Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#5880) Dewri válasza gandalf (#5879) üzenetére


Dewri
aktív tag

El kell menni északra, a nagy pók mellett szaladgáló kis pókokat leölni, azok dobják a tartályt, ami kell. Ezzel el kell menni valami hőforráshoz, amik random vannak mindenfelé, abba kell rakni a tartályt és védeni.

Youtube-on vannak videók hogyan kell megcsinálni, meg milyen frémekkel, de több évesek. Csávó Hildrynnel felrepül és automatán megöli képességgel az összes ellenfelet. Próbáltam, kifogy az energia, nem halnak az ellenfelek, megölnek... Csávó Frosttal bevédi a tartályt, közben öldösi az ellenfeleket. Próbáltam, simán átmennek a gömbön, olyan ellenfelek jönnek amik a videóban nincsenek (pl Jackal...), simán leölik a Frostot. Limboval se működik, ugyanez a helyzet....

Még van olyan tipp, hogy egyszerre be kell gyűjteni 4 tartályt, nem csak egyet és mind a 4et berakni tölteni, miközben Revenanttal ki lehet iktatni az ellenfeleket. Ezt még nem próbáltam...

Inarossal Fulmint használva és folyamatosan rohangálva jobbra-balra sikerült nekem is 5 pont, de aztán úgy döntöttem nem éri meg a küszködést... (Mondjuk ha egyszerre 4 tartályt húznék, lehet jobb lenne, de még mindig Destiny 2 megy...) Random csapattal nem jött még össze, mert bedob embereket, de egyik se azt a feladatot csinálja... Szóval keresni kell recruit chaten embereket erre, vagy összeszedni ismerősöket rá...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.