értem. Ez elkeserítő egy csöppet. De a miértjét nem tudja valami, hogy miért kifutó termék? Már nem gyártják őket?

(#575) kelzsoca válasza hr2 (#573) üzenetére


kelzsoca
félisten

Advenced restore-al nem nézted recovery alól?

(#574) cascada

Mindjárt 1 éves a készülék, még az is csoda, hogy egy kínai mobil ilyen sokáig forgalomban van, jön az utód, vagy utódok, azokat is el kell adni :)

Esetleg holnapután rákérdezek a ZTE-nél, hogy miért lett kifutó.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#576) nggabi válasza kelzsoca (#572) üzenetére


nggabi
nagyúr

na szépen lehülyéztél jóvan :P (és ha megsértődök és nem jövök ide többet? ;] )

de ezt valóban nem tudtam... akkor vége az olcsó de jó telefonoknak? nem lesz több ilyen ár érték arány? damn...

"szenyor dzsíííí"

(#577) hr2 válasza hr2 (#573) üzenetére


hr2
őstag

Valami más parancs hátha van amivel 125MB nál nagyobb is felmegy.

(#578) kelzsoca válasza nggabi (#576) üzenetére


kelzsoca
félisten

és ha megsértődök és nem jövök ide többet?

Tényleg tudok olyat mondani? mit kéne ehhez írnom ;]

Tudom hogy érted a viccet, azért mertem ilyet írni, különben nem tettem volna ;)

Jönnek a friss modellek, illetve a blade 2-ről is szólt hír, látod sgs-ből is lett új, de ez nem azt jelenti hogy az előd modell attól rossz volna.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#579) ktommy91


ktommy91
addikt

Sziasztok!
A gyári vodás 2.2 ROM elfér a 136,2,302-es partíció kiosztáson? CM7: The Godfather van fent és a giroszkóp úgy döntött hogy nem teszi a dolgát többé... kipróbálnám a gyári ROM-mal hogy mi a helyzet. Mennyire jellemző hiba ez?

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#580) TRob1 válasza ktommy91 (#579) üzenetére


TRob1
veterán

Nem. :( Vissza kell partícionálnod a gyári kiosztásra (ezek közül egyiken sem fér el).

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#581) cascada válasza kelzsoca (#575) üzenetére


cascada
senior tag

Megkösszönném ha rákèrdezel. Az persze termeszetes, hogy kifut egy ido utan, de én csak azt hiányolom, hogy az elōtt fut ki, mielött az utánpótlás, az uj telefon/ok megjelentek volna. Jelenleg nincs Blade alternatíva. 24k-èrt nem lehet 800x480-as kijelzöfelbontású telót kapni. De mèg 40-50k-èrt sem.

(#582) nggabi válasza kelzsoca (#578) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem tudsz :C ;]

értem én a tréfát... majd lesz nagy nevetés amikor jön az ájsz szkrím sgsre ;] kaptok majd linket is rögtön... :DDD

de hogy on is legyek, bléden a rom frissítés hogy megy? elkezdtem elolvasni az 1, hszt de a felénél elaludtam... sima update zip-es megoldás vagy van vmi frissítőeszköz rá? :R

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#583) TRob1 válasza nggabi (#582) üzenetére


TRob1
veterán

Ha felébredtél, olvasd tovább. Ha utána is van még kérdés, segítünk. ;]
(És különben is, miről akarsz frissíteni, és mire ?)

¤ R'n'R ¤

(#584) nggabi válasza TRob1 (#583) üzenetére


nggabi
nagyúr

ööö nem is tudom... az merült fel bennem ha faternak esetleg mégse jönne be valamiért a gádfáder ;] akkor visszaraknék neki valami gyáribb romot :) vagy rossz úton haladok?

azt még nem tudjuk h túl jó e neki... egyenlőre eltelt 6 óra, azóta nem beszéltem az öreggel... (én ennyi időt nehezen bírnék ki egy bléddel az tuti ;] )

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#585) TRob1 válasza nggabi (#584) üzenetére


TRob1
veterán

Végülis, ha ez túl jó neki, akkor mehet vissza egy gyári rom. :D

És nem gúd, hanem gád. ;)

¤ R'n'R ¤

(#586) dragon1993 válasza kelzsoca (#575) üzenetére


dragon1993
őstag

Ollózgatok a zte-vel való levelezésemből:
1. Meghívunk a zte blade utódjának a bemutatójára.
2. A skate kapható lesz a t-mobilnál.
(És egyet a fórumból)
3. A blade nem elérhető a t-nél.

Következtetésem: Blade-et kivonták és jön a Skate.

(#587) Glatius válasza nggabi (#584) üzenetére


Glatius
őstag

Don kelzsocának vannak gyáribb, de nagyon jól működő cuccai, a Sweet Dream sorozat vége nagyon vállalható, és még a wifije is jó... :)

dragon1993
Remélem ennél azért nagyobbat szól a T-mobile! Bevezetésnek jó volt a Penge, de egy alig valamivel jobb szutykot egy év elteltével szégyen lenne kiadni.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#588) Boonen007 válasza dragon1993 (#586) üzenetére


Boonen007
őstag

Ti akiket meghívnak mivel érdemeltétek ezt ki? Csak kiváncsi vagyok :)

(#590) Boonen007 válasza #40993792 (#589) üzenetére


Boonen007
őstag

Már értem! Köszi.

Engem is érdekel az utód, bár egy darabig biztos nem cserélek telót ha nem muszály.

(#591) barnam_ válasza Boonen007 (#588) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azért Kelzsoca tett valamit le az asztalra, Dragon meg szorgalmasan ollózta ki a PH fórumból az információkat az oldalára ;]

(#587) Glatius: én simán eltudom képzelni hogy a Skate lesz az utód. 40k körül kártyásan még jó is lenne.

(#592) Glatius válasza barnam_ (#591) üzenetére


Glatius
őstag

Ahogy mondod, teljesen valószínű.... de nem túl nagy húzás, az tény. Bár 20% owerdrive, és 960-on jár, vagyis már nem alsó kategóriás.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#593) Pavlo válasza joestone (#396) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Nekem most cserélték ki hétvégén a készüléket a T-nél, és a gari is újra indult.
Bementem, elmondtam mi a helyzet, felvették az esetet, egy hét múlva jött a cserekészülék. Valahogy így kéne, hogy működjön mindenhol!

(#595) pista59 válasza nggabi (#529) üzenetére


pista59
senior tag

Jajajajaj :O :DDD :DDD

A győztes féreg irtó baktérium

(#596) ux1 válasza #40993792 (#594) üzenetére


ux1
addikt

Nem is gondoltam volna, hogy a minin van kijelző :D ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#598) kelzsoca válasza #40993792 (#589) üzenetére


kelzsoca
félisten

Holnap valószínűleg többet tudunk majd, amikor kelzsoca visszajön a ZTE bemutatóról

Holnap reggel 10.30-kor indul a bemutató, ha lehet, és lesz rá lehetőség online "közvetítem" az eseményt, tehát az infókat ide a topicba írom be.

https://vertigostore.eu

(#600) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Ma sokat spórolhatunk, ingyenes az amazonon az OfficeSuite Pro 5.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.