Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) orion1025


orion1025
őstag

Hirdetésfeladás

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#1402) HuMarc válasza orion1025 (#1401) üzenetére


HuMarc
addikt

És ha bejelölöd a "Hajlandó vagyok futározni, vagy valami ilyesmi" rubrikát, akkor is ez van?

(#1403) orion1025 válasza HuMarc (#1402) üzenetére


orion1025
őstag

Mindig, minden böngészővel.Ettől még rá tudok kattintani a nem létező gombra, de a hirdetés már nem jelenik meg sehol....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#1404) Parci válasza orion1025 (#1403) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kis türelmet kérünk, most jól tökönlőttük magunkat valamivel, ezért a káosz. amúgy meg épp ezt a részt fejlesztjük ma (ez is okozta a bugot az imént), utólag is fel lehet majd adni az inaktívba került hirdetéseket. hogy miért nem látsz feladás gombot, az mondjuk x-akta, én látom.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1405) Speed® válasza Parci (#1404) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nálam feladás gomb volt ugyan, de 502 - bad gateway error-ral elszállt az egész, mikor rányomtam, az addig bevitt tartalom nagy részével együtt, a maradékot inaktív hirdetésként látom, amivel nem is tudok semmit kezdeni, hiába az adminjog.
/FF24/Chrome29, W7x64/

[ Szerkesztve ]

(#1406) Parci válasza Speed® (#1405) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

erre lesz megoldás, hogy utólag is tudod majd aktiválni. a tartalom nagy részének elszállását nem értem. gondolom vagy adatbázisba kerül egy hirdetés vagy nem... nem?

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1407) orion1025 válasza Parci (#1404) üzenetére


orion1025
őstag

Mikorra várható a probléma elhárítása?

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#1408) 04ahgy válasza essexboy (#1384) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Sehol nincs egyértelmű utalás arra, hogy archiváltat nem lehet értékelni! Csak annyi, hogy javasolják, a könnyebb meglelhetőség érdekében a jegelést. Én az archiváltat is megtalálom!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1409) Parci válasza orion1025 (#1407) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az, hogy összekeveredtek most hirdetések és előkerültek archiváltak, mindjárt. az, hogy nem látod a gombot, azt nem tudom.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1410) aelod válasza Graphics (#1366) üzenetére


aelod
veterán

Ez a samsung galaxy ace 2 mobilom gyári böngészője

Ez pedig ahogy látszik is az androidos Opera (a legfrissebb) verzió...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#1411) Speed® válasza Parci (#1406) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

[link] Nem csak ennyit írtam bele, ill. kép is volt.
Hogy ez így normális-e és "aktivizálódáskor" látni fogom, azt nem tudom..
Megvárom, míg helyreáll a rend, aztán majd ránézek..kitartás, jó munkát!

[ Szerkesztve ]

(#1412) orion1025 válasza Parci (#1409) üzenetére


orion1025
őstag

A gomb nem léte egyáltalán nem érdekel, mert mint írtam, attól még kattintható :) A hirdetések feladása+rendeződése már annál inkább.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#1413) Parci válasza Speed® (#1411) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és visszalépésre sem volt ott az adat? nincs meg a teljes szöveg, nem tetted esetleg vágólapra vagy ilyesmi?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1414) molvany


molvany
senior tag

Kb. 14:00 - kor használtam el a mai Up - jaimat. A hirdetéseim pedig a fenében vannak ( szerte széjjel - 300 - tól 600 - ig ). Erre lesz megoldás hogy visszakerüljenek a helyükre ?

WhatsApp :+491737182060

(#1415) Speed® válasza Parci (#1413) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Visszalépve elvileg a szerkesztőablakot kellett volna kapjam, de ugyanúgy 502vel elszállt..még 1et visszalépve a főoldal jött be. A szöveget nem vágólapról szúrtam be, ill. nem is került oda..elveszett az éterben jelen állás szerint..majd pótlom.

(#1416) Parci válasza molvany (#1414) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem biztos, de megteszünk, amit tudunk a mai hiba javítására, és ha szerencsénk van, ez is megoldódik vele. ha nem, akkor sajnos nem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1417) molvany válasza Parci (#1416) üzenetére


molvany
senior tag

Kösz. De akkor min. az lenne a korekt lépés, hogy visszakapjuk az ingyen Up - okat.

WhatsApp :+491737182060

(#1418) Parci válasza molvany (#1417) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne haragudj, de sajnos nincs kapacitásunk arra, hogy most userenként átnézzük, hogy mi történt az ingyenes upjaikkal :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1419) molvany válasza Parci (#1418) üzenetére


molvany
senior tag

Kösz, most megvígasztaltál.
Nem kell átnézni, hanem mivel nem a mi hibánk, egyszerüen annyi korrektség lehetne, hogy mindenkinek jóváírtok mára 5 db. - ot.
Csak ennyire lenne egyszerü és velünk szemben is korrekt az eljárás :K

Ja és ez még pénzetekbe semkerülne.

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#1420) Parci válasza molvany (#1419) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de azért ugye nem baj, ha előbb a tényleges hibá(ka)t javítjuk, minden erőnkkel? értem, hogy mi a bajod, és igen, ez így volna elegáns, csak éppen az eleganciától egyelőre messze vagyunk, amíg bugos a site. így a durva problémákhoz képest egyelőre a mai malőr miatt megborult upok nem tűnnek olyasminek, ami előrébbvaló, márpedig választanunk kell, hogy mivel foglalkozunk :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1421) molvany válasza Parci (#1420) üzenetére


molvany
senior tag

Természetesen azt nem vitatom, hogy fontossági sorrendnek kell lennie. Talán ha így kezdted volna, szerintem az elsö levelemet nem követte volna több. :K
Kivárjuk a sorunkat, remélve hogy ez a " fél ígéretnek " is vehetö kijelentés valóssá is válik. :K

WhatsApp :+491737182060

(#1422) Parci válasza molvany (#1421) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sajnos attól tartok, hogy mire végzünk a kritikus dolgokkal, már bőven elmúlik éjfél :(
(és abszolút szégyellem magunkat a mai bug miatt, szóval ne érts félre, nem keménykedek vagy ilyesmi, egyszerűen csak kármentés van most, és muszáj a leglényegesebb dolgokat csinálni, mert nem jut mindenre idő)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1423) molvany válasza Parci (#1422) üzenetére


molvany
senior tag

Ez a nap már tönkre ment, a Kislány iskolába ment :C

Lesz nap holnap is. Ami magyarra lefordítva azt jelentené, hogy holnap is eltudjuk fogadni a + 5 Up - ot, ( az az 10 - et bruttóban egy nap ). Söt, ha tolódna, holnap után is megfelel. De érezzük, hogy ......... :K

Mire ezt befejeztem, azt látom, hogy ha minden igaz, hejrezökkent a " hiba " :K
Most abban reménykedjünk, hogy így is marad.

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#1424) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Privátoknál a kis képekkel gond van:

Win7, FF19

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1425) Parci válasza Winner_hun (#1424) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

rajta van már a listán, javítva lesz

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1426) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

emberek: van bárki, aki nem tud belépni mobilról? (de webről igen)
na és olyan, aki eddig nem tudott, de most már tud? milyen böngészővel?

egyelőre csak a login a kérdés, a többi mobilos bugot majd később

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1427) Winner_hun válasza Parci (#1426) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én kilépni nem tudok itt a ph-n de ez nagyon off. Valószínűleg nálam van gebasz, bár nem találkoztam még ilyennel.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1428) HuMarc válasza Parci (#1426) üzenetére


HuMarc
addikt

Most be tudok lépni, eddig nem próbáltam.

WP8 - IE

(#1429) Parci válasza HuMarc (#1428) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi! jöhetnek android és ios infók is, sokan panaszkodtak korábban, hogy nem megy a login teló alól, tekertünk rajta, jó volna, ha tényleg igaz volna, hogy most már jó :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1430) Winner_hun válasza Parci (#1429) üzenetére


Winner_hun
félisten

Androidról gyári böngészővel be tudtam lépni. A PH-ra nem léptetett be.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1431) zoltan6 válasza Parci (#1429) üzenetére


zoltan6
őstag

samsung galaxy s3 gyári 4.1.2-es android rendszer:
gyári böngésző - müködik
google chrome - müködik
firefox - működik (ez eddig is működött)
az új hardverapró,és a ph. is működik
köszönjük :R

(#1432) Parci válasza zoltan6 (#1431) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na, szuper, köszi! azt persze nem tudom, hogy a többi input működik-e. komment, privát, apró feladása. de a login végre igen :C

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1433) zoltan6 válasza Parci (#1432) üzenetére


zoltan6
őstag

most egyenlőre nincs időm tesztelgetni a többi funkciókat,(holnap megyek dolgozni,majd ott tesztelgetem) de a login hálaistennek működik.

(#1434) orion1025 válasza Parci (#1429) üzenetére


orion1025
őstag

Nálam is működik Symbian alól.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#1435) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Kedvencek / Itt szóltam hozzá részen ha topikot törlök akkor az oldalon az összes linknél 2-3 mp-ig nem vált át az egér mutatóujjasra.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1436) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ennél a hirdetésnél több, mint 200 hozzászólás van, mégsem lehet megnézni csak az első 200-at. Egyik böngészővel sem jó.

Rendezés: idő ▲

A nyilas lapozó mellé még jó lenne egy lenyíló lapozó is, amilyen a PH-n is van.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1437) peto.istvan válasza Ndruu (#1436) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Nálam szépen kihozza az utolsó hsz-t is. Szóval szépen működik! IE 10 alatt néztem meg. Saját hirdetésemnél is több mint 200 hsz van és azokat is listázza rendesen!

(#1438) HuMarc válasza Ndruu (#1436) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha az utolsónál kezdesz (idő ▼) akkor kilistázza mind a 267 hsz-t. Persze a bug ettől függetlenül fennáll. De van lenyílós lapozó, nekem legalábbis van.

(#1439) béke


béke
aktív tag

Hello
Hiba:

Olyan hiedetésekre irnak privátot amiket már rég kitöröltem lehetne korrigálni köszi.
És amúgy meg telefonon aktívnak látom az összes hirdetésem :) ez miért van?.

Alá írás :)

(#1440) VIPowER válasza Parci (#1422) üzenetére


VIPowER
senior tag

Egyébként miért nem tudtátok ezt úgy megoldani mint régen, hogy mind a két apró ment, és amíg az egyik (az új) rosszalkodott, addig a másik jól működött ? Lehetett volna javítani közben , és aztán átállni véglegesen erre mikor már készen van.

[ Módosította: Parci ]

(#1441) Parci válasza VIPowER (#1440) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pontosan ez történt. viszont nem lehet csak úgy váltogatni a kettő között, tök külön rendszer, ha most megpróbálnánk visszatenni a régit (elméleti példa, nem fogjuk), akkor hiányozna minden, ami az elmúlt 2 hétben került fel az újra.

de kicsit túl is van pörgetve most ez a kérdés. hétvégén most pihentünk, mert már zombi volt mindenki, azóta meg nyomjuk tovább. pár hét és nem lesz nagy jelentősége az egésznek, mert alapvetően jól fog működni a rendszer. addig persze időnként bosszantó a hibáival, ez tény. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1442) VIPowER válasza Parci (#1441) üzenetére


VIPowER
senior tag

Csak élesben javítani a problémákat mindig rosszabb, mint amikor van egy mankó amire támaszkodhatsz.
De ez esetben a mankót nem használtátok.
De persze, idővel jó lesz ez is, csak lehet nem így kellett volna.
(Ha nem jól fogalmaztam az azért van mert kisebb buli után vagyok)

[ Módosította: Parci ]

(#1443) Kicsirics77 válasza Parci (#1429) üzenetére


Kicsirics77
veterán

iOs 7 alatt is rendben a safari böngészővel.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#1444) Parci válasza VIPowER (#1442) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

körülbelül 6-7 hónapig csak teszteltük... (most jön az, hogy akkor hihetetlen bugos és bénák voltunk és vagyunk, gondolom)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1445) Ittnemaz válasza Parci (#1426) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

Udv

en pl

opera clasicc alol nem lep tovabb..
opera minvel megy a belepes,,de tudom nem fogalkoztok ezzel a verzioval.
csak ebbol sem up sem a valtozasok nem mennek

(#1446) Parci válasza Ittnemaz (#1445) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

csak a login lett még tesztelve. de megyünk majd tovább a többivel. pár hét alatt mobilról is használható lesz az oldal, és készül majd mobilra optimalizált css is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1447) molvany


molvany
senior tag

Van egy olyan gond, hogy a vevö nem tud értékelni. ( nincsen meg a lehetösége ).
Példa:
Egy hirdetés alatt árulok több mobil tipusra fóliát ( csinálnák én annyi hirdetést,amennyi van, de mint tudjuk, ez több okból sem lehet és túlzás is lenne ).
Na már most, azegyik vevöm nem régen abból a hirdetésböl vásárolt ( a példának okáért egy Samsung S3 - ra fóliát ).
Vásárlása után értékelés megvolt.
Most egy jó hete, mivel a hidetés tovább él a már leírt oknál fogva, vásárolt belöle ismét, most másik monbil telefonra.
Tegnap megkapta, értékelt volna, de jelezte, hogy nem tud a hirdetésböl értékelést leadni.

Erröl van szó :

[link]

Természetesen itt már egyszer értékelt, mert már egyszer vásárolt.
De most ismét és és nincsen rá lehetösége.
Söt valószónü, hogy még fog is vásárolni ebböl a hirdetésböl.

Mi erre a megoldás. ?
Mert szerintem nem én vagyok az egyedüli, aki hasonló cipöben jár. Más is vont össze hiretéseket.

WhatsApp :+491737182060

(#1448) Parci válasza molvany (#1447) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezen egyelőre nem lesz változtatva. egy vevő egy hirdetésre egyszer adhat le értékelést.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1449) peto.istvan válasza Parci (#1448) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Szerintem ez helytálló. Új vevő, új értékelés! Viszont az is helytálló lenne, hogy új vevő és régi hirdetés. A régi vevő vs. régi hirdetés már csak hab a tortán. Persze jó összegyűjteni a pirosakat bocsánat pozitív értékeléseket de akkor van igazán értelme ha új emberektől/üzletfelektől származnak. :R

(#1450) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha nem is konkrét bug, de eldöntendő szöveg, hogy off topic, vagy off topik

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.