Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Neil Watts válasza KaiotEch (#948) üzenetére


Neil Watts
veterán

Nekem működik HA alól is... :F

(#949) kjani18: Akkor ide sem tudnál írni.

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#952) kjani18 válasza Parci (#950) üzenetére


kjani18
őstag

Na, újra!

Kedves Parci !

-Nem neked írtam, ahogy megígértem még tegnap, téged 1 - 2 hétig nem zavarlak, amig melóztok.
-Nézd meg az " elinflál " szó jelentését, nem írhatom le, mert tilos politizálni.
-Nem én fenyegetőztem, Te fenyegetőztél...( olvass vissza )
-Tisztában vagyok házigazdai jogaiddal, tilts ki a válaszom miatt, másik oldalon is belinkelhetem az itteni pirosaimat, immár nincs különbség.
-Amúgy köszi a munkátokat!

Üdv

Jani

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#953) Parci válasza kjani18 (#952) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tudom elinflálni egy másik rendszer mást jelentő pontjait, értsd már meg. nem összehasonlíthatóak! közgázt végeztem, hallottam már inflációról............

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#954) medve66


medve66
csendes tag

Nekem az eddigi üzleteimért kapott pozitív értékelések nem jelennek meg az adatlapomon,
pedig már mindenki másnak működik.

modding is cool

(#955) Neil Watts válasza medve66 (#954) üzenetére


Neil Watts
veterán

A régiek nem is fognak. Az új rendszerben lévő pedig működik, max. valamelyi fél nem értékelt, s azért.

Üdv. core2

(#956) helkis


helkis
addikt

most vettem észre, hogy egy az új rendszerben feladott hirdetésem eltűnt.. :(
egy konkrét X4-es procit kerestem vele.. aki megtalálja, dobja vissza plz! köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#957) Neil Watts válasza helkis (#956) üzenetére


Neil Watts
veterán

Tessék :)

Üdv.. core2

[ Szerkesztve ]

(#958) joshua7 válasza Parci (#947) üzenetére


joshua7
veterán

és egyébként a fenébe azzal, hogy valahogy mindig akkor kerül elő a jogászkodás, fenyegetőzés, amikor valaki két dolgot képtelen: olvasni és értelmezni az olvasottakat.

Nagyon nagy +1...

Semper Fi

(#959) canniball


canniball
nagyúr

Bug vagy fícsör nem tudom, de feladásnál irányár szerepel míg a hirdetéseknél ár olvasható, legyetek szívesek a kettőt szinkronba hozni! Ha szabad javaslatot tenni a legtutibb az lenne ha feladásnál lehetne választani irányár és fix ár között. :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#960) #96630784 válasza canniball (#959) üzenetére


#96630784
törölt tag

Üdv!
Hirdetés limit ugyanúgy 15 darab?Mert ha fizetős uppolás van akkor ezt ki lehetett volna tolni és akkor többen vennének több up-ot!Vagy nem? :)
Tudom, hogy csak bugreportok, de csak ezt kérdezem és befogom a pofám :DDD

[ Szerkesztve ]

(#961) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Néhány archív hirdetésemet aktívba raktam át kb 8-at viszont nem látszik az aktív hirdetéseim menüpont alatt, de az archívból eltűntek.

szerk: Hogy lehet hirdető szerint keresni?

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#962) Parci válasza #96630784 (#960) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lesz limit a hirdetések számára idővel

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#963) mghltm válasza essexboy (#961) üzenetére


mghltm
addikt

bal oldalt valaszd ki a keresest es ott talalod a bovitett keresot ( pld felhasznalo szerint )

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#964) Fellow


Fellow
csendes tag

Sziasztok!

Hardverapróról a Mobilarénára irányítódva a fiókom újrabelépést kért, de nem az én felhasználónevem és jelszavam volt ott és sikeresen betudtam lépni más fiókjába, úgy, hogy soha nem lépett be a laptopomon más ezen oldalakra.
Érdekesség, hogy a felhasználó az volt akitől a laptopot tavaly vettem, de azóta már történt 2-3 rendszercsere és eleve "szűzen" kaptam a gépet.
Nem tudom hogyan és miért, de gondolom ez nem normális. :)

/Google Chrome, Win8/

[ Szerkesztve ]

Írj e-mailt (fellow.fellow@gmail.com), vagy hívj: +36-70/249-1844 Mindig mondd, hogy mivel kapcsolatban keresel.

(#965) #96630784 válasza Parci (#962) üzenetére


#96630784
törölt tag

De gondolom akkor nagyobb limit lesz ugye?mármint 15-nél nagyobb!

(#966) imibogyo válasza essexboy (#961) üzenetére


imibogyo
veterán

Néhány archív hirdetésemet aktívba raktam át kb 8-at viszont nem látszik az aktív hirdetéseim menüpont alatt, de az archívból eltűntek.
Ugyanez a bajom nekem is. Én is azért próbáltam ki az aktivál gombot, mert mondom: milyen jó, hogy ez a régi hirdetésem itt van, épp most válik újra aktuálissá. Puff rányomtam a gombra erre eltűnt mindenhonnan. :D

Ja és a Google természetesen ettől még ugyanúgy kidobja, mint találat, tehát nem távozott el a hirdetés az örök bitmezőkre. :N

[ Szerkesztve ]

(#967) Parci válasza #96630784 (#965) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem hiszem, hogy fejenként 15 hirdetésnél többet kéne engedni majd teljesen ingyen, az aztán tényleg eléggé a seftelős kategória. de nem foglalkoztunk a kérdéssel még, csak jelezni akartam, hogy lesz limit, ahogy a régin is volt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#968) essexboy válasza mghltm (#963) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Köszi, (facepalm)

Parci: eltűnő hirdetésre valami (#961) ill. kolléga is jelezte (#966)?

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#969) Parci válasza essexboy (#968) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

javítva (archív nem aktiválható mostantól)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#970) kekjjoe


kekjjoe
csendes tag

Nem frissül a prohardverről a nem olvasott hozzászólások jelzése, azaz hiába lépek át és olvasom végig, továbbra is nem olvasottként jelöli.
(Win7 64 bit, Firefox 19.0.2)

(#971) essexboy válasza Parci (#969) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Csak a régiek gondolom, mert a súgóban van egy ilyen mondat:
"Érvényességi idején belül az általad archivált hirdetéseket újra aktiválhatod."

Más: A kiskép az még a régi ezen archivált hirdetésen, nem húzza be jó helyről?

(L:/dl/upc/2013-09/16/46236_kwu0ji4t165p8j6n_kiskep.jpg)(/L)

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#972) Parci válasza essexboy (#971) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#973) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Most adtam fel 3 perce én is hirdetést, nincs sehol... :O

(#974) Parci válasza KaiotEch (#973) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egész biztos? nem valószínű... kiemelteket átlapozod előtte? jól listázol? adatlapodról sem éred el?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#975) KaiotEch válasza Parci (#974) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát ezaz, hogy az adminisztrációs részeg sem látom. Ez volt a címe: Keresek sérülésmentes PC, xBox360 díszdobozokat.

Egyébként a vásárolt termékeim menüpont sem megy?

(#976) imibogyo válasza Parci (#969) üzenetére


imibogyo
veterán

Sajnos, pedig ennek lett volna a legtöbb értelme. Vannak hirdetések melyek egy bizonyos idő után újra aktuálissá válnak és ha már egyszer meg van írva, miért írnám meg újra. Ebben az esetben viszont lehet újra alkotni. Emiatt majd az archívak között is lesz majd, hogy "ugyanaz" többször ismétlődik. :N

(#977) Neil Watts válasza KaiotEch (#975) üzenetére


Neil Watts
veterán

Most látod?

Üdv. core2

(#978) HunChaos


HunChaos
aktív tag

csak, egy észrevétel, a régi rendszerben, ahol most is írom ezt, rendesen megy minden mobilròl, de az új hardveraprò sokkalta lassabb, eszi a memòriàt, ha pmet írok drasztikusan belassul az egész, 3féle böngészőt is pròbàltam, nem mellesleg nem nagyon mutatja az új pm-eket, csak ha a "privàt üzenetekre" megyek! Ha visszalépek egy hirdetésből, a lista elejére ugrik, nem kicsit felidegesítve! Kicsit gondolhattatok volna mobilosokra :s

(#979) KaiotEch válasza Neil Watts (#977) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Most igen, csak olyan rendeséssel ahogyan megadtam. Html-es <p>-kkel van megoldva. Többi hirdetésemnél nincs. Amúgy külön engedélyezni kell a hirdetést, hogy megjelenjen? :U

[ Szerkesztve ]

(#980) Neil Watts válasza KaiotEch (#979) üzenetére


Neil Watts
veterán

Nem. Lehet, hogy ez majd valami bogár lesz, nem tudom. Az illetékesek majd meglátják :)

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#981) tntmax


tntmax
aktív tag

Privát üzenet küldésnél jelentkező hiba.

Ennek mi lehet az oka? Szinte mindenkinek gond nélkül tudok PÜ-t küldeni, csak a korte9931 felhasználónak nem, pedig az átállás előtti napokban még működött a dolog, mint azt ez a kép is bizonyítja.

Aki tapasztalt hasonló hibát vagy van ötlete kérem ossza meg velem a tapasztalatait!
Köszönöm!

(#982) canniball válasza HunChaos (#978) üzenetére


canniball
nagyúr

Relax, lesz mobil felület de most a rovarirtás az első.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#983) tntmax válasza tntmax (#981) üzenetére


tntmax
aktív tag

Közben kiderítettem hogy mi a gond... hát ez. :S

Mondjuk ehez semmi közöm azon kívül hogy a kitiltás miatt meghiúsult egy üzletem. Azért azt jó lett volna tudni hogy az illető valójában miért lett banolva, mert az hogy "Klón volt." az nem mond semmit, kinek a klónja, mióta, mi a bizonyíték?

Ugyanis én "ezzel a klónnal" egész jól elbeszélgettem...

(#984) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Hiába küldök PÜ-ket az új HardverAprón, nem látom, hogy megjelenne a beszélgetésben. Előfordulhat, hogy ma már túl sokat küldtem ki a mai napon (mert üzengettem ezerrel) és kimerítettem valamiféle limitet, viszont akkor legalább egy hibaüzenetet kellene kapjak, vagy valami, mert ez így szerintem bug, ahogy most van.

UPDATE:
Csekkoltam, kimerítettem a limitet. A lapcsalád régi oldalairól captcha kód beírása után most is tudok üzenni, úgy elhiszitek, hogy nem vagyok robot, de az új oldalon ilyesminek nyoma sincs, egyszerűen csak nem jelennek meg az üzenetek, amiket küldök.

[ Szerkesztve ]

(#985) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Van egy kis listázási anomália az archiv hirdetéseknél, szerintem a listázásnál nincs lezárva valamelyik div vége mert végtelenül egymásba ágyazza a hirdetéseket. Az eredeti skinnél nem igazán észrevehető (bár az alsó lapozónál látható, hogy rálóg a legalsó hirdetésre) de egy kis módosítással látható, hogy miről van szó.

A css-t megpiszkálva pedig tökéletesen látható a listázási anomália, vagyis, hogy egybe vannak ágyazva a hirdetések :)

Remélem érthetően sikerült megfogalmazni :)

(#986) Parci válasza imibogyo (#976) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lehet, hogy csinálunk majd vele valamit, egyelőre működjön egységesen és jól

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#987) imibogyo válasza Parci (#986) üzenetére


imibogyo
veterán

Ok. Ennél többet nem is kívánhatok. :R

(#988) mghltm


mghltm
addikt

nem tudom, hogy ez ha bug-e vagy sem, de tobb mint erdekes. egy bp-i kollegaval beszelgetek privatban. az uzenet adatai:

conqver privát üzenete tiborandras számára Új Válasz ★ Törlés 2013-09-16 15:19:03

adatlapja szerint viszont:

Aktivitás utoljára bejelentkezve 2013-09-13 23:27

utolsó feltűnés 2013-09-15 22:17

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#989) gban


gban
Közösségépítő

Írjatok be valamit idézőjel közé, majd szerkesszétek a postot.
Előtte:
"Új"
Szerkesztés után így néz ki a szöveg:
&quot;Új&quot;

Ha pedig ezt szerkesztem, ezt dobja szerkesztendőnek:
&amp;quot;Új&amp;quot;

tovább nem folytattam a kísérletezést :))

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#990) Ndruu válasza mghltm (#988) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link]

Harrrr!!!!

(#991) Parci válasza gban (#989) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

aprót? hozzászólást? milyen böngésző?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#992) gban válasza Parci (#991) üzenetére


gban
Közösségépítő

Bocs.
Apróban hsz-t írva - szerkesztve, ie9

MOD: megnéztem, chrome alatt tökugyanaz - elsőre is böngészőfüggetlennek tűnt, ezért nem is gondoltam hogy fontos

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#993) mghltm válasza Ndruu (#990) üzenetére


mghltm
addikt

koszonom a valaszt, ismet okosabb lettem!

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#994) hobbiletolto


hobbiletolto
tag

Több mint 20 perce feladtam egy hirdetést, nem jelent meg majd rá 5percre kicsit átírva megint... az se jelent meg.
A hirdetés feladás folytatása gombra kattintás után egy üres oldal fogad step2 ként.
Nem látom se listázva se hirdetések adminisztrálásánál.
firefox, w7 x64

5let?

[ Szerkesztve ]

(#995) Parci válasza hobbiletolto (#994) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megnézzük!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#996) Kerio


Kerio
őstag

Szeretnék információt kapni, hogy miért nem lehet a kiemelés alap áron megvenni? Minek írják ki, hogy 180Ft/nap, mikor 200Ft/nap a valódi ár? Mivel a 180Ft/nap a bankkártyás fizetésre vonatkozik, amivel persze nem lehet fizetni. Nem biztos, hogy ez a későbbiekben jó hatással lesz az oldalra.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#997) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Szándékosan van itt a jelentem gomb?

Rákattintva ugye bejelentkezést kér, és azonnal a bejelentkezéshez navigál. Bejelentkezés után azonnal megjelenik a jelentés rész, viszont bejelentkezve ebből a boxból eltűnik a gomb.

Véleményem szubjektív...

(#998) Parci válasza Kerio (#996) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a későbbiekben lehet majd utalással is fizetni ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#999) hobbiletolto válasza hobbiletolto (#994) üzenetére


hobbiletolto
tag

valszeg nem tetszett neki valami vagy túl sok szöveg volt, nem tudom, mert most lebutítva feltettem és meg is jelent. majd utólag hozzáadom az infókat amiket akartam...

köszönöm a türelmet

(#1000) Kerio válasza Parci (#998) üzenetére


Kerio
őstag

Azt értem. De erről semmi infó nincs. A feltüntetett ár pedig nem egyezik a fizetendővel. Ha a kosárba teszem, akkor is az alacsonyabb ár jelenik meg. Csak azért is szólok, mert ezért akár a "hatóságok" is büntethetnek.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.