Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46651) kelzsoca válasza Pavlo (#46646) üzenetére


kelzsoca
félisten

X8-on simán módosítottam a framework-res.apk fájlt

Hát nekem ebből az jött le hogy mókoltál valamit, ami látszólag működik, de az egész framework ezektől a módosításoktól megsérült, és nem úgy működik ahogy kellene (még ha látszólag nem is látod, vagy nem veszel észre negatív változást)

(#46649) spuros

Egyszerű ez, ha nem az van ráírva hogy Orange San Francisco, akkor biztos hogy nem OLED (bár azokból is csak az első két széria volt OLED-es, aztán ott is áttértek a sima kijelzőre) sokan hittek itt már sokmindent, de sajnos a valós ok az hogy nagy a szórás a TFT panelek között is, ezért látod jobbnak az egyiket a másiknál.

[ Szerkesztve ]

(#46652) spence225


spence225
aktív tag

(#46650) Mr X :

Értem. Tehát 2 dolgot tehetek : vagy felteszem a full romot ext partícióval és apps to sd-vel áthelyezek olyanokat amiket enged vagy feltehetek akár egy lite romot a Move to SD Enabler-el és akkor a fat android_secure mappába pakol ?

[ Szerkesztve ]

(#46653) Mr X válasza spence225 (#46652) üzenetére


Mr X
veterán

Ext partíció mellé nem kell semmilyen apps2sd. Ha a rom támogatja az a2sd-t, automatikusan használni fogja, nem kell semmilyen appal pakolgatnod a cuccokat. Azzal csak annyit csinálnál, hogy az sd kártya fat és ext része között mozgatnád őket.

(#46654) Pavlo válasza kelzsoca (#46651) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Még nincs meg a ZTE, holnap érkezik.
Csak előre érdeklődök, hogy lehet-e így, mert az X8-nál működik.

De szívesen olvasnék egy leírást, hogy hogyan kell szerkeszteni a framework-öt. Vagy van ilyen csak én nem találom? :D

(#46656) spence225 válasza Mr X (#46653) üzenetére


spence225
aktív tag

Igaz is, erről most megfeledkeztem hogy esetleg a rom támogathatja az appstosd-t :)
És akkor mivan ha az ext-re helyezem amit enged és melete movetosd enabler-el teszem fel a fat partícióra azt amit alapból nem engedne ?
Elmenne így vagy nem tettszene neki ?

(#46657) Mr X válasza spence225 (#46656) üzenetére


Mr X
veterán

Na akkor:

Az app2sd és az a2sd nem ugyanaz. Előbbi natívan támogatott a 2.2 és afeletti rendszerekben, a fat partíciót használja. Utóbbi csak a felkészített romokban van benne, ext-et használ.

Nincs olyan, hogy valamit nem enged ext-re rakni. Ha van ext-ed és működő a2sd-d, akkor automatikusan mindent oda fog telepíteni. Adatok maradnak a belső tárhelyen, de azzal nem tudsz mit kezdeni. Ennél a megoldásnál nincs olyan korlátozás, hogy valamit nem tud átrakni.

Ha van ext-ed, semmi szükség sem App2SD-re, sem Move2SD Enablerre, mivel már úgyis a kártyán lesznek az appjaid.

(#46658) spence225 válasza Mr X (#46657) üzenetére


spence225
aktív tag

Értem, nagyon köszönöm a kimerítő választ. A helyzet az hogy bár tavaly december óta megvan a teló de eddig soha nem kísérleteztem ext parícióval meg full romokkal, eddig mindig lite verziók voltak fent.

Tehát akkor nyilván jobban járok egy full rommal és egy ext partícióval mint egy lite rommal és mellette mindenféle appstosd meg movetosd enabler-el ha azt akarom hogy minden talapített progim a karin legyen ?

(#46659) Mr X válasza spence225 (#46658) üzenetére


Mr X
veterán

Ha úgyis átmozgatnád, akkor igen, egyszerűbb az ext-es megoldás.

(#46660) kelzsoca válasza Pavlo (#46654) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az már erősen haladó szint, ha megfelelően szeretnél vele dolgozni :)

(#46661) dragon1993


dragon1993
őstag

Valakinek cserélték már garancia keretében a hátlapját mert a hátlapom aljánál 3mm rés van.

(#46662) domerator válasza dragon1993 (#46661) üzenetére


domerator
veterán

3 mm ????? :Y :Y :Y

Fotót, de azonnal!! :DDD :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#46663) kelzsoca válasza dragon1993 (#46661) üzenetére


kelzsoca
félisten

Be kell mennie, aztán meg kell kérdezni mi a helyzet.

ui: 3mm csak akkor van, ha mindkét alsó fül ki van törve, azt meg nehezen hiszem :)

[ Szerkesztve ]

(#46664) spuros válasza kelzsoca (#46651) üzenetére


spuros
őstag

Értem, köszönöm..(:

(#46665) ux1 válasza kelzsoca (#46663) üzenetére


ux1
addikt

A szigszallag megtartja, én is így küszöböltem ki :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#46666) Pavlo válasza kelzsoca (#46660) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Csak egy két képet akarok kicserélni, másra nem vágyom. Szóval ... :)

De ha meg tudod változtatni a gyári ROM állapotsorában levő óra színét fehérre, azt megköszönném!

(#46667) spence225 válasza Mr X (#46659) üzenetére


spence225
aktív tag

Köszi szépen a segítséget

(#46668) dragon1993 válasza kelzsoca (#46663) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem szimmetrikus a 2 oldalon lévő fogak helye/nagysága az egyik oldalon kisebb és feljebb van.
Haverom melettem ül órán első kérdés mi van a hátlapoddal. (neki is blade-je van.) Holnap teszek fel fényképet. Nagyon rossz megfogod a telót és recseg ropog.
A hangszóró melett van így ott nem ragasztgatok.

[ Szerkesztve ]

(#46669) TRob1 válasza ux1 (#46665) üzenetére


TRob1
veterán

Én a Helyedben pillanatragasztót használnék. Esztétikusabb, és jobban is tart. ;] :U

¤ R'n'R ¤

(#46670) ux1 válasza TRob1 (#46669) üzenetére


ux1
addikt

Már gondolkodtam rajta, de akkor ki kell fúrni a reset-gombnál :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#46671) thetan válasza api29 (#46632) üzenetére


thetan
aktív tag

Így vagy úgy, de magam részéről köszönöm a munkádat, hiszen a jobbítás szándéka van mögötte.

Egy véleményt szeretnék kérni. először 2 MB cache-t állítottam be, aztán átalakitottam 38M ra- merthogy az a jobb, most meg ugy látom az uj vodás szisztémánál csak 2 M van

Végül is melyik a nyerő?

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#46672) kelzsoca válasza thetan (#46671) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha olyan romot használsz, ahol a cache át van küldve a RAM-ra vagy a data-ra akkor nem lényeges hogy mekkora a valós cache partíciód mérete.

(#46665) ux1

Akkor már félig meddig sgs a telefon :D

[ Szerkesztve ]

(#46673) dragon1993


dragon1993
őstag

Osztálytársam apja talált egy blade-et , sajnos előtte átment rajta motorral. Semmi baja :)

Nem kapcsol be , tőltőjük meg nincs hozzá.
Mindenesetre biviszik a Tréhez , hogy adják vissza a tulajnak.

Győr ~20km-es körzetéből van a teló.

(#46674) apeelme válasza Pavlo (#46666) üzenetére


apeelme
addikt

ha az angolt vágod, akkor modaco-n és xda-n rengeteg segédletet találsz :K

(#46675) pista59 válasza ux1 (#46670) üzenetére


pista59
senior tag

Ha már úgy is ki kell fúrni, akkor egy facsavar jól megtartja :Y

A győztes féreg irtó baktérium

(#46676) ux1 válasza pista59 (#46675) üzenetére


ux1
addikt

:R

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#46677) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

3 kérdés:

1. Gyerek leejtette a Blade-jét (igen, már 2 van a családban :DD ) megreccsent az egyik tartófül ezért a hátlapja kicsit lötyög, valamint a kijelző körüli fekete keret egy darabkája is randa karcot kapott, jelenleg ezeket itthon emberi árban lehet javít(t)a(t)ni?

2. Fentiekből eredően rendelnék e-bay-ről szilikon tokot és kijelzővédő fóliát, mi az ami bevált, és jó árban van?

3. Melyik a stabilabb, kevesebb hibát tartalmazó SW jelenleg a bigdaddy, vagy az SDIV, illetve mivel kevesebb a light a full verziótól?
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46678) Mr X válasza Mercutio_ (#46677) üzenetére


Mr X
veterán

2:

Sofiz tokot használtam, itt vettem hardveraprón kemény 2k-ért. Jól ráilleszkedett a telefonra, csak a headset nyílásánál kellett kibővíteni a likat.

[ Szerkesztve ]

(#46679) HollyBoni válasza Mercutio_ (#46677) üzenetére


HollyBoni
veterán

Lite full kérdés:Lite-nál nem támogatott az ext partició,fullnál pedig igen.

[ Szerkesztve ]

(#46681) thetan válasza molvany (#46680) üzenetére


thetan
aktív tag

Lehet most kinevettek fólia ügyben. Én minden telóra, az óráimra (stb üveglapokra) és igy a Blade -re is egyszerű írószerben található öntapadós átlátszó fóliát ragasztok. Kicsit ügyesnek kell lenni, mert az üveglap mellett óvatosan zsilettel körbe kell vágni (ha mellécsúszik szép karc).
Nekem tökéletesen szuperál és az érzékenységgel sincs gond.

A levegőbuborékokat zsebkendő csúsztatásával ki lehet szorítani alóla, általában 1-2 nap míg teljesen rásimul a fólia az üvegre és tökéletesen átlátszó lesz. Mechanikailag is kitűnően véd

[ Szerkesztve ]

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#46682) yamahavale


yamahavale
csendes tag

Pesten van még valamelyik tmobileban ilyen telefon készleten? Szeretnék egyet venni de se a webshopban se a Westendben nem volt! Tud vki esetleg egy üzletet ahol lehetne ma vagy holnap próbálkozni?

(#46684) thetan válasza api29 (#46683) üzenetére


thetan
aktív tag

Igazad van - tényleg 3 kiosztás van - valahogy elnéztem. Én is az elsőt preferálom, mert volt hogy olyan romot tettem fel amin nem volt átirányítás és nem ment a market.

Egyébként nem biztos hogy lecserélem a mostanit, mert most az alkuidőm is kitűnő. Várok még néhány tapasztalatot. Gyorsaság szempontjából a hardver meg úgyis meghatározza a lehetőségeket

[ Szerkesztve ]

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#46685) Psychonaut válasza api29 (#46632) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nekem: CM N213 - 50%-on jelenleg, szokasos napi hasznalat (kb. fel ora Opera/Facebook, 15 perc Doodle Jump/Fruit Ninja, nehany Viber uzenet, 1-2 hivas, 1,5 ora zene, sync vegig).

UI: ezelott ugyanilyen hasznalat mellett 25-30%-on volt.

(#46686) hr2 válasza Psychonaut (#46685) üzenetére


hr2
őstag

Pont ezt vettem Én is észre, mint ha jobban bírná.
Nem is baj ez. :)

(#46687) Golyo69


Golyo69
senior tag

8 GB-os kártyát akarok most szerezni!
Class hanyast nézzem? :D CLASS 6, 10 ??? melyiket érdemes venni?

Előre is köszi!

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#46689) hr2 válasza api29 (#46688) üzenetére


hr2
őstag

Ja kihagytam, hogy a CM213 előtt a 21. exé-vel feltettem a frissített FW-det is, lehet, hogy a 2 új dolognak köszönhető az üzemidő javulás. :)

(#46691) Mr X válasza api29 (#46688) üzenetére


Mr X
veterán

Látom előre, hogy megint én leszek a köcsög, de legyen.

Aki kritikával élt, azért tette, mert linkeltél egy olyan akkustátuszt, ami alapján úgy megy két napja a telefonod, hogy ébren kb. egy-másfélt órát tölthetett, bekapcsolt kijelzővel még annyit sem.

Senki nem írta, hogy kamuzol, csak épp az általad linkelt kép nem tükrözi azt a nagy különbséget. Ott van pista59, neki is elmegy a pengéje 5-6 napokat és nem hekkelt tudtommal semmit ilyesmit.

(#46693) umek7 válasza Mr X (#46691) üzenetére


umek7
őstag

Látod, fölösleges volt. Olyan dolgokat hoz fel amik egyáltalán nem relevánsak, nem köthetőek semmihez, de a legszomorúbb hogy személyes támadásnak veszi, plusz még hozzá is ad, olykor meg elvesz dolgokat. Részemről respekt api-nak minden egyes segítségéért, munkájáért amit a Blade közösségért tesz, illetve tett, de ha egyszerűen valakinek nem egyezik 100%-ban a véleménye az övével akkor ez van. El kell fogadni, bár kétségen kívül szar így fórumozni. :)

(#46694) sesshou


sesshou
senior tag

Honnan és hogyan tudom frissíteni a clockwork recoveryt? a zipet magát ha leszedem csak simán flash from zip a jeleglegi cwr ből?

(#46695) hr2 válasza sesshou (#46694) üzenetére


hr2
őstag

Igen, ahogyan mondod. :)

Innen.

[ Szerkesztve ]

(#46696) sesshou válasza hr2 (#46689) üzenetére


sesshou
senior tag

Milyen FW ről beszélsz?

(#46697) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Valaki nem használ SPB shell 3d-t Blade-en?Nem lehet lewarezolni mert nem műdödik,de nagyon tetszik és azon gondolkozom megveszem.Viszont félek tőle,hogy lehet tényleg merül az akku meg ilyenek,és sajna csak 15 óra próbaidő van. :(

(#46698) hr2 válasza sesshou (#46696) üzenetére


hr2
őstag

Idézet Api bázisáról:

"És itt vannak az "új generációs" programok! Használatuk erősen ajánlott!

Amiben több,jobb:

-Frissült rádió rész
-Jobb akuidő
-Némi sebesség beli növekedés"

Innen pedig szedhető.

(#46699)
Tedd fel ezt.
md5: 3f4efd2b99fe4c0abb75b483cec7dd90
..de ha csak gen2-es vagy. :)

Lehet téglásítani, de recovery, cserénél nem játszik.
FW frissítésnél már játszhat, de ha mindent jól csinálsz kicsi az esély.

[ Szerkesztve ]

(#46699) sesshou válasza hr2 (#46695) üzenetére


sesshou
senior tag

recovery-clockwork-4.0.1.4-v9-gen2-update_signed.zip

ugye ez kell nekem? a telü gen2 es. és akkor nem update ként kell ezt feltenni értem ezt úgy hogy átnevezni meg update.zip re meg ilyene csak simán flash. (nem szeretném téglásítani ha egyáltalán él még ez a fogalom vagy azóta ez már lehetetlen:))

(#46700) yamahavale


yamahavale
csendes tag

Senki nem tudja hogy be lehet-e szerezni Pesten tmobilebol Blade-et?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.