Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5579) tothzoltan


tothzoltan
tag

sziasztok,
hetek óta nem találok megoldást egy igen bosszantó problémára ami következő; avi, mkv filmek zajosak, és pixelesek lejtászáskor, függetlenül attól hogy milyen lejátszót vagy kodekeket használok a film megtekintéséhez.
XP-n javarészt VLC-t használtam, mindenféle kodek nélkül, ezért gondoltam ez a Win7-nél sem okoz majd problémát. viszont, nemcsakhogy a VLC de egyetlen más media player sem volt hajlandó a filmeket az elvárt minőségben produkálni.

az összes létező kodeket kipróbáltam már, az összes létező lejátszóval kombinálva. (ffdshow-tól a cccp-ig, VLC-től a Windows Media Player Classic-ig). semmi sem segít. átnyálaztam az összes létező küldöldi fórumot a problémával foglalkozik, de egyenlőre csak részmegoldások születnek, ami koránstem kielégítő. a 720-as HD és BRRip-ek is még mindig úgy néznek ki mint valami gyalázatos kisfelbontású videó.
(és nem, a VLC videókimentében tett változtatás directX-re vagy OpenGL-re sem segít számottevően)

kérlek titeket ha valaki találkozott már ezzel a problémával és netalán tud megoldást, segítsen nekem megoldani. előre is hálás köszönet.

ismérvek:
Windows 7 Ultimate (32bit)
Nvidia GTS250 VGA - a legfrissebb driverrel
jelenleg már minden kodek letakarítva és csak a VLC van telepítve lejátszához.

:R

I'm thinking different.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.