Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-26 13:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
Xiaomi.eu rom telepítése, root, root elrejtés, stb.: [link] (dchard írása, Maist közreműködésével)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) MDanny válasza scream24 (#49) üzenetére


MDanny
senior tag

Köszönöm szépen, hogy kipróbáltad. Huh, magát az alkalmazást újratelepítettem, adattörlés is megvolt, fél nap "átköltözés" után csináljak egy FR-t? Öreg vagyok már ehhez... :DDD

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#52) MDanny válasza MDanny (#51) üzenetére


MDanny
senior tag

Appban letiltott hang esetén nem akadozik. :Y

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#53) kalasz válasza scream24 (#47) üzenetére


kalasz
tag

Köszönöm így sikerült.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#54) scream24 válasza MDanny (#51) üzenetére


scream24
senior tag

Dehogy fr. Csak az appot gondoltam újra rakni. 🙂 De ahogy látom hang nélkül már megy. Ami inkább előny, mint hátrány. :D

@kalasz szívesen. Ugyan nem értem, de sokszor előferdül, hogy telefonról nem akarja az igazságot.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#55) szasanyi válasza scream24 (#54) üzenetére


szasanyi
félisten

Sziasztok! A fiam kapott egy Xiaomi 11 Lite 5G NE telót és hozzá flip tokot (mágneses). Viszont a tok nyitása és zárása nincs hatással a kijelzőre azaz a be-, és kikapcsolása nem történik meg. Ez beállítási probléma vagy a készülékben nincs ilyen okos funkció, esetleg speciális tok szükséges annak működéshez? :F

(#56) scream24 válasza szasanyi (#55) üzenetére


scream24
senior tag

Mivel sehol nem láttam ilyen beállítást sem, így ki merem jelenteni, hogy nem tudja a telefon. Korai modellek még tudtàk. De szerintem nem volt rá igény.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#57) szasanyi válasza scream24 (#56) üzenetére


szasanyi
félisten

OK, köszi!

(#58) MDanny válasza scream24 (#54) üzenetére


MDanny
senior tag

Ígérem, hogy többet nem nyaggatlak ezzel, Neked hanggal sem akadozott vagy eleve tiltottad? :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#59) GoodSpeed válasza MDanny (#45) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A sima 5G szilikon tokja nálam megsárgult.Az NE-t elő sem vettem, ott a Nillkin van.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#60) MDanny válasza GoodSpeed (#59) üzenetére


MDanny
senior tag

Akkor lehet nem baj, ha dohányzás közben nem lesz a kezemben.... :DD

Köszönöm, akkor majd figyelem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#61) scream24 válasza MDanny (#58) üzenetére


scream24
senior tag

Nem tiltottam. Hallgattam a cseppet sem idegesítő hangot. :DD

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#62) H1F0N1CS


H1F0N1CS
tag

Sziasztok! Csatlakozom hozzátok egy készülékkel.

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#63) pusszycat válasza H1F0N1CS (#62) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Okos döntés. Mármint a telefon. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#64) H1F0N1CS válasza pusszycat (#63) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Majd kiderül :DDD

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#65) MDanny válasza scream24 (#61) üzenetére


MDanny
senior tag

Elengedem a témát, köszönöm szépen. Emiatt biztosan nem fogok nullázni. :D :)

Minden más jónak tűnik, azt kell csak megszoknom (ismét), hogy ha valahol lerakom a készüléket és nem foglalkozom vele, akkor fel kell ébresztenem, hogy lássam jött-e üzenet vagy értesítő. Amikor a Lumia 640-esről átnyergeltem a Redmi Note 5-re, akkor ez tetszett a legjobban, hogy csak oda kellett néznem és ha bármi érkezett, csak akkor nyúltam hozzá.

Nektek is 2109119DG-t ír a készülékre a hálózati eszközök, Speedtest stb.? Érdekes, hogy több dolog nem ismeri (még) a mezei elnevezését a telefonnak.

A V12.5.8.0-t visszavonták volna? A c.miui.com-on a 7-es érhető el. (RKOEUXM)

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#66) scream24 válasza MDanny (#65) üzenetére


scream24
senior tag

Mivel okos órát használok már jó ideje, így nem zavar. Az előző telefonomon volt értesítő led, de már nem is figyeltem. 🙂 Van pár megoldás, hogy láthasd amit szeretnél. De milyen fura, hogy amit tudott egy Nokia sok-sok évvel ezelőtt, az ma már űrtechnikának tűnik. 🙂

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#67) GoodSpeed válasza MDanny (#65) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/lisa/

Itt van fent a 12.5.8

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#68) MDanny válasza GoodSpeed (#67) üzenetére


MDanny
senior tag

Köszönöm szépen, nekem ez van fent, csak azon csodálkozom, hogy pár napja még fent volt a c.miui-n is. Ezért gondoltam, hogy esetleg visszavonhatták.

@scream24: hiába, aki menő, az menő, ebbe az okosóra dologba én nem vágok (még) bele. :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#69) scream24 válasza MDanny (#68) üzenetére


scream24
senior tag

Dehogy menő. Munka miatt kellett. Aztán nagyon megszoktam. 🙂

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#70) pusszycat válasza MDanny (#68) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell okosórával kezdeni, elég egy okoskarkötő pl. honor band 5 ami vékony szinte észre sem veszed de rezeg ha jön bármilyen értesítés ha hívnak szintén és ek is utasíthatod a hívást, én is megszoktam meg a 2 hetes üzemidejét is. Ezek után egy Amazfit T-REx-el is megleptem magam ott a 2 hónapos üzemidő sem lehetetlen. A következő már e-SIM es kell legyen spotify meg whatsapp meg hasonlókkal. :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#71) MDanny válasza pusszycat (#70) üzenetére


MDanny
senior tag

Értem, köszi, de szerintem ezt is kihagyom. :)

Viszont ez az Amazfit... Na ez nagyon ott van, gratulálok hozzá!

Olyan ritkán hordok órát, a jó kis Pulsar órám is itthon pihen, de nagyon félteném munka közben.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#72) pusszycat válasza MDanny (#71) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. A t-rex-el villogni is lehet főleg nyáron, simán lenézik a kezemről... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#73) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nálam az NE azt csinálja, hogy amennyiben nagy méretű állományt másolok rá, akkor újraindítja a telefont a másolás kellős közepén. Két microSD kártyával is próbáltam,az egyik egy 32 GB-os Sony a másik pedig egy 128 GB-os SanDisk. Mind a kettő hibátlanul dolgozik az SJCAM SJ6 Legend sportkameraban. Valami logot hol lehetne nézni?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#74) ginola válasza GoodSpeed (#73) üzenetére


ginola
addikt

Nálam is ugyanezt csinálta.
Megoldást nem találtam rá.

[ Szerkesztve ]

(#75) GoodSpeed válasza ginola (#74) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Köszi szépen,akkor nem hibás :R Normál fényképezésnél odamentette, csak akkor csinálta ha mondjuk több száz MB adatot mentettem rá. Így viszont az SD kártya helyét egy nano SIM vette át. Egyébként is két mobiltelefon számot használok,csak eddig választanom kellett, hogy microSD vagy másik szám. Köszi szépen, az infót :R

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#76) MDanny válasza GoodSpeed (#73) üzenetére


MDanny
senior tag

Eleve nem szerettem volna microSD kártyát használni, mert két SIM kell a készülékbe, de amikor ráköltöztem, akkor egy 64GB-os Samsungról szerettem volna felmásolni először a fényképeket/videókat, munkához szükségeseket, mivel a számítógépemen csak USB2 van. Kb. 12 százaléknál újraindult a készülék. Annyira nem vagyok meglepve, nekem eddig az összes Xiaomi készülékemben becsődölt az SD-kártyás dolog. Legutóbb a Redmi Note 8 csinálta azt egy Kingston Canvas Select Plus 128GB-os kártyával, hogy kb. három hónapig szépen mentette a képeket rá, aztán egyik nap kerestem a galériában, újraindult a készülék és azóta nem ismeri fel a kártyát. Érdekes módon számítógépben és a Redmi 7-ben gond nélkül látszódik, legalább le tudtam menteni a tartalmat. A Redmi Note 8-ba beletettem próbaképpen egy Sandisk kártyát, látja, de nem hagytam benne. A Redmi Note 5, Mi A2 Lite, Redmi 7 egy idő után menet közben úgy gondolta, hogy gond van a kártyával és le kellene formázni. Az esetek többségében újraindítás után megint ment egy darabig, de van 2 db A-Data és 1 db mezei Kingston kártyám, amit egyetlen eszköz sem ismer fel ezen készülékekből kiszedve. Úgyhogy én letettem arról, hogy kísérletezzek, főleg arról, hogy bízzak az egészben. A Lumia 640-ben majdnem három évig ment ugyanaz a kártya hibátlanul, előtte ugyanaz a kártya ZTE-ben volt.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#77) pusszycat válasza MDanny (#76) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem egy 32 GB van benne vagy 3 honapja csak a galériát mentettem rá, eddig nem hisztizet.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#78) MDanny válasza pusszycat (#77) üzenetére


MDanny
senior tag

Reméljük nem is fog. Ki szoktad kapcsolni vagy újra szoktad indítani a készüléket? Lehet az a baj, hogy én szinte sosem teszem.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#79) pusszycat válasza MDanny (#78) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen kikapcsolom 1-2 hetente mikor eszembe jut.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#80) zorzy4


zorzy4
őstag

Ez valami sport, hogy az emberek, sose indítják újra a készüléket? Én mindennap szoktam.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#81) sfdrakex válasza zorzy4 (#80) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem sport. Miért indítanám újra? Csak ha olyan frissítést kap amihez muszáj.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#82) GoodSpeed válasza MDanny (#76) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Köszi, jó, hogy rákérdeztem, és nem vittem vissza a boltba, hogy hibás, és feleslegesen nem szedettem szét a szervizben. Lehet ez a microSD-nanoSim olvasó egyben annyira nem jó ötlet a gyártó részéről. Viszont annak örülök, hogy nem megint én fogtam ki egy rosszat, hanem kollektív jelenségről van szó.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#83) Prt50


Prt50
csendes tag

Helló beléptem a csapatba ha gondom lesz kereslek benneteket :)

(#84) ZephX


ZephX
senior tag

Hali!

Ez az első amoled-es telefonom, így azoktól szeretnék infót, akiknek már volt ilyen paneljük. A Spotify a zeneszöveg módban ébren tartja a kijelző amíg be nem zárjuk, eddig nem tudtam erről. :D Kb 2-3 percig úgy hagytam statikusan, mire visszamentem a telefonhoz. Gondolom ennyi nem okoz beégést. Mennyi az az idő vagy gyakoriság ami okozhat ilyet? :DDD

(#85) scream24 válasza GoodSpeed (#82) üzenetére


scream24
senior tag

Kollektív hibáról beszélni 2 eset kapcsán? 🙂 Nem használok benne kártyát, de mikor átköltöztem, a régiből beletettem s olyan 20GB cuccot másoltam át a telefonra. És , ha már benne volt, 8GB a kártyára tettem. Semmi anomáliát nem észleltem. Az előd 9s-ben rengeteget másoltam ide-oda a kártyáról, ott sem volt gond. Hogy lehet e összefüggés, hogy időzítve van a ki és bekapcsolás minden napra, azt nem tudom.

@Zephx Asszony sokszor úgy hagyja, van amikor több, mint fél órára is, nem okoz gondot. No para! 🙂

[ Szerkesztve ]

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#86) ZephX válasza scream24 (#85) üzenetére


ZephX
senior tag

Oksi, köszi akkor no para. :) Max 5 perc volt, úgyhogy megsem közelíti a félórát. :N

(#87) GoodSpeed válasza scream24 (#85) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ginola, MDanny és szerény személyem, az szerintem 3 egy olyan topicban, ahol jelenleg összesen vagyunk: 11-en ha gyorsan jól számoltam, és nem vettem valakit kétszer :)

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#88) zorzy4 válasza sfdrakex (#81) üzenetére


zorzy4
őstag

Mer nem arra vannak kitalálva, hogy hetekig hónapokig menjenek egyfolytában.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#89) GoodSpeed válasza zorzy4 (#88) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Pedig nincs azzal semmi baj.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#90) scream24 válasza GoodSpeed (#87) üzenetére


scream24
senior tag

Ó, én kérek elnézést. 🙂 Csak az országban több ezer készüléket adtak el az utobbi időben. És vannak olyan ahol többen vannak, mint 11. És persze a határainkon túli fórumokról nem is beszélek. Én erre alapoztam a megállapításomat. ☝️🙂
És természetesen mehet a készülék heteket kikapcsolás, újraindítás nélkül. Viszont rengetegszer kiderült, hogy egy újraindítás, kikapcsolás megoldott egy csomó anomáliát. Tehát inkább megéri, mint nem szvsz .

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#91) sfdrakex válasza zorzy4 (#88) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Érdekes 23 éve így használom a telefonjaimat. Nem volt még bajom miatta.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#92) pusszycat válasza sfdrakex (#91) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A windowsnak sem árt néha egy újraindítás, nem mindig csak hibernálod, van h beragad program vagy nem indul el, vagy nem frissül ezekkel mind találkoztam telefonon is. De nem indítom újra minden nap csak 1-2 hetente vagy mikor valami gebasz van.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#93) GoodSpeed válasza pusszycat (#92) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A Windows más, ott mindig megvan a foltozó kedd, minden hónap második keddje magyar idő szerint 19:00-kor, és utána restart jön...

Amúgy van rá esély, hogy a Xiaomi is az NE-nél már bevezeti a havi javításokat, akkor meg úgyis újra kell indítani. A sima verziónál látható, hogy nem váltottak... de az új mióta megjelent más kétszer kapott frissítést.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#94) sfdrakex válasza pusszycat (#92) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem hibernáltam. Ment non stop.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#95) MDanny


MDanny
senior tag

Amikor valamilyen anomáliát tapasztalatok, akkor természetesen újraindítom. Valamiért este magától újraindult, majd feldobta, hogy kívánok-e hibajelentést küldeni.

Most sikeresen elrontottam az értesítéseket. Telepítettem a Notifybuddy-t, nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna, ezért eltávolítottam. Most meg nem értesít semmiről se hanggal, se animációval, pedig megnéztem az értesítési beállításokat és rendben vannak. :DDD

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#96) pusszycat válasza MDanny (#95) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A tehetségre mindig hamar fény derül... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#97) GoodSpeed válasza MDanny (#95) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ja tegnap én is, igaz nem direkt, csak nem viselte a Chrome SD kártyára írását több mbps-os sebességgel, így megvolt bőven a havi adag, olyan 6 újraindítás képében. :C

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#98) MDanny válasza pusszycat (#96) üzenetére


MDanny
senior tag

Komolyan mondom, ennyit nem bajlódtam még egyik telefonommal sem... :D

Talán akkor volt fura, amikor a Lumia 640-ről a Redmi Note 5-re váltottam, na olyan jó telefonom sosem lesz többet szerintem. Még megvan, családban maradt, mindig megcsodálom és hibáztatom magam, hogy miért cseréltem le egy Redmi Note 8-asra. Most meg ez... :DD

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#99) AstaJani


AstaJani
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan "problémát" vettem észre, hogy szürke háttér (google chrome) vagy teli szürke kép esetén csíkos hosszában a kijelző. Fekete és fehér kép esetén nincs ilyen. A frissítést, ha 90Hz-re állítom, akkor kicsit jobb de még láthatóak a csíkok. A Mi 8-nál nem tapasztaltam ilyet korábban.
Ez normális egy olcsóbb panel esetében vagy hibás a kijelző?
Leellenőriztem a Tianma panel van benne.
Létezik, hogy ennyire rossz minőség?

Szürke:
Kicsit ferde nem végiérő hosszanti világos csíkokkal.

Fekete:
Csíkok nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#100) F.B.I. válasza AstaJani (#99) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én nem látok ilyet (mondjuk opera). Most direkt Netflixet néztem, gyönyörű a képe (S7 tabbal összehasonlítva).

Más, az üzemidő, wifin, parádés:

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.