Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Tidal

Hozzászólások

(#651) mgTerminator válasza allein (#650) üzenetére


mgTerminator
veterán

Csak menj vissza Spotifyra, én is azt tettem. Lehet hogy kicsivel gyengébb minőségű a zene, de ha nincs valami high tech cuccod nem hallod a különbséget.

(#652) whbear válasza allein (#650) üzenetére


whbear
senior tag

Szerintem hagyd magára én is így jártam amíg használtam. Ránéztem másnap és minden ott volt.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#653) gemini válasza motown5l (#647) üzenetére


gemini
aktív tag

A google TV-re a playből csak a TV-s változatot ajánlja fel, aminek sokkal rosszabb a kezelőfelülete. A telefonos apk-t viszont nem eszi meg, belefagy.
Egyelőre maradt a tabletről tükrözés.

(#654) Ginbo


Ginbo
csendes tag

Sziasztok, családomat bővíteném, van két szabad hely.
Privátban várom a jelentkezőket. :R

(#655) Ginbo


Ginbo
csendes tag

Annit tennék még hozzá a csatlakozási lehetőséhhez, hogy december 21-ig még ingyenes és csak olyat tudok addig felvenni, aki még nem használta a 30 napos ingyenességet ki, utána már más is csatlakozhat.

(#656) energomatt


energomatt
senior tag

Van valamilyen trükk arra, hogyan lehet egy-egy általam ismert CD albumot megtalálni classical vonalon? Sok esetben hiába írom be a zeneszerzőt, vagy a címet, vagy mindkettőt, vagy ezek egyes részleteit, nem ajánlja fel a találati listában azt a bizonyos albumot. Azután kiderül valahogy, hogy mégis megvan. Pl. több esetben úgy, hogy egy másik keresés eredménye mellett hasonló lemezeket mutat és azok között ott van. Néha meg úgy találom, hogy pl. a címből beírok egy jellegzetes szót és mellé az egyik előadó nevét. De ez is csak néha jön be.

(#657) patex1983 válasza energomatt (#656) üzenetére


patex1983
őstag

Hogyan éred el a Tidal-t?
Kérdezem ezt azért, mert pl. az androidos kliensben én még nem találkoztam ilyen jelenséggel, de mondjuk a wiim pro app-on keresztül stream-elve viszont tényleg ratyi a kereső a funkció, de ez meg már nem a Tidal hibája, hanem a thirdparty app-é.

X

(#658) energomatt válasza patex1983 (#657) üzenetére


energomatt
senior tag

Szintén Androidról.

(#659) Z.É.T. válasza energomatt (#658) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Én is futottam már bele ilyenbe, néha ezért simán böngészőbe írom az albumcínet + tidalt és úgy megtalálja, ha fent van náluk.

(#660) energomatt válasza Z.É.T. (#659) üzenetére


energomatt
senior tag

Köszönöm, ez tényleg működik! Azért remélem javul majd a saját keresője is. Addig ez segít.

(#661) Biggabi76


Biggabi76
tag

Sziasztok! Nektek androidon megy a Tidal? Nekem reggel még wifin ment, aztán se mobilnettel se wifivel. Kb. 5-10 másodpercig megy, aztán percekig teker.

(#662) tomp válasza Biggabi76 (#661) üzenetére


tomp
félisten

Tidal app nálam tegnap óta dalonként hibát ír ki.
UAPP viszont hibamentes.

(#663) Biggabi76 válasza tomp (#662) üzenetére


Biggabi76
tag

Köszönöm. Pedig most nem is volt frissítés. A család többi tagjának sem megy nálunk 3 különböző telefonon, nem egyforma android verzión.

(#664) Pocak89 válasza Biggabi76 (#661) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Nálam is ugyan ezt csinálja most.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#665) patex1983 válasza Biggabi76 (#663) üzenetére


patex1983
őstag

10 óra körül megugrott a hibajelentések száma, szóval valami központi prücsök lehetett.
Downdetector

X

(#666) Biggabi76 válasza patex1983 (#665) üzenetére


Biggabi76
tag

Köszi. Remélem, nem ülnek sokáig a problémán.

(#667) Bogyó bá' válasza patex1983 (#665) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nálam tegnap reggel óta teljesen használhatatlan: asztali gép, kábeles internet. HiFi Plus fizetős szolgáltatás. :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#668) RetepNyaraB válasza Bogyó bá' (#667) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Tegnap szarakodott rondán, ma délutánra elmúlt, kopogjuk le.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#669) Bogyó bá' válasza RetepNyaraB (#668) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nálam ma is (jelenleg is) teljesen használhatatlan. Azt a néhány dalt amit egyáltalán hajlandó lejátszani, azt is csak low minőségben. A többséget meg sehogyan sem.... :O

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#670) v-man válasza RetepNyaraB (#668) üzenetére


v-man
őstag

Nálam vasárnap volt használhatatlan, azóta jó, hétfőn és ma is jóformán reggel óta ment, nem is akadt.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#671) patex1983 válasza Bogyó bá' (#669) üzenetére


patex1983
őstag

Ó én meg már szétbarmoltam itthon a hálózatot, mert ma nálam is csak dadog.....
Ezek szerint nem itt van a gond..... :(((

X

(#672) Bogyó bá' válasza patex1983 (#671) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Asztali, windowsos PC-n hogyan lehet előcsalogatni a OFFLINE módot? Telefonon ott van az ikonja, de az asztali appban semmit nem találok erre vonatkozóan.... :F

Letölteném azt a 100-150 zeneszámot ami érdekel, aztán lex@rhatnám a hálózati problémáikat. (Spotify Premiumot így használom egyébként), arra még karácsonyig él az előfizum, onnantól lemondtam.... Helyette van most a Tidal HiFi Plus, de ha ez ilyen lesz, akkor visszamegyek Spoti-ra.... :O

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#673) Pocak89 válasza Bogyó bá' (#672) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Bárcsak lehetne. Ezt nem értem a mai napig, hogy ha mobilon van ilyen lehetőség akkor PC-n miért nem lehet...

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#674) patex1983 válasza Bogyó bá' (#672) üzenetére


patex1983
őstag

Egyébként, ha leveszem low -ra a minőséget, akkor nálam működik.... Nesze neked HiFi Plus.... :(((

X

(#675) tomp válasza patex1983 (#674) üzenetére


tomp
félisten

USB Audio Player Pro-val hibátlan a Tidal szóval valami speciális szerverhiba lehet.
Tidal app nálam is kuka.

(#676) Biggabi76


Biggabi76
tag

Vasárnap írtunk a Tidal supportnak. Egyébként vasárnap este óta nálam működik. Ezt a választ kaptam tőlük:

Helló,
Szeretnénk hallani a TIDAL ügyfélszolgálati csapatával kapcsolatos tapasztalatairól. Kérjük, szánjon néhány percet egy egyszerű kérdés megválaszolására az alábbi linkek valamelyikére kattintva.
Felhívjuk figyelmét, hogy megjegyzéseit nem tesszük közzé nyilvánosan, és ez nem váltja ki az ügynök válaszát.

Hogyan értékelné a kapott támogatást?
Jó, elégedett vagyok
Rossz, elégedetlen vagyok
Itt egy emlékeztető arra, hogy miről szólt a jegyed:


Andy A. (TIDAL)
2023. december 3., 20:05 EST
Szia,

Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot a TIDAL ügyfélszolgálatával.

Nagyon rövid kimaradást tapasztaltunk, amely átmenetileg befolyásolhatta egyes előfizetők streamelési képességét. A probléma gyorsan megoldódott, és most már sikeresen bejelentkezhet, és hozzáférhet az összes funkcióhoz.

Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségekért, és köszönjük türelmét.

Köszönöm,
Andy
TIDA támogatás
X @TIDALSupport | TIDA GYIK | support@tidal.com
vgy.me


Andy A. (TIDAL)
2023. december 3., 18:17 EST
Szia,

Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot a TIDAL ügyfélszolgálatával.

Sajnálattal halljuk, hogy lejátszási problémákat tapasztal. Annak érdekében, hogy a lehető leggyorsabban kivizsgálhassuk, kérjük, adja meg a következő információkat:

Hibaüzeneteket kap? Ha igen, melyik?Amikor ez megtörténik, van egy forgó kerék?Ez minden tartalommal történik?Kérjük, csatoljon képernyőképeket a következő kimenetről:Használja a www.speedtest.net oldaltLátogasson el https://www.whatismyip.com/ oldalraNyissa meg a http://www.whatsmydnsserver.com/ webhelyet , és kattintson a "Nyomja meg a DNS-kiszolgáló(k) ellenőrzéséhez" gombra.
Miután megkaptuk ezeket az információkat, felülvizsgáljuk csapatunkkal.

Köszönöm,
Andy
TIDA támogatás
X @TIDALSupport | TIDA GYIK | support@tidal.com

(#677) patex1983 válasza Biggabi76 (#676) üzenetére


patex1983
őstag

Na most nálam is hiba nélkül muzsikál.
Kíváncsi leszek, hogy estére, délutánra mi lesz.... Van egy erős gyanúm, hogy valami terheléselosztási probléma lesz Tidal-éknál, ha délután megint beáll a stream....
Azért nem a netszolgáltatómra gyanakszom, mert minden más megy normál sebességgel, méréseket is végeztem, a sávszél megvan.
Na majd látjuk.

X

(#678) patex1983 válasza patex1983 (#677) üzenetére


patex1983
őstag

Na eddig bírta..... Mostmár megint akadozik.
Hát csodás :(((

X

(#679) Bogyó bá' válasza patex1983 (#678) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Dettó..... :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#680) Biggabi76 válasza patex1983 (#677) üzenetére


Biggabi76
tag

Nekem vasárnap egész nap rosszalkodott. Amit írtak, hogy rövid kiesés, az nem igazán fedi a valóságot. Azóta egyébként működik. De nem ezért fizetünk, hogy nem vagy rossz minőségben hallgassuk.

(#681) patex1983 válasza Bogyó bá' (#679) üzenetére


patex1983
őstag

Csodás....
Kicsit ironikus, hogy pont ma vonta le a havidíjat ez a remek szolgáltató.....

X

(#682) Bogyó bá' válasza patex1983 (#681) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én még mázlista vagyok: most töltöm az egy hónapos, ingyenes "próbaidőmet" (Eddig fizetős Spotify használó voltam, arról akartam a Tidalra átköltözni - a jobb hangminőség elérése végett).

Kíváncsi vagyok, hogy ilyen színvonalú "szolgáltatással" hogyan akarnak rávenni a váltásra? :F A Spotify soha nem akadt, de az összes kedvencemet le is menti offline üzemhez a PC-re....

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#683) tomp válasza patex1983 (#678) üzenetére


tomp
félisten

Nálam továbbra is csak a Tidal app akadozik. UAPP hibátlan.

(#684) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Uapp hibátlan, pc-t nem kapcsoltam be (de: webplayer..?), wiimpro tegnapelőtt használhatatlan, tegnap jó.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#685) patex1983 válasza RetepNyaraB (#684) üzenetére


patex1983
őstag

Wiimpro nálam is.
Fb Gedeon csoportban is egyre többen panaszkodnak ugyanerre a hibára.

X

(#686) mcll


mcll
senior tag

Tidal HiFi Plus családimba van még szabad slot, ha érdekel valakit. PÜben írj.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#687) bred78


bred78
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja nálam is borzalmasan szaggat a Tidal Hifi az esti órákban, kb 20-27 kB/seccel képes tölteni a streamet, holott minimum 40 kellene ahhoz, hogy ne fusson ki bufferből. Viszont ez a probléma csak az otthoni Digikabel internet hálózatomon jelentkezik, Yettel mobilnetről tökéletesen működik. Illetve ha az asztali gépemen fellépek pl egy US VPN-re akkor sincs probléma.

Állítólag bevezettek nemrég egy 7. rétegbeli tűzfalat QoS-sel amit rémálom beállítani, és amiatt lehetnek ilyen problémák bizonyos gatewayeken. Mivel többnyire az európai időzóna szerinti esti órákban van a baj így gyanítható, hogy túlterhelődési probléma van ami vagy rossz config miatt lehet, vagy lényegesen nőtt az utóbbi időben az EU Tidal tábor és valamelyik GW eddig bírta. Én megkerestem a Digi ügyfélszolgálatot a problémával, esetleg másokat is bátorítanék, mert egyelőre laptopos kiszállással szeretnék ellenőrizni nálam (holott bármelyik végponton reprodukálható a hiba), ha többen bejelentik akkor hátha elkezdenek foglalkozni vele és elfogadhatóbb választ tudnának adni a problémára.

Peace,
Bred

(#688) RetepNyaraB válasza bred78 (#687) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha visszaolvasol, csomó embernek van ugyanez a gondja ott is, ahol a digiről hírből sem hallottak :))Napok óta ez megy, jellemzően PC natív app esetében.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#689) bred78 válasza RetepNyaraB (#688) üzenetére


bred78
csendes tag

Szia,

Tobb szolgaltatonal is fennalhat ugyanaz a problema, de persze az en szekembol ebben nem lehetek biztos. A fentebb leirt tesztjeim szerintem ellentmondanak annak amit irsz, androidrol wifin keresztul az otthoni halozatomon ugyanugy akadozik a lejatszas. Amint visszamegyek yettelre azonnal mukodik. A wifim egyebkent 4k mkv stream lejatszasara tokeletesen alkalmas.

Egyebkent "Redditen olvastam" tobb hozzaszolast EU teruletrol ahol vegul a szolgaltato oldotta meg, ezert en egyelore fenntartanam az allaspontom, hogy szolgaltatoi hiba is lehet.

(#690) gemini válasza bred78 (#689) üzenetére


gemini
aktív tag

Ebben tényleg lehet valami. Én is ezzel a problémával küzdök, szintén Digi. Tegnap nem ment sehol a lakásban. Ma reggel nem volt probléma, viszont este, mire hazaértem, megint nem ment. Napközben Yettel mobilnettel tökéletes volt. Még jó, hogy meghagytam a Spoty előfizetésemet...

(#691) tomp


tomp
félisten

Anno mikor a Tidal indult akkor a Telekom hálózatán volt vele gond. Éjszaka, kora reggel hibátlan volt. Délelőtt kezdett belassulni, délutánra használhatatlan lett.
A Telekom majd 1év alatt javította a hibát. Az útvonal volt a gond. Mármint a szűk keresztmetszet.

(#692) patex1983 válasza tomp (#691) üzenetére


patex1983
őstag

Hát ez nem túl jó kilátás..... :(

X

(#693) bred78


bred78
csendes tag

Levelezek a Tidallal is a problema kapcsan, azert en is jobban orulnek ha naluk lenne a problema. Esetleg az lehet segitseg lenne, ha meg tudnatok nezni, hogy eppen melyik IP-re van kapcsolodva a Tidalplayer.exe amikor szaggat a stream. Ha esetleg ugyanazok az IP-k jonnek elo akkor lehet megis a Tidal a ludas.
Ezt legegyszerubben windowsban a task manager / performance / resource monitor / network alatt lehet latni, illetve a resmon paranccsal is elojon ez az ablak.

Egyelore en 2 ip-t irtam fel:
151.101.130.142
151.101.194.142

Illetve a Tidalplayer melle felraktam egy trialt az Audirvana Studio-bol, ha kezdodik a szaggatos napszak majd kiprobalom.

Peace!

(#694) Bogyó bá' válasza bred78 (#693) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A "távoli cím" kell?
Az nálam
TIDALPlayer.exe: 146.75.118.142
TIDAL.exe: 146.75.117.44

Most megy, de néha azért szaggat. De mondjuk úgy, hogy sose legyen rosszabb....

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#695) Tannoy válasza Bogyó bá' (#694) üzenetére


Tannoy
csendes tag

nálam is szaggat androidos telefonon, számitógépen és mconect-en is digis a wifi, azt nem tudom hogy a digi vagy a TIDAL A HIBÁS?

[ Szerkesztve ]

(#696) patex1983 válasza Tannoy (#695) üzenetére


patex1983
őstag

Épp erre próbálunk rájönni mi is.... :U

X

(#697) Tannoy válasza patex1983 (#696) üzenetére


Tannoy
csendes tag

az a kérdés ,hogy csak a digisek panaszkodnak vagy mások is?

(#698) mcll


mcll
senior tag

Délután nálam ment Tidal (LG TV appban), de nem tapasztaltam egyszer sem szaggatást. Digis vagyok amúgy.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#699) Tannoy válasza mcll (#698) üzenetére


Tannoy
csendes tag

Ez érdekes mert nálam egész du.
szaggatott köszi az infot.

(#700) gemini válasza bred78 (#693) üzenetére


gemini
aktív tag

Nálam most is szakadozik, de jelentősen jobb, mint az elmúlt két napban.
146.75.118.142

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Tidal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.