Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46751) kelzsoca válasza Pötyi56 (#46749) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hivatalosan nem jelent meg rá, csak custom romok formájában, garanciális állapot visszaállítható, ha arról van szó.

(#46752) qdak válasza kelzsoca (#46595) üzenetére


qdak
addikt

hello
van 1 rész aminem megy rendesen:
zárképernyő/feloldás
a gyors feloldás hol megy hol nem, akármire rakom, ha kilövöm akkor meg van h nem kéri a rendes feloldást
nem tom h csak nálam van e ?

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#46753) ruppotlan válasza barnam_ (#46750) üzenetére


ruppotlan
tag

akárcsak a telefonunk :DD

(#46754) Pötyi56


Pötyi56
csendes tag

köszi a választ! akkor még várok picit a hivatalosra ha lesz olyan :D amúgy nekem is csinál fura dolgokat a teló néha..oO néha zene lejátszásnál ha számot akarok váltani, ugyanazt elindítja mégegyszer, és ekkor háttérben sem fut..néha jó néha nem, Plusz sokszor ki ugrik a füles a jack ből :/ ha a sennheisert használom, ha a gyárit.

(#46755) rielon


rielon
csendes tag

Heló!
Egy particionált mem. kártya lett kicserélve egy formázottra és meghülyült a rendszer. Most rootolt a teló, de nem lép recovery módba, így viszont nem tudok rá se másik főzött romot rakni, se gyárit, mert annak meg FTM mód kell! Valaki tudna segíteni?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#46756) HollyBoni válasza atillaahun (#46744) üzenetére


HollyBoni
veterán

Azért az a lewarezolás nem egészen igaz.

Hmm,ha tudsz valami megoldást küldhetnél egy pü-t.Eddig az összes verziónál kérte a licens-et,nem csak nekem.

Igen,engem is kiakaszt hogy nincsenek rendesen beállítások.Viszont nekem sebességben eddig veri az összeset,és vannak benne megoldások amik nagyon tetszenek!Ez a szuper 3d meg ezek nem érdekelnek,úgyis csak 3 homescreent használok

Pötyi56:Beállítod háttérképnek,és kijön egy téglalap és levágja akkorára igaz?Ezt szét lehet húzni teljesen,ha jó a felbontás.(Volt már másik topikban,hogy ezt rontotta el a srác. :D )

[ Szerkesztve ]

(#46757) apeelme válasza rielon (#46755) üzenetére


apeelme
addikt

egy partícionált memkari is lehet formázott...akár minden partíciója...gondolom...olyat tettél bele ami nem volt partícionálva ext-re? csak sima fat32 volt? mert ha ext volt az eredeti karin akkor azon voltak adatok amitől lehet baja...azt viszont nem értem hogy a reco miért nem jön be mert memkaritól független a működése...szal szedd össze kicsit jobban a dolgot...mert ez így értelmezhetetlen.... :F

(#46758) Pötyi56


Pötyi56
csendes tag

mégegy kérdés! töltöttem le pár HD képet, próbáltam minden kép formátumot, de amikor beállítom háttérképnek, levágja a teló formára :/ és csúnya lesz a felbontása :( ki próbáltam a 960x800 as verziót is, de ugyanaz. Tökmindegy hogy milyen felbontású képet rakok be háttérnek, mind ugyanaz. Ha tudtok segíteni megköszönöm! :)

(#46759) spence225 válasza Mr X (#46747) üzenetére


spence225
aktív tag

Nos a rom feltelepült a beállításokban sd és telefon memória beállításai alatt összes 3,18-at lát ebből rendelkezésre áll 3,11 ami elvileg jó ha azt nézzük hogy még a karin van a rom zip telepítője, viszont a gép nem ismeri fel ha csatlakoztatom, úgyhogy megnézem egy újraindfítás után

(#46760) tboldi válasza Pötyi56 (#46758) üzenetére


tboldi
nagyúr

"Ragadd meg" a keret szélét a háttérkép beállításánál és húzd olyan méretűre, amilyenre akarod. ;)

(#46761) dragon1993 válasza Szoszo94 (#46735) üzenetére


dragon1993
őstag

A francba , annak az akunak mind1 mert 20s az ideje , enyhén gyorsan merül :)

Forint erősödés Márciusig nem nagyon lesz.
A végtörlesztés miatt gyengítik a forintot a bankok mert most vesznek forintot márciustól visszaerősítik. A forinttal és az országgal. néhány befektető jót játszik.

(#46762) apeelme válasza dragon1993 (#46761) üzenetére


apeelme
addikt

Forint erősödés Márciusig nem nagyon lesz.
A végtörlesztés miatt gyengítik a forintot a bankok mert most vesznek forintot márciustól visszaerősítik. A forinttal és az országgal. néhány befektető jót játszik.

te már csak tudod

[ Szerkesztve ]

(#46763) dragon1993 válasza apeelme (#46762) üzenetére


dragon1993
őstag

Figyeld a trendet , ezen kívül. itt van a kormány és az eu államháztartási hiány ... de ez nem egy gazdaságal foglalkozó topic.

Netalán te tudsz valamit Shortoljuk a dollárt ?

[ Szerkesztve ]

(#46764) Pötyi56 válasza tboldi (#46760) üzenetére


Pötyi56
csendes tag

köszi a segítséget! sokat bíbelődtem vele de a legegyszerűbb megoldás nem jutott eszembe..:D

(#46765) rielon válasza apeelme (#46757) üzenetére


rielon
csendes tag

ahogy mondod, sima fat32 volt, és tudom, hogy nem a reco nem függ össze a memkarival, de az ext partíció miatt a market is eltűnt, és leginkább ezért kell csinálnom vele.

(#46766) apeelme válasza dragon1993 (#46763) üzenetére


apeelme
addikt

figyeli a f@szom, minek? tudod mit figyelek hogy 1 hónapban mennyi túlórám volt, és hogy azt a @&@&{^+"% munkáltató rendesen kifizesse, azért hogy a rezsit meg a kocsi részletet trendi bankjaidnak be tudjam fizetni, nah ez a lényeg, de majd te is belecsöppensz 1x...talán

na read-only :((( :((

(#46767) spence225 válasza Mr X (#46747) üzenetére


spence225
aktív tag

Hát ezt én nem értem. Megcsináltam az ext partíciót recoveryvel, feltettem a romot, de mostmár a gép nem ismeri fel a telót ha csatlakoztatom pedig a teló kiírja hogy usb használatban van. Az érdekes az ha recovery-ből mountolom akkor meg felismeri. Ez mitől lehet ?

Szerk.: az usb hibakeresésre rámentem hogy ne legyen kipipálva és most felismeri a gép. Ennek így kell lennie ?

[ Szerkesztve ]

(#46768) tboldi válasza rielon (#46765) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mit kell csinálnod vele? :Y

Hang LE + Power-re sem jön be a recovery?

Szerk.: Tag lettem! :))

[ Szerkesztve ]

(#46769) rielon válasza tboldi (#46768) üzenetére


rielon
csendes tag

kimaradt a 'valamit'... szóval a Market nem indul, ezt kéne orvosolnom, hang le + power-re simán újraindul. tudom, hogy hosszan kell nyomni. tényleg ötletem sincs mi lehet a baja. de rootolt. valahogy nem lehet recovery nélkül felrakni romot? bár az lenne jó ha a recovery működne...

[ Szerkesztve ]

(#46770) tboldi válasza rielon (#46769) üzenetére


tboldi
nagyúr

Kérdés, hogy mennyire hosszan.
Addig nyomod, amíg be nem jön?

(#46771) sesshou


sesshou
senior tag

Fellöktem a cyanogen 213-at és rá az itt található http://goo-inside.me/gapps/ 20110114 es csomagot a + az uj marketet de nem akart menni a gmail app frísítettem marketről de így sem mindíg azt írja ki hogy váratlanul leáll:( van erre valami megoldás?

(#46772) Psychonaut válasza sesshou (#46771) üzenetére


Psychonaut
addikt

Miert nem a CyanogenMod Wikijen levo Gapps csomagot toltotted le? Ezt.

(#46773) rielon válasza tboldi (#46770) üzenetére


rielon
csendes tag

addig, amíg újraindul :D :O

(#46774) sesshou válasza Psychonaut (#46772) üzenetére


sesshou
senior tag

Ez egy nagyon jó kérdés:S már rakom is.

(#46775) Mr X válasza spence225 (#46767) üzenetére


Mr X
veterán

USB hibakeresésnél nem szokta felismerni meghajtóként.

(#46776) Peat;) válasza dragon1993 (#46761) üzenetére


Peat;)
veterán

A végtörlesztéssel nem a bankok gyengítik a forintot, hanem a kormány gazdaságpolitikája, ahogy gyengíti más dolgokkal is. A kormány játszik az inflációval, mert magasabb infláció mellett alacsonyabbra lehet kihozni az államadósságot, jó öreg pitiáner trükk, jövőre ezért is módosították az inflációs adatokat. És többek között ezért fog megint csökkenni a reálbére sok sok embernek az újabb adócsökkentéssel.
A bankok közül három már ellehetetlenítette (totálisan versenyképtelen kamatot hirdet amivel nem érné meg átváltani a hitelt, vagy nem fogadnak be új igényléseket) végtörlesztésre irányuló forint alapú jelzáloghitelt, OTP, K&H a saját ügyfeleire, MKB, az Erste kivágta a közvetítőket. Bizonyára a többi intézmény is készül. A magyar kisebb bankok és takarékszövetkezetek akarják meglovagolni a végtörlesztéses hitel iránti keresletnövekedést ha a a forint e miatt is gyengül akkor azt a magyar bankok magyar vezetői teszik, illetve többnyire a tehetősebb réteg ugye aki igénybe tudja venni a végtörlesztést. (képviselők pl, mert nekik idén nőtt is a jövedelmük az adórendszer által, meg ipadra sem kellett költeni mert azt is vettek maguknak a mi pénzünkből, hogy visszatérjünk a mobil témákhoz :) )

[ Szerkesztve ]

(#46777) spence225 válasza Mr X (#46775) üzenetére


spence225
aktív tag

Értem, köszi a segítséget. Még egy kérdés: Most hogy telepítem a dolgokat az appmonster kiírja értesítésnek ugyanúgy hogy this app can be move on SD card. Szóval akkor nekem kell áttenni és úgy lessz az ext-en ? Mert így még mindig a telóra telepít. Márpedig a ro elvileg támogatja az atosd-t

(#46778) Mr X válasza spence225 (#46777) üzenetére


Mr X
veterán

Ha alapos akarsz lenni, felrakod a Terminal emulatort, és ott a "su" parancs után kiadsz egy "a2sd reinstall" parancsot. Ez rendbeteszi az esetleges gondokat, átmozgat mindent, amit kell.

Átmozgatni kézzel nem kell semmit.

(#46779) apeelme válasza spence225 (#46777) üzenetére


apeelme
addikt

azt hiszem úgy megérted ha úgy mondjuk hogy az SD-n lévő EXT partíció a telefon kiterjesztett BELSŐ MEMÓRIÁJA, ha áthelyezed az SD-re, akkor az SD FAT32 partíciójára kerül át az SD EXT-jéről

[ Szerkesztve ]

(#46780) spence225 válasza Mr X (#46778) üzenetére


spence225
aktív tag

Értem. És ha ezt a parancsot még az előtt írnám be terminalba mielőtt a többi progit felteszem akkor gondolom azok már utánna alapból ext-re települnek.

(#46779) apeelme: Értem, köszönöm a felhomályosítást.

Érdekes annyi mindent csináltam én már ezzel a telefonal annyi mindenbe belejöttem de most valahogy nem igazán akartam felfogni ezt az ext-es dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#46781) dragon1993 válasza Peat;) (#46776) üzenetére


dragon1993
őstag

BD2 alatt mesés az aku , de megint kezdi a wlan dobálást.

Ja ja sporólunk a papirral ipad , hátha valaki küld valami vírust rá. Táblagép a legdrágábbat.

(#46782) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Fura,csak akkor sikerült felraknom az új recoveryt ha recovery.img-nek neveztem el,semmi más névvel nem rakta fel.

(#46783) tboldi válasza rielon (#46773) üzenetére


tboldi
nagyúr

Akkor esetleg fastboot-tal próbálkozhatsz (már ha nem a gyári fw van a telón). De ehhez már nem értek.

(#46784) rielon válasza tboldi (#46783) üzenetére


rielon
csendes tag

köszi! nemtudom a recót megoldja-e vagy mit lehet vele csinálni...

(#46785) PuffySite válasza Pötyi56 (#46758) üzenetére


PuffySite
tag

Menj fel Marketre, töltsd le a Flickie Wallpapers HD-t.

Ha ez megvan, akkor ezután pl QuickPic-ben kiválasztod a képet, Set As -> Wallpaper (az ami mellett a Flickie ikonja van)

(#46786) sly105


sly105
tag

Sziasztok mesterek!
Egy kis segítség kellene.Az asszony telenoros pengéjére szeretnék tenni egy főzetet de bár melyik rommal próbálom a telepítés félbemarad egy kis zöld droid sárga háromszögben felkiáltójellel.a gyárit annyiszor rakom vissza ahányszor akarom de mást nem eszik.Kelcsoza féle leírás alapján raktam,nagyon figyeltem de egyszerűen nem tudom mi lehet.
A segítségeteket előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#46787) apeelme válasza sly105 (#46786) üzenetére


apeelme
addikt

elöre is bocs a gonoszkodàsért, de ha annyira figyeltél mint KELZSOCA nevére akkor olvasd el még egyszer pls

[ Szerkesztve ]

(#46788) sly105 válasza apeelme (#46787) üzenetére


sly105
tag

már javítottam is köszi. akkor ugorjak neki még egyszer, ;]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#46789) dragon1993 válasza sly105 (#46786) üzenetére


dragon1993
őstag

Pontosan melyik módszerrel álltál neki ?

GEN1/GEN2 a blade ?

(#46790) szezso15 válasza sly105 (#46786) üzenetére


szezso15
addikt

Kelcsoza...:DDD :C

*Hajrá Loki!* i15+

(#46791) Klmarti2 válasza Peat;) (#46776) üzenetére


Klmarti2
csendes tag

Hogy dögölnének meg mind!!!!

(#46792) sly105 válasza szezso15 (#46790) üzenetére


sly105
tag

Harmadikra csak leírom helyesen.Ugye hiába fogom a vaio billentyűzetére?? ;]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#46793) szezso15 válasza sly105 (#46792) üzenetére


szezso15
addikt

Ez már nem segít...:N :DDD

*Hajrá Loki!* i15+

(#46794) #19617792 válasza sly105 (#46792) üzenetére


#19617792
törölt tag

van egy fogvájód? a kis burzsuj beledet neki. ;] :DDD

(#46795) sly105 válasza dragon1993 (#46789) üzenetére


sly105
tag

GEN 2 és [ezt a leírást követtem]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#46796) sly105 válasza #19617792 (#46794) üzenetére


sly105
tag

sajnos nem vagyok burzsuj csak jó árasítva jutottam hozzá.egy fujitsu siemens li2727+32000 pénz . ;]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#46797) dragon1993 válasza sly105 (#46796) üzenetére


dragon1993
őstag

Próbáld meg ezzel http://zteportal.eu/2-modszer/

(#46798) sly105 válasza dragon1993 (#46797) üzenetére


sly105
tag

igen ezt is próbáltam de akkor se megy .Tudom hogy valamit én rontok el ,csak nem tudom mit. :W
nem tudom mit cseszek el de a gyárit vissza tudom rakni.

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#46799) OrLiX


OrLiX
tag

Srácok!
Csak én vagyok vak, vagy a BDII-ben az ADW launcher-ben nem lehet
a lapok számát megváltoztatni? Köszi! :F

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#46800) hr2 válasza sly105 (#46798) üzenetére


hr2
őstag

Melyik recovery van fent?
Próbáltad frissebb recovery-vel?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.