Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    válasz Vladi #6541 üzenetére

    Nem, szerintem ezt mezei is megcsinálja neked. A plafon 100k, ez alatt megúszod. Anyag+szerelés.

    De ha EON minősített villanyszerelő csinálja az ugye nem hátrány. Ezen nem spórolhatok, a villany nem játék. Rákerestem a Google-ban. A városban találtam egy villanyszerelőt, aki 5 értékelésből 5 csillag. Rákerestem az EON oldalán és EON minősített. A Google szerint szombaton is 08:00-20:00 nyitva van.

    A lakáselosztó cseréjével is már előrébb vagyg, de igen, előbb-utóbb az egész házat vezetékelni kell.
    Ne! Az egész házat? 15 lakás van ebben a panelházban! Én csak azt az egyet tudom kifizetni amiben élek. :DDD

    K.b.szott rendetlenség van. Nem elektromos szerelés, másfajta van félkész állapotban mert én csinálom. Minden szanaszét. A jogi ügyem és egy másik ügy papírjait/dossziéit szét kellett szedni. Évekre visszanyúló ügyek. Máshogy már nem látom át. Ezért a nagyobbik szobában mindenfelé fontos dokumentumok. A vasalódeszkát is most erre használom.
    A védőföldelés miatt be kellene járnia a lakást? Ellenőrizni kell, hogy megvan? Védőföldelés csak a konyhában és a fürdőszobában van. 50 éve úgy gondolták a szocializmusban a szobákba nem kell védőföldelés. Az a hanyatló nyugat ópiuma vagy mi.

    [ Szerkesztve ]

    Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Új hozzászólás Aktív témák