Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) FalconKnight válasza Parci (#96) üzenetére


FalconKnight
aktív tag

nem szóltam

[ Szerkesztve ]

Falcon

(#102) lacek39


lacek39
csendes tag

Üdv!

Én sajnos nem tudok belépni. Itt sikerül, magán a Hardveraprón nem, mindig visszadob az eredeti oldalra.
Esetleg valaki tudna tippet adni?
(Több böngészővel is próbálkoztam)
Előre is köszi!

(#103) Parci válasza lacek39 (#102) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bug, csináljuk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#104) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!

A hirdetésemben linkelt kép Ph-ra feltöltött, és a hozzászólásokba betett képek is eltűntek a számlálóval együtt :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#105) kungzi válasza lacek39 (#102) üzenetére


kungzi
veterán

igen, nekem is ez a bajom. amúgy szerintem elég korrekt lett/lesz az új oldal ;)

(#106) DJGABI


DJGABI
addikt

Az bugnak számít ha nem tudok belépni?

"Hiba a belépés során
Hibás E-mail cím vagy jelszó."

Már béta alatt se ment, de reméltem nem lesz semmi ebből az új felületből... Email/jelszót 1000% hogy jól írom be. Jelszópótlás menü mint olyan meg szintén nem működik.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#107) Parci válasza Faterkam (#104) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

adj linket légyszi!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#108) Faterkam válasza Parci (#107) üzenetére


Faterkam
addikt

Ez lenne pl :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#109) Parci válasza Faterkam (#108) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi, hiányzik egy / jel, rajta vagyunk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#110) Malachi


Malachi
addikt

folyton 503, pedig ha jól látom, már megy. cookie-k, előzmények törölve. chrome.

(#111) Parci válasza Faterkam (#108) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

BOOM, már meg is van oldva!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#112) Parci válasza Malachi (#110) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lehet, hogy nem frissült még a dns nálad. idővel fog. esetleg másik böngészővel is nézd meg (bár ez független tőle). ha nagyon nem adja, akkor meg aludj egy nagyot helyettünk is, és holnap remélhetőleg már menni fog.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#113) Lenry


Lenry
félisten

az bug, feature vagy "úgy maradt", hogy a feltöltött képek thumbnailjei csúnyán el vannak aránytalanítva? Faterkam laptopja pl eléggé ultraszélesvásznú :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#114) HuMarc


HuMarc
addikt

A TIR-ben lévő link hova mutat? (webinform van a domainben). Ha ez a homokozó, akkor érdemes lenne cserélni a linket. Ha ez már az éles, akkor nem szóltam :B

(#115) Parci válasza Lenry (#113) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nálam jónak tűnik :F

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#116) Lenry válasza Parci (#115) üzenetére


Lenry
félisten

nálam ilyen

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#117) Parci válasza Lenry (#116) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jaaa, én a kommentekben lévő képeket néztem. ez tényleg nem szép, az illetékesek nézik ezeket a topikokat, majd kiderül, hogy megoldható-e ügyesen, vagy csak az újonnan feltöltött hirdetéseknél lesz jó

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#118) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Sok sikert a kollegáknak én megyek aludni remélem holnap estére már betudok loggolni rendesen :) Jóéjt és a virtuális munkásoknak jó munkát :P

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#119) Malachi válasza Parci (#112) üzenetére


Malachi
addikt

akkor egy kis munka még, aztán alvás.

nektek jó munkát!

(#120) béke


béke
aktív tag

Sziasztok az a helyzet hogy nálam ugyan az a hiba jelenség mint régen nem tudtam belépni sem, sem pedig a funkciókra kattintani.
üdv.

(Jónak ígérkezik remélem nem lesz gond de ha még is akkor szeretettel várom vissza a régit és azt felújítani egy képes rendszerrel aztán ennyi :) de ezt csak mellékesen.)

Alá írás :)

(#121) hackeeeee válasza MasterHUn (#118) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

(#120) béke:

Nem vagy(tok) egyedül ezzel. Én sem tudok belépni, reméljük minél hamarabb megoldódik a probléma. Türelem! :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#122) Atke


Atke
senior tag

Nem tudtam belépni, kiírta sikeres belépés, azt vissza dob ugyan oda....
Minek kell egy működő dolgot elrontani??? Költői a kérdés

(#123) HuMarc válasza Atke (#122) üzenetére


HuMarc
addikt

Csak pár hsz-t kéne visszaolvasni, hogy megtudd, már mások is szóltak :U

hint: Már rajta vannak az ügyön.

[ Szerkesztve ]

(#124) béke válasza hackeeeee (#121) üzenetére


béke
aktív tag

persze gondoltam :) úgy alszunk nemsokára de holnap már üzlet van szóval hajrá és köszönjük előre is. :R

Alá írás :)

(#125) Dekko


Dekko
tag

Nem tudok az új oldalon belépni:S

Közben látom többeknek is ez a gondja.
Akkor várok:) Ez azért jó nagy BUG ;)

[ Szerkesztve ]

További szép napot kívánok!

(#126) nickelmetal válasza Parci (#103) üzenetére


nickelmetal
csendes tag

Nem lehetne vissza rakni a régi skint senkinek nem tetszik,a régi átlátható és egyszerű volt! :/

(#127) Lenry válasza nickelmetal (#126) üzenetére


Lenry
félisten

nem.
ez nem másik skin, hanem teljesen másik weboldal. másik adatbázis, teljesen új, és nem, nem lesz kidobva.
a senkinek nem tetszik meg egy hangyányit erős. maradjunk annyiban, hogy neked nem tetszik. nekem pl igen.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#128) Parci válasza nickelmetal (#126) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

senkinek vagy neked? nekem úgy tűnik, hogy van, akinek tetszik (persze nem mindenkinek). a régi skin amúgy nem jön már vissza, nem csak egy skin, hanem egy komplett rendszer, cserélve lett. sajnálom, ha nem tetszik, kis időt azért adj neki, ha tudsz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#129) drtimot


drtimot
aktív tag

Először is, le a kalappal a kemény munkátok előtt! Nem felháborodva, hanem segítő szándékkal jelentenék egy bugot, ilyet még nem láttam megemlítve:

Adott egy régóta futó hirdetésem: [link]

Amikor kilistáztatom (keresőből vagy a profilomról), jelzi, hogy 67 hozzászólás van a hirdetésben - ez a szám nagyjából helyes emlékezetem szerint. Amikor megnyitom (bármekkora listázási limitet is állítok be), csak 41 db jelenik meg - ránézésre csak az első 41, az összes május 31. után íródott hozzászólás eltűnt.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#130) Parci válasza drtimot (#129) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi, megnézzük természetesen. a hozzászólások egyébként maradnak a mi szerverünkön, tehát el nem tűnt semmi, max. nem jelenítődik meg. szóval még ne pánikolj :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#131) tlac


tlac
nagyúr

még az előzetes verziót nyomkodtam és most nem ugyanaz a fejem van a feladónál és a hozzászólásnál:
[link]
ez nincs szinkronizálva?

[ Szerkesztve ]

(#132) Dekko válasza Parci (#128) üzenetére


Dekko
tag

Szép lesz az oldal ha teljesen elkészül, már amennyire lehet, és hasonlítani kezd a mai modernebb elvárásoknak is:) emeld ki a hirdetésed pénzzel mindent el lehet érni...
Mindenesetre gratula az oldalhoz, jobb lesz, persze vannak akik mindenáron inkább a régebbit akarnák, mondjuk azt hogy egyenlőre én is így látom, persze ez változhat:) Mindent bele, én sajnos nem tudok egyenlőre belépni... majd hátha holnap menni fog:)

:R

[ Szerkesztve ]

További szép napot kívánok!

(#133) Parci válasza Dekko (#132) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

dolgozunk rajta ezerrel, nem lesz ma sok alvás :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#134) parkasz


parkasz
senior tag

Sziasztok!

Jó lesz ez, kitartás és sok kávé! :R
A hitetlenkedőnek meg üzenem, azért mert nem tetszik valami még nem biztos hogy rossz.
Amúgy az rendezésnél csak a dátum fog megjelenni, vagy az óra, perc is mint a régiben?
Ez a rendezés dolog amúgy csak nálam vacakol, vagy bug?

(#135) Parci válasza parkasz (#134) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

csak dátumot tervezünk
a többit megnézzük majd, amint oda jutunk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#136) mackosajt


mackosajt
addikt

Nem hittem volna, hogy ennyire fogom várni egy oldal esetében, hogy be tudjak végre lépni.
Remélem mielőbb sikerül javítanotok a login hibát. Kitartást!

Felettébb bosszantó, hogy amint megpróbálom a belépést, kidob a többi oldalról.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#137) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Rögtön bele is futottam ebbe: [link]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#138) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

megy a login, csak töröljetek minden hardverapro.hu domén alóli kukit!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#139) Faterkam válasza Parci (#111) üzenetére


Faterkam
addikt

Köszi, már csak a HDS kép mutat 404-es oldalra, de azt akkor megoldom máshogy! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#140) mexel


mexel
veterán

Nekem a füleken a betűk helyett ákombákomok vannak. Másnál nincs ilyen? (Opera - Win8_64)
Ilyen

Ha volt már, bocs, nem olvastam nagyon vissza.

[ Szerkesztve ]

(#141) Malachi


Malachi
addikt

haha, még itt vagyok és működik, be is tudtam lépni!

kérés, kérdés: a fórumtémák, jobb oldalon, nem lehetne, hogy új lapra nyíljanak?

(#142) Parci válasza Malachi (#141) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

eddig sem nyíltak új lapra lapcsaládon belül..

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#143) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

"A mai ingyenes UPjaid már elfogytak, de holnap újra 5 ingyenes UPot használhatsz fel."

Ez gyorsan elfogyott. Majd megpróbálom 42 perc múlva. :DDD

⭐ Stella

(#144) Malachi válasza Parci (#142) üzenetére


Malachi
addikt

de most már külön van az apró, meg a PH, ha az apróban átkattintok az egyik fórumra...de végül is értem, csak valahogy fura, szeretném, hogy nyitva maradjon az apró is, a PH mellett. :)

persze nyilván ne én döntsem el, mégis, természetesebb, NEKEM, ha onnan, új lapon nylik maga a PH fórum. az elrendezés, a menük, stb. miatt, túl nagy a váltás, nem tudom egyként kezelni. remélem, érthetően fogalmazok. :)

[ Szerkesztve ]

(#145) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ha kilépek HA-ból, akkor kiléptet PH-ról is. Ez szándékos?

⭐ Stella

(#146) Parci válasza radi8tor (#145) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

persze, eddig is így volt

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#147) mackosajt válasza radi8tor (#143) üzenetére


mackosajt
addikt

Jah, ezt én is néztem most. :D

A ki-be lépés bosszantó.
Apróra belépve lapcsaládból kiléptet, és vissza szintúgy.
De legalább már sikerült belépni és hirdetést is lehet feladni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#148) Mardel92


Mardel92
tag

Az "ITT SZÓLTAM HOZZÁ" blokkban minden topikhoz kiírja, hogy pár ezer új HSZ van, pedig láttam azokat is, valamint hiába nyitom meg még egyszer apróról, marad ugyan úgy. A "KEDVENCEK" résznél működik rendesen.

Szerk.: Szuper, várok türelemmel :)

[ Szerkesztve ]

(#149) Parci válasza Mardel92 (#148) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, látjuk, rajta vagyunk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.