Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Weblap készítés (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12501) Phvhun válasza Sk8erPeter (#12500) üzenetére


Phvhun
őstag

oop

meg sokszor tök alap dolgokhoz is, lényegében megértek mindent meg már átlátom nagyjából de mindíg mindent elfelejtek, és újra meg újra elő kell vennem ugyanamiatt a doksit..

akkor ez gondolom simán a gyakorlat hiánya lesz

(#12502) DNReNTi válasza Phvhun (#12501) üzenetére


DNReNTi
őstag

Eccerű a megoldás. Használd többet az oop tudásod, valósíts meg olyan dolgokat is ojjektumrorientáltan, amiket eddig procedurális függvényekkel oldottál meg. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#12503) Mentiii


Mentiii
tag

Sziasztok!

Jelenleg olyan problémával küszködöm, hogy egy régi szerverről átköltöztünk és az új (VPS) szerveren egy bizonyos idő után (órák) Error establishing a database connection jelenik meg. Az összes subdomain elérhetetlen ilyenkor.

A felhasználó + jelszó tuti jó, mert ha újraindítom a szervert elindul és megy gond nélkül. Csak bizonyos idő után jön elő a probléma.

A weboldal Wordpressen fut

(#12504) Phvhun válasza Mentiii (#12503) üzenetére


Phvhun
őstag

Ez így bármitől lehet, hívd VPS supportot.

(#12505) Mentiii válasza Phvhun (#12504) üzenetére


Mentiii
tag

Ez jött

Hello,

I am contacting you reagrding our chat communication about VPS ###### .
We checked the state of your virtual server and found out that there is enough RAM memory to run the server, but as the server is custom configured you need to check the configuration of the server with your server administrator to find out why the subdomain is not working.

We can check it and try to fix the configuration but only as paid administration which is prices 50 eur without VAT per hour.

Thanks for understanding.

Érteni értem. Csak annyira non-sense hogy egy másik hostingon semmi probléma nem volt ezzel az oldallal

(#12506) DNReNTi válasza Mentiii (#12505) üzenetére


DNReNTi
őstag

Hozzá tudnék szokni az órabérhez. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#12507) martonx válasza Mentiii (#12505) üzenetére


martonx
veterán

Nos ilyenkor kell nagyon gyorsan szolgáltatót váltani ;]
Ha nem vagyok indiszkrét ez melyik szolgáltató? Hagy tudjuk, hova ne menjünk véletlenül se.

Én kérek elnézést!

(#12508) Mentiii


Mentiii
tag

Jah. Jóféle órabér :D Nem hiszem, hogy ezt a szolgáltatót valamikor is terveztétek használni, mert szlovák :)

(#12509) gyulank


gyulank
addikt

Sziasztok! Arra tud valaki megoldást, hogy hogy linkelhetek be egy olyan szöveget ami valamiért csak külön nyílik meg? Szóval ha belinkelem a linket ami megnyitja az oldalon a szöveget, akkor nem nyílik meg a szöveg, csak az oldal, ahol a link van a szöveggel, és utána rá kell kattintani a linkre, és én azt szeretném, ha egyből a szöveg nyílna meg.
Konkrétan pl. ez.
Még konkrétabban egy olyan cím kéne, amit ha megnyitok egyből a szöveg jelenik meg. Vagyis, ha az itt lévő ez linkre kattintva megnyílna a szöveg, az jó lenne.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#12510) PumpkinSeed válasza gyulank (#12509) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Mármint itt a Show lyrics-re gondolsz? Az JS-el van szabályozva szóval valami olyasmi megoldás kellene (nem tudom, hogy létezik-e ilyen) amiben te arra hivatkozol, hogy az legyen lenyitva mikor te arra az oldalra átküldesz valakit.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#12511) gyulank válasza PumpkinSeed (#12510) üzenetére


gyulank
addikt

Igen arra. Látom, hogy akkor is az a címe, ha Hide lyrics, meg akkor is ha Show lyrics, de mindegyik számnak más a hivatkozása.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#12512) GG888


GG888
senior tag

Sziasztok!

Onepage parallax oldal seozásáról hol találhatok valami használható infot szerintetek?

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#12513) Phvhun válasza GG888 (#12512) üzenetére


Phvhun
őstag

google "how to create parallax"

(#12514) GG888 válasza Phvhun (#12513) üzenetére


GG888
senior tag

Már kész az oldal, úgyhogy a create része nem érdekel, csak a keresőoptimalizálás.
Nyílván nehéz lesz lepipálni egy több oldalas website-ot a kevesebb keresőszó miatt.
Azokat olvastam én is, hogy legyen több H1, meg értelmes id-t adjak a diveknek, meg az anchor-oknak is amik erre mutatnak, de valami személyes tapasztalatra lettem volna kiváncsi inkább. 1 kép van az oldalon amúgy összvissz, a logo. a többi text, vagy egy divnek a háttere. így az altokkal mókolászni ismét esélytelen.

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#12515) DNReNTi válasza GG888 (#12514) üzenetére


DNReNTi
őstag

Személyes tapasztalatom nekem sincs parallax oldal beoptimalizálásával, de szerintem azon kívül amit te leírtál nem is igazán tudsz mit tenni. Csak egy ötlet (de lehet teljesen okafogyott hülyeség): megpróbálhatod a tartalmi blokkoknak megfelelően változtatni a title, description és keywords metaadatokat, és ezekre az oldalon belüli horgonyokkal (#) hivatkozni. Ezeket érdemes beletenni a sitemap.xml-be, hogy akár a keresőmotor egyből - teszem azt - a "kapcsolat" blokkra irányítson. Ezen kívül még ajánlom a google webmaster tools-t, szépen be lehet vele parse-olni az oldalt, megadni mi micsoda. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#12516) GG888 válasza DNReNTi (#12515) üzenetére


GG888
senior tag

Köszi a tippeket, a google cimkekezelőjére én is gondoltam, a sitemapra mondjuk nem.

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#12517) Phvhun válasza GG888 (#12514) üzenetére


Phvhun
őstag

Ja félreolvastam a kérdésedet.

(#12518) drzozo


drzozo
senior tag

Sziasztok!

Ha egy ügyvédi iroda honlapjának elkészítéséhez keresnék weblap készítőt (természetesen pénzért cserébe), azt jó helyen keresem, vagy van külön topik?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#12519) martonx


martonx
veterán

Nem a legjobb helyen, de hátha privátban elvállalja valaki.

Én kérek elnézést!

(#12520) Phvhun válasza martonx (#12519) üzenetére


Phvhun
őstag

mi lenne a jobb hely?

(#12521) Borosz


Borosz
senior tag

Segítséget kérek.
Építek egy Joomla 3.3-as oldalt. Kezdőnek számítok. Az a gondom, hogy egy logó pozícióját szeretném megváltoztatni a headerben. Van egy templete-em, amit ráhúztam és elkezdtem beállítani, de ezzel nem boldogulok. Hol keressem a logó pozíciójának átállítását? Gondolom a template.css tartalmazza, de ott pl. hiába írom át 10px-ről 30-ra a tetejétől mért távolságot notepad++ al, nem változik semmi. Ha a FF-ban elem vizsgálatát csinálok akkor látom, hogy mi az, amit változtatnom kellene (-5,73px ami azt jelenti, hogy a logó "kilóg" felül), de nem találom azt a fránya helyet, ahol tudom ezt átírni mondjuk 30px-re.

(#12522) fordfairlane válasza Borosz (#12521) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ha a FF-ban elem vizsgálatát csinálok akkor látom, hogy mi az, amit változtatnom kellene (-5,73px ami azt jelenti, hogy a logó "kilóg" felül), de nem találom azt a fránya helyet, ahol tudom ezt átírni mondjuk 30px-re.

Az inspectorban ott a kell legyen a prperty beállítás helye is, még a sorszám is. Akármi.css x. sor. Ha az van ott, hogy inline, akkor az azt jelenti, hogy magában a html forrásban van beállítva, style attribútumban.

x gon' give it to ya

(#12523) martonx válasza Phvhun (#12520) üzenetére


martonx
veterán

Rémlik mintha lenne direktben állás ajánló kereső szekció.

Én kérek elnézést!

(#12524) GG888 válasza Borosz (#12521) üzenetére


GG888
senior tag

szinte kizártnak tartom, hogy 5,73px-et láttál, egy pixelt nem nagyon szoktak továbbdarabolni, mert úgyse nagyon fog megjelenni ugye....

[ Szerkesztve ]

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#12525) DNReNTi válasza GG888 (#12524) üzenetére


DNReNTi
őstag

"kizártnak tartom, hogy 5,73px-et láttál"
Rossz hírem van. :) Ha megnézed egy devtool-al néhány elem boxmodel-jét, simán lehet, sőt nem ritka, hogy nem kerek px szám jön ki egy egy tulajdonságnál. Csak hogy egy kézre eső példát mondjak: ennek a fórumnak FHD-n 150% zoom-on, a #page elemének 139.333px oldalmargója van. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#12526) Borosz válasza GG888 (#12524) üzenetére


Borosz
senior tag

Igazad van. Nem annyit láttam, hanem -5,68px-et. :) Negatív előjellel.

(#12527) Borosz válasza fordfairlane (#12522) üzenetére


Borosz
senior tag

Az inspector-ban a sorra kattintva a job oldalon megjelenik a "Számított" fül. Ott megkeresem az értéket : -5.68333px. Rákattintok 2X aztán kidobja, hogy template.css:889. Arra a sorra megyek, de ott már nincs meg ez a tetejétől számított érték. Csak ez:
.dd-logo-2065139837
{
position: absolute;
top: 10px;
left: 0%;
margin-left: -32px !important;
-webkit-transform: rotate(0deg);
-moz-transform: rotate(0deg);
-o-transform: rotate(0deg);
-ms-transform: rotate(0deg);
transform: rotate(0deg);
z-index: 104;
width: 142px;
height: 142px;
}

Ezt már megleltem egyszer és át is írtam a top paramétert, de nem került lentebb a logó. :W

(#12528) fordfairlane válasza Borosz (#12527) üzenetére


fordfairlane
veterán

Kéne valami forrás, mert így senki nem fog tudni segíteni.

x gon' give it to ya

(#12529) _ak_


_ak_
addikt

kicsit off.

Megelégeltem a 4Gb ramot a gépben, gyakran már a chrome is bezár egyes megnyitott oldalakat, szóval muszáj vagyok fejleszteni.

A kérdés, hogy elegendő lehet 8Gb? Pénz most arra lenne, de pofára sem akarok esni, hogy most veszek 8-at, aztán 3 hónap múlva rájövök, hogy kell még 8.

Nektek mi a tapasztalatotok, ellehet lenni 8-al is?
VM alapból megköszöni a 2Gb-ot, így 6 maradna a rendszernek és az appoknak. ill. 5,5 mert az APU is kiveszi a részét...

Let's begin, de gozaimasu!

(#12530) Zedz válasza _ak_ (#12529) üzenetére


Zedz
addikt

8GB elég kb mindenre manapság, ha nem játszol akkor sok is. :)

(#12531) fordfairlane válasza _ak_ (#12529) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem ha VM-et használsz, 8 GB az alap.

x gon' give it to ya

(#12532) _ak_


_ak_
addikt

Köszönöm a válaszokat, igazából fejlesztés szempontjából érdekel, de belátom erre nehéz válaszolni, hisz akár egyén függő is lehet. De ha eddig kihúztam 4gb-al, akkor csak ki fogom húzni 8-al...

Let's begin, de gozaimasu!

(#12533) Sk8erPeter válasza Zedz (#12530) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"8GB elég kb mindenre manapság, ha nem játszol akkor sok is."
Itt mindkét mondatrész baromság, bocs. :D
Nincs olyan, hogy "elég mindenre" (például ha sok memóriát zabáló virtuális gép(ek)ről van szó, hogy lenne már elég mindenre? :W), a másik részét meg nem is értem: mi az, hogy "ha nem játszol, akkor sok is"? :Y Szerinted csak a játék viszi a memóriát, vagy mi? Nem is értem, mit is akartál, vagy mennyire gondoltad mindezt komolyan. :)

(#12529) _ak_:
Tényleg felhasználásfüggő, de ha ár-érték arányban jobban megérné a 8 GB memória, akkor nem biztos, hogy érdemes spórolnod, gondolom hosszú távra tervezel. De nyilván pénztárcafüggő is, azt meg nem tudjuk eldönteni, hogy mennyit akarsz költeni, ezenkívül lehet, hogy a Te felhasználási/esetleges későbbi fejlesztési szokásaidhoz felesleges is. Ez akkor derül ki, ha mondjuk egyszerre használsz egy fejlesztőkörnyezetet, egy virtuális gépet, több böngészőt, FTP-klienst, fut a torrentprogi, és még csomó másik progi, hogy vajon elegendő-e a memória. Nekem például jól jön, hogy most 12 GB RAM-om van, memóriából sosem elég. :D

Sk8erPeter

(#12534) fordfairlane válasza _ak_ (#12532) üzenetére


fordfairlane
veterán

Fejlesztés szempontjából írtam. Manapság ahogy én tapasztalom, a profi fejlesztéshez hozzátartozik a production környezet minél pontosabb emulációja is. Az a legjobb, ha a tesztkörnyezeten pontosan az az oprendszer, az a web-, alkalmazás- és adatbázis kiszolgáló fut, mint amilyen az éles szerveren lesz majd, így lehet a leginkább kiszűrni jó előre a problémákat.

Ugyanígy a kliensoldalt illetően, főleg ha a különféle verziójú Explorereket is alaposan le akarod tesztelni, a VM-ek használatát nem lehet megúszni. Márpedig a VM-ek tapasztalaim szerint rendkívül erőforrás-zabáló programok. Emiatt kell a sok ram, többek közt. Nem a text editornak.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#12535) Zedz válasza Sk8erPeter (#12533) üzenetére


Zedz
addikt

Rendben, fejtsük ki. Azt írtam, hogy elég kb. mindenre.

- Webfejlesztés topikból adódóan gondolom nem videó rendereléshez, modellezéshez, játék készítéshez vagy esetleg valami bitang erős hardvert igénylő folyamathoz igényel több memóriát a fórumtársunk.

- A fenti munkákat kizárva ami még sok memóriát ehet azok a mai játékok, de ha netán-tán nem játszik, akkor kérlek fejtsd ki, milyen hétköznapi dolgokkal tudna megölteni 8GB memóriát?

Én játékkal, sok Chrome tabbal és IDE-vel együtt egyszer tudtam elérni a 6-ot. :) De legyen igazad, mondjuk neki azt, hogy vegyen 64GB RAM-ot, mert az a biztos, és az alatt be sem kapcsolja a gépet.

(#12536) PumpkinSeed válasza _ak_ (#12532) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

SSD :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#12537) Sk8erPeter válasza Zedz (#12535) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Komolyan nem sikerült megértened, amit az előbb én is leírtam, meg amit fordfairlane is említett példaként? :DDD Megkérsz rá, hogy fejtsem ki, miközben pont abban a hsz.-ben írtam le a választ (lásd pl. utsó bekezdés), amire reagáltál? :DDD

"A fenti munkákat kizárva ami még sok memóriát ehet azok a mai játékok"
És szerinted ennyi, kész, megállt a dolog? :DDD Szerintem olvasd el még egyszer az előző hsz.-eket, tanulságos lesz.
Van még egy pár memóriazabáló dolog a játékokon kívül, csak ahhoz a saját világodon kívülre is kell pillantani.

"kérlek fejtsd ki, milyen hétköznapi dolgokkal tudna megölteni 8GB memóriát?"
Ezt már megválaszoltam, de hogy jön a szövegkontextusba a "hétköznapi" szó? Fejlesztői topicban vagyunk, nem átlagfelhasználók igényeiről beszélünk.
Az, hogy te egyelőre Notepad++-t használsz, vagy egy szál IDE-t, és kész, az nem jelenti azt, hogy ennyiben kimerülnek az általános fejlesztői igények, esetleg felmerülhetne benned, hogy más fejlesztők nálad picit komolyabb környezetekben dolgoznak webfejlesztés során is. Vagy ha nem is annyira komoly, akkor is valami miatt igényli a memóriát.
Az utolsó mondatod meg a no comment kategória, úgyhogy arra az előzőek fényében nem reagálnék.

Sk8erPeter

(#12538) Zedz válasza Sk8erPeter (#12537) üzenetére


Zedz
addikt

VM-eken kívül mást fel tudsz még hozni? :) Azért nemár, hogy webhez nem elég 8GB memória ...

(#12539) fordfairlane válasza Zedz (#12535) üzenetére


fordfairlane
veterán

- A fenti munkákat kizárva ami még sok memóriát ehet azok a mai játékok, de ha netán-tán nem játszik, akkor kérlek fejtsd ki, milyen hétköznapi dolgokkal tudna megölteni 8GB memóriát?

Nem Láposlopotya html oldaláról van szó, hanem kliens-szerver alkalmazásról, web+app+adatbázis kiszolgálóval, mindez sokszor egy külön VM-en. Automatizált tesztek százaival, verziókezelővel, kliens- és szerveroldali build eszközökkel, és akkor még a különféle kliensoldali emulációkat még nem is említettem.

Persze lehet külön szervereket is használni a dev környezethez, ami több fejlesztőnél már egyre inkább elkerülhetetlen, de az sem olcsóbb, mint megpakolni a munkagépet rammal.

Ano egyébként full-stack devként az alkalmazásoldal nem volt ennyire "nehéz", akkor viszont ott volt a Photoshop, ami szintén szereti a sok memóriát, és kényelmesebb, ha nem kell folyton bezárni, meg még közben az Outlook, Skype is elfér. Szóval RAM-ból sosem elég.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#12540) Phvhun válasza fordfairlane (#12539) üzenetére


Phvhun
őstag

Én a 6 gigámat ilyen csodák nélkül is megtöltöm webfejlesztés közben szóval teljesen reális a 8 giga ram manapság.

(#12541) Sk8erPeter válasza Zedz (#12538) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez már tényleg fárasztó. Ki mondta általánosságban, hogy nem elég? Te kezdted azzal, hogy "8GB elég kb mindenre manapság, ha nem játszol akkor sok is." Mindkét felét már megcáfoltuk, mert ultrabaromság. Azt is, hogy MINDENRE ELÉG lenne (ilyen kijelentést tenni a 21. században bármilyen informatikát érintő dologra eleve vicces), meg azt is, hogy SOK IS (szegény memória biztos sír szomorúságában), egyszerűen nem tudom, mit kell még magyarázni rajta. Az, hogy valami nem minősülhet SOKNAK, az nem jelenti azt, hogy KEVÉS. Mindegy, hagyjuk, ha csak abból tudsz kiindulni, amit te eddig kipróbáltál vagy láttál/hallottál, akkor teljesen értelmetlen győzködni. Mellesleg feltűnhetett volna, hogy nem a VM volt az egyetlen példa, hanem a számtalan lehetőség együttese, ami memóriaigényes lehet, én se használok VM-et állandóan, mégis sikerül jelentős memóriahasználatot produkálni.

Sk8erPeter

(#12542) _ak_


_ak_
addikt

Attól nem félek, hogy sok lenne a 16gb, csak a 4 már annyira kevés volt, hogy bizonytalan voltam a 8-ban, de úgy veszem ki, hogy azzal azért alap szinten, IDE, VM, böngészők, együttes használata nem nagy probléma. Pontosabban afölött már szvsz a procim is köhögne, 4 mag ide vagy oda.
Megpróbálom kideríteni, hogy mennyit bukok, hogy ha csak 1 modult veszek most, de ezzel már megyek a megfelelő topikba. Köszönöm az eddigi észrevételeket!

PumpkinSeed
Az van már, épp kinőttem azt is...

Let's begin, de gozaimasu!

(#12543) Sk8erPeter válasza _ak_ (#12542) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Pontosabban afölött már szvsz a procim is köhögne, 4 mag ide vagy oda."
A memóriahasználat és a CPU-igénybevétel között semmiféle egyértelmű kapcsolat nincs. Lehet simán olyan alkalmazásod, ami nagyon kevés memóriát eszik, mégis nagyon zabálni tudja a procit (elég egy egyszerű OpenGL-alkalmazás :D), és ugyanígy lehet olyan alkalmazás, ami sok memóriát kér, de nem izzasztja a processzort. Tehát ne az alapján válassz több memóriát, hogy vajon a CPU bírja-e, hanem hogy mennyi memóriára van hosszabb távon várhatóan szükséged.

Sk8erPeter

(#12544) Lacces


Lacces
őstag

Hello-bello.

UI-hoz kellene segítség. A megrendelő szeretne egy napi nézetet (lesz majd heti, havi is :D), ahol 24 teremnek látható az időbeosztása. Na most én erre cask egy megoldást tudok. Egy laptop képernyőre kirakni a napot (ez elég nekik) és akkor szépen 24 oszlop, a többit meg modal-lal eltudom intézni. (Meg színezni kell).

Ez igazából olyan, mint egy HTML5-ös kalendár, amelyre láttam már sok jó példát (végül is googla calendar-os pluginok os vannak), na de akkor is ez a 24 sok szám, 24 előadónak az adat megjelenítése.

Találkozott valaki szép jó netes példákkal? :R

(#12545) DNReNTi válasza Lacces (#12544) üzenetére


DNReNTi
őstag

Hat sor - négy oszlop? Vagy fordítva?
Azért még egy 1920px kijelzőt is 24 oszlopra bontva 80px széles csíkokat kapsz, és még nem számoltam közzé helyet. :D Szerintem ez így felejtős.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#12546) SmartDesign válasza Lacces (#12544) üzenetére


SmartDesign
újonc

pl.: [link]
(?)

A 24 nem sok, mondjuk attól függ, milyen elrendezést szeretnél.. táblás, listás illetve mennyi adatot akarsz megjeleníteni.

[ Szerkesztve ]

(#12547) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok!

Hírlevél küldő szolgáltatást szeretnének egy weboldalra, viszont valami nagyon egyszerűt. Legalábbis a feliratkozás része. Jó lenne, ha csak egy e-mailt kellene megadni, mindenféle megerősítés nélkül. Aztán valami egyszerű felületről küldenének sima, szöveges üzenetet.

MailChimpet nézegettem, de nem nagyon tetszik.

Szerk: Ingyenes kellene. :K

[ Szerkesztve ]

(#12548) martonx válasza #81999360 (#12547) üzenetére


martonx
veterán

"MailChimpet nézegettem, de nem nagyon tetszik." - miért nem?

Én kérek elnézést!

(#12549) Phvhun válasza #81999360 (#12547) üzenetére


Phvhun
őstag

Namost a megerősítés az nem azért kell hogy idegesítsd a népet, hanem hogy garantáltan legyen már minimum egy megnyitott levele a usernek tőled, ami miatt meg kisebb az esély arra hogy a levél spamba, vagy promóciós fülre megy, szóval én megerősítősre csinálnám. A nevet meg érdemes elkérni mert senki sem szeret úgy tovább olvasni egy levelet ami nem névreszólóan jön.

A másik dolog meg ha magyar cégről van szó akkor kell adatkezelési engedélyt kérni a hivataltól.

Az meg hogy nem tetszik a mailcsimpánz kezelőfelülete az kit érdekel? Ez egy eszköz nem fogsz napokat benne tölteni, amikor kalapácsot veszel sem azt nézed hogy van-e barokkminta a fanyelén. Arra hogy kimenjen egy halom levél ez az egyik legjobb ingyenes megoldás.

Bár én Activecampaign-t használok sokkal többet tud csimpinél, de neked kezdésre sima szöveges üzenetek néhanapján történő kiküldéséhet tényleg hótmindegy.

Van egyébként valami konkrét célotok a levelezgetéssel, vagy csak azért kezditek el csinálni mert más is csinálja? Mert akkor teljesen értelmetlen elkezdeni..

Csak az én marketinges 2 centem..

[ Szerkesztve ]

(#12550) Charx


Charx
senior tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek az oldalamról, esetleg mit lehetne alakítani rajta?
[link]

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Weblap készítés (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.