Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-29 18:41:44

LOGOUT.hu

A témaösszefoglalót kérésre töröltük.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100) tomej válasza chgergo (#95) üzenetére


tomej
aktív tag

Hát, jól beleástad magad a témába az biztos. De azért lenne egy-két megjegyzésem. Ha visszaolvasgatsz akár ebben, akár másik topikban, ahol a HW vs. SW tunerekről van szó nem igazán találsz olyan hozzászólást, hogy a drágább, HW-s jobb minőségű felvételt eredményez, hanem inkább olyat, hogy nem olyan macerás felvételt készíteni vele. De olyat találsz szép számmal, hogy ilyen, meg olyan problémám van pl.: a képdobálással. stb. Én is eltöltöttem napokat a gép mellett, mikor nem volt még elérhető áron a DVD technológia, de bejöttek egyéb tömörítési algoritmusok és egy film elfért egy CD-n. DE! Amikor 60 HUF-ért beszerezhető a DVD+/-R, minek tennék fel két filmet egy lemezre? Minek DIVX/XVID ezzek? Mert akkor ráfér egy DVD-re 21db film? Nekem sajnos nincs időm szöszölni ennyit ezekkel a dolgokkal (bár ha lenne sem ezzel foglalkoznék). Persze igazad van neked is, de te is csak egy alternatívát vetsz fel a témával kapcsolatban: lehet így is. De ne tartom valószínűnek, hogy túl sok mindent csinálsz a gépeddel, miközben épp a kedvec filmedet rögzíted. Egyszóval: Szerintem ezzel szerintem csak annyit mondtál el, hogy Japánba el lehet jutni trabantal, de mercédesszel is.:)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.