Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) essexboy válasza Parci (#1496) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ezt légyszi módosítsátok a Súgó-ban:
A félkövér és a +-os kérdések az általam kiegészített (berakott) szöveg.

Értékelés menete »

Értékelést csak a vevő kezdeményezhet. Amennyiben sikeresen lezajlott az üzlet, a hirdetésen az értékelésre kattintva az eladó e-mail értesítést kap, és amennyiben jóváhagyja a vásárlás tényét, mindkét fél értékelhet. Az archivált hirdetések már nem listázódnak és nem is lehet értékelni, ezért javasoljuk az eladóknak, hogy az értékelés megkezdéséig jegeljék a hirdetést, és csak utána archiválják. Pontozásos és szöveges értékelésed a felhasználó adatlapján jelenik meg. Amennyiben valaki negatív értékelést szeretne leadni, az adott hirdetésen belül a jelentem gomb megnyomásával tudja ezt megtenni. Ezek után a HARDVERAPRÓDOK kivizsgálják az esetet és megteszik a megfelelő lépéseket. Egy felhasználó egy hirdetést csak egyszer értékelhet. Folyamatban van, hogy az e-mailes rendszer mellett egy privát üzenetben is küldje el az értékeléses e-mail üzenetének a tartalmát.

Az UPolás új rendszere »

Minden nap 5 ingyenes UP áll rendelkezésedre, melyek a megszokott módon használhatóak fel azonnali UPolásra. Ha ennél több UPot szeretnél felhasználni vagy időzítenéd őket, akkor vásárolhatsz is UPokat. Vásárolt UPjaidat felhasználhatod egyszeri UPolásra, de akár időzítheted is, hogy adott hirdetésed hány naponta, milyen időpontokban UPolódjon automatikusan. Az UP vásárlásokat és felhasználásokat UP egyenlegeden követheted. Jelenleg a bankkártyás és SMS-es fizetések nem élnek, hamarosan ezek is elérhetőek lesznek.

+1
Mobilról nem megy teljesen az oldal, mit tegyek? »

Mindenféleképp a legfontosabb, hogy ne pánikolj :) A fejlesztők rajta vannak az ügyön, nemsokára az is kész lesz.

+2
Privát üzenet írásakor miért van alapból egy sor beleírva a szöveges mezőbe? »

Ez egy segítség az eladónak, hogy ne kelljen keresgélnie, hogy pontosan most melyik hirdetésében szereplő termékére vagyunk kíváncsiak illetve a vevőnek is, hogy ne kelljen szenvedni a link beilleszgetésével.

+3
Miért nem látom az eladó telefonszámát az adatainál? »

Biztonsági szempontból és a csalások visszaszorítása érdekében a telefonszámot egy privát üzenetben kérjük el az eladótól.

+4
A régi pirospontjaim nem kerülnek át az új rendszerbe? »

A pontjaidat továbbra is belinkelheted a hirdetéseidbe, az aláírásodba pontosan úgy, hogyan eddig. A pontok forrását jelentő topicok is elérhetőek, azokat nem törli a Prohardver, de az új Hardverapróra nem emeljük át.

Az Unofficial PH megbízhatóság egy, a Prohardvertől teljes mértékben független kezdeményezés volt mindig is (tehát nem hivatalos, nem ellenőrzött, nem hiteles), és csak annyi történt, hogy az új Hardverapró bővült egy beépített (és teljesen más elven működő) értékelési megoldással is. A kettő nem zárja ki egymást, amíg az új rendszer nem telik meg adatokkal, a régi ugyanúgy használható.

A régi pirospontokat tehát átmásolni nem tudjuk, de attól még ugyanúgy használhatóak, mint eddig!

+5

Nagyon jó ez az oldal, de ez a színvilág... »

A designt csiszolni fogják, de nem most, hanem legalább egy hónap múlva. Minimálra lesz véve, a színek kontrasztosabbak lesznek, a sok box-a-boxban kerekítést kipucolják. Technósabb lesz picit, de nem most hanem pár hónap múlva.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1502) Ittnemaz válasza Parci (#1446) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

Udv
akkor ezek szerint ne jelezzem hogy most pl nem tudok belepni opera clasiccal?
csak tegnap reggel tudtam napkozben nem ma sem :(

(#1503) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Sziasztok!
Eddig elég gyakran mobiltelefonról követtem a hardveraprót, könnyen be tudtam jelentkezni, tudtam írni és olvasni a kommenteket. Az új hardverapróra androidos készülékekkel ( hármat is próbáltam 2.3.6, 4.0.4, 4.1.2 verziók, más más készülék) nem tudok bejelentkezni, a bejelentkezés sikeres oldal nem lép tovább, ha mégis sikerülne valami csoda folytán bejelentkezni, akkor a kedvencek, itt szóltam hozzá, a szerverek kommunikációs hibája miatt nem elérhető, míg asztali gépen minden rendesen elérhető (win7). Ezenkívül sokkal tovább tart az oldal betöltése mobilon.
Köszönöm, hogy elolvastátok!

Üdv.: KamuMazsola

(#1504) an0ny


an0ny
tag

üdv! nem tudom hiba e, de jelezném, hogy belépés után újra megnyitva a http://hardverapro.hu/lepj_be?url=privat_uzenetek oldalt - mert ez van a könyvjelzőkbe mentve - nem lép tovább a privát üzenetekre, hanem újra beléphetek és csak aztán vagy rákattintok a megfelelő menüpontra. :F jó lenne ha észrevenné, hogy már be vagyok jelentkezve és ugorna tovább ahova kell. köszi! :R

(#1505) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Erre lesz valami megoldás...? :F
Amúgy legfrissebb Win 7 Ultimate 64bit és Internet Explorer10

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#1506) SUPREME7 válasza an0ny (#1504) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez már nekem is fizikailag fáj. Annyi idő alatt amíg lepötyögted ezt a kommentet, át is írhattad volna a könyvjelződet a helyes URL-re.

http://hardverapro.hu/privat_uzenetek
http://hardverapro.hu/privat_uzenetek

[ Szerkesztve ]

(#1507) essexboy válasza Lavidaloka (#1505) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kellett volna kapnod egy e-mailt a teendőkkel, azt megnézted?

essexboy

(#1508) Parci válasza essexboy (#1501) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi, hogy ilyen szépen összeszedted, az utolsó, arculati kérdést leszámítva fel is vittem őket!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1509) Lavidaloka válasza essexboy (#1507) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Email nem érkezett...

ホンダシビッククーペ

(#1510) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

éééés: mostantól küld a rendszer privátot értékelési lépésekről, nem csak e-mailt!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1511) essexboy válasza Parci (#1508) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Nincs mit. Még egy dolog: szerintem a főképernyőn található kiírást A régi pirospontjaim nem kerülnek át az új rendszerbe? nem lehet akkor ezentúl a súgóba linkelni? Mert akkor lehet, hogy a többi kérdést is elolvassák a felhasználók...

(#1510) Parci :C

(#1512) Parci ctrl + F5 öt kellett volna nyomnom, pedig direkt ellenőriztem :)

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1512) Parci válasza essexboy (#1511) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

már "rég" átírtuk... ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1513) Lavidaloka válasza Parci (#1510) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Nah megtaláltam az emailt a levészemét közt... :W
Most már privátba is kapom akkor egyszerübb lesz értékelni..THX :R

ホンダシビッククーペ

(#1514) Kicsirics77 válasza Lavidaloka (#1513) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nálam még mindíg fenn áll az a hiba hogy egyik hirdetésemet sehogyan sem tudom elmenteni a kedvencek közé.
megnyomom a kedvencekhez adás gombot és semmi nem történik
a másik két hirdetésemnél minden rendben működik lehet kivenni és újra hozzáadni is.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#1515) föccer válasza Parci (#1510) üzenetére


föccer
nagyúr

:R

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1516) br.rak


br.rak
őstag

Lehet, hogy már volt, az is lehet, hogy csak én vagyok béna:

Kaptam pozitív értékelést eladóként (pontozás és szöveges egyaránt), de én nem tudom értékelni a vevőt.
Valami tipp esetleg? Jött egy értesítő, hogy megerősítem-e az adás vételt, eddig oké, utána megkaptam az értékelést, de ezután nem tudok semmit csinálni. Lehet, hogy én vagyok béna vagy ez még bug?

(amúgy tetszik az új értékelés rendszer, hogy pozitív is legyek :) )

Br

[ Szerkesztve ]

(#1517) Parci válasza Kicsirics77 (#1514) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megnézzük

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1518) Kicsirics77 válasza Parci (#1517) üzenetére


Kicsirics77
veterán

:R

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#1519) jFox


jFox
őstag

Üdv mindenkinek!

Felfedeztem egy hibát a HA keresőjében. Lehet, hogy már volt, de azér inkább leírom.
Alaplapot kerestem, AM2-est és a városnak Egert jelöltem meg. Miért hoz akkor ZalaEGERszegi hirdetés is?
:R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1520) br.rak válasza br.rak (#1516) üzenetére


br.rak
őstag

Kiderült, mi volt a gond. A felhasználó értékelőt csak e-mail címre kaptam, belső üzentként nem jött át.

Br

(#1521) essexboy válasza Parci (#1512) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kis frissítés a Súgó-ba: (félkövéren)

Értékelés menete »
Értékelést csak a vevő kezdeményezhet. Amennyiben sikeresen lezajlott az üzlet, a hirdetésen az értékelésre kattintva az eladó e-mail értesítést és privát üzenetet kap. Amennyiben jóváhagyja a vásárlás tényét, mindkét fél értékelhet. Az archivált hirdetések már nem listázódnak és itt nem is lehet értékelni, ezért javasoljuk az eladóknak, hogy az értékelés megkezdéséig jegeljék a hirdetést, és csak utána archiválják. Pontozásos és szöveges értékelésed a felhasználó adatlapján jelenik meg. Amennyiben valaki negatív értékelést szeretne leadni, de az eladó nem igazolja vissza és így egyáltalán nem tud értékelni, az adott hirdetésen belül a jelentem gomb megnyomásával tudja ezt megtenni. Ezek után a HARDVERAPRÓDok kivizsgálják az esetet és megteszik a megfelelő lépéseket. Egy felhasználó egy hirdetést csak egyszer értékelhet, de több felhasználó is tudja ugyanazt a hirdetést értékelni (ez a 30db monitor egy hirdetésben esete)

essexboy

(#1522) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Nekem volt 2 hirdetésem is amit archiváltam de még is élő maradt.
Akkor bejelölte de most kerestek hogy meg van-e még és láttam hogy élő hirdetés :Y

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#1523) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Csak én nem kapok mostanában email értesítést privát üzenetről? Beállításokban a Hardverapró van beállítva elsődleges portálnak, ez lehet probléma? (email értesítés természetesen kérve minden üzenetről)

(#1524) essexboy válasza Kis Joe (#1522) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Volt egy kis bug tegnap előtt és azért kerültek aktív állapotba, legutóbbi információk szerint. De majd Parci kijavít, hogyha nem jó az infó.

essexboy

(#1525) Parci válasza essexboy (#1521) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

done

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1526) Parci válasza Kis Joe (#1522) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

volt egy csúnya bugunk ezzel kapcsolatban. lehet, hogy annak maradványa. légyszi rakd rendbe most kézzel, aztán ha bármikor ilyesmivel találkozol a jövőben, az már funkcionális bug és mindenképp jelentsd be itt nekünk! köszi!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1527) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Rosszul értelmezem az "Eddigi vásárlásaim" menüpontot, miszerint oda az kéne kerüljön, amit HA-n felhasználóktól vásároltam?

(#1528) zoltan6 válasza SUPREME7 (#1523) üzenetére


zoltan6
őstag

rios gépház privátról nekem sem jött most,meg az előzőről sem,más felhasználótól jött tegnap is.

(#1529) Parci válasza KaiotEch (#1527) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, vásárlás = fizetős szolgáltatás, amit igénybe vettél

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1530) Kis Joe válasza essexboy (#1524) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Parci és essexboy :R

Szépen haladtok, köszi a munkátok!

Ötletként amugy lehetne valahogy a kiemeléseket még átláthatóbbá és feltünőbbé tenni szerintem. Én annyira nem éreztem hatását kiemeléskor

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#1531) bsh


bsh
őstag

bug(?): ha beállítok pl. gyártó szerinti szűrést, majd elhagyom az oldalt és később visszatérek, akkor még mindig az előzőleg kiválasztott szűrés lesz az aktív. (böngésző bezárásáig.)

(#1532) molvany válasza Parci (#1510) üzenetére


molvany
senior tag

Kb. 1 óra alatt ketten értékeltek. Az elsö értékelövel kapcsolatban megjött a " rendszer levél " + az e-mail is.
A második esettnél csak a postafiókomba az e-mail. Renszerlevél nem jött már.

WhatsApp :+491737182060

(#1533) Parci válasza molvany (#1532) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyszerűen nem kaptál privátot a másodikról? biztos? ugyanaz a Hardverapró nevű user küldi.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1534) Kyshenko


Kyshenko
újonc

Sziasztok!

Olyan problémám adódott, hogy volt egy felhasználói fiókom a chosenone@citromail.hu címen. Ma megpróbáltam módosítani az email címet mivel már régóta nem használom a citromailest. Na most átírtam a gmail-re azóta pedig nem tudok belépni! A citromail késve meg nagyon nehezen kapja meg az elfelejtett jelszó értesítést, és azzal sem tudok belépni! Tudnátok segíteni ebben az ügyben???
Előre is köszönöm a segítséget!

Üdvözlettel: Chosen1

(#1535) molvany válasza Parci (#1533) üzenetére


molvany
senior tag

A postafiókomba ( e-mail ) kaptam a másodikról is.
De ide, a HA - ra a Privát üzenetekbe a másodikról már nem kaptam meg.

WhatsApp :+491737182060

(#1536) br.rak válasza Parci (#1533) üzenetére


br.rak
őstag

Tudom nem nekem szólt, de leírom én is a mai tapasztalatot.
Nem jönnek a privátok az értékelésről, csak arról, hogy megtörtént-e az adásvétel és erősítsem meg, de e-mail címre megjön minden, így annyira nem gond. A vevőnek megjött privire, hogy értékeljen . Lehet, hogy ez valami egyedi hiba pár embernél?

Br

(#1537) Parci válasza br.rak (#1536) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

oké, megnézzük ezeket

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1538) Cole86 válasza Cole86 (#1478) üzenetére


Cole86
senior tag

Érdemben nem kaptam választ a kérdésemre/felvetésemre, sőt.. Kb sehogy sem!

Gondolom ez azt takarja ,hogy nem akartok változtatni a rendszeren, tehát a fekete pontom és még sok más emberé is ott marad az új rendszerben, pedig nem tudni ki adta és miért...?? :F :F :Y

Nem tudom,hogy ki számára elfogadható ez az 1 oldalú és erősen kontrollálhatatlan rendszer..!? Ha valaki véletlen tévedésből add feketét a másiknak, akkor mit tud vele kezdeni vagy ,ha csak szimplán rosszindulatú vagy hozzá nem értő...? :F

Ezt ki ellenőrzi? hol van külön toppic ahol ezt kezelnék és le lehet követni ,h mit, miért és ki adta ?

köszönöm a választ előre is!

:R

[ Módosította: Parci ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#1539) Parci válasza Cole86 (#1538) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez itt a bugreport topik!

le van írva, hogy mi való ide és mi nem. kérlek vidd máshová ezt a problémát (mondjuk oda, ahol eddig is kezelve volt az ilyesmi: a moderátorokhoz), és pláne ne verd az asztalt, ha már rossz helyen vagy! :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1540) Cole86 válasza Parci (#1539) üzenetére


Cole86
senior tag

Sajnálom, de gondolom ők ezt úgy vélik ,hogy ez bug riport, mivel a rendszerhez nekik nincs közük és ez jelenleg így van megírva.. én érzékelem csak úgy ,h ez mások szerint sem csak szimplán egyedi dolog ? ebből még komoly gondok lesznek..! Jobb lenne talán elejét venni a későbbi fejetlenségnek, amikor már elburjánzik a dolog és nem csak 1 ember fogja az asztalt verni... :W

Sajnálom, ha offoltam! Szerintem erőteljesen ide vág a dolog!

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#1541) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Friss értékelésnél nem kaptam rendszer üzenetet, csak mailt. Az értékelés maga rendben ment.
Ha jól gondolom, pü-ként kellene jelentkeznie. Mindenesetre csekkoltam PH és HA alól is, de semmi.

/Win7, FF 24.0/

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1542) orion1025 válasza Cole86 (#1538) üzenetére


orion1025
őstag

Ez a "probléma" már az új apró debütálása előtt szóba került, akkor is sokan feldobták a témát, hogy mi van ha lesznek kedves és jó szándékú emberek....Fejlesztési hibának mondanám ezt az értékelés követhetetlenséget.

[ Módosította: Parci ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#1543) Cole86 válasza orion1025 (#1542) üzenetére


Cole86
senior tag

De érdemben erre nem reflektálnak... ezt akkor hol kéne jelezni vagy kinek, ha nem itt? Nem is értem igazán az egészet ,h ezt hogy is gondolták ki...

[ Módosította: Parci ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#1544) essexboy válasza Cole86 (#1543) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Itt, és linkeld Parci ezen hozzászólását.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1545) Parci válasza fi:zi'k (#1541) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez javítva lett közben (a Hardverapró user is csak 50 privátot küldhetett egy nap :DDD)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1546) Parci válasza Cole86 (#1543) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó, válaszolok, most az egyszer és utoljára, utána elkezdek törölgetni.

- lesz megoldás arra, hogy lásd minden értékelő személyét, akkor is, ha nem írt szöveges értékelést. tehát látni fogod, hogy ki mit adott

- NEM random íródnak jóvá értékelések, hanem pontosan akkor, amikor valaki értékelt. nem előtte, nem utána

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1547) fi:zi'k válasza Parci (#1545) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én úgy is hamarabb észreveszem a mailt, szóval nekem nem volt gond.
Egyébként azt hittem, hogy a kapszlokosoknál nincs ilyen limit egyáltalán.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1548) föccer válasza fi:zi'k (#1547) üzenetére


föccer
nagyúr

Hardverapró user =/= HARDVERAPRÓD user. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1549) fi:zi'k válasza föccer (#1548) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem tudom ténylegesen milyen a Hardverapró user, de feltételeztem, hogy kapszlokos, függetlenül attól, hogy apród-e vagy sem. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1550) Kyshenko


Kyshenko
újonc

Srácok kinek kellene szólnom, hogy történjen valami az ügyben??
Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.