Hirdetés
- bambano: A sor végén
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Gurulunk, WAZE?!
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
- mefistofeles: Érdekes történések a hardveraprón...(külön szám)
Új hozzászólás Aktív témák
-
qdak
addikt
válasz
rostiron
#37850
üzenetére
hat joval tokosebb sztem, annal tobbet bizti nem adnek erte, plusz par ezerer mar kapsz olyant mint az enyem, bar az mar 775 os lga
akkor meg lap csere is kell, bar ha szansz ra tobb penzt: erdemes lga 775 os egybe konfit vagy szinte teljeset nezegetni, esetleg am2+krups8: amugy a procid araert 1 tokosebb 2 magossal jatekra tobbre mennel sztem
zarayg: akkor olvass vissza mert pont en irtam neked vmi!
-
joker1220
őstag
válasz
rostiron
#36975
üzenetére
Szia!
Az alaplap automatán túlfeszeli egy kevéssé, ha nem lehet állítani rajta semmit akkor
csak ez lehet az oka.Az hogy terhelve 80 fokra megy fel, notinál normális, az én notim is 88-92 fokra is
felkúszott pár óra játék után mondjuk abban egy i5 ketyegett.Mennyi idős a géped? Lehet hogy ráférne egy portalanítás és mindjárt hűvösebb lenne.
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
rostiron
#36868
üzenetére
Aha, jó lehet az, ha rendesen felfexik...
Nekem 450 Fsb-nél szokott olyan 60 fok, vagy felette kicsivel lenni a NB. Ez persze randán meleg, csak nekem össze van hőcsövezve az egész szakramentum és túl sok mindent kellene kicserélnem. Melegedjen, aztán ha beszart végre (persze remélem minél később
) akkor kidobom és veszek valami modernet 
edit: egyébként sok cégnek van NB hűtője, pl a Xigmatekről is jó tesztek vannak és gondolom olcsóbb a Thermaltake-nél. De nem néztem utána

-
szilva01
őstag
válasz
rostiron
#36857
üzenetére
Attól függ hogy mennyi +feszt kap/kapna tuning alatt és így hány fokos lenne gyári bordával. Ha nem tuningolod/nem kap feszt a chip akkor szerintem felesleges kiadás.
Én személy szerint soha nem vennék ilyen hűtést nem procira mivel akkor már (szeintem) az extrém tuning határait feszegetném ahol hosszútávra nem lehet tervezni mert a feszültség kicsinálja az alkatrészeket...
Sigurd: A memóriához csak akkor kell nyúlni hogyha elérted a maximum szorzót és az FSB-t kezded el emelgetni. (vagy hogy hívják, amd procikban nem vagyok annyira otthon...) Ekkor megnő a ram órajele is, ekkor kell csak foglalkozni a ram fesszel és időzítésekkel.
-
Alister71
nagyúr
válasz
rostiron
#35129
üzenetére
Ez attól is függ, hogy a lapom hol van az ite chip, mennyire van meleg környezetben. 35 foktól egészen 55 fokig is lehetnek. Nyáron nagy melegben nem ritka a 60 fok sem.
Az északi híd hőfokát, mivel nem jelzi semmi, nem tudom hány fokos. Fogdosni nem szoktam, rajta van az oldal a házon. Sosem foglalkoztam még ezzel.
-
Keksz03
senior tag
válasz
rostiron
#29794
üzenetére
ha jól tudom akkor ahhoz h biztosan kijelentsd h stabil a rendszer elég sok órán át futó prime teszt kell. a hőfokok látom elég jók, úgyh gondolom kellene neki még egy kis plusz fesz, de várd meg darál0w kollégát mindenképp mert ő a szaki!
addig játsz vagy nézz egy filmet! 
-
rostiron
őstag
válasz
rostiron
#29791
üzenetére
Mégsem egyszeri megint elindítottam, megint halál. Úgy látszik minden második futtatást szereti csak.
Egyébként futtattam prime95 mind a három fajta tesztjét kb fél órákat azok mind ok. Csak az IBT -t nem szereti. Általános használatnál eddig nem volt gond egyszer sem ( játék alatt sem ) nem tudom mit tegyek

Új hozzászólás Aktív témák
- Hobby elektronika
- bambano: A sor végén
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Battlefield 6
- Veszélyben vannak az adataid? Gond van a WD népszerű HDD-ivel
- Háztartási gépek
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- LEGO klub
- További aktív témák...
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 3600 / GTX 1080 8GB / 32GB DDR4 / 512 SSD!
- Bomba ár! Lenovo X1 Carbon 4th: i5-6GEN I 8GB I 512SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari
- Bomba ár! Dell Latitude E7240 - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Asrock B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB THERMALTAKE VERSA H17 600W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
) akkor kidobom és veszek valami modernet 





addig játsz vagy nézz egy filmet! 


