- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- <Lacy85>: Időmilliomosok előnyben - Játékfejlesztés #1
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- DeFranco: Tanuljunk angolul játékosan! - Duolingo
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 1 – rizseshús másképp
- Gurulunk, WAZE?!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 6 – Néhány egyszerű tésztaétel
Új hozzászólás Aktív témák
-
pgeri
tag
válasz
smashzOR #4300 üzenetére
Nos szerintem az fsb-t állítsd át a bioszban 200ról 220ra. így 3,3 ghz-s lesz a procid. ekkor teszteld le orthossal meg everestel nézd a hőm.-öt. ha normál akkor próbáld meg 230-240-el. 240nél én nem húznám nagyon tovább me az még a régi melegedős széria. kiolvad a gépedből. viszont 240nél már vissza kell majd osztani a memóriát mert lehet azt már nem fogja bírni viszont 220-as fsbnél még bírni fogja. azért 65 fok fölé ne nagyon menjen full terhelésnél a proci. Orthossal terheld meg úgy 1 órát.
A GPU jó 60 fokon kibírja. viszont teljes terhelésnél azért 65-70 fölé má ne menjen.
-
tresh
veterán
válasz
smashzOR #4300 üzenetére
Nah így már mindjárt rendbe van, gondolom cod-ozol
a kártyán és a procin is huzhatsz még pedig ú h emeled a proci fsb-ét és ramokat visszaosztod,meg adsz neki egy kis feszt
.teszem hozzá nem sokkal érsz majd több fpst el,amugy az első hozzá szólásban választ kapsz minden kérdésre és a tuning menetére mi mit jelent stb.
-
pgeri
tag
válasz
smashzOR #4291 üzenetére
Esetleg ha leírnád h milyen típousú procid van az sokat segítene mee h 3 Ghz az eléggé kevés ám. Pentium 4-es, Celeron, Pentium D, Core 2 duo???? A vgat tudod húzni azzal a progival amit kaptl hozzá. Van az nvidiának gyári tuningolója is. ntune pl. Azt úgy lassan kel húzni és ha már a kép baszakszik akkor túlhúztad restart ilyenkor és átállítod kisebbre. A procid meg írd le h milyen.
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Kikapcsolható lesz a PWM az iPhone 17 modelleken
- TPM (trusted platform module) topic
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- wireless, bluetooth hangfalrendszereek
- Borderlands 4
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- LG 48B4 - 48" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- Xiaomi Mi 11T Pro 5G 256GB // Számla+Garancia//
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3082
- REFURBISHED - HP USB-C Dock G4 docking station (L13899-001)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest