Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#660) zohan echte válasza kisbancsa (#657) üzenetére


zohan echte
tag

Ajánlom, hogy a neten olvass utána ezeknek a kütyüknek illetve olvasd vissza pár hozzászólásomat.
Nekem Cronusmax Plus volt elsőnek amivel elégedett voltam pont a rapid fire és anti recoil miatt, csak elkezdett meghülyülni és rendeletem Xim Apexet. Közben kiderült, hogy a Cronusmaxnál csak kábel hiba volt. :W
Nyilván a Xim Apex sokkal jobb, de a rapid fire és anti recoil hiányzott. Gondoltam a Cronusmax Plus ne legyen meg hiába ezért utána olvastam a neten és összehozható, hogy a Xim lesz a fő eszköz, de a Cronusmax meg adja a rapid fire és anti recoilt (még több mindent extrát is tud a Cronusmax). Cronusmax-nál ehhez gpc scriptet kell letölteni vagy szerkeszteni a saját igényeidnek megfelelően. Nekem ez a projekt még folyamatban van mert ehhez az egész párosításhoz V1 DS4 kontroller jó csak nekem meg V2 DS4 van. Jelenleg beszerzés alatt a V1 kontrollert.
Hogy melyiket vedd meg?
Cronusmax Plus és Titanhoz kell pc, itt van minden extra, neten van minden segítség a kütyük beállításához és külön a játékokhoz is. Aliexpress-ről kb 23eft
Xim Apexhez nem kell pc csak telefon. Itt nincsenek extrák de sokkal jobb az irányítás. Itt is van minden segítség a beállításhoz. Hogy legyen extra venned kell hozzá másik kütyüt. Apex+Cronusmax kb 70eft
Ha nekem a Cronusmax nem tréfál meg a kábel miatt akkor mai napig csak Cronusmaxom volna.
kép
Cronusmax+Xim
Titan+Xim

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.