Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-25 14:42:20

LOGOUT.hu

Ebben a témában VPN-el kapcsolatos kérdéseket lehet megbeszélni, különféle VPN szolgáltatók, és VPN képes eszközök, pl. VPN-t is tudó routereken, NAS-okon a VPN használata. Különféle VPN típusok (PPTP, L2TP, OVPN, WG, SSTP, stb...), pl. melyiket érdemes, mik a különbségek, előnyök-hátrányok.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) ttoti84


ttoti84
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném. Olyan gondom lenne, hogy csatlakozok egy németországban lévő VPN szerverhez egy Cisco Systems VPN Client 5.0.07.0290 verziójával, akkor a helyi hálózatot és nyomtatókat nem érem el.
Kerestem már google-ben erre a problémára, de működő megoldást nem találtam.

Hogyan lehetne megvalósítani azt, hogy csatlakozzak a VPN-re, de elérjem a helyi hálózatot is és hálózati nyomtatókat egy időben. Windows 7 Professional oprendszeren van a gépen.

Üdv:
Toti

(#252) kraftxld válasza ttoti84 (#251) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nincs rá értelmes megoldás, a VPN cucc ahová csatlakozol nem engedi a split tunelling-et.
Nekem is van pár ügyfelem ahol a hálózatos legények így állították be és a biztonság szent keresztje mellett kardoskodva nem akarják módosítani. Úgyhogy csináltam egy virtuális gépet VMware workstation alá, és abban mennek ezek a csoda VPN dolgok, a host-ról meg átirányítok mindent ami kell.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#253) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok!

Egy ügyfélnek megint gondja van a VPN-nel, mégpedig a domainbeli hálózati meghajtó csatlakoztatásánál. Domainbe be van lépve, pingelni is tudja a fájlszervert. Más felhasználói fiókkal is fennáll a hiba.
Az összes lépést újra megcsináltam: certificate, sstp adatper, regeditben dword, nem javult meg.
53-as hibát ír, azonban amit guglizással találtam erre a hibára megoldás, nem segített. Mi lehet a probléma?

(#254) ttoti84 válasza kraftxld (#252) üzenetére


ttoti84
csendes tag

Szia!

Köszönöm a választ! Ettől tartottam... De futok azért velük egy kört.
Esetleg ha valakinek kell a Cisco ASA és Cisco klienshez találtam Split Tunneling beállítást.
[link]

(#255) kraftxld válasza ttoti84 (#254) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tökmindegy, hogy kliens oldalon mit állítasz, ha az ASA-n tiltva van a split tunnelling akkor nem fog menni :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#256) kraftxld válasza geckowize (#253) üzenetére


kraftxld
nagyúr

netbios név, ip cím vagy fqdn-el akarod csatlakoztatni a meghajtót?
Ha nincs jól beállítva a VPN akkor nem megy át a netbios, így csak ip címmel vagy FQDN-el tudod csatlakoztatni a mappát.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#257) spileraaa


spileraaa
senior tag

Sziasztok!

A legjobb ingyenes VPN ? (PPTP)

amit edig hasnzaltam nagyon jo volt de most nem megy nalam

http://freevpn.me/accounts

Egyebkent miert nem kapcsolodik ?
Valami megoldas ?
(kb 3 hetig gond nelkul hasznaltam de 4-5 napja nem tudok kapcsolodni majdnem olyan gyors volt mint a sajat netem)

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#258) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Otthonról van valamilyen egyszerű/ingyenes megoldás VPN szerver üzemeltetésére? Az egyik gép úgyis megy mindig, és ha tudnék mobilneten arra csatlakozni, akkor ki tudnám kerülni a T-mobile VOIP korlátozását.

(#259) sonar válasza r3dsnake (#258) üzenetére


sonar
addikt

linux alatt pick pack lehet csinálni PTPP vagy OpenVPN servert. kb 10 perc egy alap felrakása
Win-ről nem igazán tudok nyilatkozni.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#260) kraftxld válasza r3dsnake (#258) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Kicsit bővebben az otthoni hálózatról? Milyen oprendszer fut a gépen, router típusa, stb.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#261) initio


initio
csendes tag

Sziasztok. komoly gondom van. nagyon kérlek segítsetek nekem.

Leírom részletesen

.
Adott egy VPN router. "Cisco RV180W"
A VPN sikeresen üzemel szerver oldalon, és gépről be is lehet jelentkezni rá.
a bajom az hogy telefonommal, szolgáltató váltása után ez nem sikerül.

Készülékem LT26i (xperia S)
Vodafone (kártyás) nettel gond nélkül megy, bejelentkezik, és az androidos total commander lan pluginjával mind3 gépet látom, tudok streamelni (zenéket megnyitni) stb...

Váltottam szolgáltatót Telenorra, ahol korlátlan netem van, és a szolgáltató ezredik panaszra sikeresen feloldotta az publikus IP-kkel a beállítást. Ezt teszteltem, úgy, hogy másik gépen GSM modembe téve a kártyát gond nélkül csatlakozik a VPN-hez. tehát ok. a telefonban pedig egyszerüen képtelen csatlakozni, "sikertelen"-t ír ki.

visszarakva a vodás kártyát, Gond nélkül feljelentkezik., sőt, a telenoros mobilnetet, a telóval is megosztottam, wifi hot-spot módban. lapival kapcsolodtam a hotspothoz, és úgy is megy a lapiról a VPN. de a telefon önmagában sikertelen-el elszáll.
túl vagyok 70 óra instant szopson, 11 telefon ujraflash-elésen, és az eredmény változatlan.,
mit kellene tegyek hogy telenorral menjen a telóba épített vpn kezelő?

válaszodat nagyon köszönöm előre is

HSP Computer

HSP Computer

(#262) gaben82


gaben82
tag

Sziasztok

Lenne egy olyan kérdésem, hogy külföldön élek, és sokszor olyannal találkozom hogy
"Ez a tartalom csak Magyarországról érhető el" ...

Van rá lehetőség hogy láthassam, elérhessem?

előre is köszönöm a válaszokat

(#263) sonar válasza gaben82 (#262) üzenetére


sonar
addikt

Hola elvileg tudja ezt neked biztositani
firefoxos verzió [link]

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#264) gaben82 válasza sonar (#263) üzenetére


gaben82
tag

Ezzel megy de nagyon lassú a videó.

Igazából én a Forma 1-et szeretném vele nézni az m1-en
de amikor az megy kiírják hogy csak Magyarországról érhető el a tartalom.
Mondjuk ezt a logikát nem értem a Magyarországon élőknek van tv-jük tudják nézni
pont a külföldön élők szeretnék online nézni...

Pl itt:
http://www.telesport.hu/boxutca_online/

Szóval valahogy ki kellene játszani hogy azt higgye magyarországon vagyok.
Vagy ha tud valaki valami jó minőségű M1 streamet vagy online tv-t ami megy is a F1 alatt az a megoldás is érdekel.

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#265) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Nem tudjatok veletlenul hogy a Spotflux milyen elven mukodik??? Elvileg ugy tudom, hogy Kapok egy Amcsi IP-t es ennyi... De ehhez kepest Olyan IP blokkos (!!) fulop szigeteki es delkelet-azsiai jatekokhoz is enged csatlakozni, ami elv amerikabol sem megy....

Most akkor hogy van ez??

(Na nem azert, en orulok mint majom a farkanak, de akkor is erdekelne, hogy mi a mukodesi elve....)

(#266) club1 válasza vampire17 (#265) üzenetére


club1
veterán

Marha egyszerű. Amikor fent vagy a vpn-en, megnyitod a http://whatismyipaddress.com/ oldalt. Mindent meg fogsz ott tudni a "Learn more about this ip address"-re kattintva az aktuális publikus ip címedről.

(#267) vampire17 válasza club1 (#266) üzenetére


vampire17
addikt

Hat ez az... megneztem es amerikai IP-t ir... de ha egy celiranyos (tehat en valasztom ki melyik servert hasznalom, pl flyvpn) klienset hasznalok, akkor megfog a kliens, hogy blokkolva van a regiom....

(#268) club1 válasza vampire17 (#267) üzenetére


club1
veterán

Ezt nem egészen értem. Ha angol szervert használsz és angol az ip-d is, akkor az angol ip-ket elfogadó szerverek nem fognak blokkolni. Nem maga a vpn szolgáltatás blokkolja a magyar ip-det (tehát fel sem épül a vpn kapcsolat)?

(#269) vampire17 válasza club1 (#268) üzenetére


vampire17
addikt

Röviden:

Adott egy jatek, ami csak a Fülöp Szigetekrol jatszhato. Elinditom siman, VPN nelkul. kapom a hibauzit: "This IP is not service area IP" Elinditom a FlyVPN-t, kivalasztok egy USA szervert, detto ugyanez a hibauzi. Kiprobaltam egy masik VPN szolgaltatot is (SurfEasy) szinten USA szerverrel. Eredmeny ugyanaz.

Minket VPN kliensnel csekkoltam es USA IP-t mutat az altalad linkelt oldal.

A Spotflux-al minden gond nelkul indul a jatek, DE az altalad adott oldalon szinten(!!!) USA IP-t mutat....

Erre probalok rajonni, hogy akkor mi az oka hogy megy??

Ahogy olvasgatom ezt a Spotflux-ot, valami olyasmit irnak, hogy egyfajta "felho-VPN-t" hasznal... Az lehetseges, hogy van tobb regioban is szerveruk es ott "engednek ki" a VPN felhobol, ami a celhoz a legkozelebb van (ami mar lehet h fulop-szigeteki)?

Ilyen letezhet? (masra nem tok gondolni)

(#270) club1 válasza vampire17 (#269) üzenetére


club1
veterán

Ha így működne, akkor azenipm.hu oldal európai ip címet kellene mutasson.

(#271) vampire17 válasza club1 (#270) üzenetére


vampire17
addikt

Amerikai-t ad...

akkor tenyleg otletem sincs......

(#272) sfsxnight válasza initio (#261) üzenetére


sfsxnight
csendes tag

A drága Telenor tiltja a vpn-t.
Hogy menjen, át kell írni az online apn-t, "net"-re. Azon talán elfelejtették blokkolni(??)

Nekem Iphone-on nem sikerült beállítani a PPTP kapcsolatot. Mobilstickekkel azért megy, mert a tárcsázó szoftverek a NET apn re vannak megtanítva.
Mobilstickbe átrakva a mobil online 500mb-os előfizus simkártya, apn-t online-ra állítva ki is jött a hiba, egyértelműen. Erről csatoltam képet.

Viber, Skype használóknak egy ingyenes VPN: www.telozz.com

Hogy a bajba jutott társainkat idehozza a google:
- Telenor VPN letiltás
- Telenor PPTP kapcsolat Iphone, Android, Samsung
- Telenor PPTP blokkolás
- VPN Connection You were disconnected by the communication device. Try reconnecting. If the problem continues, verify your settings.

[ Szerkesztve ]

(#273) jencici


jencici
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan vpn szervert, vagy proxy szervert, ami webes felületen érhető el, és angol IP-t ad, mert tv-hez kellene (lg660s), és csak webes felületen érem el. Találtam proxy-t, csak nem játssza le a streamet,
Ha valaki tudna, nagyon örülnék neki, mert amit nézni szeretnék, annál a magyar IP-k le vannak tiltva, és az angolon megy.
Pc-hez használom az "expat shield" nevű programot, az jó, mükszik, csak nem tudom vele a tv- nézni.
Esetleg valami más ötlet?
Előre is Köszi

(#274) bandit600


bandit600
csendes tag

Szeretnék kérni kis segítséget:
van egy ddwrt 1043 routerem pptp vpn,
megy jól, de most épp kínában vagyok és nem megy, 619 es hiba! portot kéne átállítani? mi lehet a gond?

(#275) club1 válasza bandit600 (#274) üzenetére


club1
veterán

Több oka lehet, hogy nem működik a vpn. Pl. az, hogy natolt hálózaton vagy, vagy épp a kínai szolgáltató nem szeretné, hogy felépíts egy lehallgathatatlan vpn csatornát...

(#276) zichie válasza sfsxnight (#272) üzenetére


zichie
senior tag

"Hogy menjen, át kell írni az online apn-t, "net"-re. Azon talán elfelejtették blokkolni(??)"

A "net" apn beállításra a Telenor két kedves sms-t küld:
"Szia! Hibás csatlakozási kísérletet érzékeltünk készülékedről, ezért informálunk a helyes beállításról. Telenor"
"Tájékoztatunk, hogy a tarifacsomagodba foglalt adatforgalmat kizárólag az online APN kiválasztásával tudod igénybe venni. Beállítások: telenor.hu/beallitasok"

A mobilnet persze "net" apn beállítással nem megy, csak "online" beállítással. Összefoglalva lehet, hogy a "net" apn beállítással nem blokkolják a vpn-t, viszont magát a mobilnetet igen, ha net nincs, akkor pedig vpn sincs. Trükkös...

(#277) club1 válasza zichie (#276) üzenetére


club1
veterán

Azóta kiderült, hogy az online apn-en van natos tartomány is. Ezen nem fog menni a vpn. Meg kellene nézd az ip címed eszköz(modem) oldalon és kívülről is (utóbbi pl. http://azenipm.hu/). Ha a kettő különbözik, akkor natolva vagy. Az ügyfélszolgálatot felhívva lehet kérni a natolt hálózatból való kivételt.

(#278) FB2000


FB2000
csendes tag

Sziasztok
Egy régebbi wrt54gl-re raktam ddwrt-t és azon szerettem volna használni az openVPN szervert,ez alapján csináltam [link] De valahogy nem bírom beüzemelni valaki csinált már ilyet és esetleg tudna segíteni?

(#279) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Pár gép Openvpn-el csatlakozik egy adatbázisszerverre. Ehhez kellene még hozzáfűzni gépeket. Gond az, hogy hiányzik a ca.key. Mi lehetne a legjobb megoldás? Ha újragenerálom, akkor ugrik a client kulcsok és bele telne kis időbe míg újraconfigolnám a vpn-t. Hallottam olyanról, hogy két Openvpn menne a serveren, de ott a tűzfalbeállításokhoz nem nagyon értek. Köszönöm előre is.

(#280) UserX


UserX
őstag

Sziasztok!

Bocs, abszolút kezdő vagyok ebben a témában. Ha végig olvasnám a topic-ot, biztos okosabb lennék, de erre most nincs időm. Szóval promózott az Astrill VPN, gondoltam kipróbálom. Az otthoni gépre felraktam a software-t (az lenne a server) beállítottam a 'Stealth VPN"-t és most máshonnan el akarom érni. Az új hálózat létre is jött.
1. A kliens gépre ugyanazt a software-t kell telepíteni, vagy a "dialer"-el kellene csatlakoznia? Sehogyan sem akar működni.
Az otthoni gépen tűzfal van (Agnitum OutpostPro) és router mögött van. Forwardolni kell a 1723-as portot?
2. A tűzfal és a router buherálásával megoldható-e a probléma?
Bocs, ha hülyeségeket kérdeztem!

Előre is köszönöm! :R

(#281) krealon válasza UserX (#280) üzenetére


krealon
veterán

Az Astrill VPN csak arra jo, hogy ne a helyi IP-n keresztul juss ki az internetre.

Neked Hamachi jellegu dologra lenne szukseged.

(#282) UserX válasza krealon (#281) üzenetére


UserX
őstag

Köszi a választ! :R

A Hamachi-t ismerem, azt tapasztaltam, hogy nagyon lassú a fájlátvitel, igaz, annak, hogy kísérleteztem vele, van már kb. 2 éve....

A Teamviewer-ről mi a véleményetek, tapasztalatotok???

Hogy egyszerűbb legyen: az a nem túl nagy célom, hogy nyaraláskor (belföldi) mobilnettel hozzáférhessek az itthoni gépen található megosztott fájljaimhoz... :U

(#283) UserX válasza krealon (#281) üzenetére


UserX
őstag

Lejárt a szerkesztési idő...

Szóval, arra amit írtál tökéletesen működik teszteltem.

A noip+vnc "brutál" megoldást ismerem, annál valami "elegánsabbat", biztonságosabbat keresek...

(#284) Kerto


Kerto
tag

Sziasztok!
Mobilnetet használok 100MB-os csomagom van ami valljuk be őszintén még böngészésre sem elég.
Találtam Androidos VPN szolgáltatást,esetleg azzal kikerülhető lenne a sebesség korlátozás ha elfogy a 100MB?

(#285) club1 válasza Kerto (#284) üzenetére


club1
veterán

A szolgáltatói sebességkorlátozás vpn-el nem kerülhető ki, ui. a vpn csatorna sávszélessége nem lehet nagyobb, mint amit a szolgáltató átenged...

(#286) Kerto válasza club1 (#285) üzenetére


Kerto
tag

Köszi! :R
Ez már nem az a topic,de van rá esetleg más megoldás azon kívül,hogy nagyobb csomagot rendelek?

(#287) club1 válasza Kerto (#286) üzenetére


club1
veterán

Átmész egy olyan szolgáltatóhoz, aki nem korlátoz annyira, vagy veszel adatopciót. Nagyjából ennyi...

(#288) Edorn


Edorn
aktív tag

Hamarosan be kellene állítanom egy Vigor2920n routeren hardware-s vpn-t. Mire kell majd figyelnem a beállítás közben? Még sosem állítottam be ilyet. Bármilyen segítségnek örülnék.

ui.: Egy darab ilyen routerem van, amire kívülről kapcsolódnának majd a gépek vpn-el. De érdekelne, hogy megoldható-e az, hogy egy másik router kapcsolódhatna-e rá kívülről, vpn-t kialakítva és a külső router-hez kapcsolódó gépeknek már nem kellene foglalkozniuk a vpn kialakításával, mert azt előttük már a router megtette volna. Ha ez kivitelezhető, akkor mi kell hozzá?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#289) club1 válasza Edorn (#288) üzenetére


club1
veterán

Router-router között site-to-site vpn-t alakítasz ki két külön belső alhálózat (pl. 192.168.1.0 és 192.168.2.0) között. Ilyenkor a routerek tudni fogják, hogy a másik alháló eléréséhez a vpn csatornába kell tuszkolniuk a csomagokat. Ilyen kapcsolatnál általában a két oldalon fix ip vagy dyndns név kell.
Router és távoli gép között pedig kliens-szerver felépítés van, ahol a kliens a kliens pc, a szerver (router) pedig terminálja a vpn kapcsolatot. Ilyen kapcsolatnál általában a kliens ip címe változik, a szerveré állandó vagy dyndns.

(#290) Edorn válasza club1 (#289) üzenetére


Edorn
aktív tag

Feltételezem mind a két routernek vpn kialakítására alkalmasnak kell lennie, de nem fontos, hogy ugyanolyan típusúak/márkájúak legyenek.
Emellett ha mindkét helyen van a gépeknek a router-en keresztül internetelérésük, akkor a két router vpn-es összekapcsolása után minden gép a hozzá közelebbi router-en keresztül megy ki automatikus netre?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#291) club1 válasza Edorn (#290) üzenetére


club1
veterán

Így van.
Persze, írtam, hogy a vpn csatornába csak a másik subnet irányába címzett csomagok kerülnek.
Egyébként a Telekom kábelnethez adott epc3925-ös gateway-ekkel pl. tökéletesen lehet ipsec-es vpn csatornákat felépíteni, tehát az esetek egy részében pl. szolgáltatók által külön díj nélkül biztosított eszközök is elegek lehetnek site-to-site vpn építéséhez.

(#292) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy van egy SBS 2003 (azon AD van telepítve azon belül az adott felhasználónak a megfelelő jogok be vannak állítva), azt szeretném megoldani, hogy VPN -nel rá lehessen csatlakozni. A szerveren be is van állítva a VPN illetve a portok is forwardolva vannak. (Mind két routeren - kettő van). Mikor Windows 7 -ről szeretnék csatlakozni a szerverhez akkor 718 -as híbát ír ki.

A Forwardolt portok:
1723 -TCP
47 - TCP
443 - TCP
500 - TCP
4500 - TCP
50 - TCP

Van valami ötletetek, hogy mit csinálhattam rosszul?

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#293) kraftxld válasza Ra's al Ghul (#292) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Router típusa? GRE nyitva van? Dupla NAT esetén a GRE elég gázos. SBS-ben lefuttatad a CEICW varázslót és a felhasználó tagja a mobile users csoportnak?

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#294) Edorn válasza Edorn (#288) üzenetére


Edorn
aktív tag

Mai napon sikeresen be is üzemeltem az új router-t, vpn-el együtt. Most indulok lassan a másik router-hez kipróbálni, hogy tud-e kapcsolódni vpn-el hozzá (első ránézésre az admin felülete alapján tud).
A kérdés, hogy ha sikerül, akkor szerintetek maradjon router-router közti vpn kapcsolat, vagy inkább minden munkaállomás külön tárcsázzon be a vpn-re?
Elsőre a router-router vpn hangzik jobban, de nem tudom, van-e bármi hátránya. Esetleg ha sávszélesség prioritásokat/korlátozásokat akarok majd állítani a "fő" router-en, akkor okozhat-e gondot pl... vagy bármi más hátránya lehet-e?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#295) kraftxld válasza Edorn (#294) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A router-router közötti site-to-site VPN az sokkal jobb, inkább azt használd.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#296) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Valaki tudna segíteni a VPN kapcsolat megoldásában mert iszonyat lassú.PPTP protokol alatt fut már lepróbáltam majdnem minden VPN szolgáltatót...

(#297) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Olyan problémám van,hogy béreltem VPN szolgáltatás több külföldi szolgáltatótól már és maximum sajnos 20Mb/s-20Mb/s-el tudok le és feltölteni speedtest szerint.Pedig a saját kapcsolatom minimum 50Mb/s lefelé. PPTP használok jelen pillanatban és OpenWRT-t.Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#298) kraftxld válasza Franky2Ster (#297) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Külföldre ennyit tud a szolgáltatód, vagy a VPN csomag csak ennyit enged.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#299) Franky2Ster válasza kraftxld (#298) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Próbáltam több VPN szolgáltatót az eggyiknél volt Magyar szerver is ott is max 30Mb/s volt lefelé... :F

(#300) Tav-Csoves válasza Franky2Ster (#299) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

a freevpn.me tud jól menni, nincs log, és torrent is engedélyezett. a sávszélesség korlátlan. - a szerver terheltségétől függően!

viszont sajnos kb 17:00tól 2:00 ig drasztikus sevességcsökkenést tapasztalok. Nemrég beüzemelték a #2 szervert, de én nem tudok csatlakozni hozzá. Más se tud
:?

Tud valaki olyan ingyenes vpnszolgáltatást, amin engefélyezett a torrent, és unlimited a sávszél :?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.