Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Andris837


Andris837
senior tag

Tegnap a fetfőnix ismét kritikán aluli volt. Remélem ma kiesnek a πcsába... ;]

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#352) concret_hp


concret_hp
addikt

a válogatók óta nem néztem, de annyi helyen írtak rúla, hoyg mondom belenézek, hát a tegnapi műspr elég érdekes volt :U nagyon durva, hogy ez egy hétvégi főműsoridős nagyon nézett valami tud lenni :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#353) Andris837 válasza concret_hp (#352) üzenetére


Andris837
senior tag

Most hagyom abba a műsor követését... f*szom.. hogy ez a narkós meg a celebcsemete haverja továbbjut EZ MI? :Y

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#354) bok92 válasza Andris837 (#353) üzenetére


bok92
addikt

de legalább a bájdevéj kipottyant... :DDD Én tegnap nem is néztem. Annyira nem érdekel már az egész. :U

(#355) bok92


bok92
addikt

(#356) Lecs@ válasza bok92 (#355) üzenetére


Lecs@
addikt

:U :( :(

512 GB

(#357) Lecs@


Lecs@
addikt

Na kíváncsi leszek. Állítólag Lagzi Lajcsi áll be Márk helyett ma az X Faktorba. :(

512 GB

(#358) sayCet


sayCet
aktív tag

Bozsek vissza Bözsi mamához, ByTheWay be.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#359) bok92 válasza Lecs@ (#357) üzenetére


bok92
addikt

Sajnos nem. :( Állítólag még Balázs Pali is esélyes lett volna, de végül ő sem jött. :((

(#360) Lecs@ válasza bok92 (#359) üzenetére


Lecs@
addikt

Zámbó Árpiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :C :C :C

512 GB

(#361) bok92 válasza Lecs@ (#360) üzenetére


bok92
addikt

Sajnos őt eltiltották a tévés szerepléstől, mivel maradandó halláskárosodást okozott nézők millióinak. ;]

(#362) Lecs@ válasza bok92 (#361) üzenetére


Lecs@
addikt

:D

512 GB

(#363) Andris837


Andris837
senior tag

Azért Lilike ott van a szeren na...

Mellesleg meg végre kiestek a nyomik.... :R :C

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#364) degu


degu
senior tag

Hát ez is csak MO-on történhet meg!
A luzer gyíkarc-sereg,akik kárognak,mint egy sereg beteg varju /akik tk. már kiestek,csak a manipulátorok visszavarázsolták őket/ kiüssön a döntőbe egy sztáralkatu,döbbenetesen jó hangú,dekoratív énekesnőt...hát ezt már a Pista-bácsi sem veszi be,és a TV-helyett a Riska farát fogja nézni ezután- esténként...
Ennyire hülyék vagyunk,vagy ennyire hülyének néznek,hogy ezt bevesszük.Hogy ez tiszta munka volt.
Eddig sem lelkesedtem ezekért a látványos moslékokért,de ezután csak akkor nézek TV-t,ha merevedésem van /a lábamon/ és nem tudok elmenekülni a fotelból...

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#365) bok92 válasza degu (#364) üzenetére


bok92
addikt

:DDD Szánalmas... Pont a 2 leggyatrább versenyző jutott be... A bájdevéj már egyszer kiesett, a dórika meg tavaly esett ki, és erre pont ez a kettő a döntőben. Grat rtl! :C Náluk is megy ám a mutyi... ;]
Az első két élőadást néztem, de amilyen rémesen gyenge volt, azóta csak a hírekben láttam az infókat, de elég is volt. Nem baj, jövőre még több tehetségtelenkutató lesz, mert kell, de nagyon!! :K

(#366) Lauda válasza Andris837 (#363) üzenetére


Lauda
félisten

Az alakja tenyleg jo, a feje mint a loe.... :D

(#367) bok92 válasza Andris837 (#363) üzenetére


bok92
addikt

Nem rossz, de ezzel kb. el is érte a "karriere" csúcsát... :U :DDD

(#368) degu válasza bok92 (#365) üzenetére


degu
senior tag

Hát igy hiteles!Nem?
Vagy akkor döntöttek istentelenül rosszul,kontárul,vagy -most.
Mindenféleképpen rosszul döntöttek - mindkétszer.../Vagy manipulálták az egész sz*rságot/
/A Tündét meg nem a *lófejéért*szeretjük,mert ez NEM az ügető!A karrierje csúcsát meg nem most érte el,mert most *lelökték*a csúcshoz vezető útról...
Hajrá bájvaj! :Y

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#369) bok92 válasza degu (#368) üzenetére


bok92
addikt

A karrieres dolgot a vetkőzős Lilire írtam...

(#370) degu válasza bok92 (#369) üzenetére


degu
senior tag

Ebben egyetértünk! :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#371) bok92 válasza degu (#370) üzenetére


bok92
addikt

Akkor jó. :D na nem mintha ez miatt ne lenne sikeres... csoda ha valamelyik versenyző valamire is viszi az énekléssel...

(#372) Andris837


Andris837
senior tag

Nem is követtem már a végére egyáltalán. Az asszonynak mondtam tegnap este, munkából hazaérve, hogy azért pillantsunk rá. Volt 1-2 érdekes baki, volt 1-2 szokásos "jujjj 50%-50%", "most megfordult 49-51". Hagyjuk már ezt kérem. Bár én a BTW-t vártam győztesnek, ha már eddig eljutottak. Kérdés, hogy hogyan?!

Összességében: Gratulálok Dóra! Jön a VV6! :DDD :DD :W

Na de hova tűnt Tóth Gabi?! :DDD :DD

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#373) degu


degu
senior tag

Hát igen!
A *hírnév* nem biztosíték a sikeres,boldog életre./l. V.V.-s nyertes csajszi,akinek már a nevét sem tudom/
Mindenesetre *felpörög*az élete a közeljövőben,keres egy csomó pénzt,azután majd elválik,hogy az anyagi,és ismertségi-tőkével,a tehetségével mit tud kezdeni.
Egy biztos-a hétköznapi,átlagos,egyszerü élet már elérhetetlen számára./És igy az egyszerü örömök,sikerek,célok is értelmüket vesztik számára./
De a kérdés az,hogy mit akar?
A T.Gabesz már elérte a célját.Ott fickándozik,sírdogál minden jelentősebb médiában.Neki ez volt az életcélja.Feltünni,és betölteni minden rendelkezésre álló teret...

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#374) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

aszm jo hejjre irok megyen a tv-ben eme musor, erre mit latok:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#375) Lauda


Lauda
félisten

Nezitek az ideit? Szerintem nagyon jo lesz, az uj zsuri is franko! :C

(#376) Lauda válasza Lauda (#375) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon jo lesz az idei x faktor! :C :Y

(#377) Andris837 válasza Lauda (#376) üzenetére


Andris837
senior tag

Nézzük, és bizony bizony véleményem szerint is nagyon jó lesz az idei évad. Jó zenészek, jó előadók vannak. 1-2 helyen lehet, hogy máshogy döntöttem volna, de nem én ülök ott a mentor helyén. :)

Ezzel a nyüzüge sráccal meg nem tudom mi lesz.. [link]

Kizárnák akkor ki jönne helyette? Gyanítom, hogy Peti választhatna egyet a mentorházas csapatból...

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#378) Lauda válasza Andris837 (#377) üzenetére


Lauda
félisten

En is nezem azota is! Sajnaltam az esztert, butak az emberek mint a fold. Nagyon ugyes volt. Azt nem ertem a gitaros kiscsajt miert hozta be a gabi, szerintem a mentorhazas lanyok kozul az a felnyirthaju szemuveges cica es a voros hosszuhaju lany is jobb lett volna. Persze ez csak az en szubjektiv velemenyem. Gabi csodas lett most este:

:DDD

A tegnap estit most nezem meg ebed utan.

[ Szerkesztve ]

(#379) Lauda


Lauda
félisten

Toth Gabi jol elk@rta. Annyira el van ajulva a barbikajatol, hogy a masik ket versenyzojevel nem foglalkozik. Mult heten kikuldte azzal a vallalhatatlan fos produkcioval a leanyt, legkevesebb szavazattal kiesett azonnal. Most meg kikuldte a gitarost egy szinten nezhetetlen produkcioval, az is kozonsegszavazattal esett ki. :W

[ Szerkesztve ]

(#380) Lauda


Lauda
félisten

Bakker ez az opitz barbi jol megkinzott a legutobbi adasban. Az egy dolog, hogy eluvoltozte a masodik dalt, kerdes hogy minek. Ertelme nem volt neki. Belefajdult az ember feje.

(#381) Andris837


Andris837
senior tag

Én már nem is nézem a műsort. Hatalmas csalódás. :( :(((

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#382) beherit válasza Lauda (#380) üzenetére


beherit
tag

Ez a csaj ide jár vagy járt a gimibe, ahol lakok, valamelyik hírportálon láttam, nyilván a hajáról ismertem fel, mindig néztem, hogy jó lehet mosni..hehe. A műsort nem láttam, de majd visszanézem, hogy énekel.

amor fati

(#383) 3shae


3shae
aktív tag

Most jól felqurtam magam ezen a sz@ron, elképzelni nem tudom miért nem a zenekar ment tovább. Így már nem kérdés hogy Barbi nyeri.

Hülye nagyképű tóthgabi úgy felb@szott, hogy ez a tyúk tényleg elfelejtette már hogy honnan jött :(((

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#384) Lauda válasza 3shae (#383) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem az mar regen nem kerdes, hogy a ruszki gyerek es a barbi lesz a dontoben. En azt nem ertem, hogy a mata ricsi egyaltalan mit keres az x faktorban. Eddig egyetlen dalt nem adott elo normalisan, hangja sincs, nulla az egesz gyerek enek szempontjabol.

[ Szerkesztve ]

(#385) 3shae válasza Lauda (#384) üzenetére


3shae
aktív tag

Ok, de múlt héten az orosz srác párbajozott, tehát a nézők egyszer már hazaküldték (nekem sem tetszik a hangja egyébként) és ezt a mentorok nem vették figyelembe.

Idióta gabi meg jött a hülye dumával, hogy nekik már sínen van az életük benne vannak a sóbizniszben stb.. ami mondjuk szerintem marhára nem ok arra hogy ne legyenek a döntőben.

Mert mondom én hogy ez az orosz gyerek a béna hangjával bent van a háromban, akkor az ő karrierje rendeződik? - szerintem marhára nem.. :(((

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#386) Lauda válasza Lauda (#384) üzenetére


Lauda
félisten

Na erre meg en sem szamitottam. Ismet bizonyitott a nep, hogy az emberi butasagnak nincsenek hatarai. A dimitri alul marad egy bohoc, hangtalan ovodassal szemben? No komment. Legalabb a vege karpotolt, bennem soha nem is volt ketseges, hogy ki nyeri meg az idei x faktort.

(#387) #04441088


#04441088
törölt tag

Elindult a válogatás idén is.

(#388) Lauda válasza #04441088 (#387) üzenetére


Lauda
félisten

Épp ma néztem meg. Tetszik a zsűri, a gigi szerintem jó fej. Alex kicsit túltolta a dolgot, de hát kell a cirkusz is közben. ;] Remélem lesznek idén is jó énekesek.

[ Szerkesztve ]

(#389) Lauda


Lauda
félisten

Minősíthetetlen az idei műsor. A legjobb pillanata a válogatóknak részemről ez volt:

:P :R

--------------------------------------

Ez a nikol meg:

:Y

[ Szerkesztve ]

(#390) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Háááttööö... Megnéztük itthon az elmúlt 3 adást (asszem... vagy csak kettőt?), vérlázítóan fostalicska a:

- "Rami" (Minden rész előtt felszív egy csík spurit? Tök idegesítő, hogy nem bír megállni fél másodpercre sem...) ÉS A BEVONULGATÁSAI... Ez mi??
- zenei alapok: ezek netről letöltött MIDI file-ok, "mulatós szintetizátoron" előadva? Vérszegény, botrányos szar, és még az sem segít, ha valaki (tán Gáspár Laci?) tolja alá a basszust, nincs, ami megmentse... Lásd a legutóbb azt a szerencsétlen Michael Jackson nótát, hova lett az alapból a STENK???
- versenyzők: idén mi lettünk az Italy's got talent? Amúgy nem tudom, mert nem az elejéről nézem, de az olasz kiscsajnak nem suliban kéne lennie a bentlakásos X helyett? Vagy miért van itt? ...és minő VÉLETLEN, HÁT NEM PONT a Tavaszi szél c. örökzöldet adta elő, mint anno Freddie Mercury? A profikat (operaénekes, meg az olasz-magyar duó) nem is értem, mit keresnek itt, ennyire pocsék volt a felhozatal, hogy meg kellett hívni azokat, akik amúgy az éneklésből élnek?

(Tudom, tudom... Csak fikázok, de hétvégén ez a műsor a "szelep"... :D )

(#391) Lauda


Lauda
félisten

Na likvidálták is a ramónát a műsorból. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#392) NeoPampalini válasza Lauda (#391) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Nem tudom, melyik idegesített jobban, Ramika, vagy Bencécske... :DDD

Az X után elkezdtük nézni a Sztárban sztár idei etapját, hát a Pápai Jocin mit össze röhögtünk, nem semmi figura a csávó. :D Tuti amúgy, hogy Majka azért hívta meg a műsorba, hogy szívhassa a vérét... :DDD

(#393) Lauda


Lauda
félisten

Elképesztő tehetségek jelentkeznek az idei műsorba is. :DDD

(#394) Zeki


Zeki
nagyúr

Honnan lehet letölteni?

Mert okostv-n nem tudom visszanézni a pár héttel ezelőtti műsorokat. RTL Most app nem mükszik rajta.

(#395) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Ha Bagdi Enikő fog kiesni, akkor nem fogom nézni. Bár a tévémet ugyan akkor is az RTL Klub-ra fogom kapcsolni, de csak hallgatni fogom, amit a fiúk énekelnek. Azt meg tudom oldani, hogy zenehallgatás közben vagy játszok a számítógéppel vagy nézegetem a Zoltán Erikát. Sőt zenehallgatás közben akár a teletextet is elolvashatom.

(#396) cappa72


cappa72
nagyúr

Huh...
"Azt nem szeretem, amikor gondolkodni kell". :DDD
(by Gáspár Laci', 2022-11-12, 22:37)

(Természetesen ez egy kiragadott mondat volt, ezzel kezdte a mondandóját, amikor Berni-ről kellett döntenie, hogy kap-e széket Solyom Berni)

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.