Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) canniball válasza galaxy07 (#299) üzenetére


canniball
nagyúr

Törölj minden sütit, ne csak a HA-sokat!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#302) kisselandras válasza canniball (#301) üzenetére


kisselandras
senior tag

Üdv Mindenkinek!
Volna egy kis probléma :S elvesztek a fele privát beszélgetéseim :S
meg a pontok is :S és még egy nem írja ki a számom se a nevem az adatlapom ezeket meg tudjátok oldani ?
Ponttósítok a régin látom az ujjon nem :S előre is köszönöm :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#303) Csolaszol


Csolaszol
csendes tag

Belépés után a prohardveres fórumra:

Hiba:

Beállításaim -> HardverApró apróhirdetések -> Megjelenítés -> Teljes
beállítással az új hardverapró fórumon nem lesznek kibontva a hirdetések.
A régin lehetett olvasni a hirdetés szövegét is ilyen beállítással, nem csak a címét.

Oprendszer: Windows7
Böngésző: Chrome.

Több gépen is tesztelve.

(#304) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az vótmá, hogy a aposztrófok elé a rendszer beszúr egy backslasht? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#305) lutdani válasza Goose-T (#285) üzenetére


lutdani
csendes tag

Tuskó nem a fizetés kiekrülése volt a a lényeg!

Akkor mindenki seftes akinek 5-nék több hirdetése van! Nagy koponya vagy!

(#306) Parci válasza lutdani (#305) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

talán majd megoldod valahogy... akkor sem dől össze a világ, ha nem tudsz mindig és mindent upolni. más sem tud.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#307) devilke válasza Parci (#295) üzenetére


devilke
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#308) lutdani válasza Parci (#306) üzenetére


lutdani
csendes tag

Persze nincs is ezzel gond!

Csak utálom az irigyeket!

(#309) Parci válasza devilke (#307) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha minden egyes lekéréshez ip-t mentenénk, be is telne a vas hamar. másrészt most sem kellett regisztráltnak lenni ahhoz, hogy megnézd, elég volt beírni a captcha kódot.

nincs kőbevésve az új rendszer, de azért szólnak érvek mellette. ha kitalálunk valami jobbat menet közben, annál jobb. egyelőre inkább lassítsuk picit a kommunikációt, de tegyük biztonságosabbá a kereskedést.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#310) br.rak válasza Parci (#309) üzenetére


br.rak
őstag

Nem belevau, de ez az egész biztonság mizéria kb halottnak a csók kategória.
A nagyüzemi csalók is csak évekkel/hónapokkal később buknak el,ítélik el őket (lassú rendőrséi, bírósági ügyintézés, stb miatt) Itt is volt sok notórius csalók, akik hosszú ideig tudtak garázdálkodni.
Ha el is ítélik semmi garancia nincs rá, hogy pénzedet valamikor is látni fogod.
Tudom, ehhez kellenek olyanok is akik 0 napos regnek előre utalnak, meg elhiszik hogy iphone5/(akármit) megkap az új ár 30%-árt.

Szóval ezekkel kb magatokat/magunkat szívatjátok (bocsi a kifejezésért) feleslegesen

Egy kérdés, a 0 napos reggel hirdetőkkel mi lesz? Lesz valami hendikep nekik, vagy úgyanúgy hirdethetnek mint mások?

[ Szerkesztve ]

(#311) zhorvath válasza br.rak (#310) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Ha valaki szeretné eladni megunt telefonját, és regisztrál, az várjon egy hétig, mire meghirdetheti?

(#312) br.rak válasza zhorvath (#311) üzenetére


br.rak
őstag

Ez is igaz, ez van a mérleg egyik oldalán. a másikon meg a csalók, nehéz ügy.
Mondjuk egy alapdíjas sms regisztráció szerintem megoldaná ezt (és ha balhé van, valamennyire visszakereshető)

(#313) Wrench


Wrench
tag

....nem tudok belépni... számomra a szörvisz ánövejlöböl... ...s mikor tudtam, sem tudtam megnézni a priviket, csak ez első oldal listáját, és nem engedett lapozni...nem volt hova..... pedig az összes sütit töröltem... még a dobostorta maradékát is kib@sztam a hűtő alsó polcáról! WTF???

...a harcot először fejben veszítjük el... حرروا فلسطين

(#314) Airsoft Team


Airsoft Team
csendes tag

Sziasztok! Nekem az lenne a panaszom hogy, a Hardveraprón nem tudok belépni. Pedig minden meg egyezik email cím is meg a jelszóm is, azt írj ki hogy sikeres belépés, de mégsem vagyok bejelentkezve. És így az üzeneteimet se tudom megnézni!

Kérem hogy ezt javítsák!
Előre köszönöm!

[ Szerkesztve ]

A pénz nem boldogít, csak néha;)

(#315) Hmmz


Hmmz
aktív tag

Kép

Pirossal keretezve a lényeg, a felsőt nem én hirdetem, az alsót igen, de a nevünk nem látszik.
xpsp3
Chrome Verzió: 29.0.1547.66 m

köszi

[ Szerkesztve ]

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#316) fi:zi'k válasza Airsoft Team (#314) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Sütik?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#317) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Itt szóltam hozzá ablakban a számlálók hibásan jeleznek nálam is, első bejelentkezés után egy alkalommal mutatta helyesen.

(#321) Laci2277


Laci2277
senior tag

Ha a 1150-es procikra kattintok, akkor az ugyan ezen foglalatú lapok jönnek be. :K

(#322) zoleek


zoleek
tag

Kimondottan felhasználóra nem tudok szűrni az apróknál.
Tehát teszem fel:
Rákeresek, hogy: "zoleek" kidobja a zoleekaPC, Zoleeka007 stb... stb... felhasználókat is.

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

(#323) DigitXT válasza jaffa 2843 (#159) üzenetére


DigitXT
félisten

Használtam a keresőt, és ehhez kapcsolódik (lazán): ha az új felületről, a felugró ablakból írok privátot, akkor a megszólítás, szöveg, lezárás közti üres sorokat is megeszi a motor, ellenben ha szintén az új felületről, de már nem a felugró ablakból, hanem egy kapott privátra válaszolva írok, akkor nem. Ez tehát hasonló bugnak tűnik.

(#324) rx7tomy


rx7tomy
tag

Csak egy kérdés, a jobb oldalon a bejelentkezési név alatt ott van a két csík, pozitív illetve negatív, jelenleg 0-0.
Ide át lesznek vezetve a régi oldalon megszerzett javak?

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#325) Mr X válasza rx7tomy (#324) üzenetére


Mr X
veterán

Nem.

Ezért.

[ Szerkesztve ]

(#326) c0nn0r


c0nn0r
tag

Nálam is eltűntek a privát üzenetek egy része. kb az utolsó 50 megvan, de a többit nem látom sehol. Nincs lehetőség görgetni a második stb lapokra.

(#327) kisselandras


kisselandras
senior tag

Akkor ezek szerint új Gazda lesz? vagy mi?nem veszik át más sarát?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#328) icezozo


icezozo
addikt

nekem is eltűntek a privát üzeneteim nagy része. az első 50 megvan utána kakukk :W

http://qwankido.hu/

(#329) fi:zi'k válasza icezozo (#328) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Esetleg nézd meg nem HA alól is. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#330) icezozo válasza fi:zi'k (#329) üzenetére


icezozo
addikt

Thx! ( ott megvannak :D )

http://qwankido.hu/

(#331) c0nn0r válasza fi:zi'k (#329) üzenetére


c0nn0r
tag

:R Nekem is meglettek, THX

(#332) parkr


parkr
őstag

nem túl kényelmes az sem, hogy nem lehet külön megnyitni egy hozzászólást, mert csak odaugrik a lap tetjére - és még várni is kell rá...

(#333) gyuszaa válasza kisselandras (#327) üzenetére


gyuszaa
őstag

Nem hivatalos értékelő rendszer volt, azért írta így.

Egyébként volt megjegyzés az up-al, szerintem teljesen korrekt áron lehet venni többletet, még mindig jobb mint pár oldalon lévő irreálisan magas jutalék kérése (főleg nagyobb értéknél, ugye?), itt egy konkrét kialakult vásárlóréteg van hardverek terén, kevésbé találhat az ember jobb lehetőséget idehaza. Ott van az automatizált lehetőség, ami továbbá tetézi a sikeres eladási lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#334) konyo11


konyo11
csendes tag

Üdv! Jelezném, hogy nem tudok képet feltölteni. Azt írja "Hiba a képfeltöltés során." Természetesen a megengedett méret alatti képet szeretnék feltölteni.

[ Szerkesztve ]

(#335) tlac


tlac
nagyúr

van 4 upom, de az időzített uppoló azt mondja, hogy nincs
ez hiba vagy ez így normális?

[ Szerkesztve ]

(#336) Parci válasza tlac (#335) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

előre időzíteni csak fizetett up-ot lehet, a napi 5 ingyenes manuális

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#337) FalconKnight válasza tlac (#335) üzenetére


FalconKnight
aktív tag

Csak a fizetőset lehet időzíteni szerintem.

Falcon

(#338) Parci válasza konyo11 (#334) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hirdetésbe vagy hozzászólásba próbáltad? linket tudsz adni? böngésző, os?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#339) Pc Laca


Pc Laca
tag

Mikor fog működni rendesen az oldal vagy az lesz mint a múltkor. Összeomlik miért nem maradhat a rég jól bevált pofon egyszerű dolog. Szóval mikor fog tökéletesen működni??? Még mindig nem tudok belépni mi az a süti?

(#340) Pc Laca


Pc Laca
tag

Ja eltűntek a hirdetéseim!

(#341) Parci válasza Pc Laca (#339) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tűnt el semmi, a belépési gondokkal kapcsolatban olvass vissza légyszi és próbálj meg másik böngészőt is. a régi nem lesz visszatéve, nem lesz az, mint múltkor. az új most működik, csak még nem hibátlan.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#342) konyo11 válasza Parci (#338) üzenetére


konyo11
csendes tag

Hozzászólásba szerettem volna, de nem megy. Os:win7 Böngésző: Firefox.

(#343) Gabor076 válasza Parci (#336) üzenetére


Gabor076
csendes tag

Nem tudok belépni.

(#344) Iginotus


Iginotus
őstag

Én kilépni nem tudok innen és belépni sem hardverapróra :)
Ezt az ablakot látom, de nem léptet ki soha :D

[link]

Ja igen minden előzmény süti stb már réges rég törölve, meg újra meg újra...

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#345) Gabor076 válasza Gabor076 (#343) üzenetére


Gabor076
csendes tag

wow... ez nem tudom hogyan történt. a belépési kérelmemet elutasította, de ide írhattam belépés nélkül is. Csak valami linket követtem, de nem írtam be azonosítókat...

(#346) Gabor076 válasza Iginotus (#344) üzenetére


Gabor076
csendes tag

Király.. Megint kezdődik. Remélem észbe kapnak, mint a múltkor, és visszarakják a régi felületet.

(#347) zoltan6


zoltan6
őstag

valaki hozzáértő megvenné a régi motort,vagy megcsinálná a régi oldal kinézetét,aztán az userek 90%-a átpártolna,na akkor lenne kapkodás 1 nap alatt vissza állna minden. :C

(#348) tlac válasza Parci (#336) üzenetére


tlac
nagyúr

kösz, akkor viszont egyértelműbbé kellene tenni a szöveget, mert arról nem beszél, hogy az ingyenes upokat nem lehet időzíteni

(#349) szeki77 válasza canniball (#301) üzenetére


szeki77
csendes tag

Üdv,nem tudok belépni pedig töröltem mindent,azt írja sikeres bejelentkezés de mégsem mert nem látom a saját hirdetéseimet.

(#350) kisselandras


kisselandras
senior tag

Hát én azt tudom a régi jobb volt sokkal átláthatóbb volt ! mostani kicsit gázos! :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.