Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Mercutio_ válasza Parci (#848) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tegnap este, vagy ma délelőtt, kitöröltem az értesítő leveleket :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#852) sacred 23 válasza Winner_hun (#50) üzenetére


sacred 23
csendes tag

nem látom ha valaki hozzászól egy hirdetésemhez hardverapron csak itt prohardver en mutatja de ha rákatintok akkor nem mutatja csak anyit hogy kommunikacios hiba miatt nem érhetö el pedig irtak rá valamit.

remélem kinavitják

üdv sacred23

[ Szerkesztve ]

(#853) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

soremeléses para elvileg pipa!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#854) mackosajt válasza Parci (#853) üzenetére


mackosajt
addikt

Yep, nálam rendben van. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#855) Parci válasza mackosajt (#854) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezek ilyen egy-egy hiányzó konstans, elgépelt dollárjel, hasonló szintű szarságok, csak egyszerűen annyi felé vagyunk, hogy ilyen átfutással találjuk meg. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#856) fi:zi'k válasza Parci (#850) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Új értékelés: minden rendben volt, 5 és 2 a két félnek.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#857) Parci válasza fi:zi'k (#856) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:R :)) :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#858) Parci válasza Mercutio_ (#847) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a logok alapján ez történt: Eladó értékelte a vevőt logban és adatbázisban is megva, vevő még nem nyitotta meg az értékelés oldalt a log alapján.

meg tudod erősíteni? vevő kapott tőled pontokat, te meg nem kaptál a vevőtől?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#859) molvany válasza Parci (#853) üzenetére


molvany
senior tag

Reméljük, már így meg is marad :K

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#860) fi:zi'k válasza Parci (#857) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Spec karakterek is mentek.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#861) Parci válasza fi:zi'k (#860) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bár nem biztos, de egyelőre abból indulunk ki, hogy az értékelésekkel nincs gond. péntek reggel tettünk fel egy javítást, az azóta kezdeményezetteknél nem szabadna, hogy para legyen. a korábbiak sajnos függőben maradnak, sok idő volna egyenként kézzel módosítgatni őket. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#862) 04ahgy válasza Parci (#861) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ok. A péntek reggel előtti hirdetések kapcsán köttetett üzleteket, ha a még bugos rendszerben volt az értékelés kezdeményezve, megejtve és befejezve, lehet-e, vagy sem újra értékelni?

Ha nem, mi a megoldás? Adjam fel ugyanazt a hirdetést még egyszer, "adminisztratív jelleggel", hogy értékelhesse a vevőm?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#863) Parci válasza 04ahgy (#862) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nekünk kapacitásunk nem lesz kézzel javítgatni. szankcionálva nem lesz, ha a rendszer engedi és utólag korrigáljátok. én azért beírnám a megfelelő topikokba, hogy ezt és ezt utólag adtuk meg egymásnak, mert eddig nem ment, linkkel.

ugyanazt a hirdetést légyszi ne adjátok fel újra, inkább, ha semmi más megoldás sincs, azt kérem nagy tisztelettel mindenkitől, hogy nyelje le a buktát, hogy nem megy egy szűk napig az értékelés, ha meg tudja tenni... :(

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#864) 04ahgy válasza Parci (#863) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Értem. Azért kérdeztem, mert azt írtad, lehet majd újra értékelni, a tapasztalat meg ezzel ellentétes. Az általad írtaknak megfelelően fogok eljárni.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#865) qqwerty


qqwerty
tag

Üdv urak!
Eltüntek az értékeléseim!

[ Szerkesztve ]

Telefonszám az adatlapomon!

(#866) Parci válasza qqwerty (#865) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egész pontosan honnan? hol volt eddig mutatva, ahol most nem látod?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#867) Mercutio_ válasza Parci (#858) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megoldva a dolog.
Ő se tudta, hogy e-mailben fog kapni értesítést amikor értékelhet. Most, hogy szóltam neki ránézett, és végigvitte az értékelést:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#868) Parci válasza Mercutio_ (#867) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi! fejlesztünk majd ezen, hogy ne csak email legyen, de addig is úgy tűnik, hogy minden egyes esetre van magyarázat, és a rendszer már nem nyel le értékeléseket.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#869) Hmmz válasza Parci (#868) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Kedves Házigazda,
érdeklődnék hogy az EMAIL és a Személyes adatok/TELEFONSZÁM-mal felmerülő kédéseket direket ignárlod é sokadszorra vagy csak véletlenül?
Szépen kérdem, hol lehet ezek látni az új HA-n?, illetve tervezitek egyáltalán ezeket.
(Azon kivül hogy megprobálok PH-n rákeresni valahogy..)
Kösz

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#870) Parci válasza Hmmz (#869) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

már válaszoltam erre is. légyszi ne számoltassatok el, nem tudok ezer ember minden kérésére egyedül válaszolni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#871) Terminator17


Terminator17
senior tag

üdv
nekem nagyon nem tetszik ez az egész át állásósdi. Igazából nem is értem miért kellet azt variálni ami mindenkinek több mint tökéletes volt mind ezidáig. Kérdésem az lenne hogy nem lesz e esetleg valami opció hogy aki akarja a régi nézettel böngészhessen? Mert ez...... hát szóval nem szeretném minősíteni, alig találtam meg jó pár dolgot ami rég 1 másodperc volt.

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#872) Hmmz válasza Parci (#870) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Vajon hol bújkálhat, már másodszor szánok rá majd félórát hátha valahol fel van tüntetve, de semmi..
Csak mindig azt látom hogy más is kérdezi,
no mind1...Aggódjon akkor más helyette :)

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#873) fi:zi'k válasza Hmmz (#872) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tessék, kb 30 mp volt.

(#871) Terminator17
Nem lesz opció rá.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#874) Parci válasza Hmmz (#872) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

oké, akkor újra: egyelőre ez szándékos, hogy legyen log, nyoma annak, hogy kapcsolatfelvétel volt. ha ugyanis nincs semmi, majd jól átvernek valakit, akkor nehéz azonosítani az illetőt utólag. szóval jobb az, ha nem csak meglát a user egy telefonszámot és rögtön hívja, hanem írnak is egymásnak és van valami nyoma, hogy ők kommunikáltak.

nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás, de egyelőre ez a koncepció mögötte. hogy miért hagytuk bent akkor mégis a ph-nál? mert aki hardcore ph-s stb., az jellemzően úgy sem annyira gyakorlatlan és/vagy csaló.

egyelőre itt tartunk, aztán majd menet közben biztos csiszolódik ez, ha lesz több tapasztalat.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#875) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

viszont kíváncsi leszek, hogy ki veszi észre először, hogy a listáknál van némi plusz opció.............. ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#876) mackosajt válasza Parci (#875) üzenetére


mackosajt
addikt

Mi lenne az, ne titkolózz.
Köszi! :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#877) Parci válasza mackosajt (#876) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

annyian sírtak érte, hogy én aztán el nem árulom, az tuti... :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#878) 7 válasza Parci (#875) üzenetére


7
addikt

Én ;]

(#879) mackosajt válasza Parci (#877) üzenetére


mackosajt
addikt

Kiemelés? Vagy mi? Hirtelen nekem ez tűnt fel leginkább, meg az, hogy egy nagy halom lett belőlük.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#880) Parci válasza mackosajt (#879) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

my lips are sealed -- na de ne offoljuk a topikot :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#881) joshua7 válasza Parci (#880) üzenetére


joshua7
veterán

Gondolom a feladás szerinti rendezés lesz. :)
Viszont, ha az, akkor nálam nem működik rendesen, mert nem ténylegesen időrendben listáz, hanem mondjuk egy napon belül össze-vissza.

Semper Fi

(#882) 7 válasza joshua7 (#881) üzenetére


7
addikt

:K

(#883) mghltm válasza Parci (#875) üzenetére


mghltm
addikt

minden tiszteletem es koszonetem a feladas szerinti rendezesert!

(#881) joshua7 feladas ideje szerint rendezi, az rendben van. azert latod nemelyiket ossze-vissza, mert a ma feladott es mar up-polt hirdeteseknel az utolso up-polas idejet irja ki

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#884) Malachi


Malachi
addikt

kicsit visszalapoztam, de nem láttam, bocs, ha már volt

HÁZIMOZI, HIFI fül alatt -> Erősítők -> Komplett házimozi szet

apróság, de könnyen javítható. :)

(#885) joshua7 válasza mghltm (#883) üzenetére


joshua7
veterán

Nálam rak tegnapi hirdetéseket mai elé is.

Semper Fi

(#886) Parci válasza Malachi (#884) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az szerintem így helyes. inkább az a kérdés, hogy az jó helyen van egyáltalán? a réginél is ott volt?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#887) oldbone'76


oldbone'76
tag

Üdv. Nem tudok hirdetést feladni.

Itt próbáltam: Összes » Hardver » Tablet, e-könyv olvasó » Apple tablet

Üres content részt kapok. Header, jobb oldal, footer megvan.

sütiket töröltem... több gépről, több oprendszerről, több böngészőből próbáltam
osx: safari, chrome
; win7: chrome; openelec: opera; ipad: safari

(#888) Parci válasza joshua7 (#885) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

csak a kiemelt hirdetéseknél szerintem, ahol ez a dolga. utána a normál listában már nem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#889) Parci válasza oldbone'76 (#887) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

milyen címmel akarnád feladni, meg tudod mondani pontosan?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#890) Ndruu válasza Parci (#886) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szett, ki is javítottam, ha nem gond.

Harrrr!!!!

(#891) Parci válasza Ndruu (#890) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ok

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#892) oldbone'76 válasza Parci (#889) üzenetére


oldbone'76
tag

többször probáltam a legutolsó: iPad1 64GB 3g

(#893) Malachi válasza Parci (#886) üzenetére


Malachi
addikt

szerintem jó ott, és már javították is. :)

hidd el, az szett. erre valók a korrektorok! :DDD

(#894) Parci válasza Malachi (#893) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#895) Hmmz válasza Parci (#874) üzenetére


Hmmz
aktív tag

kösz hogy értékelted a kitartásom. A látszat ellenére én is értékelem a tieteket.. :R

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#896) joshua7 válasza Parci (#888) üzenetére


joshua7
veterán

Pci-e vga kártyákat néztem, és nem csak a kiemelteknél, hanem mindenhol. Viszont most már jól működik, köszi!
:C

Semper Fi

(#897) Parci válasza joshua7 (#896) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az kavart be, hogy az utolsó up időpontját mutatta attól még, hogy feladás szerint rendeztél. de most már ez is jó, azt mutatja, ami szerint rendezel.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#898) Chaser


Chaser
titán

Nem tudom a kereső változott-e, nyilván. Eddig sokkal több találat volt. Ha beírtam pl akkuknál, hogy T500 akku, kidobta a hirdetésem. Most nem. Címben nincs benne, de a leírás szövegében mindkét szó szerepel és mégse dobja ki, régi felületen működött.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#899) OII


OII
csendes tag

Üdv!

A nagy átállás show-t türelmesen és figyelemmel kísérem ... lassan időszerű feltennem a kérdést: a régi rendszerből mikorra várhatóak a pozitív értékeléseim átvételei? A számlálóm azóta is nullán figyel :F

Köszönöm a segítséget előre is :R

958 nap után lelkes újonc lettem

(#900) fi:zi'k válasza OII (#899) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem lesznek átvéve, ezerszer le lett már írva. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.