Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#118201) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Jól látom hogy a bet365 be lett tiltva? Gondolom ami pénzem bent volt az már bent is marad. :W Vagy tévedek?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#118202) akooos válasza Directors (#118201) üzenetére


akooos
veterán

Alternatív belépés: [link]

(#118203) Directors válasza akooos (#118202) üzenetére


Directors
senior tag

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#118204) #04441088


#04441088
törölt tag

Ez a nyomorék Bedene kikap 2. szett TB-ban 1-5-ről 7-5-re. Ekkora egy nyomorult szaréletűt. :W

(#118205) Atti1112 válasza #04441088 (#118204) üzenetére


Atti1112
aktív tag

:Y Viszont mondok jobbat : én már beleakadtam olyanba, hogy 5 : 1 és 30 / 0 és nyert az ellenfél. Ez még a tiédet is felülmúlja... Természetesen csajok voltak az elkövetők

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#118206) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Egyébként meg a csajoknál rengetegszer látok olyat, hogy aki szervál(na), az egyszerűen nem tud szerválni ! Ezt azért gyakorolhatnák a ráérő idejükben....Vagyis a fogadó nyeri a pontot nagyon sokszor e miatt. Látom, hogy egy szett vége 7 : 6 . Na, mondom, ezek jó kis meccset nyomnak. Ja, de ez úgy alakult, hogy aki szervált, az mindig elbénázza és a fogadó nyeri e miatt a pontot, majd cserélnek és ugyanez megy visszafelé :) :C Mostanában sok teniszt megnéztem és ez rengetegszer előfordul :) A TB meg esik, ahogy puffan....
Ráadásul egy szervánál nem lehet arra hivatkozni, hogy a másik cselesen ütött. Ott fel kell dobni és át kell ütni az adogató udvarba. De sajnos a csajok erre nagyon sokszor nem képesek, tisztelet a kivételnek. Néztem olyat is, hogy 16 kettős hibát (!) ütött az egyik nagy tudású csajszi egy meccs alatt. ( Azért az ellenfele sem volt piskóta, aki meg ezt nem használta ki és elbukta (!) ezt a meccset ! ) Persze a kivételek erősítik itt is a szabályt, de azokat meg sokszor nagyítóval kell keresni. Ez nekem olyan, mintha elmenne egy úszóversenyre, de az alap lábtempót még nem tudná és úgy akarna versenyezni....Néha kínomban röhögök ezeken, pedig pénzt veszítettem e miatt. De már okosabb lettem és a WTA-kat kerülöm, mint a tüzet :)

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#118207) sz_abika


sz_abika
addikt

Psh.
Kamke idén szabadkártysások ellen nyert csak kb, erre McGeet veri szetthátrányból. Fülem bele, még egy ilyen ótvar hétfőt.
Remélem PaulHenri is kikap, hogy vigye a teljes efegy pízt.

PSN: xszabikax

(#118208) rwin5


rwin5
őstag

Holnapi nap érthetetlen oddsa számomra (amit meg is rakok 5 ezerrel szerintem) Black/Raymond - Kvitova/Wozniacki V 2,38

- Báár jobban megnézve párosban eléggé alkotnak :D - Akkor mégsem annyira tuttó

[ Szerkesztve ]

(#118209) B-L-A-C-K válasza rwin5 (#118208) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Rokonom játszik, szóval sima H...

(#118210) rwin5 válasza B-L-A-C-K (#118209) üzenetére


rwin5
őstag

akkor azért ilyen öregek ;] (viccet félretéve csak erre alapozom a V-t 40 éves majdnem mindkettő, bár párosban jók, de ellenfelek meg soloban elől vannak rankban) Egyébként nem tudom, lehet-e még tippmixben értelmes oddsot összerakni, mert ma is kinéztem 3 meccset aztán lett kőkeményen 2,2-es szorzó

[ Szerkesztve ]

(#118211) szab.tam


szab.tam
nagyúr

az nem baj, hogy kiestek a norvég csajok.
de az utolsó 5 perccel viszont már voltak gondjaim.
ekkora gusztustalan, hányadék antifocit még a marson sem bírtak letolni.
a fiúknál ilyenkor legalább a szögletzászlóba belerúgják az ellent...

azt meg végképp nem érem, miért nem ment oda néhány norvég védő, amikor kimentek a sarokhoz az angolok. sokadszor...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#118212) rauschie


rauschie
senior tag

Üdv midnenkinek!

Az azonnali kérdésekből irányítottak ide, így tőletek szeretnék segítséget kérni, ott ezt a kérdést tettem fel:

Egy statisztikai adatgyűjtéshez:

Melyek a "legjelentősebb" online bookiek?

Valamivel konkrétabban:
milyen online sportfogadással foglalkozó oldalakat ismertek, amik forgalom, földrajzi elterjedtség, reputáció, vagy egyéb szempontok alapján, (és itt most jöhetnek szempontok is, pl. ha van bármilyen objektív, számszerűsíthető rendezőelv, akkor már kezdhetek az első n darabbal) szerintetek relevánsak lehetnek tényleges hosszútávú esélylatolgatáshoz?

Mod: Köszi mindenkinek minden tippet!

(#118213) sz_abika válasza rauschie (#118212) üzenetére


sz_abika
addikt

SzZrt felmérés báránybőrben? ;]

PSN: xszabikax

(#118214) sz_abika


sz_abika
addikt

Mai bizodalom:

Guccione C. / Sa A. ffi páros
Garcia C. / Srebotnik női páros
Troicki
Fucsovics Marci

Amiben nincs, de azért jó lenne:
Troicki 2-1 @4.00
Klizan @2.62
Webley.Smith@3.00

PSN: xszabikax

(#118215) C0d3r válasza rauschie (#118212) üzenetére


C0d3r
addikt

"(és itt most jöhetnek szempontok is, pl. ha van bármilyen objektív, számszerűsíthető rendezőelv, akkor már kezdhetek az első n darabbal) szerintetek relevánsak lehetnek tényleges hosszútávú esélylatolgatáshoz?"

Tolmácsot kérek!

A Tippmixpro az egyetlen legális sportfogadást nyújtó oldal, de ki is menne máshova, mikor ilyen remek odds-ok, élőzési lehetőségek, kiváló kínálat várja itt? Minden barátomnak (és nem barátomnak is, bárkinek) szívből ajánlom, semmi más nem jöhet szóba. Egy kiváló magyar produktum, az egyéb biszem-b@szom nyugati imperialista oldalak (amiket természetesen nem ismerek az imént írt okok miatt) elbújhatnak mögöttük (így látatlanban is). Éljen a Tippmixpro! :R

[ Szerkesztve ]

(#118216) csib41 válasza C0d3r (#118215) üzenetére


csib41
aktív tag

Vagy csak időt próbál spórolni egy szakdolgozathoz vagy stabil (akár az állam felé be nem vallott) jövedelemre szeretne szert tenni a lehető legbiztosabban.
Az ok lényegtelen, inkább az a kérdés, hogy miért nem keres egy oddsportal szerű oldalt ahol sorban ki vannak állítva a fogadóirodák linkekkel, egyebekkel. Wikipédia vagy szabályzatban úgy is megtalálja a neki kedvre való információt.

szerk.: a végén jót derültem :DDD ;]

U21 Cseh - Német GG ment apróval, szerintem sima.

[ Szerkesztve ]

(#118217) akooos válasza C0d3r (#118215) üzenetére


akooos
veterán

SZÍVEMBŐL SZÓLTÁL :DDD

[ Szerkesztve ]

(#118218) Digestive válasza C0d3r (#118215) üzenetére


Digestive
veterán

Jajj, ezen nagyon jót kacagtam! :D
Legalább olyan jó volt, mint szab.tam késő esti humor bonbonjai!

(#118219) Atti1112 válasza C0d3r (#118215) üzenetére


Atti1112
aktív tag

:U :C

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#118220) akooos válasza Digestive (#118218) üzenetére


akooos
veterán

(#118221) sz_abika válasza sz_abika (#118214) üzenetére


sz_abika
addikt

Jolvan, ma sem kell aggodnom hova utaljak ki.
Megyek, meg se állok Paul Ricardig mergemben. Afk.

PSN: xszabikax

(#118222) Digestive


Digestive
veterán

Barátságos meccs.

Brezova - Sokolov 14 perc és 5 gól...
Rámentek a srácok egy zsíros overre! :)

[ Szerkesztve ]

(#118223) yogibear válasza akooos (#118220) üzenetére


yogibear
addikt

Jelentkezni írásban lehet, a szakmai önéletrajzot, a motivációs levelet és...

"Szeretnék első kézből értesülni a bundameccsekről, hogy még magas oddson fogadhassak rájuk..."
:DD :C

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#118224) rauschie válasza C0d3r (#118215) üzenetére


rauschie
senior tag

Mindenkinek köszönöm a választ, a kérdés megírásakor valamiért ignorálta az agyam azt az infót, hogy valamikor behúzta az állam ezt a piacot is.

Szeretnék egy statisztikai mintát, amin érdemben elkezdhetek hosszú távú oddsokat számolni. Ez azt jelenti, hogy szeretném mérlegelni, hogy sportfogadással lehet-e konzekvensen pénzt csinálni, azaz nem (feltétlenül) egyszer, vagy "időnként" nagyot nyerni, hanem valamilyen távon átlagosan többet nyerni, mint bukni. Ha az adott eseményre valamilyen rendszerességgel lehet fogadni (pl mittomén a Real meg a Barca gondolom időnként azért összeakad, saját kupájában, BL-ben, barátságos meccsen, kocsmabunyóban), akkor szerintem egyáltalán nem lenne ördögi dolog azt feltételezni, hogy az adott meccs (vagy akármilyen esemény, ami meg "szokott" történni) kimenetele nem független az előző kimenetelektől, tehát az előző kimeneteleket és oddsaikat figyelembe véve több információval rendelkeznék a mostani nyerési esélyeimmel kapcsolatban, mintha csak a mostani oddsokat ismerem.
A lényeg annyi, hogy elemezhető idősorokat szeretnék, és hihetőeket. A hihetőek az azt jelenti, hogy szeretném feltételezni pl, hogy a múltbeli kifizetések kizárólag az akkori oddsoktól függtek, és nem dönt úgy a bookie, hogy most inkább hogy nem fizetne ki, vagy nem megy csődbe, vagy csinál valami random f@sságot, aminek a statisztikai modellezése túlmutat a projekten (-lehet ám azt is modellezni, de röviden sz*pás, tehát most nem fogom).

Egyébként életvitelszerűen külföldön tartózkodó magyar áp. ott fogad online ahol akar/tud, nem?

Kieg.:"(és itt most jöhetnek szempontok is, pl. ha van bármilyen objektív, számszerűsíthető rendezőelv, akkor már kezdhetek az első n darabbal) szerintetek relevánsak lehetnek tényleges hosszútávú esélylatolgatáshoz?"

Ezt így értettem:
Ha jól gondolom, a globálisan elérhető sportfogadással foglalkozó oldalak száma nagy, tehát, ha nem akarom az összeset figyelni, akkor valami alapján ki kell választanom azokat, amiket figyelek. Ez a valami még nem tudom milyen szempont legyen, ezért szerettem volna megkérdezni azokat, akik játszanak, hogy milyen szempont alapján választották ki a bukijukat. A fentiek szerint nálam kimaradt az, hogy ha jól nézem az állam levette a lakosság válláról a bukiválasztás terhét, ennek ellenére létezhetnek szempontok, ami alapján szívesebben mennék egy oldalra, mint egy másikra. Ez lehet pl, mert: jobbak az oddsok, vagy régebbi az adott oldal, vagy nagyobb a forgalma, vagy nagyobb a kínálata, vagy valamilyen általam külsősként nem ismert ok/szempont miatt. Ha tudtok ilyen szempontot, megköszönöm, talán kérdezhetném úgy is, hogy hogyan választanátok, bukit, ha választhatnátok?

[ Szerkesztve ]

(#118225) szab.tam válasza C0d3r (#118215) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#118226) B-L-A-C-K válasza rauschie (#118224) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem felesleges ebbe időt pazarolnod, hogy hosszútávon nyereséges legyél semmi mást nem kell csinálod csak nagy téten kell játszani 1-2 jól kiválasztott meccset megrakva.

(#118227) rauschie válasza B-L-A-C-K (#118226) üzenetére


rauschie
senior tag

A meccs és tét jó kiválasztásához szeretném ismerni az adott meccs korábbi kimeneteleit és az azokhoz akkor tartozó oddsokat, azzal a nullhipotézissel, hogy azokat az oddsokat ki is fizették volna, ha megraktam volna őket.

(#118228) Digestive válasza Digestive (#118222) üzenetére


Digestive
veterán

2:9 lett a végeredmény! Sajnos a Bet gyorsabban kapcsolt, mint én. Már a 3. gól után eltüntették az eseményt! :O

[ Szerkesztve ]

(#118229) koxkids válasza rauschie (#118227) üzenetére


koxkids
őstag

Hú de sok időd van.. :D

(#118230) B-L-A-C-K válasza rauschie (#118227) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sokszor ez semmit se ér, mert adott szezonban lehet más taktikával, más edzővel, és teljesen más kerettel játszottak, illetve lehet pont rosszabb vagy jobb napot fog ki az adott csapat. De tényleg jobban belemélyülhetsz nekem mind1, csak gondoltam az idődet ne vesztegesd feleslegesen...

Illetve nem kell offolni, hiszen témánál vagyunk...;)

[ Szerkesztve ]

(#118231) pohár válasza akooos (#118220) üzenetére


pohár
félisten

én ilyesmire még régen jelentkeztem is, csak tudnám, hogy mihez kell ide a főiskola/egyetem... :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#118232) rauschie válasza B-L-A-C-K (#118230) üzenetére


rauschie
senior tag

Könnyen lehet, hogy semmit sem fog érni, de szeretném kipróbálni, hogy a szerintem ehhez hasonló területen alkalmazott statisztikai modellek mennyiben alkalmazhatóak itt. Egy esemény kimenetelét kb. végtelen faktor befolyásolja köztük fociban gondolom azok is, amiket leírtál, de látatlanban nem tartom elképzelhetetlennek, hogy lesznek azonosítható faktorok, pl. ha az edzőt látszólag gyengébb képességűre cserélték, akkor miért ne lennének a csapat oddsai az irodáknál az edzőcsere után rosszabbak, mint előtte? Ha átlagosan rosszabbak lettek, akkor mennyivel? Amennyivel rosszabbak lettek, abból mennyi volt az edző, és mennyi a többi faktor, pl a húzójátékos, aki eltörte a lábát? Egyelőre csak játszani szeretnék a számokkal, amihez valahonnan számokat kellene lomiznom.

(#118233) B-L-A-C-K válasza rauschie (#118232) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Voltak már itt nagy statisztikusok, egyik se lett gazdag...:/

(#118234) juliabrilke válasza rauschie (#118232) üzenetére


juliabrilke
addikt

Gondolj ki egy statisztikai modellt és tedd meg tökéletesen ellentétesen.Nyerni fogsz. :D

(#118235) rauschie válasza B-L-A-C-K (#118233) üzenetére


rauschie
senior tag

Szeretem azt hinni, hogy leginkább tőlem függ, gazdag leszek-e, ugyanakkor tisztában vagyok vele, hogy minimum önbizalomra vall azt feltételezni, hogy pont én fogom feltalálni a spanyolviaszt.
Tud esetleg valaki segíteni az eredeti kérdésemmel, vagy a tippMixpron kívül a létezéséről is tilos tudni bárminek? :)
A topikot jelenleg érdemben építeni sajnos nem tudom, de szívesen beszámolok cserébe mire jutottam, kivéve persze, ha tényleg jutok valamire ;] .

Amugy dikk, lehet, hogy van egy oldal, ami lehet, hogy szövegegyezést mutat az első hszel, és lehet, hogy még fogadóirodaválasztó is van rajta, ami nekem pl most tök jól jön

[ Szerkesztve ]

(#118236) koxkids


koxkids
őstag

Estére dobtam egy ilyet..

U21Csehország - U21Németország 1X2 U21Németország 1,85
U21Dánia - U21Szerbia 1X2 U21Dánia 2,25

(#118237) B-L-A-C-K válasza rauschie (#118235) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Dehogy tilos, van még egy halom iroda. Bet365 a legnépszerűbb, de még utána kullog a Bwin, Sportingbet, Unibet...stb. Ezen az oldalon meg jóval visszamenőleg is megtudsz nézni elég sok kimenetelt.

(#118238) rauschie válasza B-L-A-C-K (#118237) üzenetére


rauschie
senior tag

Köszönöm szépen! ;)

(#118239) #04441088 válasza yogibear (#118223) üzenetére


#04441088
törölt tag

Te miről beszélsz?
Nem is létezik az a fogalom, hogy 'bundameccs'.
Pl. most megy a Brazília - Horvátország vízilabda meccs.
Utolsó negyed van vissza. 15-6 -ra vezetnek a brazilok. Kicsit se furcsa. :DDDDDDDDDDD
Az a Brazília, akit Montenegró, Szerbia szokott verni általában legalább 10-el.
Brazilokon 18.00-s odds volt, Horvátokon 1.01-es. ;]

(#118240) akooos válasza rauschie (#118235) üzenetére


akooos
veterán

De egyébként az eredmények.com pont ezt csinálja amit szeretnél kézzel.
Itt van pl egy 2007-es Getafe-Real Madrid mérkőzés.
Alul látszik, hogy mennyi volt az odds 1X2-re. Alapból itt csak a bet365 és az Unibet látszik, szerintem a két legnépszerűbb fogadóiroda egyébként.
Felső sávban rányomsz arra, hogy Oddsok összehasonlítása és apró betűvel ki van írva alul ez a szöveg: 'Az oddsok teljes listáját az OddsPortal.com-on találhatod meg.'

Nyilván ez egy 8 éves meccs lassan, ezért teljes odds lista nincs. Hendire, overre, GG-re. Csak 1X2. De szerintem 2010 környékétől ha elkezded nézni, akkor teljes listát kapsz és be is van jelölve, hogy melyik kimenetel nyert. Látszik az is, hogy melyik iroda fizetett volna a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

(#118241) koxkids válasza koxkids (#118236) üzenetére


koxkids
őstag

Maradjon minden így ;] :B

Kellett leírnom.. Cseh-Német 1:1 :(

[ Szerkesztve ]

(#118242) csib41 válasza koxkids (#118241) üzenetére


csib41
aktív tag

Nekem kellett a GG, a végére csak behúzzák. Valaki tette?

(#118243) yogibear válasza #04441088 (#118239) üzenetére


yogibear
addikt

Oddsportalon nézem, Marathonbeten tegnap még 19 volt, ma már délben 29. ;]
Jó ki zsebpénz jött össze a horvátoknak...

Jó kis csoportba kerültünk. :)

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#118244) koxkids válasza csib41 (#118242) üzenetére


koxkids
őstag

Hát.. nem nagyon sikerül :( :(

(#118245) pohár válasza csib41 (#118242) üzenetére


pohár
félisten

GG-t :K
bár már mellette van hajnali 4-től a női meccsre még egy GG (Japán - Hollandia), plusz holnapra 3 darab hendis norvég kupameccs, Molde -3, Rosenborg -3, Odd -1

így jöhet 200-ból 3k

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#118246) koxkids válasza pohár (#118245) üzenetére


koxkids
őstag

Hát jobban jártam volna én is GG-vel.. :)
Nem baj, estére ment akkor kis apróval pohár tippje, egy Japán-Holland GG. ;)

(#118247) csib41 válasza koxkids (#118244) üzenetére


csib41
aktív tag

A 90+2-es tutyimutyi cserénél már a kispadot behajítottam volna, hátha segít alapon. Majd legközelebb. :( :)

pohár: sok szerencsét a végére. :)

(#118248) pohár válasza koxkids (#118246) üzenetére


pohár
félisten

mixen tán valami 1,9 körül volt, na mondom ez női meccs, ott mindig eshet gól bárkitől, erre a GG a legjobb fogadás, erre itthon látom, hogy az odds már 2,22 volt rá, meglátjuk :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#118249) csib41 válasza pohár (#118248) üzenetére


csib41
aktív tag

Ha a Hollnad lánykák találnak egy gólt, akkor szinte sima. Japcsi gólt még rá akartam húzni 1.2-ért, de nem láttam benne fantáziát. Szerintem hiba volt. :D

Holnapra van pár vonzó lehetőség, de mind a Copa America-tól, mind az U21-esektől tartok. Az utóbbi időben az "egyen megy el" szelvények nekik köszönhetőek. Ki mit gondol?

(#118250) pohár válasza csib41 (#118249) üzenetére


pohár
félisten

reménykedem erőteljesen :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.