Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!

Hozzászólások

(#33) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Január elseje. 2014 első napja.
Kicsit most megállok, és átgondolom, mit is értem el a tavalyi évben, merre tartok és hogyan tovább.
Sikerült teljesen stabilizálnom az anyagi helyzetemet, leraktam két jogosítványt (B-re és targoncára).
Kaptam egy német melós lehetőséget is, amivel nem kevés tartalékra tettem szert.
Már majdnem 4 hete itthon vagyok, de őszintén szólva eléggé "leeresztettem"
Főként gépeztem és nem sokat foglalkoztam azzal, hogy tovább lépjek dolgokban.
De ennek holnap véget kell vetnem.
Tovább akarok lépni végre munka terén és elvetve az eddigi targoncás terveket magasabb célokat tűzök ki magam elé.
Még elég jó az angolom, ezért megpróbálok valamilyen ügyfélszolgálatos munkát kifogni, ott azért sokkal jobban lehet keresni, mint targoncásként.
Ha sikerül, akkor tudok más változásokat is eszközölni az életemben, de egyszerre csak egy lépést előre :)

Párkapcsolat terén haladtam egy kicsit, legalább már az első lépéseket megtettem, de nem lesz egyszerű ebben biztos vagyok.

Sport terén több is érdekelne, de minden idő és legfőképp pénz kérdése.

Mini PC tervet szívesen megvalósítanám, ha olyan melóm lenne, aminél nem túl sok spórolás összerakni kb 300k környékén egyet. Nagyjából összeállt a fejemben, de persze ez nálam bármikor változhat :D

Hirtelen ennyi, mindenkinek Boldog Új Évet! :R

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.