Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Beretta 92R


Beretta 92R
tag

Ide várom mindenkinek a tapasztalatát, véleményét a Dyno-Tab és az FFI MPG Caps fogyasztáscsökkentő tablettákról. Nekem bevált mindkettő. :)

(#2) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Ez a téma engem is érdekelne. Várom én is a tapasztalatokat. Ha tényleg jó,és működik a dolog,akkor elgondolkodnék a vásárláson :K .

(#3) Beretta 92R válasza zsolt1129 (#2) üzenetére


Beretta 92R
tag

Én használtam és használom most is és nekem levitte a városi 8-9L-es fogyasztást Golf 2-es 89-es 1,3-as kocsin 7-8L-es re és sokkal dinamikusabb és a korom lerakódásokat is eltávolítja.

(#4) tibi666 válasza zsolt1129 (#2) üzenetére


tibi666
senior tag

ezek inkább tisztítják az üzemanyagrendszert, ezzel optimálisabbá téve a működését, így valamelyest csökkentve a fogyasztást. ebben persze benne van a placebó is, ilyenkor jobban figyelsz rá, hogy mennyire nyomod, stb. ráadásul soha nem összehasonlítható két fogyasztási érték, mert a körülmények mindig másak.

folyamatos használatuk felesleges.
vannak injektortisztító adalékok, 2-3 decis kiszerelésben, 5 ezer km-enként érdemes tölteni egy flakonnal 30-40 liter üzemanyaghoz. finomabb járást, és valóban talán pici fogyasztás csökkenést tapasztalhatsz. gyakrabban nem is ajánlott.

(#5) tibi666 válasza Beretta 92R (#3) üzenetére


tibi666
senior tag

korom a szívó oldalon nincs, így azt nem tisztítja.

(#6) Beretta 92R


Beretta 92R
tag

Amerikában már régóta használják több millióan és ott nagyon sokan elégedettek vele.
[link]

(#7) Beretta 92R válasza tibi666 (#5) üzenetére


Beretta 92R
tag

Milyen szívó oldalra gondolsz?

(#8) tibi666 válasza Beretta 92R (#7) üzenetére


tibi666
senior tag

az üzemanyagrendszerben nincsen korom, tehát nincs mit tisztítson. ezek az adalékok arra jók, hogy a tanktól az injektorokig a lerakódott szennyeződéseket kioldják... idős kocsinál ezért nyilván jobban érezhető a hatása, míg újnál gyakorlatilag nem.

(#9) Ottoka


Ottoka
őstag

Fűnyíróba érdemes rakni? :DDD Benzinesbe persze, nem elektromosba... :DDD

Mezőhegyes

(#10) Beretta 92R válasza Ottoka (#9) üzenetére


Beretta 92R
tag

Mindenbe amit motor hajt érdemes belerakni, csak pozitív tapasztalatok vannak vele mindenhol főleg külföldön, mivel ott ismert leginkább, főleg Amerikában.

(#11) zsolt1129 válasza tibi666 (#4) üzenetére


zsolt1129
addikt

Én az STP-t szoktam használni kb 3-5000km-enként egy flakonnal? Hasonló elven működik akkor ez is?

Beretta 92R: Az áttlag 1l az már azért valami :K .

[ Szerkesztve ]

(#12) Beretta 92R válasza zsolt1129 (#11) üzenetére


Beretta 92R
tag

Az STP-t olajba kell önteni úgy tudom, ezt a benzintankba kell rakni és rátankolni.

(#13) Ottoka válasza Beretta 92R (#10) üzenetére


Ottoka
őstag

Komolyra fordítva én Spurit használok, az folyadék, de láttam már ezt a tablettát is. Kb. minden 5. tankoláskor rakok bele 50 ml-t. 500 ml egy flakon ezer párszáz forint sztem egyszerűbb mint a tabletta.

[ Szerkesztve ]

Mezőhegyes

(#14) Beretta 92R válasza zsolt1129 (#11) üzenetére


Beretta 92R
tag

(#15) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ez kell ide, nem tabletta.
Ezt keverik a benzinbe (már ha belekeverik)
5 liter 5-6000 liter benzinhez bőven elegendő.

Arra amúgy kíváncsi lennék hogy 1 literrel hogy viszi lejjebb a fogyasztást ha ugyan úgy használja az autót. Óóó drága marketing:)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16) zsolt1129 válasza Beretta 92R (#14) üzenetére


zsolt1129
addikt

Köszi a linket. Áttolvasgatom. Egyébként az STP-nek van benzin/diesel adaléka is :K .

(#17) Ottoka válasza Winner_hun (#15) üzenetére


Ottoka
őstag

Hol veszed?

Mezőhegyes

(#18) Beretta 92R válasza Ottoka (#13) üzenetére


Beretta 92R
tag

A tabletta kb 300-400 Ft egy db, ami 60 l-hez jó, azaz egy tankoláshoz. De több infó a dyno-tab.hu-n vagy a .com-on angolul.

(#19) Winner_hun válasza Ottoka (#17) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ahol kapok:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20) Winner_hun válasza Beretta 92R (#18) üzenetére


Winner_hun
félisten

:Y

A gyári adalék egy tank benzinhez nincs 100 Ft-ba:)
Bár ez a tank méretétől függ.

Ha 3-400 Ft akkor az 1 literes fogyasztáscsökkenéssel se éri meg, mert többe kerül a tabletta mint 1 liter benzin.
Pláne ha évek óta használod, régebben még nagyobb volt egy liter benzin és a tabletta árának a különbsége.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21) Beretta 92R


Beretta 92R
tag

Várom azoknak a tapasztalatát, akik új, bejáratós motorban használják a tablettát.

(#22) zsolt1129 válasza Winner_hun (#20) üzenetére


zsolt1129
addikt

De 100km-enként áttlag 1l-es a fogyasztáscsökkenés,akkor megérheti a dolog. Mivel 1000km-enlént már 10l a megtakarítás. A tabletta viszont 60l üzemanyaghoz elegendő :K .

(#23) Beretta 92R


Beretta 92R
tag

[link]
még egy link ahol tesztelik, magyarul:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#24) Winner_hun válasza zsolt1129 (#22) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudom miért alakult ki bennem a 100km-re való kapszuladarabszám:B:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25) Ottoka válasza Winner_hun (#24) üzenetére


Ottoka
őstag

Mert a kismókusok nem értnek ehhez.... :DDD

Mezőhegyes

(#26) Beretta 92R válasza Beretta 92R (#21) üzenetére


Beretta 92R
tag

Van erről tapasztalata valakinek?

(#27) Arni90


Arni90
tag

hm..! ez érdekes téma és nem is olyan rossz :D

(#28) szesa


szesa
senior tag

Én már használtam ilyesmit.
Valami kupakba adtak egy sárgás salakszerű anyagot, amit benzinbe fel kellett oldani, egy kupak kb 2 literbe oldva, utána abból én 2dl-t töltöttem egy tankhoz kb (50l).
Aztán nem tudom hogy mi történt
1.3-as coltom van de 8litert evett télen városban.
Azota akocsit összetörték, most lett megjavítva. Tökre nem tudom hogyan fogyasztott mert az utobbi 3 hankolásnál nem is figyeltem mert olyan kurva drága lett az üzemanyag hogy már ugyis mindegy nem tudok mit tenni :)
Viszont E85-nek utánanéztem, az olcsóbb, és mégtöbbet fogyaszt belőle a motor, tankolásonként kb 4-600 Ft-ot lehetne spórplni vele ugyhogy az is nudli.
A legjobb megoldás mindekinek ajánlom: egy jó dizel motor :)

-

(#29) dabadab


dabadab
titán

En is szeretnek betenni ide egy linket :)
Egeszen veletlenul, ha nem a forgalmazo sajat site-jarol tajekozodunk, akkor kiderul, hogy kamu az egesz es az ezt forgalmazo MLM ceg ellen birosagi eljaras folyik a fogyasztok megtevesztese miatt, akik mondjuk a hatosagokkal nem mertek nagyon packazni, a hivatalos engedelyezteteskor csak mint (regi autokhoz hasznalando) olmozatlan benzinhez hasznalando olom-potlot emlitettek.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#30) Ottoka válasza dabadab (#29) üzenetére


Ottoka
őstag

Upsz. A Spuri is ilyen?

Mezőhegyes

(#31) dabadab válasza Ottoka (#30) üzenetére


dabadab
titán

Szerinted? :U
Ezekkel a vackokkal nem érdemes foglalkozni addig, amíg rendes mérések nem mutatják, hogy van valami pozitív hatásuk. A spurisok pl. az elmúlt húsz évben nem jutottak el oda, hogy csináljanak egy rendes mérőpados mérést (mondjuk kérdés, hogy akkor mi alapján végzik a hihetetlen fejlesztőmunkát :) ) - vagy legalábbis nem sikerült olyat mérniük, amit ki is tennének :D

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#33) Integra


Integra
titán

ezeket a szarokat nem az autó tankjába kell dobálni, hanem azoknak az idiótáknak a szájukba, akik ilyet megvesznek.. iq csökkentés dupla sebességgel, az kell nekik!!!
ilyen topicot zárni kéne, nem a butaságot terjeszteni...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34) hito


hito
nagyúr

Na majd kipróbálom a Lupo-mba (1.2 TDi 3L)...a szemétláda bekapkodja a 3.4 (három egész négy tized) litert 100-on fene az éhes pofáját ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#35) Beretta 92R


Beretta 92R
tag

Nekem 2 literrel csökkent a városi fogyasztásom vele és sokkal jobban is megy vele a kocsi és könnyebben is indul sokkal.

(#36) szesa válasza Beretta 92R (#35) üzenetére


szesa
senior tag

az cask azért van mert vége a télnek :)

-

(#37) degu


degu
senior tag

Heureka!
Uzemanyag csokkento tabletta?
Rossz a csapasirany!
Tord el mind a ket labat...
Sekuplung,sefek!
EZ az igazi fogyasztacsokkento!

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#38) tomcsi23 válasza degu (#37) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hm, általában a gáz növeli a fogyasztást, nem a fék. :B

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#39) Beretta 92R


Beretta 92R
tag

Kinek van tapasztalata vele? Azok írjanak, akik használták már. Amerikában már nagyon régóta használják nagyon sokan és CSAK POZITÍVAK a visszajelzések, ÉS MINDENKINEK BEVÁLT AKI HASZNÁLTA. És én is tanusíthatom, hogy nagyon jó hatással van a kocsira.

[ Szerkesztve ]

(#40) tibi666 válasza Beretta 92R (#39) üzenetére


tibi666
senior tag

téged ezért fizetnek?

gondolom a wikipedias linket nézted, amit linkeltek korábban. :U

(#41) dabadab válasza Beretta 92R (#39) üzenetére


dabadab
titán

Ha itt szeretnél hírdetni, akkor ajánlom a PH mediaajánlatát. A fórumos gerillamarketing erősen ellenjavallt.

DRM is theft

(#42) Beretta 92R


Beretta 92R
tag

Kérem a moderátotorkat, hogy töröljék ezt a topicot! ÉS NEM ÜZLETI JELLEGŰ EZ A TOPIC! CSAK ANNYI LETT VOLNA A LÉNYEGE, HOGY AKI HASZNÁLTA AZ LEÍRJA A TAPASZTALATÁT, de látom hogy arról nem itt kell kérdeznem.
ENNYI

(#45) goyo206 válasza tibi666 (#40) üzenetére


goyo206
aktív tag

Te próbáltad egyébként ezt a tablettát?
A kérdés leginkább arra irányult, h. ki próbálta, mik a tapasztalatok, stb. Én is erre lettem volna kíváncsi, nem arra, h. hogyan fúrjunk bele v.ki dolgaiba...
Egyáltalán nem reklámozta, de Nektek és a nagy ellenállásotoknak köszönhetően olyan kíváncsi lettem, h. rendeltem is 2 db-ot! ;) :P

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#46) borbelyhaz1


borbelyhaz1
újonc

Sziasztok

Szeretnék FFI MPG Caps fogyasztáscsökkentő tablettát venni.
Tudna valaki segíteni hogy milyen áron van?
Hol és hogyan lehet szerezni.

Köszi

(#47) Molnig válasza borbelyhaz1 (#46) üzenetére


Molnig
újonc

Skoda Octavia 1.9PDTDI, 2005-ösben próbáltam, a lakhelyem-munkahelyem közötti szakszon ugyanakkor,ugyanúgy közlekedem, kb. 10%-kal csökkent a fogyasztás a tablettával. Ez tény.

(#48) keszo


keszo
őstag

Sziasztok
Adott:
-FuelTECH® E95 Üzemanyag Fogyasztás Csökkentő Kapszula - Benzines "- 10-18% várható üzemanyag megtakarítás autótípustól függően"
-XCELLS Water Benzines Fogyasztás Csökkentő Készülék Hűtővízbe "A beszerelést követő 8-10 lóerős nyereség mellett mérhetően 10-15%-al csökken a motorzaj, 50%-al csökken a motor káros anyag kibocsájtása és nem utolsó sorban maximálisan 10-18% üzemanyag megtakarítás érhető el a technológia alkalmazásával"
-GREENFUELnanotechnológiás üzemanyag adalék "12-25% üzemanyagmegtakarítás; Hatékonyabb motorteljesítmény; Kevesebb károsanyagkibocsátás
-MICHELIN abroncsok GREEN X
"a gumiabroncs felelős az üzemanyag-fogyasztás akár 20%-áért"
-Shell FuelSave Euro 95 és Diesel üzemanyag "Akár 1 liter üzemanyagot is meg lehet takarítani tankonként a Shell új üzemanyagával"
Az autóm városban 100km-en durván 8l-t fogyaszt, ha én ezt mind megcsinálom akkor 4l-es lesz a fogyasztása és szinte nulla a károsanyag kibocsátása. Valamint 50%-kal nő a teljesítménye.

Attila

(#49) bullseye válasza Beretta 92R (#35) üzenetére


bullseye
addikt

és fix alapbér + ügynöki jutalékkal, vagy szimpla vállalkozói felállásban?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#50) BeerBier válasza keszo (#48) üzenetére


BeerBier
senior tag

Vedd meg mind,aztán csodálkozz..
Hogy mégse úgy lesz...
Sőt...még komoly károkat is okozhatsz a motorban némelyik "fogyasztáscsökkentő" kütyüvel

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#51) tomcsi23 válasza keszo (#48) üzenetére


tomcsi23
veterán

Háppersze. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#52) bullseye válasza keszo (#48) üzenetére


bullseye
addikt

sőt, ha a tablettákból 4-5 adagot is használsz egyszerre, akkor a kocsi termelni fogja a benzint. de lehet, hogy az OPEC vérdíjat tűz ki a fejedre...

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#53) frigyi válasza BeerBier (#50) üzenetére


frigyi
újonc

Nekem is van dyno-tab tablettám. Tettem is a benzinbe. Még semmit sem vettem észre. Azonban azt olvasom más fórumokon, hogy ennek a tablettának 80 %-a ferrocén.
Ezzel az az anyaggal színezték a fűtőolajat, hogy autóba ne lehessen használni, mer aki ezzel járt, annak a motorja károsodott. A ferrocénben lévő vas főleg a dugatyyúkat és gyűrűket koptatja el gyorsan. Nos én abbahagytam a benzinhez való adagolását.
Japánok még azt is írják, hogy a vas rontja a gyertyák intenzív szikrázását, mert a vas vezető és koronakisülések keletkeznek, a szikra gyengéb lesz.

(#54) nihil


nihil
tag

Az a baj, hogy ebbe is minden frusztrált barom beleokoskodik, és így a kutya sem tudja, hogy ki az, akinek VALÓBAN volt is tapasztalata ilyesmivel..
A f.szért nem tud kussolni, aki még nem próbálta?!?!! :W

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#55) nihil


nihil
tag

http://belsoseg.blog.hu/2008/02/26/fogyasztascsokkento_tabletta_1_sz_kontrolljarmu

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#56) Szibert


Szibert
újonc

Magyarországon újra kapható az MPG Tachnológia!

kapszula és folyékony adalék kiszerelésben!

üzleti pertnereket illetve értékesítőket is keresünk!

érdeklődj:

szibi19@freemail.hu

Kondicionálja a szelepfészket.
A tablettát sikeresen használhatod benzin, diesel, biodiesel, és ethanol üzemanyagokhoz.
Ténylegesen segíti a motorodat, csökkenti az égéstér alkatrészeinek kopását, nagymértékben tökéletesíti az égést, ezzel a káros anyag kibocsátást a minimumra csökkenti.

100% szerves motor kondicionáló, ami egyben javítja az üzemanyag takarékosságot és az erőt, mikro-vékony védőréteget készít a motorban, ami az üzemanyag nagyobb hatásfokkal való elégését eredményezi.

A cég vezetését kívülálló személy ellenőrzi, és a vállalat regisztrálva van az amerikai Környezetvédelmi Ügynökségnél (Environmental Protection Agency - EPA)

Az MPG-CAPS™ használatának az előnyei :

7-14% fogyasztás csökkenés
Javítja az üzemanyag gazdaságosságát
Nagyobb teljesítmény
Védi a szelepeket és csökkenti a széndioxid képződését
Csökkenti az üvegházhatást okozó gázok kialakulását
Magasabb oktánszám az alacsonyabb oktánszámú üzemanyagoknál
Meghosszabbítja a gyújtógyertyák, izzító gyertyák és szelepek élettartamát

Az mpg cap adagolási útmutatója :

23-50 liter 1/2 kapszula
51-80 liter 1 kapszula
81-115 liter 1 1/2 kapszula
116-150 liter 2 kapszula
151-189 liter 2 1/2 kapszula
190-230 liter 3 kapszula

(#57) lakisoft válasza Szibert (#56) üzenetére


lakisoft
veterán

Gyakorlati tapasztalatok vannak?

(#58) qdak válasza keszo (#48) üzenetére


qdak
addikt

Nem tom mikori poszt telorol irok az elektromos turbo buszter kell az i re a pontnak, az meg felez fogyasztast, duplazza a teljesitmenyt :D

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#59) lakisoft válasza qdak (#58) üzenetére


lakisoft
veterán

Hol lehet ilyet venni? :DDD

(#60) hunostor


hunostor
csendes tag

Pár MPG felhasználó sikerekkel

http://fuelfreedom.hu/sikerek

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.