Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45401) Mr X válasza Levin01 (#45400) üzenetére


Mr X
veterán

Olyan romot kell felraknod, amiben overclock-ot támogató kernel van. A 800MHz meg felejtős, örülhetsz, ha 710-729 körül stabil lesz.

(#45402) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Kevésbé sajnálatos, hogy én is búcsúzom a ROMolástól, mivel ahová most megyek, ott nincs pc. Én nem voltam túl aktív, szóval nem nagy érvágás. A Penge meglesz és ahogy lehet a fórumookat is követem, csak ritkábban...

(#45403) ux1


ux1
addikt

Hopp! Mi ez a nagy búcsú??? Mihály napi búcsú??? Az szombaton volt... :(

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#45404) kungzi


kungzi
veterán

Changelog

elég sok újítás várható. .35-ös kernel. 480*800 videó támogatás. jó lesz ez. :R

(#45405) domerator válasza Keeperv85 (#45402) üzenetére


domerator
veterán

Te is??? :Y

Egy korszak lezárult...

Mindkettőtöknek hálás lehet a közösség, ha visszanéznénk a történteket, akkor igencsak hosszú post lenne pusztán a címszavakból...

Köszönjük. :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#45406) koszegii válasza domerator (#45381) üzenetére


koszegii
tag

Nem,nekem még Blade-m van(egyelőre). :C

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#45407) M0RGI válasza umek7 (#45319) üzenetére


M0RGI
őstag

Hogyan lehet ezt a lockscreent elővarázsolni?

(#45408) Weißturul válasza Levin01 (#45400) üzenetére


Weißturul
senior tag

hát nem. sokaknak 710en behal, a ZTE valamiért a "selejtesebb" példányokat... a legjobban tuningolható 7227ek a GT540ben vannak, bátyám X8-a bírta a 825-öt is de az nagyon szerencsés példány volt...

Amúgy GEN1-es pengére mi a legfrisebb ROM? (nem akarok genkettesíteni de a mostabi CM kissé bugzik...)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#45410) ux1


ux1
addikt

Next CM7 - New LockScreen RingStyle

Ja látom, már beelőztek :)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#45411) domerator válasza api29 (#45409) üzenetére


domerator
veterán

Szerintem egyik sem... előbbibe nem vihetné a pengét, utóbbiba meg nem lenne releváns, hogy vigye... :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#45413) kelzsoca válasza api29 (#45412) üzenetére


kelzsoca
félisten

Vicc vagy tényleg váltás lesz? :)

(#45414) Rivaul


Rivaul
addikt

Üdv urak.
A two face-rom-bol az energiagazdálkodás widgetet s a beállításait szeretném átvinni a sweat d-be. Miket keressek s megoldható egyáltalán? Eddig az sw-t moddoltam. Kijelző kalibrációt hívás utánra beletettem az alap rom-ba, cseréltem a default hátteret, gyári appokat cseréltem, egyéb appokat adtam hozzá, bootloadert is cseréltem s könnyítettem a rom-on. Mennyivel bonyolultabb az általam keresett widget-et átvarázsolni? Csak magamnak akarok egy rom-ot barkácsolni amit mindig feldobhatok ha a jelenlegi megfárad :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#45415) spuros


spuros
őstag

Hát durva volt, h tegnap 3 nagy szakács is bejelentette, hogy elhagyja a társaságot.. Igazán sajnálom. :R

[ Szerkesztve ]

(#45416) ouzohuto válasza spuros (#45415) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Az :(

XiaomI RedmI Note|||

(#45417) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Az új p7 kang rommal azt vettem észre,mintha nagyon enné az akkut.50 perc zenehallgatás után merült 10%-ot,régen CM7 179-el szerintem kb 2%-ot sem merült.A 10% normális? :R

(#45418) gps76


gps76
őstag

Valakinek van ötlete,hogy a big daddy romban hogyan lehet elérni,bedugott fülhallgatónál ha hívnak a telefon a saját hangszóróján is csörogjön.
Mert a beállításoknál nem igazán találtam ilyen lehetőséget,én meg vezetés közben telefonálok,de csak akkor van a fülemben ha beszélgetek.
Vagy valami progi is jó lenne ami bekapcsolja ezt...
Viszont emiatt nem akarnék másik romot,mert ennek nagyon jó az akkuideje.

[ Szerkesztve ]

(#45419) zszabika válasza HollyBoni (#45417) üzenetére


zszabika
aktív tag

Most hülyéskedsz? 2%-ot merült 50perc zenével?Na ne bohóckodjunk már kérem. :Y

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45420) Weißturul válasza zszabika (#45419) üzenetére


Weißturul
senior tag

jó is lenne...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#45421) zszabika válasza Weißturul (#45420) üzenetére


zszabika
aktív tag

Ja akkor durván 30 óra folyamatos zenehallgatással adná meg magát az akksi. :DDD

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45422) Weißturul válasza zszabika (#45421) üzenetére


Weißturul
senior tag

gyári töltőn tuti :D

megismétlem fentebb közzétett de azóta feledésbe merűlt kérdésem:
Gen1-re mi a legfrisebb/legjobb ROM???

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#45423) domerator válasza zszabika (#45419) üzenetére


domerator
veterán

Pedig igaza lehet.. anno az én pengém sem volt éhes zenehallgatás közben. Pontos értékekre már nem emlékszem.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#45424) Surfym@n válasza Weißturul (#45422) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Miért nem frissítesz gen2-re?
Már mind3 szolgáltatónál van hivatalos frissítés
;)

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#45425) zszabika


zszabika
aktív tag

Én ha leveszem töltőről fullosan,megy a a képernyő 5 percet és 98%-on áll az akksi.Na ez akkor miért van?Ugyanez volt SE x8-al is. :F

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45426) Weißturul válasza zszabika (#45425) üzenetére


Weißturul
senior tag

kalibráltad az aksit Battery Calibration progival?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#45427) mrptomi


mrptomi
csendes tag

Sziasztok!Lecseréltem a kis zöld robotot egy másik animációra,de mégis szeretném visszatenni a kis robotot.Vissza lehet tenni?

(#45428) zszabika válasza Weißturul (#45426) üzenetére


zszabika
aktív tag

Ja azzal is próbáltam meg recovery-ben is wipe-oltam de nem sokat javított.Általában rom csere után mennyi idő amíg beáll az akksi?Gyári rommal is ugyanolyan tré.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45429) Weißturul válasza zszabika (#45428) üzenetére


Weißturul
senior tag

amint feltelepítesz egy új romot feltöltöd csutkára majd hagyod csontra lemerűlni. semmi pc-s mókolás, töltögetés mert az elkúrja a kalibrálást...
de ezt romfelrakás nélkűl is megteheted

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#45430) zszabika válasza Weißturul (#45429) üzenetére


zszabika
aktív tag

Köszi!Így teszek mostantól.Eddig mindig pakolgattam cuccokat a kártyára közben.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45431) spedyboy


spedyboy
senior tag

sziasztok!
segitsetek nekem pliz a telefonomban nem megy a gps
se a terkepek.nevu progival se a navigacio val
az eszkoztaron termeszetesen bekapcsoltam a gpst
mit tudok tenni?

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#45432) domerator válasza spedyboy (#45431) üzenetére


domerator
veterán

Milyen telefon és - ha Blade, akkor - milyen rom? (az aláírásodban ájfón van...)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#45433) barnam_ válasza spedyboy (#45431) üzenetére


barnam_
nagyúr

Net van? Mert anélkül egyik sem működik.

(#45434) zszabika válasza spedyboy (#45431) üzenetére


zszabika
aktív tag

Próbáld ki az Ndrive-ot,ahoz nem kell net és ingyenes ha jól tudom.

Mr X: azóta rájöttem :R

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45435) Mr X válasza zszabika (#45434) üzenetére


Mr X
veterán

Nem ingyenes.

(#45436) Zolom89


Zolom89
senior tag

Ha valakinek egy ilyen telefon kellene, jó állapotban, akkor nézzen a hírdetésemre :U

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#45437) barnam_ válasza Zolom89 (#45436) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem hirdetünk szakmai topicban :U
Tedd ki aláírásba. (linkkel együtt)

[ Szerkesztve ]

(#45439) mark5138888


mark5138888
tag

sziasztok .

De rég voltam már itt..xd most egy kelzsoca_GingerBread_2.3.5-ös ROM-om van fenn.

Tudna valaki adni egy romot amit viszonylag stabil, gyors és tuningolható? előre is köszi.

(#45440) phantom88 válasza mark5138888 (#45439) üzenetére


phantom88
tag

Szerintem most érdemes várni az új 207-es CM nighltyra, új kernel, ami már remélhetőleg alvóban is tartja a wifit, tök jó új lock screen stb... :) (én nagyon várom, remélem nem lesz bug halmaz)

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#45441) gps76 válasza api29 (#45438) üzenetére


gps76
őstag

Hát nincs is sok értelme egy drágább készüléknek,mert annyival nem tud többet,amennyivel többe kerül. Volt már nekem sgs,desire,desire hd, de most már nem veszek drága telót mert sokat bukik az ember rajta.
Erre a telefonhangszórón való csörgésre tényleg senkinek nincs ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#45442) mark5138888 válasza phantom88 (#45440) üzenetére


mark5138888
tag

mikor fog kijönni kb?

(#45443) tboldi válasza mark5138888 (#45442) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ma vagy holnap. Vagy sosem. ;]

(#45444) dbius válasza gps76 (#45441) üzenetére


dbius
veterán

Ez szerintem készülék, ill. romfüggő (is). Ahogy nézem van olyan készülék, ahol mind a fülhallgató, mind a készülék csörög beérkező hívás esetén.

(#45445) dragon1993 válasza phantom88 (#45440) üzenetére


dragon1993
őstag

Új kernel = Nagyon sok bug.
Szerintetek lesz az új lockscreent alá lehet majd rakni régebbi romoknak is ?

(#45446) kungzi válasza dragon1993 (#45445) üzenetére


kungzi
veterán

honnan veszed, hogy bug halmaz lesz? szerintem nem véletlenül vártak ennyit vele, pedig már mikor kijött a kernel forrása. de majd meglátjuk, én reménykedem. végül is a remény hal meg utoljára :D

(#45447) zszabika válasza dragon1993 (#45445) üzenetére


zszabika
aktív tag

Ezt szépen megfogalmaztad egy levegővétellel :DDD

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45448) dragon1993 válasza api29 (#45438) üzenetére


dragon1993
őstag

EON ?

Érdekesen fogalmazok , alapból egy sokkal,hosszabb kérdést akartam de nem volt már kedvem leírni a végét és rövidítettem.

(#45449) gps76 válasza dbius (#45444) üzenetére


gps76
őstag

Nem készülék hanem rom függő.
A big daddy és a sugar daddy is olyan hogy nem csörög. Hiába van beállítás benne nem csinál semmit.

(#45450) apeelme válasza gps76 (#45449) üzenetére


apeelme
addikt

leellenőríztem (SugarDaddy) tényleg nem működik még a beállítás ellenére sem, de utána kutakodva tudnak a CMes fiúk róla:

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.