Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Goose-T válasza Goose-T (#1938) üzenetére


Goose-T
veterán

IE10 és FF24 alatt is fennáll a probléma.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1952) metti


metti
tag

ha feladok egy hirdetést, miért lesz egyből inaktív???
Bocs, lehet hogy már volt, de nem akarok most X oldalnyi hozzászólást végigböngészni.

Ha valami komolyan érdekel, foglald le egyértelműen a későbbi félreértések elkerülése végett!Posta csak előreutalás esetén!

(#1953) Parci válasza metti (#1952) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mert nem adod fel igazából, a második oldalon (mert van olyan), nem erősíted meg a hirdetést. kérdés, hogy látod-e ott a gombokat...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1954) essexboy válasza metti (#1952) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Jobboldalt a keresőbe beírod hogy inaktív és nem kell X oldalnyi hsz-t végigböngészned. Legközelebb légyszíves használd. Egyébként itt a kérdésedre a válasz.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1955) metti válasza essexboy (#1954) üzenetére


metti
tag

köszönöm, de a probléma fennáll....mert nem látok semmilyen aktiváló gombot, amivel az inaktív hirdetéseket aktiválhatnám. és nem emlékszem, hogy lett volna második oldal a hirdetésnél..."régen" volt, de pár napja nincs ilyen Ez még egy bug, ami benne maradt?

[ Szerkesztve ]

Ha valami komolyan érdekel, foglald le egyértelműen a későbbi félreértések elkerülése végett!Posta csak előreutalás esetén!

(#1956) Parci válasza metti (#1955) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bármit el tudok képzelni, de gyanús, amit írsz. egyrészt, az aktiválásnál, ha lenyitod a hirdetést szépen, ott a gomb, és ha nincs gomb, akkor is van link. most teszteltem, disabled images mellett is ott a link (amikor inaktívat teszel aktívvá utólag).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1957) metti válasza Parci (#1956) üzenetére


metti
tag

küldtem egy privátot a screenshoot-tal

Ha valami komolyan érdekel, foglald le egyértelműen a későbbi félreértések elkerülése végett!Posta csak előreutalás esetén!

(#1958) 5teve


5teve
senior tag

valami elfáradt...jelenleg ennyi érthető el:

502 Bad Gateway
nginx

szerk... megjavult :)

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#1960) molvany válasza 5teve (#1958) üzenetére


molvany
senior tag

Nálad lehet megjavult, de nálam még ez van :(((

502 Bad Gateway

WhatsApp :+491737182060

(#1961) Parci válasza molvany (#1960) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindenhol ez van, ez nem lokális dolog, rajta vagyunk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1962) porto1992


porto1992
tag

nem jön be mindig az oldal lassan tölt a régi jobb volt

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

(#1963) Parci válasza porto1992 (#1962) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ilyenkor gondolom mindenki elfelejti, hogy bizony a régi szerver nagyon durván vacakolt sokszor, volt, hogy napokig használhatatlan volt minden stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1964) dodopek válasza Parci (#1963) üzenetére


dodopek
addikt

Tudod, ami elmult, az mindíg jobb volt.Ilyen az ember... :) :U :R

(#1965) asvald válasza muchacoado (#100) üzenetére


asvald
senior tag

na basszus elnéztem a hsz-t :B

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#1966) Lasy


Lasy
veterán

jelentéseim megjelent. :)

de csak annyi van benne, hogy olvasott vagy nem olvasott.

igaz meglesve látszik, hogy megtörténtek az intézkedések. :R

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#1967) Cole86


Cole86
senior tag

sziasztok! Mobilról (android 4.1.2) nem lehet belépni chromból..

Egyszerűen bejelentkezés után kiírja ,h mindjárt továbbít, elhalványul a képernyő, kijön a sugó és bezárás után sem tesz semmit a rendszer.. frissítésre sem reagál.. elakad a továbbításnál..

üdv

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#1968) Lasy válasza Cole86 (#1967) üzenetére


Lasy
veterán

folyamatban van. firefox-al be tudsz lépni

+36702778032

(#1969) proradeon


proradeon
őstag

Üdv!

Ez ugye bug lenne? [link]
Gondolom nem természetes, hogy egy felhasználóhoz kétfajta avatar tartozik.
Csak nála találkoztam ezzel a hibával.

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#1970) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Sziasztok!

Hol van a vége?

Win7 32bit, Opera 12.15

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#1971) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

emberek, megint tekertünk egyet a szinkronon, légyszi, akinek eddig gyakran nem voltak elérhetőek a privátjai, nézze meg, hogy most megjavult-e! előre is köszi!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1972) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jegelt hirdetés alatt nem jelennek meg a hirdető további termékei.
Példa

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1973) oliolioli


oliolioli
csendes tag

Hello!
Meghosszabbítottam a hirdetéseimet, mégsem jelenik meg az aktív hirdetések között. (írja, hogy aktív, lejárati dátum jövőbeni, mégsem) Ilyenkor mi a teendő? Köszi!

14 éve újonc...

(#1974) Terminator17


Terminator17
senior tag

Tudna valaki nekem linkelni egy aktív moderátort?

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#1975) ryori válasza Parci (#1971) üzenetére


ryori
senior tag

Nekem. Nem jeleníti meg a privátokat.

(#1976) essexboy válasza oliolioli (#1973) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Így csináltad?

essexboy

(#1977) Parci válasza ryori (#1975) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi. megtaláltuk (hanyadszorra is? :DDD) a tényleges hibát, holnap délelőtt javítjuk. hasznos, hogy neked most sem megy, így tudjuk a logokból ellenőrizni, hogy helyes lesz-e a javítás. köszi a feedbacket!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1978) oliolioli válasza essexboy (#1976) üzenetére


oliolioli
csendes tag

Igen.Máshogy is lehet?Megcsináltam még egyszer,most jó! Köszi!

[ Szerkesztve ]

14 éve újonc...

(#1979) ryori válasza Parci (#1977) üzenetére


ryori
senior tag

Most megjavult, így estére :C féltem hogy nem tudom kiirni priviből a számot... :DDD

(#1980) KAMELOT


KAMELOT
titán

Nekem nem volt semmi hiba idáig a PH-val!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1981) Howkeddlee válasza Parci (#1971) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Köszi a tájékoztatást,nálam már működnek a privátok! :R

(#1982) Parci válasza Howkeddlee (#1981) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó hír, úgy tűnik, hogy végre megtaláltuk a lopakodó bugot és kihúzhatjuk ezt a rondaságot a listáról :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1983) wobble


wobble
újonc

Újra működik a pm szekció!

Üdv a staffnak!

(#1984) oldsaman


oldsaman
tag

Nekem eddig semmi gond nincs . Amit nem tudtam , azóta itt-ott megnéztem és megtanultam . Már ami nekem fontos .

Buga Jakab 0631-316-46-56

(#1985) PDoki


PDoki
tag

Hirdetés feladás első képernyőjénél alul csak egy Mégsem gomb látszik, a második lépésnél a megerősítésnél meg semmilyen gomb nincs!

Op rendszer: Windows XP, böngésző: Firefox 24.0

(#1986) Kam1kaze


Kam1kaze
tag

Nekem szerencsére eddig nem volt gondom a priváttal. Viszont most valakinek írtam és mikor elküldésre nyomtam, úgy tett mintha elment volna, majd nem jelent meg az új üzenet a többi után. Újból meg kellett írom, másodjára már sikerült. Ösztönösen kattintottam rá, lehet én nyomtam félre, de nem hinném, mert nincs olyan gomb, hogy mégse stb. Csak leírtam, hátha valaki tapasztalt még ilyet.

(#1987) béke


béke
aktív tag

üdv két kérdésem volna: kiemelés vásárlását indítottam,(1hét 180Ft./200Ft.) és 2× vonta le a 200ft-ot a kártyámról miért??
Hol látható hogy kiemeltem a hirdetésem mert nem találom :)! Meg van
De az első kérdés az fontosabb.

[ Szerkesztve ]

Alá írás :)

(#1988) Terminator17


Terminator17
senior tag

a jegelt hirdetésemet nem tudom zárni, miért? illetve semmit se tudok vele kezdeni.

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#1989) ravail válasza Terminator17 (#1988) üzenetére


ravail
senior tag

Üdv a Csapatnak!
Most találtam ezt a hibát:
Nem teljes képernyős, vagyis ablakos módban kinyitott Ie10-ben win7 alatt a Hardverapró -n kinyitott privát üzenetek között az ablaknál szélesebb link cím beírása esetén "rálóg" a jobb oldali "Bejelentkezve" és/vagy az alatta lévő "Kedvenceim" oszlopra. Ismételt megnyitás esetében pedig, eddig az oszlopig látszik a link, tovább nem. Sajnos csak erről a második állapotról készítettem képet:

A képen látható link ez lett volna:
(http://demo.synology.com/photo/#Albums/album_123456678889/photo_123456789012_123456789012345678901234)
Jó munkát!

(#1990) zoltan6 válasza ravail (#1989) üzenetére


zoltan6
őstag

muszáj a nyereményjáték megfejtését privátban megosztanod? a privát üzenetek tartalmát is tilos nyilvánosságra hozni a szabályzat szerint. :Y :W

(#1991) Goose-T válasza Goose-T (#1938) üzenetére


Goose-T
veterán

Továbbra is fennáll ez a probléma.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1992) ravail válasza zoltan6 (#1990) üzenetére


ravail
senior tag

Ha a fölösleges és kötekedő hozzászólásod helyett oda figyelnél arra, hogy a beírt link csak példa, és nem működik -mert annak tartalmát 1-0-ig nem egyformán növekvő számokkal helyettesítettem-, továbbá azt, hogy a saját magam által írt PM nyilvánosságra hozójától -azaz magamtól- rendelkezem az ide vonatkozó teljes körű engedéllyel, akkor nem igazán értem, mi értelme volt a hozzászólásnak!?!? Ha ezt kevésnek, vagy alapszabályba ütközőnek tartod, szívesen beszerzem a linkelt képen címzettként szereplő személy hozzájárulását a valóságban a részére el sem küldött (más tartalomra átírt) PM nyilvánosságra hozatalához!
Azonban, a magas bölcseletű hozzászólásod kapcsán nyilvánosan arra kérlek, magyarázd el nekem, és a fórum többi tagjának, hogyan lehet "CSAK konkrét bugreportok!"-at küldeni a PM képének társítása nélkül?
Mellesleg, építő jellegű, magas röptű hozzászólásodat köszönöm! Amennyiben válaszom nem elégített ki, fordulj a moderátorokhoz, hogy szankcionáljanak engem, és a fórum munkájának zavarása helyett folytasd PM-ben!
Köszönöm!

(#1993) Bjørgersson válasza Goose-T (#1991) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És ha a C után teszel egy szóközt vagy valami más karaktert? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1994) Goose-T válasza Bjørgersson (#1993) üzenetére


Goose-T
veterán

Már mindenhogy kipróbáltam, ha ingyombingyomtálibert írtam utána, azt is levágta.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1995) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Kedves házigazdák. azt belehetne tenni a legutóbb bejelentkezve mellé ami volt a régi HV aprón is?

utolsó feltűnés
2013-13-13 13:13

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#1996) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Most nézem, hogy a mobilprocesszoroknál nem lehet márkát választani. Direkt vagy bug?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1998) Parci válasza Goose-T (#1991) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

majd megcsináljuk. vagy már türelmetlen vagy?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2000) Parci válasza Bjørgersson (#1996) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

gondolom nem lett felvive egy cég sem, moderátorok tudják pótolni!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.