Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) hackeeeee válasza Gabor076 (#346) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem.

Más, szeretnék megkérni mindenkit, hogy ebbe a topic-ba (mivel ez a topic címe is) csak a hibákat jelezzétek.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#352) mexel válasza zoltan6 (#347) üzenetére


mexel
veterán

Sajnos nem lesz eladó valószínűleg.

(#353) Parci válasza Iginotus (#344) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most nézd!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#354) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A kiküldött privátoknál a smiley-k nem jelennek meg, mintha konvertálatlanként lenne elküldve az üzenet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#355) lezso6 válasza zoltan6 (#347) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

30 Birodalmi iontallérért a tied.

(#344) Iginotus: Most jónak illene lennie.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#356) Iginotus válasza Parci (#353) üzenetére


Iginotus
őstag

Belépés és kilépés is sikeres köszönöm.

Plug and Pray... :)

(#357) Rómeó


Rómeó
tag

Az eddigi pontjaimra mutató link helyén ez látható:

----------
Értékelés történt oda-vissza,de semmi látható jele nincs!

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#358) konyo11


konyo11
csendes tag

Üdv. Eddig simán beléptem és használtam az oldalt, de most nem tudok belépni. Beírom a felh.+jelsz. párost, gondolkodik, majd nem léptet be. A kilépés és belépési kísérlet között 30 perc telt el.

(#359) Parci válasza konyo11 (#358) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

törölj megint minden sütit, bugtalanítva lett (kop-kop), megint új a kód

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#360) Gergosz2


Gergosz2
veterán

CSOKI!

Nálam valami bug lehet mert hiába katintok a topikra ha új hsz van , nem tűnik el tőle jobb oldalt a piros felkiáltójel.

Most látom, hog jött egy privi abban fel is van sorolva ez hibaként.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#361) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Képet nem tudok feltölteni.
Fórumon jelzi hogy van egy új hozzászólás, #msgsszám - nem ugrik oda, simán az első oldalt látom és kész.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#362) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Új privát üzenetnél csak a privát üzenetet száma más színű. Remélem csak bug és minden virítani fog ami az adott illetőhöz tartozik.

Kaptam eddig 2 privátot amiben linkelni próbáltak. "&" jel után eltűnik a link tartalma és a link kódjából is csak az első rész van meg "[L:"

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#363) alevan


alevan
őstag

Nem konkrétan a hardverapróhoz, hanem a priváthoz, amit kaptunk a hardverapróval kapcsolatban:

Ha nem megy a belépés, próbáld meg egy tök új böngészővel...

Ez a megfogalmazás komoly?

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#364) Parci válasza alevan (#363) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mint átmeneti kényszermegoldás, kevésbé hozzáértőknek magyarázva? tök komoly. de hozzáteszem, hogy működik a belépés. csak sokan nem tudják, hogy mi az a cache/cookie törlés.

viszont ez ugye nem az a topik, ahol ezt meg kéne beszélni... :(

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#365) Lord Dragon


Lord Dragon
senior tag

Sziasztok!

Privát üzenetben nem lehetséges "+" jelet küldeni, mert nem küldi el, hiába gépelem be!

Többen is néztük. Ez ki tudjátok javítani? Előre is köszönöm a közjó érdekében!

Üdv! L.D. :R

[ Szerkesztve ]

(#366) Parci válasza Lord Dragon (#365) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

rajta van a listán

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#367) danih


danih
addikt

Az új hardveraprón belépve kiléptet az PH mobil verzióból (hiába van kipipálva hogy máshonnan nem, eddig ment a mobil és a full oldal egyszerre), és vice versa - Opera Mobile (csak jelzem, feltételezem ez a része nem prioritás).

[ Szerkesztve ]

(#368) br.rak


br.rak
őstag

Úgy nézz ki, már nem léptet ki a hardverapró a többi ph oldalról, ha váltok a kettő között.

Br

(#371) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

banán lesz azoknak, akik nem bírnak magukkal! :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#373) gyuszaa válasza Rómeó (#357) üzenetére


gyuszaa
őstag

Hónapok óta döglött a href, maga a link rövidítő szolgáltatás. Semmi köze ehhez az oldalnak.

(#374) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Én már feladom ezt a belépés dolgot ,töröltem mindent utána 1x sikerült belépni azóta megint nem . Minden belépés előtt töröljek ? :O
Értékelés tényleg nem marad meg ?Az nem lenne jó ha nem .
Lesz még itt káosz

[ Szerkesztve ]

(#375) Gabor076 válasza Parci (#371) üzenetére


Gabor076
csendes tag

Nem látom a hirdetéseimet. Nem tudok belépni a hirdetésekhez sem.
Van rá esély, hogy visszakerüljön a régi motor? :R

(#376) Parci válasza mester871102 (#372) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerinted mit csinálunk? viszont ez a topik bugreportoknak van. a következő hasonló hozzászólásod után a usert is tiltom.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#377) Parci válasza Gabor076 (#375) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nincs, és ma este frissítve lett a login, úgyhogy full cookie + cache törlés után jónak kéne lennie.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#378) kisselandras válasza petyametyo (#374) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ö nekem is ez volt a probléma és be engedett !!Értékelés nem marad meg mert nem veszik át más sarát :D :C mondjuk nem értem de ez van csak ha kérhetném a fejlesztőket akkor az első 20 vagy 50 hirdetés lehet a régi desing? a többi változhat csak az maradjon a régi! nem igazodok el az újon _S :DDD

[ Szerkesztve ]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#380) Parci válasza mester871102 (#379) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt egész egyszerűen nem a te feladatod eldönteni. kaptál egy hetet, mert nyilvánvalóan kizárólag a rosszindulat vezérel.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#381) ogy


ogy
csendes tag

A 203-ban írtam:

Egy gyors kérdés.
Hol tudom beállítani azt, hogy a legfrissebb hirdetések legyenek elöl?
Az megvan, hogy idő szerint rendezze a hirdetéseket, de én nem arra vagyok kíváncsi, amit május 28-án adtak fel, de az elmúlt percben UP-oltak.
Remélem érthetően fogalmaztam.
Köszi előre is.

Igyekeztem az ezzel kapcsolatos reagálásokat megtalálni, amiből az jött le, hogy van aki szerint jó az UP szerinti rendezés, van aki (hozzám hasonlóan) a feladás időpontja szerint szeretné rendezni a hirdetéseket.
Méltányos megoldás lenne, ha mindkét "tábor" megkapná a lehetőséget ebben az új rendszerben. (Mint, ahogy az előzőben is megvolt.) Azaz az UP szerinti rendezés mellé betennék a feladás ideje szerinti rendezést is.
A vita is egy csapásra megszűnne ezzel kapcsolatban, mindenki azt választaná, amelyik számára "kedvesebb".
Előre is köszönöm, ha az ebben az időszakban nagy leterheltséggel dolgozó PH-s szakemberek felkarolnák ezt az ügyet is.

(#382) Parci válasza ogy (#381) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

fogunk foglalkozni vele, de nem azonnal, egyelőre félretettük, visszatérünk, ha a fontos bugok irtva lettek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#383) hooray


hooray
újonc

Nem látható az avatar mellett a a nick: [link]

Lsd. "apróhirdetései" rész.

POKE. Csalunk!

(#384) ogy válasza Parci (#382) üzenetére


ogy
csendes tag

Köszönöm! :R

További jó munkát!

(#385) Weaver


Weaver
senior tag

- amikor a hírdetés szerkesztésére kattintok összerántja a benne lévő szöveget. az egész tagolás, hírdetés formája ugrik. ahányszor belenyúlok egy egy hírdetésembe kezdhetem előről az egész formázását...

- nem hajlandó feltüntetni a hírdetésekben a " + " karaktert. szerkesztés után kitörölte a hírdetéseimből mind a címből, mind a szövegmezőből az összeset...

a hírdetésimben csak annyit akartam megtenni, hogy másik várost is bejelölök. 9 hírdetés, fél óra, sok sok idegeskedés. amikor pl háromszor, vagy négyszer tagoltam újra az egész hírdetést mire rájöttem hogy nem én rontom el a " + " karaktert, csak nem akartam elhinni hogy egyszerűen nem jeleníti meg...

(#386) petyametyo válasza Parci (#377) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Próbáltam de nem az ,várok hátha 1-2 nap és jó lesz :R

(#388) Weaver válasza #85878784 (#387) üzenetére


Weaver
senior tag

engem konkrétan szétb@sz az ideg , pedig csak másik várost is be akartam jelölni a hírdetéseimbe. nem volt egyszerű folyamat.....

a régi felületet viszont nagyon szerettem: semmi felesleges extra, könnyen átlátható és kezelhető, gyorsan megtanulható.

(#389) danih válasza #85878784 (#387) üzenetére


danih
addikt

hirdetésenként se lehet kettőt kiemelni...így senki sem talál rá a hirdetésemre, ha fel tennék.
Ez alatt mit értesz?

(#390) janaman01


janaman01
addikt

Sziasztok! Elöször is köszönet az új hardverapróért pár nap és szokható az új felület, a változtatások mindenképp minket szolgálnak, amit én személy szerint örömmel veszek....ami szembetűnő, az az hogy van mikor megmakacsolja magát, és alig akar betöltődni az oldal...egyébként tök jó lett! Gondolom sok sok munkaóra van benne...csak igy tovább!

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#391) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Bogár!

Aprón belüli privát küldéskor nem tudtam csatolni a képet, hibát dobott, utána pedig hiába tallózom be a képet üresen marad a tallózás rész, és nem tudom tallózni a képet.

Véleményem szubjektív...

(#393) Weaver válasza #85878784 (#392) üzenetére


Weaver
senior tag

igen, 5 up lehet / nap. attól függetlenül hogy hány aktuális hírdetésed van. viszont egy egy hírdetésre bármennyit rá lehet tolni naponta.

(#394) drtimot válasza #85878784 (#392) üzenetére


drtimot
aktív tag

Mindenki másnak ugyanígy csökkentek az UPjai, tehát az esélyeid nem romlottak a többiekkel szemben. Sőt, eddig hátrányban voltál avval szemben, akinek több hirdetése volt, mert 15 hirdetéshez 30 up járt, most pedig ahhoz is csak 5.

Ha pedig szerinted csak ezen múlik, hogy elviszik-e a cuccokat, akkor tudsz 18 forintért venni egy UPot.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#396) Parci válasza #85878784 (#395) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem. napi 5 up van ingyen. azt akár egy hirdetésre is használhatod. és ez NEM JÓ topik erre, ez nagybetűkkel csak bugreportra való, ez nem az.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#397) Weaver válasza #85878784 (#395) üzenetére


Weaver
senior tag

egy hídetésem akár 5 up is lehet / nap, csak akkor ellőtted az összes napi ingyenest.

(#398) Winner_hun válasza #85878784 (#395) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak nem mester871102 kért meg?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#399) Lord Dragon válasza Lord Dragon (#365) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Sziasztok!

Ismét egy észrevétel, ami em biztos, hogy bug, de nálam tuti ez van:

beállítom, a hardveraprón, hogy 200-as listázzon meg a kis négyzeteknél a jobb oldali mozaikos elrendezést választom, illetve ár szerint csoportosítok.

Mindezen beállítások csak addig maradnak így, ameddig nézegetem... ha bezárom a böngészőt és 2 óra múlva újra megnyitom és újra bejelentkezek a hardverapróra, akkor ismét a default beállítás van ott. Ugye nem fog kelleni napjában 5x végig nyomkodni mostantól, hogy milyen formában akarom látni a hirdetéseket? :Y Mert eddig úgy volt, hoyg 5 éve valamikor beállítottam és onnantól mindig miután, automatikusan a bejelentkezek a saját beállításaim lépnek érvénybe.

Előre is köszi a választ!

Üdv! L.D.

(#400) Parci válasza Lord Dragon (#399) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

cookie-kat engeded tárolni? vagy private böngészésben nyomod?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.