Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Neil Watts válasza Parci (#498) üzenetére


Neil Watts
veterán

Tuti - megerősítve - nekem is előjött ez Firefox alatt egyszer. :)

Üdv. core2

(#502) Parci válasza djgeg (#499) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mi komoly? volt benne egy bug, nem lettek letárolva, mostantól jó. sajnáljuk, nincs mit csinálni vele, de talán ez az egy nap kiesés még nem a világ, pontosabban ennél nagyobb bajunk ne legyen? (kop-kop)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#503) 04ahgy válasza Parci (#496) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Oké, és lehet akkor ugyanazt a hirdetést ismét értékelni?

Vagy utólag, az eladó és vevő egyhangúlag való megerősítésével manuálisan betáplálni?

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#504) Goose-T válasza Neil Watts (#501) üzenetére


Goose-T
veterán

Nálam is gyakran kiléptet a Hardverapró.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#505) vontor


vontor
csendes tag

Csak nálam folynak össze a hosszabb nevek az aprók melletti hirdetős/hozzászólásos sorban ? :F

screenshot

(#506) djgeg válasza Parci (#502) üzenetére


djgeg
őstag

Itt nem ezzel van gond, hanem azzal, hogy mi az, hogy nem rögzített? Eddig nem jött elő. Komolyan nem kekeckedni vagy panaszkodni akarok. Teljesen megértem, hogy k nehéz egy ilyen szintű dolog bevezetése. Részben volt részem hasonlóban. Azonban legalább az oldal tekintetében fontos dolgokat tesztelni nem kéne átállás előtt?
Mert azért durva hozzáállás, hogy bocsi, ez van, elvesztek az adataid user... Next.
Mind 1 eltértem a témától nem offolok tovább...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#507) Mr X


Mr X
veterán

Csak hogy legyen ilyen is, nekem Chrome alatt a legelső sütitörlős bejelentkezős móka óta is megy a login, nem léptetett ki. Igaz én bepipáltam, hogy maradjon bejelentkezve.

(#508) sevi90


sevi90
csendes tag

Sziasztok!

Nekem eltűntek a privát üzeneteim. Eddig egy sráccal beszéltem a hirdetésemről. Vissza is írtam neki és amikor ma felléptem már nem volt meg az üzenet.
Ezek után sajnos abban sem vagyok biztos, hogy azóta küldött-e valaki valamit, illetve hogy ő visszaválaszolt-e.

Kérlek ezt javítsátok!

(#509) béke


béke
aktív tag

A belépés megoldódott de a privát üzeneteim eltűntek a pimplibe, csak itt látható a fórumon szeretném oda is vissza kapni ha lehetséges mert mindig jól jön ha látom hogy valakivel akire rá írtam vagy fordítva azzal üzleteltem már vagy éppen rosszul sült el valami és nem szívesen találkoznák vele vagy éppen jól sikerült és árengedményt adnék neki vagy esetleg kapnák tőle. köszi.

Alá írás :)

(#510) Parci válasza 04ahgy (#503) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lehet újra értékelni, ha még nem archivált a hirdetés
manuálisan nem lesz ilyesmire időnk most

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#511) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Ezek itt most bugok lennének vagy szándékos?


FYI: Nincs meg betötődéskor az oldal züld alja...

Üdv .core2

(#512) djgeg válasza béke (#509) üzenetére


djgeg
őstag

(#508) sevi90, (#509) béke
Prohardvere belépve el tudjátok olvasni az üziket.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#513) Neil Watts válasza sevi90 (#508) üzenetére


Neil Watts
veterán

+ béke:

PH alatt megvannak!

Üdv.l core2

(#514) Parci válasza djgeg (#506) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hibás volt a rögzítés pont, sajnos. szori érte :(

akinek hiányzik tegnapról értékelés, pótolja be utólag, ha tudja. ha nem, akkor elveszett, tényleg csak annyival tudok mindenkit vigasztalni az elnézéskérés mellett, hogy szerencsére nem a lakáskulcsról van szó. legalábbis remélem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#515) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mobilról , Android gyári böngészővel egyelőre kínlódok a belépéssel.

Marad a mobilnézet PH-ról.

komplett Clear cache és data törlése a browserre és kész :D igaz minden jelszó elveszve :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#516) djgeg


djgeg
őstag

Bug, vagy tényleg nem volt új hirdetés 2013-09-13 03:42-óta?

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#517) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hirdetéseknél nem tudok válaszolni a feltett kérdésre.
Ez úgy hirtelen elég kellemetlen :D

+ adalék, privátot se tudok írni HA alól....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#518) 89BDave89 válasza Graphics (#517) üzenetére


89BDave89
tag

Én se, már szóltam, tudják. Reméljük megoldódik hamar.

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#519) animatrix11


animatrix11
őstag

Nem tudom volt e már, nem jelzi hogy jött új privát üzi de ha belépek akkor vannak újjak

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#520) Mercutio_ válasza djgeg (#506) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem tesztelték, de a tersztkörnyezet és az éles az soha nem lesz azonos. még ha ugyanabból az állományból klónoztad is :N

1 napnyi értékelés szerintem nem nagy dolog, ha valakinek már volt bőven, akkor azért, ha meg most kezdte az aprózást, akkor azért.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#521) Parci válasza djgeg (#516) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

biztos, hogy látod, hogy hol nézed mindezt? mert egy tonna újabb hirdetés van. nem valami utolsó alkategóriában vagy?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#522) Depression


Depression
veterán

katt a nagyobb képért

Természetesen teljesen használhatatlanok Opera mini alatt a kiválasztó gombok. :W

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#523) Parci válasza Depression (#522) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

qrva opera mini (elnézést) azért elég rendesen ad a weboldalaknak azzal, hogy belenyúl a css-be és társai. szóval nem ígérek semmi jót, sokadrangú dolog nálunk az opera mini. de lesz valami alap mobil verzió mondjuk egy hónap múlva kb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#524) hackeeeee válasza Depression (#522) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Android-os gyári böngészőben jó.

Gondolom itt maga az Opera szedi szét az oldalt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#525) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Nem tudok belépni!
A prohardver.hu belépek rányomok a hardverapro-ra, átugrik de nem vagyok belépve és nem is tudok belépni a ph-s jelszóval. Elvileg ennek mennie kéne nem? Jelszó emlékesztetőt tud küldeni az email címemre azt próbáltam, de akkor megváltozik a ph-s jelszó is. Vagy ugyanazzal az email-el regisztrálni kell külön ide is, de ez nem valószínű.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#526) Parci válasza -=MrLF=- (#525) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem kell regisztrálni külön. a belépés most ott csak oda léptet be, tehát nem léptet be a PH az apróra és fordítva sem, egyelőre szétszedtük. de az email ugyanaz, a jelszó ugyanaz. nincs valami spéci karakter a jelszóban?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#527) -=MrLF=- válasza Parci (#526) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

de van benne spéci karakter (shift + 1-től 9-ig) ezek közül egy pár.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#528) Tomy Yayo válasza Depression (#522) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Na igen, ez inkább Opera Mini baj... nem csak ezzel, nagyon sok oldallal csinálja. Engem egy idő után már úgy felb***ott, hogy tényleg csak olyankor veszem elő, ha már felhasználtam a mobilnet keretem, hogy tömörítsen és ne érezzem annyira a sávszél korlátozást, másra nem ajánlott :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#529) Parci válasza -=MrLF=- (#527) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

akkor nagyon rövidtávon nem tudok megoldást, hosszabb távon dolgozunk rajta. addig esetleg próbálj meg jelszót cserélni és nézd meg úgy.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#530) hackeeeee válasza Parci (#526) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Üzenetekben sem mennek a spec karakterek, gondolok itt a / + ...stb karakterekre. Privátban egyáltalán nem mentek, és ha jól emlékszem, akkor hozzászólásokban sem.

Akkor ez "komplex" dolog?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#531) djgeg válasza Parci (#521) üzenetére


djgeg
őstag

my bad.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#532) Parci válasza djgeg (#531) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azok ott kiemelt hirdetések, oda is van írva :B
ha lejjebb görgetsz, ott kezdődnek a frissek, a kiemelés egy extra, fizetős funkció, úgy működik, mint más oldalakon is, egy külön blokkba a lista elejére sorol.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#533) Parci válasza hackeeeee (#530) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

komplex olyan értelemben, hogy nem lehet 5 perc alatt javítani, nem olyan, mint egy elírás. ha valami ciki ránk nézve, hogy nem megy hibátlan, akkor ez az (sok dolog meg, amit a fejünkhöz vágnak, szerintem nem). viszont meg lesz oldva, remélem még a hétvégén.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#534) hackeeeee válasza Parci (#533) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Érhető. Úgy értettem, hogy akkor összefügg a 2 dolog.

Szerintem nem ciki, ez van.. Hiába volt a bétateszt.. A puding próbája az evés, ezt mindenki tudja, ha jól emlékszem Te is említetted.

Véleményem szubjektív...

(#535) davidson10


davidson10
csendes tag

AZ APRÓN ELTŰNT AZ ÖSSZES PRIVÁT ÜZENETEM, A PH-RA KERÜLT ÁT??????????????

(#536) djgeg válasza hackeeeee (#534) üzenetére


djgeg
őstag

Alapvetően egyet értek, de azért beta teszten kibukhatott volna egy olyan alap dolog, hogy hoppá speciális karakterek nem mennek. Vagy ez meglepetés szerűen az élesben nem megy betaban meg ment? :U

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#537) davidson10


davidson10
csendes tag

na az van hogy a hardveraprón lévő privát üzenetek eltűntek
:F

az oldal designja szvsz 1 f0s

[ Szerkesztve ]

(#538) djgeg válasza davidson10 (#535) üzenetére


djgeg
őstag

DONT PANIC KEEP READING
"Átállás folyamatban. A Privátok, Kedvencek és Itt szóltam hozzá boxok javítás alatt, délutánig csak a Prohardver.hu alól elérhetők!"

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#539) davidson10


davidson10
csendes tag

és ezt hol olvsastad????

(#540) Ndruu válasza davidson10 (#535) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Átállás folyamatban. A Privátok, Kedvencek és Itt szóltam hozzá boxok javítás alatt, délutánig csak a Prohardver.hu alól elérhetők!

Ha nem kiabálnál és egy picit türelmesebb lennél, azt megköszönnénk. :R

0 üzlettel és 6 hozzászólással (amiből 3 ma keletkezett) nem is tudom mi lehet ilyen sürgős.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#541) djgeg válasza Ndruu (#540) üzenetére


djgeg
őstag

"http://nezz_es_lass_mert_ennel_feltunobben_mar_nem_is_lehetne_kiirni/"

:C

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#542) Winner_hun válasza davidson10 (#539) üzenetére


Winner_hun
félisten

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#543) djgeg válasza Winner_hun (#542) üzenetére


djgeg
őstag

Kösz :D Már épp csináltam, egy kis kiemelést. :D :C

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#544) davidson10 válasza Winner_hun (#542) üzenetére


davidson10
csendes tag

nekem ott nincs semmi lehiszed vagy küldjek screena shotot

(#545) Winner_hun válasza davidson10 (#544) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kapcsold ki az adblockot.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#546) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Az egyik bazárt böngésztem mikor realizáltam, hogy a linkek nem oda mutatnak ahova mutatniuk kéne. Vagyis jó helyre mutatnak, csak nem oda visznek. Ha ez még az átállás miatt van, akkor bocsi a felesleges hsz.-ért.

A linkre állítom az egeret, a cím alul helyesen jelenik meg:

De kattintás után - új lapot nyit, ahogy szokott is - nem visz át a kellő oldalra, bár az URL helyesnek tűnik:

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#547) davidson10


davidson10
csendes tag

:U :U

[ Szerkesztve ]

(#548) davidson10 válasza Ndruu (#540) üzenetére


davidson10
csendes tag

hát mondjuk az a 3 ami ma keletkezett einstein

:W :W

[ Szerkesztve ]

(#549) davidson10


davidson10
csendes tag

újabb bug?: a http://prohardver.hu oldalon nem látom a privát üzeneteimet, hanem be kell lénem egy tetszőleges forumtopicba(mit jelent ez amúgy?? :U ) és jobb oldalt az opciók menüpontban lesznek láthatóak

ja meg még annyi ezt már ezer éve néztem hogy nem tűnt fel senkinek , mondjuk einsteini ész kell hozzá minimum, hogy van egy cikk, arról van egy forumtopic, és a forum topicból nem lehet visszalépni a cikrre

[ Szerkesztve ]

(#550) djgeg válasza davidson10 (#549) üzenetére


djgeg
őstag

A főoldalon eddig se volt.................... :W

"640 kByte memória mindenre elegendő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.