Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54272) rsanyi20


rsanyi20
tag

Na a napokban sikerül pár "új" Monstert tesztelnem. Első sorban az Ultra paradise-t mondanám, nem nagy cucc, nekem nagyon hasonlít a Burn Alma-kiwijéhez csak nem annyira csömör. Iható :D Az usacandy-n volt egy kis akció 2 féle Monster Mutant-re és egy Monster Java Farmer's Oats-ra. A két Mutant egész jó volt, volt a Gold Strikenak nekem tutti íze volt, haver szerint kicsit másabb, nekem nagyon hasonlított a sima Monsterhez. A másik Mutant, a Red Dawn viszont maga az isteni csoda volt. Nem tudom behatáronli hogy milyen gyümölcs volt, piros bogyós lehetett, de valami isteni finom volt. Az utolsó, a Java, még sose ittam Java-t, nem volt nagy elvárásom tőle, tudtam hogy ezek a tejalapú kávés Monsterek a Java-k, de ez annyiból másabb hogy zabtejből van (legalábbis azthiszem :DDD), nagyon furcsa íze volt, nem volt még szerencsém zabtejhez. Nem modanám rossznak, teljesen iható, könnyen csúszik, kicsit kesernyés. Összeségében megérte a Mutant-eket és a Java-t megvenni, mjivel ugyebár akciósak voltak. Nem tartok már meg dobozokat, de ez a Java jól néz ki, elrakok belőle egyet dísznek; itt is egy egész rossz minőségű kép róla :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.