Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37124) Ventur@ válasza #20749568 (#37119) üzenetére


Ventur@
senior tag

Csumpa!

Csak saját tapasztalatot tudok írni (bár nem vezettem még soha 1x órát egyhuzamban, de az idei Le Mans-t végigkövettem és éjszakára kellett az éberség :) ):

Szerintem bármelyik Hell Strong, az emelt koffeintartalom miatt. Vagy Monsterek, az meg a mennyisége miatt (500 ml). De ha tudsz szerezni, akkor valami import taurinos cucc az ajánlott. Legalábbis engem a taurin tartalmúak jobban ébren tartanak, mint bármelyik hazai koffeines csoda. Pl.: Rockstarból amit találsz - szerintem - bármelyik simán rendben van. Ebből is inkább az 500-as kiszerelést keresd. Árban ezek olyan 400-tól a franc tudja meddig kaphatóak. Határ a csillagos ég :D . De, ha olyan 4-500 körül tudsz szerezni 500 ml-est, akkor az jó árnak számít.

Vagy import Monsterek (bár ezek húzósabbak árban), de ebben Laraxior tudna segíteni, mert a hazai Monster lexikon :D .

...és kb. ennyi, amit én tudok ajánlani :) .

Azért 10x órát egyhuzamban nem vezetnék le. Nem biztos, hogy van bármelyik e-drink is, amelyik tud annyira stimulálni, hogy kibírd. De ez csak a személyes véleményem :) :B .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.