- bitpork: Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- zebra_hun: Hűthető e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- Ivqkzy-: Eddig
- eBay-es kütyük kis pénzért
- bambano: Bambanő háza tája
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: MárkaLánc
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
cadj92
csendes tag
válasz
HuaweiU8500 #2250 üzenetére
Helló!
Nekem gyári legfrissebb van, mármint a 6.0 v2-ből és nincs ilyen gond, tegnap 40% körül voltam, lejjebb nem próbáltam még menni.
Én éppen úgy gondolom, hogy jobb lett az akksi idő, viszont ezzel a szoftverrel ugyanannyi %-ot ír fogyasztásnak a Wifi-re, mint a Phone idle-re, eddigi szoftvereken toronymagasan Phone idle volt az első és Screen a második.
A kérdés csak az, hogy a Phone idle ment lejjebb, vagy a Wifi fogyaszt többet?Az egyetlen problémám, hogy Viber és társainál nem jön (jött) értesítés, ha az alkalmazás nem volt a RAM-ban. Ezzel a buggal legutóbb 5.1-en találkoztam, viszont egyszerű megoldani rootosoknak: System appot kell csinálni az alkalmazásokból melyekkel gond van. (Non-rootosoknak pedig RAM-ban kell tartani mindig - tehát minden újraindítás után meg kell nyitogatni az alkalmazásokat.)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topikban tilos hirdetni, valamint saját érdekeltségű hirdetések linkjét megosztani. Szolgáltatást/terméket pénzért keresni szintén tilos! Erre a célra ott van a Hardverapró! Más linkjét ahol nincs érdekeltség, szabad megosztani!
Tilos a Warez!
Fájlmegosztó és egyéb "kacifántos" forrásból származó alkalmazások fellelhetőségének megbeszélését hanyagoljuk a Prohardver! lapcsalád fórumain!
Ami nem feltétlenül a telefonhoz vagy a működéséhez kapcsolódik, azt légyszíves tegyétek "off"-ba. Ez lehetőleg minél kevesebb legyen!
A szerkesztési időt figyeljétek, 5 percen belül ha eszetekbe jut még valami, az utolsó hozzászólást kell szerkeszteni! Ha több embernek szeretnél válaszolni, akkor azt megteheted egy hozzászólásban is, de ez nem kötelező. Prémium tagoknál ez az idő 15 perc.
- Xiaomi 13 Pro
- iPhone 12 Pro / 128GB / Pacific Blue / Gyári kártyafüggetlen (164)
- BONTATLAN Új Iphone 14 és 14 Plus 128-512GB 1év hivatalos APPLE garancia gyári független Deák Térnél
- Új Samsung Galaxy S10e Erősebb Snapdragon modell (G970U)
- Eladó Független Iphone 13 Pro 256GB 87% Akku Hibátlan Dobozosan
- Nincs még weboldala, vagy szeretne újabbat? 50.000-ért teljes oldalt kap
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Bomba ár! Dell Precision M4700 i7 Extreme 3940XM I 24GB I 256SSD I 15,6" FHD I K2000M I W10 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged