- Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
- Adattár lemez előkészítése távlati Windows telepítéshez
- Jelszóvédett IBM Thinkpad R50e működőképessé tétele.
- ATK Blazing Sky X1 Ultimate Metallic Red gamer egér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- gerner1
- GoodSpeed: Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
-
LOGOUT
Uolsó frissítés: 2018.10.10
Új hozzászólás Aktív témák
-
TheProb
veterán
Lejáratni? Had alkossunk már véleményt szabadon. Ha szerintünk egy hülye ripacs, akkor szerintünk egy hülye ripacs. Mi se papoltunk neked, hogy neked mi a véleményed róla, a jelek szerint szimpatizáns vagy.
Abban meg milyen érdemi vitatást akarsz, hogy olyan hülyeségeket ecsetel perceken keresztül aminek
a, semmi értelme
b, sokszorosára felnagyítja a problémát és szintén percekig vernyákol róla
c, a véleményét brazil szappanoperákat alulmúló túljátszással, szerinte marha viccesen (mások szerint ingerküszöböt kiakasztó ripacssággal) próbálja előadni?De erről már annyiszor szó volt. Ez inkább hasonlít egy diablora, mintsem egy fps/tps-re, ezt jó lenne ha végre az ilyen unintelligens majmok is megértenék (nem rád gondolok természetesen).
/ remélem kapom megint a warn-t, mert hogy PH szerint lehet ez is személyeskedés lesz, szegény YT-ert se lehet véleményezni... /De hagyjuk a témát tényleg, mint ahogy az egyik kolléga már mondta is. Ne egy idióta YT "videós" miatt perlekedjünk már...
Hogy legyen ON is:
éjszaka sikerült összelegózni végre a 4es bónuszt AB-ra. Sajnos pont a chest-et és a kesztyűt kellett feláldoznom. Ahogy néztem a lőtéren, kb 5-6ezerrel lövök többet, mint AB 2es bónusszal + reckless és savage HE-vel. Ami érdekes, sniperrel 10k-val csökkent a dmg-em, fura. -
#75376384
törölt tag
Ha valaki egy játékból kiragad valamit, ami egyébként a műfaj egyik jellegzetes tulajdonsága, majd ezt eladja negatívumként arra miért is nem lehet azt mondani, hogy hülyeséget beszél?
Az pedig, hogy neked ebből csak annyi jött le, hogy a személyét akarom lejáratni az nem az én bajom.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
TOPIKSZABÁLYZAT
TILOS a flame, flood, személyeskedés, vulgáris beszéd, szélsőséges megnyilvánulás!
A topikba a játék beállításaival, grafikai beállításokkal, gépigénnyel, beszerzései hellyel, játékmechanikával, patchekkel, kiegészítők érkezésével és tartalmával, a PTS szerverekkel, taktikákkal, Gear Set-ekkel, fegyverekkel, a játék fő és mellékküldetéseivel, PVE és PVP területen szerzett tapasztalatokkal kapcsolatos érdemi hozzászólások és kérdések kerülhetnek!
Minden egyébre ott van az OFF topik!
Kép feltöltésénél megkérek mindenkit, hogy használja az oldál által nyújtott lehetőséget!
Ha bármi okból kifolyólag személyes ellentét, vita, nézeteltérés alakul ki azt kérlek privátban intézzétek, ne itt az oldalon! Az ilyen jellegű hsz-ek egyből törlésre kerülnek! Akik a fentieket nem tartják be figyelmeztetésben, visszaesők moderátori elbírálásban, akár kitiltásban részesülhetnek!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B650M R5 7500F 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3080 10GB Kolink Observatory RGB A-Data 750W
- Dell Latitude 5420 i7-1185G7 16GB 256GB magyarbill. 1 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Huawei Nova Y70 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest