Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-26 13:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
Xiaomi.eu rom telepítése, root, root elrejtés, stb.: [link] (dchard írása, Maist közreműködésével)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) scream24 válasza GoodSpeed (#250) üzenetére


scream24
senior tag

Az fel sem merül, hogy az a minőségi app esetleg szarul van megírva?

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#252) fa4hu válasza Viktor0610 (#249) üzenetére


fa4hu
őstag

Hiába írják, a Mi11 Lite-on nem kijavították, hanem elrontották, addig működött (lehet, hogy a többi típuson javítás volt, de itt nem).

(#253) GoodSpeed válasza scream24 (#251) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nem azt mondtam, hogy a készülék lenne hozzá gyenge, be is cseszne 🤣

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#254) fa4hu válasza GoodSpeed (#253) üzenetére


fa4hu
őstag

Ha más márkájú készüléken Android 11 alatt normálisan működik, akkor nagy valószínűséggel a Miui a hunyó, nem lepődnék meg rajta.

(#255) Trooper82


Trooper82
senior tag

Nálam a deus ex go csinál erdekes dolgokat. Szaggat, fagyasok majd bugriport. De szerintem régiek, nincsenek optimalizálva. Grid pl az nagyon jól fut note 9 pro után ég és föld. De megnéztem deus ex go utolsó frissítés 2018... Az lehet itt a gond.

[ Szerkesztve ]

(#256) SalBorgese


SalBorgese
csendes tag

Sziasztok!

A töltési hangot, amikor csatlakoztatom, azt hogyan lehet lenémítani?

(#257) fa4hu válasza SalBorgese (#256) üzenetére


fa4hu
őstag

Talán Beállítások -> Always-on display funkció és képernyőzár -> Töltési animáció megjelenítése

(#258) Attipatti


Attipatti
tag

Sziasztok, Ilyen telefont terveztem vásárolni, de kicsit elbizonytalanítottatok ezzel a kijelző témával. A kérdésem az lenne, hogy a Normál xiaomi 11 lite 5G- ből mindegyikben pentile mátrix kijelző van? Vagy azokból is van rgb delat és pentile vegyesen?

(#259) ginola válasza Attipatti (#258) üzenetére


ginola
addikt

A sima 5G is panellottó.

(#260) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok ismét.
VoLTE és VoWifi kérdésem lenne.
Adott 2 sim, Voda és digi.
Jelenleg így néz ki:
Voda: van VoLTE kapcsoló, nincs VoLTE kijelzés és nem is működik.

Digi, van VoLTE kapcsoló, van VoLTE ikon és működik is. VoWifi kapcsoló nincs ergo nem is működik.

Samsung esetében:

Voda: van VoLTE kapcsoló és ikon, működik. Digi van VoLTE kapcsoló és ikon, működik, van VoWifi kapcsoló és működik.

Azaz a simek rendben vannak.
Ez a teló csak félig meddig működik együtt mindkét hálózattal?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#261) z123456z válasza MadMancs (#260) üzenetére


z123456z
őstag

Nekem ugyan ez a felállás ( voda/digi ), van mindkét kapcsoló mindkét kártyánál. De nekem sem volt, azzal a kóddal kapcsoltam be, utána jelentek meg. Vodánál valóban nincs ikon ( RN8T-n hol volt, hol nem volt ), de müködik, nem vált vissza 4g-ről hívásnál.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#262) MadMancs válasza z123456z (#261) üzenetére


MadMancs
veterán

Köszönöm szépen. :R Ez alapján működik minden.
Érdekes hogy Voda esetén nincs VoLTE ikon (samsunggal csak Telekom esetén nincs). Bár a lényeg hogy működik.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#263) scream24 válasza MadMancs (#260) üzenetére


scream24
senior tag

Nálam Telanor/Voda a felállás. Telenoron ikon is van, jól is működik. Viszont a Voda nem. Látszik is a tárcsázóban. A hívás minőségén is észrevenni.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#264) MadMancs válasza scream24 (#263) üzenetére


MadMancs
veterán

Híváslistában nálam se Voda se digi nem jelzi ikonnal (ellenben Samsung jelzi híváskor hogy HD/HD+). Értesítési sávban pedig csak digi. Végülis mindegy is, a lényeg hogy működik ami a villámgyors hívásfelépülésből és hogy hívás alatt is marad 4G venni észre.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#265) Trooper82


Trooper82
senior tag

Ti használjátok a 3gb-os memóriabővítményt? 8gb ram mellett van valami értelme?

(#266) sfdrakex válasza Trooper82 (#265) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Szerintem nincs értelme. Lassabb is mint a rendes RAM.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#267) GoodSpeed válasza Trooper82 (#265) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nem.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#268) Demokatona


Demokatona
tag

Sziasztok!

Ma vettem egy ilyen telefont.Bekapcsoltam.Le frissítettem az android rendszert.Utána betettem a sim kártyákat és folyton újraindul a készülék.Belép a recovery módba.Mit ronthattam el?

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#269) Demokatona válasza Demokatona (#268) üzenetére


Demokatona
tag

Ha két kártyát teszek bele akkor csinálja csak.Az egyes sim helyre beraktam egy Telekomos kártyát.Azzal megy rendesen.A másikba betettem egy digiset és azzal nem jó.Folyton ledobálja a hálózatról csak pár másodpercig megy.Visszatettem az én telómba(Redmi note 10) ott működik mind a két kártya.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#270) Viktor0610 válasza Demokatona (#269) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha megcseréled a két SIM-et?

Samsung Galaxy A54

(#271) fa4hu válasza Viktor0610 (#270) üzenetére


fa4hu
őstag

Ez akkor sem normális. Nagyon nincs rendben a szoftvere az NE-nek. Reméljük, gyorsan helyrerakják.

(#272) Viktor0610 válasza fa4hu (#271) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, ez tiszta sor.
Én megpróbálnám a két kártyával külön-külön, majd utána a kettővel együtt.

Samsung Galaxy A54

(#273) sfdrakex válasza Demokatona (#269) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Fiamnak Telenor + Digivel megy rendesen.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#274) Demokatona válasza Viktor0610 (#272) üzenetére


Demokatona
tag

Ha csak a Digis kártya van benne akkor is ledobálja a hálózatról.
A Redmi Note 10 ben jó a Digis kártya.
Két telekomos kártyával megy rendesen.
Nem értem,hogy miért nem szereti a Digist.Asszony P20 pro telójában hibátlanúl működik.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#275) Viktor0610 válasza Demokatona (#274) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

sfdrakex visszajelzése alapján egy kártyacsere a Diginél segíthet.

Samsung Galaxy A54

(#276) Demokatona válasza Viktor0610 (#275) üzenetére


Demokatona
tag

Köszönöm.Holnap kicseréltetem a kártyát.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#277) MadMancs válasza Demokatona (#268) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem valószínű hogy teló hiba.
Nálam Voda + digi. Működik rendesen. Inkább a sim hibás.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#278) Demokatona válasza MadMancs (#277) üzenetére


Demokatona
tag

Sim kicserélve.Nem segített.A pin kódot sem tudom rendesen beírni.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#279) Viktor0610 válasza Demokatona (#278) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hm. :F
Legfrissebb szoftver van a telón?
Amennyiben igen, akkor az sajnos, lehet telefon hiba. :(
Szerviz előtt még megpróbálnék egy gyári visszaállítást, hátha az segít.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#280) z123456z válasza Demokatona (#278) üzenetére


z123456z
őstag

Milyen beszerzés különben? Nem lehetséges, hogy zárolt?

(#281) Demokatona válasza Viktor0610 (#279) üzenetére


Demokatona
tag

Pár próbálkozás után újraindul recovery módba.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#282) Demokatona válasza z123456z (#280) üzenetére


Demokatona
tag

Emagos rendelés.Két telekomos kártyával hibátlanul megy.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#283) Viktor0610 válasza z123456z (#280) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mármint arra gondolsz, hogy esetleg függő lenne?
A Xiaomi nem szokott függő telefonokat kiadni.

Samsung Galaxy A54

(#284) z123456z válasza Viktor0610 (#283) üzenetére


z123456z
őstag

Igen, arra gondoltam, hátha mégis csinálnak ilyet, de csak találgatok, amúgy is emagos. Én bizony visszaadnám 14 napon belül, ha nem cserélik ki.

Demokatona
Szerintem mindenképpen vidd vissza, belenyúltál egy rosszba.

[ Szerkesztve ]

(#285) Demokatona válasza z123456z (#284) üzenetére


Demokatona
tag

Szó nélkül cserélték a pólusban.Digis kártyával most működik.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#286) Viktor0610 válasza z123456z (#284) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja, igen, ha 14 napon belül van, akkor mindenképp' visszaküldeni. :B
Nem szerviz.

Samsung Galaxy A54

(#287) Viktor0610 válasza Demokatona (#285) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szuper! 👍

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#288) z123456z válasza Demokatona (#285) üzenetére


z123456z
őstag

:Y :C

(#289) Demokatona


Demokatona
tag

Jelzi,hogy jött hozzá rendszer frissítés.Engedjem neki?

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#290) sfdrakex válasza Demokatona (#289) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Igen.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#291) z123456z válasza Demokatona (#289) üzenetére


z123456z
őstag

Hát persze ( legfeljebb megint cserélik ). Az előző nem volt bontott, visszaküldött, visszacsomagolt?

(#292) Laurh


Laurh
aktív tag

A közelségérzékelő újrakalibrálásnak van valamilyen útja-módja? Az általam megtalált miuis howto videó alapján csináltam volna, de nincs "calibrate" gomb.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#293) Demokatona válasza z123456z (#291) üzenetére


Demokatona
tag

Nem.Teljesen új bontatlan volt.Most már megy Digis és Telekomos kártyával is.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#294) scream24 válasza Laurh (#292) üzenetére


scream24
senior tag

Egyébként az értékek jók, amit mutat? Könnyen lehet, hogy ezeket már nem lehet így kalibrálni. Viszont olvastam, hogy akinek volt ilyen problémája a duplakoppos ki-bekapcs opció inaktiválása után megoldódott. Egy próbát megér.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#295) z123456z válasza Laurh (#292) üzenetére


z123456z
őstag

Én nézegettem, de szerintem ezt nem lehet már kalibrálni. A régebbi modelleket valóban lehetett, de miután MINDEN készülékkel gond volt, dobták a szenzor beszállítót, teljesen más gyártó teljesen más elven működő szenzorját használják már. Ennek már nem a felső részt kell takarni, hanem ( nekem úgy tűnik ) az egész kijelzőt, legalábbis nagy részét. Nekem is szokott bohockodni, de klasszisokkal jobb, mint az előzőek.

[ Szerkesztve ]

(#296) Trooper82


Trooper82
senior tag

Vettem jó drágán 3d s uvegfóliát. Minden szép és jó lenne de a közelsegérzékelőt hihetetlen szinten bezavarja. Eddig ok volt, mióta fólia fent van hát gyengén muzsikál. Tehát nem nagyon tudom ajánlani 3d diamond csodát. Nem baj néha van az úgy,hogy dobálja ki a pénzt az ember az ablakon.😂
Hozzáteszem korábbi telefonnál nem okozott gondot, úgy tűnik ez elléggé érzékeny.

[ Szerkesztve ]

(#297) z123456z válasza Trooper82 (#296) üzenetére


z123456z
őstag

Én pont most vettem le a gyári, így még szebb, és jobban csúszik. Felesleges rá, nem karcokódnak ezek.

(#298) z123456z


z123456z
őstag

Az csak nekem újdonság, hogy a gyári EQ és a füles profilok is működnek végre Bt fülessel?

(#299) Blamazs válasza Laurh (#292) üzenetére


Blamazs
senior tag

Nem tudod kalibrálni az érzékelőt. Ezek már ultrahangosak, annyit is érnek. Míg infársak voltak nekem soha nem volt gondom velük. Szeretem ezt a telefont, de telefonálás után be kell zárni a megnyitott alkalmazásokat, vagy pin kódot írni neki. Mikor mit sikerül elindítani rajta. Lecserélték a beszállítót egy rosszabbra, és a megoldás is sokkal gyengébb. Igazából telefonálásra nem való, azon kívül nagyon jó készülék.Dupla koppos kikapcsolás sem segít.

(#300) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Milyen megbízható USB-s mérőt használtok, ami át is engedi teljes egészében amit a töltő tud ? :)

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.