Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66951) Pttypang válasza Blyan (#66949) üzenetére


Pttypang
veterán

En epp azt kerdojelezem meg, hogy ez nem placebo, meg eddig miert nem zavarta?

Everybody lies.

(#66952) dejaris válasza Blyan (#66949) üzenetére


dejaris
addikt

Attol fugg ha mozgast rogzitesz (film), akkor nem zavaro, viszont mikor statikus kepeket mutogatsz egymas utan, akkor zavaro a 30 fps.

(#66953) negyedes válasza Blyan (#66946) üzenetére


negyedes
addikt

Oh bazd meg. :U engem megorit a 60fps.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#66954) Pttypang válasza dejaris (#66952) üzenetére


Pttypang
veterán

Oh nem tudom, en elengedem a dolgot, nem bizom se jutubban, se a gepemben, de a 60 fps szerintem inkabb mozgasnal feltuno, a videon en is lattam nyilvan a kulonbseget, de a 60-as resz mintha csak siman stabilizaltabb lett volna, elsore egy gimbal ugrott be :D Fura.

Everybody lies.

(#66955) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Na elmegy a Vodafone a búsba!

Van pofájuk ezt írni:

Kiemelt készülékajánlatunk Go+, Go és feltöltőkártyás szolgáltatási csomagokkal

Vodafone Go+ szolgáltatási csomagok:

Huawei P8 Lite (4G, NFC) + Bluetooth hangszóró:

Go+B 1 ft.
Go+ C 24 990 Ft.
Go+ D 44 990 Ft.

Go és Go+ szolgáltatási csomagjaink havidíjai 2 év határozott idővel, e-Pack4 esetén
Go+ B Go+ C Go+ D
9 990,- 7 990,- 6 990,-

Voltaképpen megemelték a készülék árát és most úgy állítják be mintha most lenne akciós...
Eddig havi 7990 forintért odaadták 9990 forintot kifizetve most meg már 24990 az árcédula...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66956) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Mindenesetre esetleges harmadik telefonnak most az Xperia M4 Aqua-t nézem, de vele meg szkeptikus vagyok. Nagyon nem jókat olvasni a belső memóriakezeléséről és hát az uccsó droidos telóm is egy Sony volt az Xperia U.....

Most ebben a három készülékben gondolkodom...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66957) Blyan válasza Bogyi007 (#66956) üzenetére


Blyan
félisten

Ha nem tartanék a W10-től, akkor azt mondanám, hogy a középsőt vedd. Sajnos így is inkább efelé kéne fordulnod. Engem a két droid közül egyik sem győzött meg....

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66958) btudos válasza Bogyi007 (#66956) üzenetére


btudos
veterán

M4 Aqua felejtos, iszonyatosan elszabtak a tarhelyparticionalast, nehogy megvedd. Amugy tok jo telefon lenne, meg ugy is, hogy Sony, de a tarhelyblama miatt helybol kizarnam.

Amugy en varnek tavaszig ha belefer, az MWC-n johetnek ujdonsagok, amik erdekesek lehetnek szamodra is.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#66959) mukibuci válasza Bogyi007 (#66956) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ne :N

btw tényleg pofátlanok, hogy ennyi idővel kari után megszüntetették a kari akciókat / más készülékek lettek akciósak :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#66960) Воланд


Воланд
titán

ize, a priv teszt annyira nepszeru, hogy megadta magat a mobilarena oldala. :DDD :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#66961) Integrale


Integrale
veterán

[link] :Y

"Bad reklám is reklám too"

(#66962) Ringman válasza Bogyi007 (#66955) üzenetére


Ringman
nagyúr

ahogy nézem a go+ 4 990 havonta, tehát pl a go+b esetében 24x5000 ft a hüvelyp8lite?

az szép.

(#66963) negyedes


negyedes
addikt

Na van most mar netflixunk is

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#66964) flesh válasza Integrale (#66961) üzenetére


flesh
aktív tag

:F :Y

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#66965) legiaap válasza negyedes (#66963) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én tavaly mondtam le. Én amazon instant videózok meg online nézek sorozatokat/filmeket.
Kicsit drágának is tartom amúgy a netflixet.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#66966) Blyan válasza legiaap (#66965) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tartom drágának, még itthon sem (az HBO pack is ennyi), csak kellene kínálat idehaza. Mert az nincs.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66967) mukibuci válasza Blyan (#66966) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

magyar nyelv nélkül még a domaint is kár volt lefoglalni

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#66968) Blyan válasza mukibuci (#66967) üzenetére


Blyan
félisten

Ez így van.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66969) legiaap válasza Blyan (#66966) üzenetére


legiaap
nagyúr

Még itt UK-ban is szar a kínálat rá. Néha a tv-ben újabb filmek mennek, mint a Netflixen. Ez is volt az egyik ok amiért kukáztam. Amcsiban viszont jobb a kínálat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#66970) negyedes válasza legiaap (#66965) üzenetére


negyedes
addikt

te uk-ban vagy. keleteuropaban elerheto az amazon prime.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#66971) Alexios válasza negyedes (#66970) üzenetére


Alexios
veterán

Mondjuk az amazon prime-nál szemmel láthatóan jobb minőségű a netflix, pedig az se épp a csúcsok csúcsa

(#66972) negyedes válasza Alexios (#66971) üzenetére


negyedes
addikt

marmint a stream minosegere gondolsz vagy tartalomra?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#66973) Alexios válasza negyedes (#66972) üzenetére


Alexios
veterán

A stream minősége

(#66974) legiaap válasza Alexios (#66971) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amazon prime előfizető vagyok amonek sok előnye van:
Ingyenes kiszállítás aznapi vagy másnapi kiszállítással (ami Amazonos és elég sok az)...elég sokat rendelek amúgy. Sok az akció amit előbb a prime előfizuk vehetnek meg. Időelőnyben vagyok így.
Amazon music
Amazon instant video
Amazon photo

Amúgy az Intsant videó abban nagyon jó, hogy sokkal több az új film fent, míg a netflix tele van régiekkel, de amcsiban tuti jobb a helyzet. A TV-ben újabb filmeket nyomatnak, mint a Netflixen. Van X-ray funkciója az Instantvideónak, tehát az adott résznél meg tudod nézni (csak a kijelzőre kell kattintani) hogy épp kik játszanak. Szereple rendes illetve filmbeli neve, meg egy kis rövid leírás, hogy mi folyik épp a filmben/sorozatban. Ez nagyon hasznos. Plusz ha egy film nincs fent instán akkor amazonon megveszed és máris tudod nézni. Tehát elég nagy a library mögötte. Netflixen ilyen nincs.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#66975) Alexios válasza legiaap (#66974) üzenetére


Alexios
veterán

:D
Ismerem az amazon Prime-ot, én még mindig a képminőségre értettem, hogy a netflixé tapasztalatom szerint jobb, pedig a netflix sem épp bluray minőség. Szerintem igazából nem jobb mint a netflix, mert kb már felhasználói szokásokon múlik, ha netflixes sorozatokra van rákattanva az ember hiába van több új film prime-on, illetve nem feltétlen akarja mindenki a legelegújabbakat sem nézni. Szerintem a kettő tök jól kiegészíti egymást, az más kérdés, hogy tudtommal mo-n prime nincs, innentől kezdve kb mindegy is.

(#66976) Воланд


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#66977) legiaap válasza Воланд (#66976) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na igen szarni a filmekre.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#66978) Blyan válasza Воланд (#66976) üzenetére


Blyan
félisten

Bakker és még a tükör is ki lett homályosítva.... Szégyelld magad. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66979) Blyan


Blyan
félisten

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66980) Integrale válasza Blyan (#66979) üzenetére


Integrale
veterán

Hó rosta. :DDD

"Bad reklám is reklám too"

(#66981) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez az új Kangaroo windows 10 pc ez érdekel. Ha megjelenik nálunk lehet veszek egyet.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#66982) Blyan


Blyan
félisten

Mert erre aztán nagyon szükség van... :D [link]

Őőő jut eszembe valaki nevezze már meg a BB OS-en kívül azt a mobilrendszert amin bármilyen alkalmazást bármilyen alkalmazás mellett szabadon el lehet indítani és ténylegesen fut is az a kettő három hat egymás mellett.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66983) junior11


junior11
veterán

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#66984) negyedes válasza Blyan (#66982) üzenetére


negyedes
addikt

Oooo hat ios es android? Vagyok azokvan nincs valos ideju multitasking?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#66985) Blyan válasza negyedes (#66984) üzenetére


Blyan
félisten

Már egyikben sincs. Vagyis az iOS-ben sose volt, az androidban meg már nincs.
De nincs is szükség rá.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66986) Воланд válasza junior11 (#66983) üzenetére


Воланд
titán

atya ur isten

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#66987) junior11 válasza Воланд (#66986) üzenetére


junior11
veterán

:DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#66988) Blyan válasza Воланд (#66986) üzenetére


Blyan
félisten

Tartanál neki értekezést a BB vs többiek hitvitáról? :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66989) Воланд válasza Blyan (#66988) üzenetére


Воланд
titán

nana!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#66990) junior11 válasza Blyan (#66988) üzenetére


junior11
veterán

Hozzám is jöhet :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#66991) savoo válasza junior11 (#66983) üzenetére


savoo
addikt

haaaaaaaaaa

(#66992) Воланд


Воланд
titán

az mondjuk felbecsulhetetlen elmeny, amikor a windows 10 store nem tud leszedni kb 200mb-nyi frissitest fel ora alatt, ugy, hogy 500mbit-es net van. :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#66993) legiaap válasza Воланд (#66992) üzenetére


legiaap
nagyúr

Rosszul fogod biztos.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#66994) Воланд válasza legiaap (#66993) üzenetére


Воланд
titán

biztos. meg mindig nem jottek le a frissitesek. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#66995) Ringman válasza Воланд (#66992) üzenetére


Ringman
nagyúr

valamelyik nap egy win7 sp1-et telepítettem, kb 200 frissítést talált (kb 1GB) - az sem két perc volt, míg frissült.

(#66996) Integrale


Integrale
veterán

szép kecske

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#66997) polonic válasza Integrale (#66996) üzenetére


polonic
félisten

Én is kecskének hívom azokat a szép kerek formákat. :)

(#66998) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Tud valaki mondani egy jó fogorvost Budapesten? 2-t kéne tömni, meg egy fogat felépíteni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#66999) emvy válasza Oppenheimer (#66998) üzenetére


emvy
nagyúr

Madach teren van egy jo fogaszat.

while (!sleep) sheep++;

(#67000) Oppenheimer válasza emvy (#66999) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Egész jónak tűnik, köszi.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.