Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) sith7 válasza mcwolf79 (#24050) üzenetére


sith7
nagyúr

kicsit se érzed, hogy op volt, ugye ? :U
BB - ben ülve a 7 mp reloaddal szarrá égetett mindenkit a füstből, elég jó lőtávval

(#24052) frame>24 válasza TCSZ (#24047) üzenetére


frame>24
addikt

E hét csütörtök reggel 7-ig van időd. (Pontosítás: konténerből még jöhet mind a 3)

mcwolf79:
Eddig a füstből lövőket csak az alap 2km-ről lehetett detektálni.
Az új patchben minden hajó kap egy "láthatóság a füstből tüzelés után" jellemző értéket, ami hajó típus és kaliberfüggő lesz (minimum távok: DD: 2,5 km, CA/CL: 5,9km, BB: 13,6km és 20 másodpercre villansz fel ezen távokról).

Hajónkénti részletes lista a patchotes-ban, beilleszthetném, de kurvahosszú.

Nekem mindkettő megvan, ÉS tuti nem adom el őket, Kutuzov eleve a pálya másik felére is ellő, másrészt unique shipek lesznek, és brutál diszkont áron vettem őket.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#24053) #65675776 válasza sith7 (#24051) üzenetére


#65675776
törölt tag

Dehogy nem érezte. A többség pont ezért vette meg, ahogy a Belfast-ot is.

(#24054) frame>24 válasza redzsi (#24049) üzenetére


frame>24
addikt

Nah, akkor már konkretizálódik a cucc?
A linkelt értékekkel még fürgébb is, mint a Yama.
Chabe szerint CB reward lesz; ha véletlenül Missouri2, akkor erre váltom az fxp-t. Váh, de kíváncsi leszek!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#24055) #52588800 válasza mcwolf79 (#24050) üzenetére


#52588800
törölt tag

Én visszacserélem, ahogy a Belfastot is. Free XP -ből meg megugrom valamelyik T8 -as cruiserről a T10 -et és veszek rá egy camot.

(#24056) TCSZ válasza frame>24 (#24052) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi!
És Érdemes megvenni a Belfastot a Kutuzov mellé? Mondjuk a Belfast kisebb. Nem tudom jobb e a légvédelme?
Köszi!
:C :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#24057) Chabe89 válasza frame>24 (#24054) üzenetére


Chabe89
addikt

Én azt mondtam, hogy remélem nem CB reward lesz. :) Ha T9 akkor szerintem úgy lesz mint a Missouri. Mondjuk elég randa szegény. :U

(#24058) redzsi válasza frame>24 (#24054) üzenetére


redzsi
senior tag

A CB reward a T10-es Stalingrad cirkáló lesz, ami kb. egy szteroidos Moskva. :K

(#24059) frame>24 válasza TCSZ (#24056) üzenetére


frame>24
addikt

Ezekre nehéz válaszolni.
A Belfast tud hydro-t és radart egyszerre, + 1 upgrade slotja van, a ködölése hosszabb. Légvédelme a Kutuzovhoz képest gyenge. Angol cirkáló, de tud HE-t is lőni.
Ugyanakkor, nem olyan sokoldalú, mint a Kutu. Nincs torp. Alapvetően "erősen specializált DD vadász" (volt - a patch után ;] )

#24058 redzsi: jaja, közben eszembe jutott..

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#24060) #52588800 válasza frame>24 (#24059) üzenetére


#52588800
törölt tag

Belfast inkább az akkor futó rankedre volt ász.

(#24061) TCSZ válasza frame>24 (#24059) üzenetére


TCSZ
senior tag

A patch-el mi változik a füstön kívül?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#24062) dokee78


dokee78
félisten

Lehet hajót becserélni?
Van magyar leírás?
Ha nincs,valaki össze foglalja?
Mikortól,mely hajókat?

(#24063) frame>24 válasza #52588800 (#24060) üzenetére


frame>24
addikt

Így belegondolva, aki most megveszi őket, valós pénzt nem kap vissza, de ingame aranyat igen, mert a 0.6.14 érkezéséig full visszaválthatóak, ez egészen egyedi "teszt" lehetőség.
De megint WG agent hangnemet ütök, szal bocs.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#24064) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Csak nem akar meglenni az 5 citás küldi... 4 volt 2x is.

https://www.coreinfinity.tech

(#24065) olivera88 válasza mcwolf79 (#24050) üzenetére


olivera88
veterán

Csak lövés közben. Nem vészes sztem. Olyan közelről úgyse nagyon nyomod a HE spamot.
Érdekes h stealth fire kivételékor nem volt ilyen visszatérítés opció, holott az sokkal jobban érintette a játekot.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#24066) FoxiestFox válasza sh4d0w (#24064) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Biztos német csatahajókkal próbálod. :DDD

(#24067) olivera88 válasza ledgeri (#24045) üzenetére


olivera88
veterán

Nem, ez patch notesból van. Írtam hogy ST

"Ship detectability while using AA guns is always equal to the maximum range of those guns. This change will eliminate the situations wherein the ships with low detectability range can fire at planes without being spotted."

Szóval ha mükösbe lép az AA, egyből detektálva lesz a hajó,

Most pl egy AA buildes Grozovoi 7.5 km röl már lőheti gépeidet annélkül h te látnád, csak 3.9 km röl veszed észre. De ha bevezetik ezt az újitást mát 7.5 km ről fog spotolodni.

Más:

WTF Musashi T9? Vicces lesz Nagatok, Coloradok között. :U Az oldalazó Nagatok full HP ról fognak sülyedni. :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#24068) olivera88 válasza olivera88 (#24067) üzenetére


olivera88
veterán

Ez a Minotaurt is érinteni fogja, ő is képes láthatatlanul lőni a gépeket ha AA build van rajta, fullos concealmentel 7.2 km az air detect, 8.6 km meg az AA távja. :W
Csőkenteni kellene AA fegyverek erejét olyan távon, full AA s Minotaurnak 7.2 km en 477 dps. :W

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#24069) #65675776 válasza sh4d0w (#24064) üzenetére


#65675776
törölt tag

Erre a legjobb megoldás lemenni T4-5-be. Ott lesznek Omaha-k (és származékaik) és Phoenix-ek, azokba meg a japán DD-ket leszámítva bármivel tömegesen lőheted a citeket. T4-5 CV-k szintén jól apríthatóak. Erre a Nicholas és a Farragut ideális a nagy beesési szög miatt. Ha az oldalukat találod el, akkor csak sima OP lesz, de a fedélzeten keresztül garantálható a tömeges cit, akár HE-vel is. (Mikor volt valami tűzkáros event (de lehet task volt) azért nem tudtam sokáig megcsinálni, mert a Farragut HE-je inkább citet vert a CV-kbe, nem kigyújtotta őket.)

(Ez mondjuk NA szerver.)

Vagy magasabb tier-ekben, T6-7 fogsz egy akármilyen cirkálót, és keresed az ellen cirkálóit. Főleg az amerikai nehézcirkálókkal nagyon szépen lehet büntetni a többi cirkát. Érdemes főleg a japánokat keresni, azokat lehet gyilkolni kb bármivel. Pensa-val Myoko-ba alsóhangon hármat lőttem mindig. Königsberg/Nürneberg detto citgyűjtő. Pensa-val átlagban 6-7 citet lőttem egy-egy csatában.

A Myoko meg eleve nem komly kihívás ilyen szempontból még egy Émile Bertin-nek sem.

Szóval ha sok citet akarsz lőni, akkor cirkálóval kell menni, és cirkálókat lőni. Csatahajók közül az amerikaiak jók ilyesmiben, nekem legalábbis azokkal sikerült eddig leginkább ilyesmit abszolválni, a németekkel meg a legkevésbé. Megintcsak az van, hogy japán hajókra 15 km felett lőve a szinte nemlétező fedélzetpáncéljukat csapod át könnyedén, és onnantól meg cit lesz az eredmény. A lassú amerikai lövedékek erre pont tökéletesek.

[ Szerkesztve ]

(#24070) sith7 válasza frame>24 (#24063) üzenetére


sith7
nagyúr

hol van ez leírva ?

(#24071) #65675776 válasza sith7 (#24070) üzenetére


#65675776
törölt tag

A legutóbbi patch notes-ban. [link]

[ Szerkesztve ]

(#24072) frame>24 válasza sith7 (#24070) üzenetére


frame>24
addikt

Pl. itt. + a hsz-ek (csak ez NA szerver, nálunk +1 nap)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#24073) sith7 válasza frame>24 (#24072) üzenetére


sith7
nagyúr

Itt melóba nem jön be az oldal, minden prémhajóra vonatkozik ?
Megveszed, nem tetszik visszakapod az árát ?
Régebben vett hajókra is érvényes, vagy csak amiket a patch után veszel meg ?

(#24074) #52588800 válasza sith7 (#24073) üzenetére


#52588800
törölt tag

Belfast,Kutuzov, Perth. Csak erre a 3ra.

(#24075) frame>24 válasza sith7 (#24073) üzenetére


frame>24
addikt

A holnapi patch tekintetében mindez CSAK a Kutuzov, Perth és Belfastra vonatkozik.
A többi prem hajót akkor válthatod vissza a vételtől számított 14 napig (valódi pénzért), ha az idő alatt EGYSZER SEM használtad.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#24076) sith7


sith7
nagyúr

ok, köszi a válaszokat

(#24077) stefanitsr válasza frame>24 (#24075) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ebből kettő olyan, hogy benne van a top OP prém hajóban, szóval azta micsoda kockázatvállalás a WG részéről... :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#24078) Razermazer


Razermazer
őstag

Azért arra kíváncsi leszek, hogy aki megtartja őket esetleg ugye mindkettő megvan, akkor a további patchekben majd hogy lesz nerfelve, vagy más nemzetek hajói hozzá képest hogy lesznek túltolva.
WG-től ugyebár ez szokás.
A belfast-al rankedben jó volt, nem volt ellenfele, de 15-ben sima randomban, szerintem már most sem életveszélyes, mint volt mikor megvettem, szakaszban egyértelműen pusztításra képes ha füstből füstbe, vándorlunk, kicsit nehezebb lesz vele megint játszani 5.9km-nél már tépni kell kifelé a füstből ezek szerint detektálnak, de ugye a pofádba ott lesz a dd mindig, így a füst szart se fog érni.
Folyamatos detektálás, akkor nem beszéltem a radar cirkákról, a radar dd-kről, az újonnan behozott cirkálókról és dd-ről amiknek a lövege simán átveri a páncélod, leégetnek. Csakis szakaszban érdemes vele menni, és így is lesz, ha egyedül megy az ember, az első célpontok között van és ki is csapják ha tudják, de mivel mindenki rád fókuszál esélyes.
Kutuzov eddig sem érdekelt, tudom hogy iszonyatosan szemét égetős ca, de most ennyit nem áldozok rá, bb-et fejlesztek minden ágon, yamato a következő, már csak 224000xp kell hozzá :DDD.

Én ezt annyira tudtam, hogy fognak csinálni valamit a belfastal így legyen lottó ötösöm, a sok vérpisti sokat sírt.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#24079) mcwolf79 válasza Razermazer (#24078) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én is így gondolom. A sok BB-s rinyált, hogy a "csúnya cirkálók leégetik őket", de arról nem szól a fáma, hogy a cirkálók a BB egy-két lövésétől (mivel papír és full citadella az egész) mennek a kikötőbe.
A DD-k ha ott cirkálnak spot-olni fognak, az általad említett radaros hajókról nem is beszélve.
Jó ,hogy nem már a kedves WG az orosz DD-knek nem ad füstből 4-5 km-es észlelhetőséget, ha már a torpedó azoknál nem pálya. Mert ugye azok is a füstből lövöldöznek,és milyen dolog már az :F

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#24080) olivera88 válasza Razermazer (#24078) üzenetére


olivera88
veterán

Milyen nerf? Stealth fire kivétele, füstből lövéskor spotolodás? Másmilyen modon már nerfelhetik őket...
Itt már csak direkt nerf lehet, másmilyen nem.
Olyan meg nem lesz.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#24081) #52588800 válasza Razermazer (#24078) üzenetére


#52588800
törölt tag

Még el is gondolkodtam volna azon, hogy megtartom őket, ha nem lennének ilyen kiszolgáltatott helyzetben a cruiserek. Így viszont majd akciós FXP váltáskor megugrom 2 T10es hajót belőlük.

[ Szerkesztve ]

(#24082) frame>24 válasza stefanitsr (#24077) üzenetére


frame>24
addikt

De azért ismerd el, hogy ezeket tudni kell használni és KELL a legalább lvl 10-es cpt is hozzájuk. Saját tapasztalat alapján nem olyanok, hogy bármelyik hülye azonnal tarol velük.
mcwolf jól írja, hogy viszonylag kis hiba gyorsan a kikötőbe küld.
Igen, akik kiismerték, és optimálisan játsszák jó captain-nel, azoknál látványosan szerepelnek (ezért lehetett sírás ellenük). Én utána olvasás után is 30+ csata után kezdtem igazán érezni és sikerrel használni őket, ezért fos velük a stat.
Ha most venném hype-ból, valószínű, hogy a határidőig vissza is váltanám mindkettőt.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#24083) #65675776 válasza Razermazer (#24078) üzenetére


#65675776
törölt tag

Milyen újonnan behozott cirkálók és DD-k? A három említett hajót első perctől kezdve képes volt devstrike-olni bármelyik CA, még a T5-ös alap Furutaka is. A brit cirkálók páncélja ugyan olyan gyért, mint pl a Pensacola-é, csak a repair party miatt élhetnek tovább ha nem halnak meg egyből. Szóval ebből a szempontból semmilyen új hajó nem jelentett változást.

De értem én: ha a prémium hajódat leégetik, az OP, ha a prémium hajód éget le még annál is jobban bármit, az meg természetes.

Természetes, hogy elsődleges célpontok lettek ezek a hajók, mert teljes mértékben tönkretették a játékot. Az előző ranked pont emiatt volt még a régiek szerint is minden idők legrosszabb rankede. A legutóbbi meg az egyik legjobb, bár itt meg a füstben campelés miatt voltak főleg a magasabb rankeken unalmad, passzív csaták. Utóbbi miatt van a füstre vonatkozó módosítás, ami szerintem teljesen jó dolog.

[ Szerkesztve ]

(#24084) olivera88


olivera88
veterán

Új Olasz CA a láthatáron.

ST, Italian сruiser Duca degli Abruzzi, tier VII.
Hit points - 32 500, plating - 16-20 mm, belt - 30 - 100 mm. Main battery - 2х2 and 2х3 152 mm. Firing range - 15.1 km. HE damage - 2100, AP damage - 3100. Reload time 7,5 s., 180 degree turn time - 25,7 s., maximum dispersion - 137 m. HE initial velocity - 995 m/s. AP initial velocity - 910 m/s. Sigma - 2. Torpedo tubes - 2х3 533 mm, torpedo range - 12 km, torpedo speed - 51 kt, reload time 71 s., maximum damage - 13 367. Maximum speed - 35 kt. Turning circle radius - 680 m., rudder shift time - 8.9 s. Surface detectability - 10.8 km, air detectability - 7,6 km. Detectability after firing main guns in smoke - 5,2
Az a HE lövedék sebesség vmi brutál. :DDD

A ranked miatt is lett ez füst nerf, mert passzív játék lett miatta eléggé, a T7 es ranked nagyon tré volt.
Brit cirkaág is rásegitett erre szerintem, ha csak Belfast és Kutuzov lenne olyan rossz, de így h minden tierben van füstös hajó..

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#24085) #52588800 válasza #65675776 (#24083) üzenetére


#52588800
törölt tag

Miért venne bárki is prémium hajót, ha nem lenne erősebb adott tieren belüli normál hajóhoz képest?

(#24086) stefanitsr válasza olivera88 (#24084) üzenetére


stefanitsr
senior tag

16 mm csőr páncél ezen is ? A shell sebesség érdekes, de ilyen ormánnyal ezt pl. a belfast és a kutu az orrán keresztül fogja citadellázni IFHE-vel... (Sajna a napokban volt ilyenben részem párszor)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#24087) sh4d0w válasza FoxiestFox (#24066) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Naná, cirkálók 8-ig, csatahajók 9-ig megvannak.

https://www.coreinfinity.tech

(#24088) redzsi válasza #52588800 (#24085) üzenetére


redzsi
senior tag

Kredit, xp, free xp farmra, kapitány képzésre, vagy mert csak unikum vagy híres? Esetleg türelmetlen, pénzt nem sajnáló játékos aki magasabb tierbe akar bénázni.
Lásd a WoT-ban - legalábbis az első pár évben - tiertársaihoz képest szinte csak gyengébb tankokat lehetett venni. És vitték a T34-et Löwet mint a cukrot.

(#24089) #52588800 válasza redzsi (#24088) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ezekre veszek prémiumot + zászlókat. A gyűjtői dolgokkal egyetértek, de arra meg drága mulatság :)

(#24090) sh4d0w válasza #65675776 (#24069) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ebben csak az a vicc, hogy tegnap Gneisenauval ugyanabban a csatában nem tudtam citezni Königsberget, Leandert, Schorsot és Independence-t, pedig broadside volt mind... és ez a csatám ért véget úgy, hogy az utolsó 3600 HP-met kilőtte egy 1300 HP-s Scharnhorst, miközben az én két találatom az utolsó sortűzből lepattant róla... Nem voltam ideges...

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#24091) #65675776 válasza #52588800 (#24085) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem kell erősebbnek lennie, elég ha másabb, különlegesebb. Ott van példának a Campbeltown, ami nem erősebb a Wickes-nél, csak jobbak a torpedói. Cserébe az ágyúi meg trágyábbak, és torpedóból is csak fele annyi van. Emiatt más játékstílust igényel. De az Indianapolis sem feltétlenül jobb, mint a Pensa, tűzerőben igazából még gyengébb is 10%-kal. A Scharnhorst meg jóval kisebb tűzerővel rendelkezik, mint a Gneisenau. Mégis látod mind a három hajót rendszeresen és nagy számban a csatákban. Ahogy a Mutsu-t is, pedig az a leggyengébben páncélozott csatahajó T6-ban, és a tűzereje sem olyan roppant fenomenális (messze van a Nagato-étól).

Plusz amiket redzsi írt.

Egyébként meg NoZoupForYou mondta el a lényegét, és egyet értek vele. [link]

Egyébként a tűzzel alapból kezdeni kellene valamit, mert már egyre nevetségesebb, hogy a skillmentes BB játékosok mennyire átszoktak rá, mert nem képesek AP-val egy értelmes sebzést okozni. Ezt a brit BB-k indították el, mert azokat ugye eleve ezzel promózták. Most fejeztem be egy csatát, ahol egy Nagato folyamatosan HE-vel lőtt, mert síkhülye volt ahhoz, hogy AP-vel lőjön. Öröm volt nézni, ahogy hat teljes broadside-dal kemény 5k-t sebzett egy New Orleans oldalába (teljesen mutatta az oldalát) 7 km-ről, miközben AP-val simán devstrike-olta volna.

A brit cirkálóknál azt mondta a WG, hogy noobs not welcome, a brit BB-knél meg pont az ellentétje lett az eredmény, only noobs welcome.

[ Szerkesztve ]

(#24092) sh4d0w válasza #65675776 (#24091) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

+1

https://www.coreinfinity.tech

(#24093) olivera88


olivera88
veterán

Fighter nélküli ranger T9 ben. Tudom nem vmi okos dolog fighter nélkül, de a többi buid olyan gagyi.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#24094) Chabe89


Chabe89
addikt

Csak úgy záporoznak a hajók.

és egy szebb kép a Musashiról :)

(#24095) redzsi


redzsi
senior tag

Ez meglepett, nem is figyeltem hogy ma már elérhető :)

(#24096) TCSZ


TCSZ
senior tag

A holnapi patchel jön valami új hajó?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#24097) Chabe89 válasza TCSZ (#24096) üzenetére


Chabe89
addikt

Mezei felhasználóknak nem. A Massachusetts és a Vampire kerül be tesztelésre.

(#24098) frame>24 válasza TCSZ (#24096) üzenetére


frame>24
addikt

- gagyi helowíín event*
- 2 új kikötő
- kláncsaták... klÁN csatÁK! :U
- "felhasználói felület" :W pimpelések
- Massachusetts, American Tier VIII battleship
- Vampire, Commonwealth Tier III destroyer
- ja csak teszt
- új camo-k
- mélyvízi torpedók a Graf zeppihez és a 2 pan-asia DD-hő'
- új hajó renderek (grafika)
- bugfixek

*idézet: "Akkor megyek haloween-ra, ha New Yorkban busójárás lesz!" :Y :R

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#24099) #65675776 válasza redzsi (#24095) üzenetére


#65675776
törölt tag

Elvégre 18-a van. Nekem is meglesz ma.

(#24100) TCSZ válasza Chabe89 (#24097) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.