Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Mcray válasza jozefgucci1 (#9200) üzenetére


Mcray
senior tag

A Churchill fényévekkel jobb mint a Matilda, (Mindkettő megvan) mert:

-Churchillnek gyorsabb és erősebb a lövege. Matilda imád pattanni, vagy 0 sebzést osztani
-Churchill gyorsabb tank
-Több pénzt hoz
-Könnyebb a MM-je. Matildával mindig bevág nagyobb tankok közé...

750-ért Churchill. 1500-ért egyik sem kéne...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#9202) jozefgucci1 válasza Mcray (#9201) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem is a Churchill a szimpatikusabb szóval akkor az lesz . Köszi a gyors választ.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9203) Murder3 válasza vhw (#9181) üzenetére


Murder3
addikt

Mit tudjanak csinálni a Tigrissel, ha egy nagy sík lapokkal határolt tégla az egész és nincs semmi döntése a páncélnak? Maximum lebutíthatnák T6-ba... de akkor mi legyen a helyén?

Na de ez ne legyen már nekik kifogás.
Tigris mik ellen harcolt valójában?nem is a tankok hanem az átütés a lényeg.
valójában nem voltak ekkora pen értékek és eleve messzebb harcoltak egymástól.
na msot itt wot-ba ok h pontosabb a éemt löveg, de itt van egy határsáv ahol igazából orosz,francia,amcsi meg meg német löveggel is el lehet simán találni az ellenséges tankot és ez után a távolság után meg már némettel is ugyan olyan lutri h eltalálod-e vagy h hol találod el.
meg azt sem lehet elhanyagolni h az élek nagyon szétcseszik a pontosságot és rengeteg ilyen van a pályákon és rengetegszer kerülsz ilyen helyzetbe és akkor hiába a pontos löveg borítékolható h hiába látod mellé/fölé megy.
egyébként lenne megoldás rá úgy is h lejjebb veszik, mert ha már e-50m féle sose létezett dolgok rendbe vannak akkor lehetne kreatívkodni, de a páncél értéket is lehet enchantolni mert ha az oroszoknál van spaced armor akkor a németeknek simán lehetne mondjuk ilyen féle páncélképesség..pl a ráérkező lövedékek penetration értékét 20%-al csökkenti...
sokszor mondogassák meg mondogatjuk ez nem egy szimulátor, az ilyenek simán beleférnek egy ilyen arcade játékba a balacne érdekében.

A KT-t sem pofonegyszerű átlőni low tierrel, szemből egy jó 160-170 pen kell, hogy átüsse az alsó frontpáncélt, ott se mindig.

Igen ez igaz, de az si3 frontja is ilyen annak is kell azért egy 160 és még azok az ágyúk is képesek pattanni.
de itt nem is a frontról van szó, mert az low ágyúval 200-alatti pennell ok h nehéz de az minden tanknál az..
itt inkább a torony és az oldalak.
mert vegyük csak az orosz tankokat, de ide amcsi t32-t is fel lehetne hozni(bár az legalább ágyú ügyileg valahogy kompenzálja a nagyon erős tornyot és a igen erős frontot)de pl is3 tornya szinte átlőhetetlen nem is kell figyelni h épp merre áll,oldalai sokkal jobban nyelik a lövést és azért jobb kialakítása és alacsonyabb profilja miatt nehezebb is eltalálni, de kv5,kv4-nél is ilyenek az oldalak csak azok jobban nyelik mint az is alváz.
kt eggyáltalán nem nyeli a lövéseket,se a vk max ha láncot találnak, de sokszor az is sebez.
És így nézve szerintem eggyértelműbb, hogy az esetek többségébe melyiket egyszerűbb átlőni.
Ez nem azt jelenti, hogy akkor upok vagy h az orosz tankok opok, szimplán nicns fairül kiegyenlítve, mert ennyi weakness mellé az h na de az ágyú pontosabb az nem elég.

Minden ágban vannak elcseszett tankok, van ahol több, van ahol kevesebb.

A t4 pl mindenhol elvan cseszve a wg által direkt, pedig az amx40,m3lee,pz3 simán jó gépek csak tier4 miatt megkell szenvedtetni a játékost..legjobb példa az amx40 ami egy rakás szar meg minden,de alacsony tierbe meg igenis nagyon erős szerintem túl erős a páncélja oda ahova kerülnie kellene ha nem lenne szándékos szivatóág a t4.

Minden tankot úgy kell használni, ahogy a képességei engedik, nem a ráragasztott matrica szerint. Ennyire egyszerű.

Persze, de akkor mienk van class system a játékba?vagy akkor miért nem bontják mégjobban szét és akkor nem lenne az h ez med-heavy erre jó, arra nem..stb
ilyen sub kategóriákat mint mondjuk assault-td,assault heavy,front-line heavy,supporter(heavy)...most a kisujjamból kiszoptam ezeket, de még így is reálisabb képet adna egy-egy tankról egy ilyesfajta átcimkézés..

ez ezekről a saját véleményem, lehet eggyetérteni vagy nem de nem kell nekem ezekből a kamu dumákból h tanulj meg játszani meg nem jól használod mert egyrészt nincs leírva h kötelező használni vagy h csak erre vagy arra jó,másrészt meg 6k+ csata alatt azért csak el tudom ezeket dönteni.
harmadrészt meg ehhez se nem 40k csata se nem folyamatos cw se nem atom-hiper szuper statt vagy proo szint nem szükségeltetik csak józan ész.
Úgyhogy az ilyesfajta válaszoktól ha lehet kíméljetek meg mert abból is csak felesleges flame lenne a normális hangnembe folytatott vita/vélemény csere helyett

[ Szerkesztve ]

(#9204) Eagle16 válasza AlexWolf (#9199) üzenetére


Eagle16
addikt

Jah hát úgy mindjárt más. Van egy kis különbség a "nem létezett" és a prototípusként létezett között.

fsb1000: egyértelmű hogy az alacsony átütés, lassúság és egyebek miatt nehezebb játszani a top tier német nehéztankokkal, de mindenki láthatja a grind kezdetén hogy mire vállalkozik, nem zsákbamacska egyik tank sem. Ki van írva hogy az átütés alacsony, a tank lassú, azt meg lehet látni hogy nagy is. Szóval nincs semmi rejtett hátrány, ami csak akkor derülne ki ha játszol is vele.
De így sem érzem azt hogy azonos képességű játékosokat feltételezve az egyik nemzet tankjának nagyobb esélye lenne nyerni a másik nemzet tankja felett, csak azért mert az orosz vagy német. Megvannak mindenhol a hátrányok, csak némelyik nem olyan szembetűnő.

Nem tudom pl. hogy melyik a nehezebb, Maus tornyát mindig forgatni hogy ne lőjék át, vagy az Is-7 testét úgy forgatni hogy mindig szemben legyen az ellenséggel...vagy T-54-el mesterlövészkedni, vagy E-50-el körözni egy tank körül? Hogy ne csak a nehéztankoknál maradjunk.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9205) fsb1000 válasza Mcray (#9201) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is ezt tapasztaltam. (pár hsz-el elöbb hibásan írtam, mert azt akartam jelezni hogy papiron minden adata jobb a Churchillnek)

EGyébként a T14-el mégjobb játszani ha fullos a legénység, és költünk rá, de a Matildával sem rossz a sok pattanó és a pontosabb lövege miatt.
(engem még nem dobot magasabb csatába... ott nyilván vége)

Én kedvelem a Churchillt, mert nyugis HT tank, jól is farmol, de egy kicsit nagy, korábban a csatamezők királya volt MM-jében, de egy idő óta úgy érzem gyakrabban rak t6-osok közé.
Nem vészes... de itt másodhegedűs.

(#9204) Eagle16
Ezt akkor tudnánk meg ha 15 vs 15 csatát lejátszhatnánk Tigrissel meg IS-el.
Egyébként ESL-en megtapasztaltam: 6 vs 6 volt asszem a KT IS3 aránya.
De nem kell messzire menni... csak megnézni mit visznek századba,
Már mint nem funny századba, hanem olyanba ahol nyerni is akarnak.
Német tank elvétve, kivéve VK3601.

[ Szerkesztve ]

(#9206) Patrick76496 válasza Mcray (#9201) üzenetére


Patrick76496
őstag

Pedig nagyon jó a Churchill, kegyetlen jó köröket lehet vele menni. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9207) Mcray válasza Patrick76496 (#9206) üzenetére


Mcray
senior tag

Pedig? ;) Ha félreértettél, akkor olvassad el újra, amit írtam.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#9208) Patrick76496 válasza Mcray (#9207) üzenetére


Patrick76496
őstag

Arra értettem, amikor azt mondtad, hogy egyik sem kellene, de így leesett, hogy csak az ára nem tetszik. :R

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9209) Murder3 válasza AlexWolf (#9184) üzenetére


Murder3
addikt

ez egy kifejezetten olyan téma vagy pont ami elég nagy flamet tud adott esetbe generálni.
Leírom erről a véleményem, nem flamekeltés gyanánt.

Adva van itt a történelmi téma és tény a tigris az idejében a legerősebb volt(nem legjobb,hanem legerősebb!)
a Tigris 2 pedig eggyértelműen a háború legerősebb tankja.

Erre jönnek azok a megszólalások, hogy na de akkor ha tényleg azokkal raknánk össze és azokkal az értékekkel amikkel valójában voltak h op lenne meg akkor egy tigrisre,kt-re 5-6 ellenséges sherman,t34 jutna ami hülyeség sok szempontból.
Először is a játék semmilyen szinten nem modelelzi vagy veszi számításba a hátországi dolgokat és amúgyis teljesen lényegtelen lenne egy tanknál h mennyibe kerül mert itt nem egy komplex háborút szimulál hanem csak egy aréna küzdelmet ahol össze vet 15 tankot A oldalon a B oldalon lévő 15 tankal.

Ilyen értelembe pedig a tanknak csak a nyers statisztikai értéke számít, semmi más(mechanikai meghibásodások és üzemanyag is számítana, de mivel speciel a wot ezt se modelelzi csak a lövésektől meghibásodott modulokat így ez sem)

Itt térjünk is át arra, hogy na akkor historycall reason miatt nem lehet csinálgatni mert akkor egy teljes értékű featurként kéne a német tankok op-ságát beleépíteni a játékba.
Ha egyébként oylan stílusú lenne a játék ezt is meglehetne még a maga módján balancolt keretek között oldani, de most ebbe nem mennék bele mert csak félreértelmezitek:D
szóval akkor itt jön be a balance reason, ami azért vicces mert lényegébe ugye a német tankok mondjuk tigris,kt jóval erősebb kéne hogy legyen ha történelmi hűséget nézzük, de itt lényegébe meg nem jóval, de gyengébbek(a tigris meg jóval gynegébb).
Pont azzal h a balance miatt ilyen magas pent kapnak a tankok..

Ami azért nagyon problémás, mert ezzel az eggyeten igazi történelmi előnyét veszik el nekik.
Mert ugye szembe velük jóval későbbi konstrukciók vannak vagyis a német vonal eleve technikailag elavult a többihez képest..az új konstrukciók vagy post war konstrukcióknak meg ugye ott vannak a páncélkialakítás,techniaki fejlődés vagy pontosabb tesztelési körülményekből származó előnyük.

Nem tudom érthető-e mire célzok, tehát az az előny ami balance okok végett a német tankokon mondjuk használható lenne(mert ugye német tankok tekintetébe elég kényesek a történelmi okokra)ki van semmizve az által, hogy ugye ne legyenek a háborús konstrukciók túl erősek a többihez képest, de ezzel egyidőbe ezzel jól le is van gyengítve a német háborús ág és ahogy haladunk előre az elavult vs új konstrukciók közt úgy mélyül a szakadék az újak javára és ez már nincs kompenzálva balance okokra hivatkozva.

nem kell nagy kirohanásokat intézni ez ügybe meg nem arról van itt sem szó h újj de op újj de up meg stb...csak ezek igenis számítanak és szerintem látható és én nem érzem fairnek ezt a hozzáállást.
mert aki valamilyen undorító okból kifolyólag német tankokért rajong/szereti vagy az tetszik neki mind1 és azokkal szeretne normálisan játszani, persze nem kell ezt észrevenni vagy foglalkozni vele, de ugye azzal se kötelező foglalkozni, ha mondjuk a munkahelyeden te vmiért nem egyenlő elbánásmódba részesülsz, lehet agyatlan zombiként is viselkedni...

és én azt gondolom itt rossz az egésznek a kommunikációja, mert minden ilyen sírás-rívás-kirohanás kb a németek upok,oroszok opok szintjén mozog amit jogosan itélnek el és lesz elegük az embereknek belőle, de ezek igenis léteznek csak nem ilyen agresszív, nem ilyen durva formában.
Nem UpOp formában léteznek ezek!
De az ellenpéldák is rosszak mert le kéne számolni ezzel a statisztika hajhászással és ezzel a top szinten történő hasonlítgatásokkal.
Ha egy játékba top játékosok szintjén hasoníltunk dolgokat össze akkor egy nagyon is ferde képet kapunk.
A top szint azért top mert jobb mint az átlag szint...
meg elve ezzel játékosokat hasonlítunk nem tankokat.
azt bizonyítja h x játékos jobban játszik ezzel a tankal mint y azzal, vagy x játékosnak jobb kör jött össze most ezzel a tankal mint y-nak azzal...stb

a tankokat össze lehet hasonlítani:
pálya előnyök,méret,gyenge pontok,erősségek,ágyú,általános használhatóság...stb
de nem lehet összehasoníltani csaták alapján vagy győzelmi ráták alapján mert azok manipuláltak sok szemszögből nézve.
olyan mint a tesztek azok is csak manipulált körülményke közt végződnek el és éles helyzetbe pedig mégtöbb szemszögből manipulálva van ezért nem lehet túlzottan valós csak nagy általánosságokba.

(#9210) Murder3 válasza fsb1000 (#9205) üzenetére


Murder3
addikt

mért nem lehetne 15 vs 15 tiger,is vagy bármi féle csatát játszani?
tréningbe lehet nem?

(#9211) fsb1000 válasza Murder3 (#9210) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mert még egy aktív klánban is nehéz 30 embert gyakorlóba vinni.

(#9212) vhw válasza Murder3 (#9203) üzenetére


vhw
addikt

A szovjet spaced armor egy létező, kialakításból adodó "feature" amit a játékban is lemodelleztek. A német páncél 20%-os pen csökkentése meg csak egy hasraütve kitalált dolog.
Azért nem árt szembesülni azzal sem, hogy bármennyire is a "Übermensch technika" a tank, a páncélzat kialakítása sajnos egyszerű mint egy faék a szovjethez képest. Ezért ütik át a KT oldalát, nem lehet vele mit kezdeni, ha ilyenre álmodták meg, a szovjetet meg spaced armorral, félgömb toronnyal stb. A németek még '45-ben is a KT design-t csiszolgatták -> tervezett Panther 2, E50, E75, mikor a szovjeteknél már az IS3 készen állt a háború végére! Tehát még nem is az a húúú poszt-war tankok miatt elavultak a német páncélosok.

A Tigris is addig volt olyan erős, míg meg nem jelentek az IS-ek, ISU-k, a háború végére már igencsak elavuló technikák voltak, nem kellett még IS3-mal sem találkozniuk.

A "class system" meg azért van, hogy ne egy nagy massza legyen az egész, és valahonnan vezessen valami tank valahová. (Illetve IRL is ilyen osztályokba sorolták az adott tankokat, tehát ezek szerint hülyék voltak a szovjeteknél is mikor rámerték írni az IS3 vagy IS7 kartonjára, hogy ez csak szimplán heavy tank, mert valójában ez egy med/sub-heavy)
Nem tudom... használati utasítást kéne mellékelni minden tank mellé, hogy azzal hogy kell játszani? (egyébként millió egy fórum topik elérhető, tehát még ez is adott) Használjuk már egy kicsit a saját eszünket is, ha egy tankba ülünk. Fedezzük fel előnyeit/hátrányait ennek tükrében használjuk.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9213) krisss93 válasza vhw (#9212) üzenetére


krisss93
aktív tag

Nem véletlenlenül fejezték be a Tigris gyártását 1944végén.
A tigris az amerikai 76 milis löveggel felszerelt tankok átütötték szemből, hogy a 90 milis lövegekkel felszerelt páncélvadászokról ne is beszéljek.

A Tigrisnek csak annyi a baja, hogy nagyon kicsi a sebzése a játékban.
Sajnos már a fullos KV1-S ellen fel kell kötni az alváznadrágot a Tigris sofőröknek.
Mert a 122-es alfája elég nagy, ráadásul gyakron fölé is sebez, valamint rohadtul bontja a modulokat.

Maga a német páncélosfejlesztés eléggé elhibázott irányban haladt a használhatatlan benga dögök felé, kielégítve ezzel Adolf bácsi megalomániáját.

[ Szerkesztve ]

(#9214) Mcray válasza krisss93 (#9213) üzenetére


Mcray
senior tag

Csak egy történelmi csámcsognivaló nektek: "Az IS tankok lövegét teljesen ütközésig le kellett téríteni minden egyes lövés után, mert csak úgy tudták a töltők újratölteni a löveget...Emiatt újra kellett minket célozniuk"

Tigris és Tigris 2 személyzetek beszámolói szerint nagyon ritkán adtak le lövést a félelmetes 122-es lövegeikkel az IS-2 tankok.

IS-3 mat bevetették Berlinben?

Azt tudom, hogy Egyiptom vett IS-3-mat és használhatatlan fosnak tartották, főleg homokban :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#9215) Murder3 válasza vhw (#9212) üzenetére


Murder3
addikt

vagyis azt mondod a balacne az már német oldal felé nem szalonképes és nem szabad..

amúgy a kilakítás azért maradt mert ha megnézed az e széria egy továbbfejlesztése a már meglévő konstrukcióknak.
45-ben mikor már a vereség küszöbén álltak teljesen értelmetlen lett volna olyan tankterveket benyújtani amihez nincs alap hanem teljesen a 0-ról kellett volna indulni.így se valósult meg eggyik sem..
a német hátország nem volt képes már egy évvel ezelőtt sem megközeíteni az orosz,brit vagy amcsi hátországot...

de valamiért mégis a Panther lett az a tank ami kikövezte a jövőbeli tank fejlődés útját..

a class system egy alapvető célirányzat amiknek lenni kell egy alap szerepnek, na most ha nincs meg ez az alap szerep mindegyiknél akkor teljesen felesleges egykalap alá venni őket, ha szépen szét is lehet bontani.

(#9216) Murder3 válasza fsb1000 (#9211) üzenetére


Murder3
addikt

pedig pl az sg,ph is egy igen látogatott fórum elég szomorú ha legalább 20 embert nem lehet mondjuk egy ilyen 10v10-es csatára összeszedni...

9214:Nem vetették be, én így tudom csak legenda szinten kering.

[ Szerkesztve ]

(#9217) Murder3


Murder3
addikt

különben most pz3-al érdemes farmolni így h 200+-os kreditermesztése van így már elég fun:D

(#9218) Antonius1978 válasza fsb1000 (#9170) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az a netto 20k penz premium nelkul mar csak egy alom..,foleg most hogy elcsesztek (lejjebb vettek a penzhozamot), gyakorlatilag nem tudok olyan tankot mondani, amivel kijonne nekem +20 kilo penz, esetleg nagyon de nagyon ritkan.Volt mostansag, hogy a JT-vel 40-45k penz jott, de javitas meg a sok elpuffogtatott lovedek miatt kb 10-12k jott meg egy szamomra ritkajo csataban.
Amivel esetleg megkozelitem a +20k-t az a KV13 (ugy gondolom hogy magas a kreditszorzoja, azert), mutatok 1-2 peldat.

Vereség
Csata: Fjords Wednesday, July 04, 2012 7:56:27 PM
Jármu: KV-13
Szerzett tapasztalat: 486
Szerzett kredit: 24,226
2326 sebzes - ha nyerunk akkor gondolom olyan 30-35 ezer jott volna.

Gyozelem!
Csata: Live Oaks Wednesday, May 30, 2012 1:35:27 AM
Jármu: KV-13
Szerzett tapasztalat: 2,962 (2x szorzó a nap elso gyoztes csatájáért)
Szerzett kredit: 37,788
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun - itt talan lehet hogy elertem a +20k-t

Premes-Nem premes : sokat beszeltetek rola, nem tudom, lehet hogy neha jobb csapatba tesz, de az is lehet hogy nem....annyi az elonyotok, hogy szinte minden felszerelest meg tudtok venni a tankjaitokra, + sokkal fejlettebb a legenysegetek a tankjaitokon.
A Ferdinanddal azonban megkozelitem majdnem a 900-ik jatekot vele, a legenyseg masodik kepessege meg csak 92%-on van.Nektek gondolom mar akar harmadik kepesseg is 100%on lehet, nemely esetben.Lenyegeben mar elonyrol nem beszelhetunk ezen kivul, mert attol hogy valaki premes, meg lehet rossz/kozepes jatekos is, egyen es nem premfuggo ez a dolog :P

(#9219) Iron Funeral válasza Eagle16 (#9197) üzenetére


Iron Funeral
őstag

E-100 egyértelműen nem a legalja mivel benn van a játékban a 3001P(usztító!) :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#9220) vhw válasza Iron Funeral (#9219) üzenetére


vhw
addikt

Witman-om van vele, úgy vigyázz! :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9221) Iron Funeral válasza vhw (#9220) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Cselendzs ekszeptid: [link]

4 top gun :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#9222) Atlantis


Atlantis
veterán

Annyit szidjátok az E100-at, hogy nekem tuti tetszeni fog... :) általában amiket itt dicsérnek, azt én fostaligának tartom. Szerintem fullosan nagyon pl.: a 3001 P.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9223) vhw válasza Iron Funeral (#9221) üzenetére


vhw
addikt

Nekem csak 3.

Vissza kell vennem! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9224) Antonius1978 válasza Imilenni (#9180) üzenetére


Antonius1978
addikt

Tigris : en szeretem a tankot, de valo igaz, hogy nem valami pattogos, 200 csata alatt ha 10-20x ha pattogott, az sok...

A gondot a jatekkal kapcsolatban abban latom, hogy ahogy emelkedik a tankok szintje, ugy novekedik a lovegek sebzese is, ami nagyon valotlan, ez nem tetszik...
Miert van 135 sebzese egy jo atutesu 75mm-es lovegnek - lasd pl a Parduc valodi agyujat : 1 kilometerrol atutott kb 100-110 mm pancelt - szemben egy 150mm-es agyu 750-850-950 sebzesevel - pl az Obj704, T30, T95 stb...
Hat legyen egy 150es loveg sebzese 270, vagy 300, de ne 750-950 kozott.
Nekem jobban tetszene ha tobbszor kellene loni, es egy 10-es tank nem lone ki engem 2 lovessel a 8as tankombol...

Ami meg idegesit, az a valotlan orosz pancelvadasz magassagok.Pl az SU85 csak 2 , azaz ketto arasszal - 40 cm- volt alacsonyabb a Jagdtigernel, a jatekban meg csak fele olyan magas !!!
Mi ez a f@szsag, kerdem en ?!

Hogy nem tudom atloni a JT 276 atlag atutesu agyujaval az Obj704 120mm homlokpanceljat mondjuk 100 meterrol, mig a King Tiger lovegtornyat !!!!!!!!!!! (McRay-el voltunk) atlottem a 128 atlagatutesu amcsi agyuval ugyanakkora tavolsagrol ?!

(#9225) ollie válasza Antonius1978 (#9224) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A lövegek sebzése valótlan, a tankok hp-ja már nem? Hát valahogy különbséget kell tenni a különböző tier-ek között, különben csak annyi lenne a különbség, hogy a magasabb tier-ü tankoknak erősebb lenne a páncéljuk. Ugyanis a valóságban 1 átütő lövedék elég volt ahhoz, hogy harcképtelenné váljon a tank.

***

(#9226) bullseye válasza ollie (#9225) üzenetére


bullseye
addikt

de mennyivel jobb lenne, ha a T7 lenne a maximum, akkor a Tigris lenne a top tank és nem lenne 2000 hozzászólásonként ez a téma, ráadásul fsb is örülne, hogy a kazuárok könnyen eljutnak a csúcstankokig...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9227) Antonius1978 válasza ollie (#9225) üzenetére


Antonius1978
addikt

Termeszetesen, az is valotlan, nagyon is igazad van.Eleg nehez ezekben a dolgokban igazsagot tenni, hisz igazad van, 1 atuto lovedektol is kinyiffanhatott a tank, jopofa volna latni, ahogy a JT-vel meglovom pl a T95 kupolajat es felrobbanna az egesz, holnap reggelig rohognek, tuti.

Azert emlitettem a sebzest, mert ha lejjebb vennek, akkor lehet jobb lenne...erdemes lenne kiprobalni...ha egy Parduc ki tudott loni 1 lovessel 1 IS1-et, es forditva, miert kell itt a jatekban az IS-nek csak monjduk 3-at lonie belem hogy kinyirjon, en meg lohetek bele pontosan 10-et hogy kinyirjam a Parduccal, hol itt az eselyegyenloseg, kerdem en ?
Ha csak mondjuk 220-at sebezne a 122-es loveg, akkor gyakorlatilag a kozepes tankoknak is lenne ertelmuk a jatekban, mert talan ki tudna nyirni 1-1-ben egy nehez tankot, de a jatek allasa szerint lehetetlen jelenleg.

(#9228) #56230144 válasza jozefgucci1 (#9200) üzenetére


#56230144
törölt tag

Én Csörcsill-t ajánlom,mindig top tank vagy vele (néhányszor nem,de az ritkább)

(#9229) ollie válasza Antonius1978 (#9227) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehetetlen. Sőt, 1-1-ben előnyben van a médium tank. A sebzés nem minden.

***

(#9231) Fel


Fel
addikt

Csak hogy keltsem a flémet..

Orosz szerós, holnaptól induló akció: T9-es TD-k és közepesek kedvezményesen

Gyanítom nálunk nem lesz ilyen leárazás...

(#9232) vhw válasza Fel (#9231) üzenetére


vhw
addikt

Már az EU szerverre is kiírták.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9233) virkir válasza Fel (#9231) üzenetére


virkir
veterán

Rosszul tippeltél

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9234) ollie válasza virkir (#9233) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ehh, és épp most utazunk nyaralni (reggel).

***

(#9235) fsb1000 válasza bullseye (#9226) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Látom figyelgetsz..
De mi az a "kazuár"? Olyasmi, mint a panelproli? Nem is a gyűjtőfogalom jelentése a fontos, hanem hogy használója elkülönítse magát a jellemzett társadalmi csoporttól?

(#9236) Sontir Fel válasza Fel (#9231) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ezzel nem megyek sokra. A pattonom es a t95osom bent all a garasban. Jobb akcio lenne, ha eladhatnam teljes aron oket, vagy ingyen szedhetnem le roluk a cuccokat :O

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#9237) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Bazz ha hamarabb olvasom a fórumot akkor spórolok 1,2 milla kreditet . Most vettem meg az OB704-et 3,6Milláért :O

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9238) fsb1000 válasza Djuree (#7594) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hohgy állsz ezekkel a francia TD-kkel? Én most érem el a t5 szintet és eddig nem ütnek akkorát. Sőt a RenaultFT AC-val is csak bénáztam... miközben korábban magas effes tankom volt.

(#9239) Atlantis


Atlantis
veterán

Írta valaki, hogy 7.5 után a Lorraine drágább lesz. Kifejlesztéséhez is több XP kell? Ha felhasználom a free XP-ket, a hétvégén meglehet a dög és ha lényegesen drágább lesz, akár meg is érheti...pláne, hogy utálom a 13 90-et. Az akció keretében még megvenni is olcsóbb lenne, bár az E50 is elérhető akár...

Fel: kösz, akkor megérheti beleölni most a szabad készletet.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9240) Fel válasza virkir (#9233) üzenetére


Fel
addikt

Hmm... Azért néha tudnak csalódást okozni.

Akkor veszek Lórit jó áron! :) Ez most ebből a szempontból jól jön.
Viszont ha szerda előtt kiadják a 7.5-öt, akkor pech, mert nem tudom eladni a Pattont és az E-50-et. Na mind1, nem lehet mindenkinek a kedvében járni... Már ha kiadják addig az ápdétet.

Atlantis: Igen, a T8-as 13 90-nel 186.000 xp lesz a T9-es L.40t kifejlesztése. most még 110.000-ből megúszható. Nekem kell még ~20k..

[ Szerkesztve ]

(#9241) WOT Armory


WOT Armory
csendes tag

(#9242) bullseye válasza fsb1000 (#9235) üzenetére


bullseye
addikt

Kazuár, netes szakkifejezés, eredete az angol Casual szó.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9243) tytyty válasza bullseye (#9242) üzenetére


tytyty
tag

Szakkifejezés? Szleng inkább.

(#9244) bullseye válasza tytyty (#9243) üzenetére


bullseye
addikt

Igenis szakkifejezés! Hivatalos gamer laptól ered!

Na jó, tényleg szleng...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9245) Nazgulls


Nazgulls
csendes tag

üdv.

Melyik tank hozza (nem prémium) legjobban a kreditet ?
nagyon kéne a kredó..

W.o.T. = Nazgulls

(#9246) Atlantis válasza Nazgulls (#9245) üzenetére


Atlantis
veterán

Valamelyik T5-ös, amin rendes ágyú van. Sokan a KV-1-et tartják jónak ilyen célokra, nekem nincs vele tapasztalatom. PzIV is jó lehet talán.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9247) L-e-f-i-e válasza Nazgulls (#9245) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Igazából a jó játék hozza a kreditet, de tier 5-6 környékén érdemes "farmolni".

=^-^=

(#9248) vhw válasza Sontir Fel (#9236) üzenetére


vhw
addikt

Tényleg nem jó sosem, bármit csinálnak... :DDD

Fel: miért akarnád eladni a patch alőtt aZ E50-et meg a Pattont? Úgy tudom a patch-el egy időben meg fog nőni az áruk a T9 medeknek, így drágábban szabadulhatsz meg tőlük.

Más:
ami ezt a hirtelen "eventet" illeti. Ugye hónapok óta sír a közösség, miért mindig csak kis vacak tankok vannak akciózva, nagyobbak miért nem.

Emlékezzünk csak, mikor a közelmúltban volt a Gift shoppos action, amikor valóban akciózva volt az arany és egy hónapra ígérték a lehetőséget. Rengetegen rácuppantak. Aztán másnap már vissza minden, új csomagok kerültek fel a shopba, némileg gyengébbek. Igen nagy volt a felhördülés, erre mi történt? Váratlanul megjelent a Type is a csomagok között, és már a kutyát se érdekelte, hogy a WG s*gget csinált a szájából, mindenki rohant Type-ot venni.

Most itt ez a Stalingrad spec, 1000-et közelíti a neg repek száma a fórumon csak a nyitó posztnál, és akkor délutánra itt a T9 tank akció... ééérdekes.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9249) Bingisz válasza vhw (#9248) üzenetére


Bingisz
addikt

Úgy látom, akkor a hivatalos fórumon is kezd kiborulni a bili....

Ami nem feltétlenül rossz, mert minden van csak színvonal nincs.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9250) bullseye válasza Bingisz (#9249) üzenetére


bullseye
addikt

de most miért? a két akció együtt azért nem rossz. sőt

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.