Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Tidal

Hozzászólások

(#551) vamisten


vamisten
csendes tag

Sziasztok!

Tidal HiFi Plusz Family Planhez keresek magamon kívül még 5 ,családtagot", havi 750,- Ft lenne, azaz 4500 guruló magyar forint osztva hattal :))

Ha valakinek van ötlete, hogy lehetne ennél olcsóbban kihozni, sikitson.

Illetve szívesen beszállok máshoz, ha van hely....

Külföldi account, indiai family megosztás kizárva, nincs kedvem állandóan playlisteket mókolni. :)

(#552) vamisten válasza vamisten (#551) üzenetére


vamisten
csendes tag

Elindult a Family, még van 3 szabad hely :)

(#553) poosgabor válasza vamisten (#552) üzenetére


poosgabor
újonc

Érdekelne.

(#554) poosgabor válasza vamisten (#551) üzenetére


poosgabor
újonc

Itt is írok érdekel 1 hely.

(#555) Pro!Petya válasza vamisten (#551) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Én pl 225 argentín peso-t fizetek a családira ;]

(~1,8 EUR havonta)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#556) Flash82


Flash82
tag

Sziasztok
A Tidal nem tud olyat mint a Spotify hogy helyi fájlt megnyit?
Tehát pl pc n lévő zenéket .

(#557) Pro!Petya válasza Flash82 (#556) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Olyat nem tud.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#558) Patice válasza Flash82 (#556) üzenetére


Patice
nagyúr

Csak az általa letöltöttet, pl. mobilon.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#559) Flash82 válasza Patice (#558) üzenetére


Flash82
tag

Köszönöm
Nemrég vettem észre hogy a dac nem futtatja az Asio t . :F
[kép]

(#560) RetepNyaraB válasza Flash82 (#559) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Hát a tidalon keresztül nem is fogja azt hiszem. Nem támogatja. De tévedhetek. Én a jRivert használom rendszerszintű lejátszónak (wdm driver enabled) és így a külső dac a hangút, de jRiver kezeli tidalban. Simán fut asio módban.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#561) Roland-87


Roland-87
aktív tag

Üdv!
Valaki találkozott olyan problémával hogy a Tidal Windows appjában az audio eszköz kiválasztási lehetőségénél eltűnt az Spdif kimenet? Csak az analóg hangkártya és a Rendszer vezérlési lehetőség maradt, így nem tudom használni az exclusive módot sem amivel hallhatóan jobb volt a hangzás. Amit próbáltam: Újraindítás, Tidal újratelepítése, Tidal minden appdata adat és cache törlése, hangkártya teljes újratelepítése, többszöri újraindítás és mindenféle játék a hangeszközök beállítasaival, letiltás-újraengedélyezés, váltogatás köztük.
Ezek egyike sem segített, a Tidal alkalmazás továbbra sem tud közvetlen hozzáférni az Spdif kimenethez, minden más lejátszónál ez kifogástalanul működik.

(#562) galpetty válasza vamisten (#551) üzenetére


galpetty
csendes tag

Szia, van egy szabad helyed a családban? 🙏

(#563) szab120


szab120
tag

Sziasztok, Tidal családiban van most valakinél szabad hely? Előre is köszönöm a visszajelzést.

(#564) Pocee


Pocee
senior tag

Üdv!

Nekem nincs stream képes hangrendszerem,ezért fontos lenne hogy le tudjak tölteni,az offline nem játszik,van erre megoldás? Ha fizetős akkor fizetős nem sajnálom rá,csak tudni szeretném hogy ez működőképes e?
Köszönöm. Előre is!

Mr.Brightside

(#565) motown5l


motown5l
senior tag

Wifi plus elofizeto vagyok lassan már 17 hónapja. MASTER hangzást használom. LDAC fejhallgatoval és fülhallgatóval .
Nagyon szeretem ezt az alkalmazást. Cssk elég borsos az ára

(#566) Pro!Petya válasza motown5l (#565) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Csinálj argentin fiókot , aztán csak 145 peso lesz havonta (~420ft.)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#567) motown5l válasza Pro!Petya (#566) üzenetére


motown5l
senior tag

Köszi ki próbálom

(#568) Pokesz1


Pokesz1
friss újonc

Sziasztok ! Egy amatőr kérdésem van. Korábban volt telón Spotify arról nyomtam a zenét az erősítőre. A telefonon a Spotify applikációban ki tudtam választani az erősítőt és szólt a hangfalakon. Tidalra váltottam. Telóra feltettem a Tidal aplikációt és HEOS-t. Bejelentkeztem ahogy kell. HEOS-oson belül a Tidal-t választva látom az erősítőt, rá tudom küldeni a zenéket, de Tidal appllikációban nem jelenik meg az erősítő, csak a telefonon tudom lejátszani a zenéket. Nem jövők rá hol a probléma. Please...

(#569) Z.É.T. válasza Pokesz1 (#568) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Szia, nálam így:

(#570) kattot


kattot
újonc

Köszi, így gondoltam én is, de nekem csak a this device jelenik meg, az erősítő (Marantz NR 1200) az nem. Érdekes, hogy HEOS-on belül a Tidal választva úgy működik, csak közvetlenül a Tidal appból nem. Ezért nem értem....

(#571) Patice válasza kattot (#570) üzenetére


Patice
nagyúr

Pedig egyszerű: az erősítő nem tudja natívan a Tidal Connect-et, csak HEOS-ba integrálva.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#572) Wendelke válasza Pro!Petya (#566) üzenetére


Wendelke
senior tag

Szia!

Ezt kifejtenéd bővebben. :U

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#573) motown5l válasza Pro!Petya (#566) üzenetére


motown5l
senior tag

Nem sikerül csinálni. Meg se kérdezi hogy melyik országból vagyok. Egyből emelné le a 19.99 fontot a számlámról

(#574) kattot válasza Patice (#571) üzenetére


kattot
újonc

Köszönöm. Jól gondolom, hogy ez a hangminőséget nem befolyásolja? Van lehetőség a Spotify kedvenceket átvinni a Tidalra?

(#575) Pro!Petya válasza Wendelke (#572) üzenetére


Pro!Petya
addikt

+ #573motown5l

Bármelyik ingyenes VPN-el működik a regisztráció. (pl Tunnelbear)
Kiválasztjátok a célországot és egy új email címmel regeltek. Utóbbi is fontos hozzá, mivel ha volt előző regisztráció akkor az a régió már hozzá van kötve.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#576) Patice válasza kattot (#574) üzenetére


Patice
nagyúr

Ezt nem tudom megmondani. Remélhetőleg nem nyúl bele a streambe semmi, ha átmegy a HEOS appon.
Kedvencek importálása gugli szerint megy natívan is, meg van rá külön alkalmazás. Sosem próbáltam még.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#577) motown5l válasza Pro!Petya (#575) üzenetére


motown5l
senior tag

Köszionom a segítséget. Van Express VPN. De lényegében csak a regisztrációnál kel használni? És nem úgy működik mint például a netflix? Mert a netflix itt Britanniában más a kínálat mint otthon.

(#578) RetepNyaraB válasza motown5l (#577) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A kínálat ugyanaz, nincs régiós bohóckodás tudtommal. A vpn kérdés passz; logikus lenne csak a regisztrációhoz szükségesség, hiszen utána elvileg világszerte használhatod a fiókod, de csak találgatok.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#579) Pro!Petya válasza motown5l (#577) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Természetesen csak a regisztráláshoz kell a vpn. :K

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#580) motown5l válasza Pro!Petya (#579) üzenetére


motown5l
senior tag

Sajnos így is 19.99 font az ára. Új e mail vpn belépés. És mégis font

(#581) Pro!Petya válasza motown5l (#580) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Akkor nem megy a vpn nálad.
Ha menne akkor ARS lenne a font helyett.
Így :

(kikapcsolva meg egyből visszaáll az adott régió pénznemére.)
Böngésző bezár - vpn On - böngésző megnyit - tidal előfizet - örül!
Mennie kell , már jópár embert végig vittem rajta és egytől egyig sikerült. ;)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#582) Wendelke válasza Pro!Petya (#575) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszi!

Így már értem :K

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#583) tomp


tomp
félisten

Androidon vajon miért OFS-ben küldi ki az app az MQA-t?
UAPP az érintetlen MQA-t adja ki.

(#584) Protezis válasza vamisten (#551) üzenetére


Protezis
őstag

Nálam van 2 hely HiFi Plusban. Ha valakit érdekel, írjon rám.
Nem válasz lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#585) NIvoN


NIvoN
friss újonc

Sziasztok!
Most regisztráltam TIDAL rá
Egyenlőre 1 hónapos próbaverzióval.

Egy problémám van a hangerővel.

Beállított a Win10 - beállítások - hangokkal a Tidal által használni kívánt kimenetét.

Továbbá annak hangerejét 100% ra.

Utána elindítok egy számot a Tidal-ban.

Rendesen szól.

A probléma akkor jelentkezik, amikor új számra lépek. Ilyenkor a hangerő a már fentebb említett Windows beállításokban visszaugrik 50% ra a hangerő szintje.

Visszatolom 100% ra, vissza Tidal, új szám és a hangerő ismét 50% on.

Szerintetek mi lehet az oka?

Válaszokat előre is köszönöm! Üdv Norbi

(#586) Pocee válasza NIvoN (#585) üzenetére


Pocee
senior tag

Jobb alsó sarokban van egy ikon ahol a hangeszközöket lehet variálni és ott van olyan még,hogy "more settings"
És ott a kapcsolót állitsd át a "force volume-nál.
Ezt keresd: [link]

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#587) motown5l válasza Pro!Petya (#581) üzenetére


motown5l
senior tag

Szia. Bocs a késői válaszért. Már fel adtam. Fizetem tovább a 19.99 et. Nem hackelkek.nem akarom hogy esetleg tiltsanak miatta. Rá jöttem higy nekem annyit meger.
Más zene lejátszó programmal nem tudom ki használni a Sony wf-1000xm4, és a Sony wh-1000xm4 fuleseket.

(#588) Pro!Petya válasza motown5l (#587) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ebben nincs semmi hackerkedés.
Szimplán előfizetsz a szolgáltatásukra.
(Fizetsz érte, nem károsítod meg őket)
Ez olyan mintha megkérnéd a kinti ismerősöd hogy regeljen neked egy fiókot....,csak ugye így ezt letudod saját magad.
Vagy ha elmész oda nyaralni és akkor is csinálhatsz magadnak egy fiókot teljesen legálisan és azt utána bárhol használhatod mivel semmi nem tiltja, így emiatt le sem tilthatnak.

Persze nem a világ az a 20Euro(~8k huf) ,de inkább fizetek érte 400 forintot és a többit költöm a gyerekre.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#589) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok. Csak nekem fagy be az alkalmazás folyamatosan? Ti tapasztalatok ilyet?Android telefonon

[ Szerkesztve ]

(#590) motown5l válasza Pro!Petya (#588) üzenetére


motown5l
senior tag

Persze értelek Pro!Petya.
De nálam nem működik a VPN sajnos

[ Szerkesztve ]

(#591) tomp válasza motown5l (#589) üzenetére


tomp
félisten

Mármint lejátszás közben megáll és nem reagál az app?
Nálam telefonon és DAP-on is jó.
Sőt DAP-on jelentkező MQA bugot javította a Tidal miután bejelentettem.:C

(#592) motown5l válasza tomp (#591) üzenetére


motown5l
senior tag

Mikor ki akarom lőni az alkalmazast, ertesi savnal be ragad. És villog.note 20 ultra is ezt csinálta.Most az uj telefonomon is .ahogy be dugom a fulest, a fülembe,(Bluetooth)el indul magától. Kurvara idegesítő. Életre kel magától az alkalmazás. Semmilyen opciót nem találtam benne, amivel még tudnám szüntetni. mély Altatassal igen.de az meg megint nem jó,mert az meg le állítja az alkalmazast zene hallgatás közben.

(#593) tomp válasza motown5l (#592) üzenetére


tomp
félisten

Én zene hallgatás után ki szoktam lőni az appot. Kényszerített leállítás.
Úgyis vissza kell jeleznem nekik, hogy az MQA bugot javították. Majd megírom nekik ezt.

(#594) motown5l válasza tomp (#593) üzenetére


motown5l
senior tag

Neked is bebkapcsol magától? Vagyis el indul?

(#595) rushmoon válasza Pro!Petya (#581) üzenetére


rushmoon
csendes tag

Ez milyen VPN progi?

(#596) Pro!Petya válasza rushmoon (#595) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Azon a képen a tunnelbear van , de szinte bármelyikkel megy.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#597) tomp válasza motown5l (#594) üzenetére


tomp
félisten

Na máris finomítottak a dolgon. Ha egy rövid ideig nyomom a vissza gombot akkor teljesen bezárja magát.
Működik OnePlus 9 Pro, 11-en és HiBy R5 II-n is.

(#598) zsigaviper


zsigaviper
csendes tag

Sziasztok, nálam eddig működött a von-s megoldás. Erre péntek óta ismeretlen okok miatt nem vonta le a havi 145 ARS-t. És azóta sem enged fizetni. Próbáltam vpn mellett másik kártyával, de semmi. Valakinek ötlet?

(#599) Pro!Petya válasza zsigaviper (#598) üzenetére


Pro!Petya
addikt

A regisztrált email címet újra meg kell frissíteni. Erről kaptál is egy emailt.
A Tidal oldalán a profilon belül kérni fogja. Ott annyi kell hogy megadod az emailcímed és a válasz emailben benne lesz az hogy megerősíted, arra rányomsz és kész. <- én még ezt is vpn-el csináltam biztos ami biztos és tökéletesen működik tovább.
;)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#600) zsigaviper válasza Pro!Petya (#599) üzenetére


zsigaviper
csendes tag

Ennek ha minden igaz eleget tettem még novemberben. Ill a tidal oldalán sem látom, hogy most erre panaszkodna.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Tidal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.